Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.12.2009., 17:24   #1
mdgrgic
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 66
HP pavilion dv6-1360

http://www.mikronis.hr/shop/item.asp...1475&catid=391

dali neko ima mozda ovaj prijenosnik??
dali je vrijedan te cijene i dali ga se isplati uzet??moze pomoc...
mdgrgic je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2009., 01:52   #2
mdgrgic
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 66
sta nema nikog da bi mogao nesto rec o ovom laptopu??
mdgrgic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.12.2009., 00:45   #3
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Evo ima
Kupio frend danas na moj nagovor, tj uplatili smo u ponedjeljak a danas je stigao.
Za lap sve pohvale, stvarno je najbolje što se može kupiti za te novce, po mom mišljenju vrijedi i više. Kupit je dv6-1360 sa T6600 2.2GHz dvojezgrenim procom, 4 gige ddr3 rama, 1 gb 4650 ddr3 grafa, 500 giga hard, daljinski, fingerprint reader, win7 home premium gore već instaliran.... Dakle, ključ u ruke princip
Da se razumijemo, lap je kupljen prvenstveno za gaming, jer je frend na terenu non stop i treba mu za igranje dok je slobodan. Instaliran gore nfs shift+zadnji patch, call of duty mw2, operation flashpoint dr i wolfenstein; zasad; sve igre lete na max postavkama bez ikakvog zatrzavanja i bilo kakvih znakova slabosti, što me fasciniralo.
Čak i daljinski radi bez frke i na media player classicu.

Zaključak - laptop je stvarno vrhunska prilika, sve radi bez greške, ekran je odličan, jedine zamjerke (po meni beznačajne ali nekom i takve stvari smetaju) su ekstremna sklonost flekanju tj sve se živo vidi na njemu jer je cijeli u onoj shiny piano black boji; i grije se dost u kutu di je otvor venta. Po meni, lap za ocjenu 5/5
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2010., 00:15   #4
mdgrgic
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 66
a hvala tebi puno,a sve to sam vec odavno sam shvatio,jer sam ga vec kupio :-)
mdgrgic je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2010., 20:53   #5
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,435
Evo i buraz sutra ide po ovaj, na starom trza mw2 a mora se pucat :-D
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2010., 18:39   #6
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,435
Evo uzeo diticni i gore su win7 64bitni, e sad ja sam htio napravit novu particiju i za to koristio paragon partition manager 10.0 64bit. Medjutim on mi krene to radit pod windowsima i onda veli da treba restartat windoze da zavrsi proceuduru, kad to krene radit na pocetku se samo izvrte neke crtice ko da nes ucitava i onda crni ekran, lampica od hdd-a ne blinka, ako ugasim laptop i opet startam windoze pojavi se neki cudan izbornik na kojem pise da biram vistu, linux bla bla, ja izaberem prvu opciju i sve se boota normalno, ali particije nigdje, probao sam partition magic 8.05 al on ne radi u ovim win.

Da ja taj crni ekran pustim nek radi 1h ili duze, jel to normalno, jel ima neki drugi program za particije?

Hvala!

EDIT: rijeseno! Laptop je ZAKON! Vrti COD:MW2 bolje od mog desktopa iz potpisa! (u mene reza 1280x1024 a na lapu 1366x768 tako da i nije neka razlika)
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 04.01.2010. u 23:51.
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2010., 14:16   #7
motana
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: tu
Postovi: 5
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Evo uzeo diticni i gore su win7 64bitni, e sad ja sam htio napravit novu particiju i za to koristio paragon partition manager 10.0 64bit. Medjutim on mi krene to radit pod windowsima i onda veli da treba restartat windoze da zavrsi proceuduru, kad to krene radit na pocetku se samo izvrte neke crtice ko da nes ucitava i onda crni ekran, lampica od hdd-a ne blinka, ako ugasim laptop i opet startam windoze pojavi se neki cudan izbornik na kojem pise da biram vistu, linux bla bla, ja izaberem prvu opciju i sve se boota normalno, ali particije nigdje, probao sam partition magic 8.05 al on ne radi u ovim win.

Da ja taj crni ekran pustim nek radi 1h ili duze, jel to normalno, jel ima neki drugi program za particije?

Hvala!

EDIT: rijeseno! Laptop je ZAKON! Vrti COD:MW2 bolje od mog desktopa iz potpisa! (u mene reza 1280x1024 a na lapu 1366x768 tako da i nije neka razlika)



ja sam za particioniranje koristio "EASEUS Partition Master 4.1.1 Server Edition" na ovom lapu i sve je proslo bez greske, istina da duze vrijeme traje ali napravi posao nema sta
motana je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na