Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.10.2003., 00:12   #1
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Angry Jel ljudi razlikuju boje i imaju nekaj u glavi

Ajmo ovako, jednom tamo davno jedan čovjek u IBM je imao puno vremena, a kvaliteta kablova je bila loša i čovjek je računao intereferencije ili nekaj tome slično i došao je po načinu na koji se mota kabl kako je najbolje složiti žičice kada se radi 586a standardni i Crossed over kabl. I sada osim kaj je to bolje (bilo i valjada još uvijek je) to je neki *ebeni standard jer kada neko ode nekuda da onaj drugi koji ga zamjeni zna koji je kabl koji i kuda ide i kako je kaj spojeno i radi pristojnoti ... ali *ebemu miša više sam luuuuuuuuud od budala i maloumnika koji ne razlikuju boje i lijeni su si barem isprintati shemu ako je već ne znaju napamet (ja je ne znam napamet 100% ali ima sa sobom shemu). Di god da dođem svako slaže po vlastitom nahođenju, volji, kako mu se sprdne, ... pa dajte ljudi pravila nisu bez veze, mislim tako si netko može zamisliti da se pretiče isključivo preko pune, a ne smije se preko crtkane i ide se preko pješačkog na crveno i stane se na zeleno pa se čudi zakaj auti stoje ... Dajte ljudi složite kablove kako se to radi.
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2003., 08:06   #2
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Dobro je RAK rekao. Kablovi za mrežu se slažu: dobar dan dajte mi kablove te i te. Original zapakirane od proizvođača. I nema zime...
tor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.10.2003., 11:58   #3
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Ma to je super, dođeš u dućan i kupiš kada ti treba komadićak kabla ... ali kada kabl ide preko balkona, graže, pa susjedove garaže, kroz napušteni dimnjak, 3 zida ... takav ti nebu zakrimpali oni iz dućana već ti ili "neki daltonista". Mislim lijepo je sa tim malim komadićima ali kada se mučiš razvlačenjem po kanalicama i ostalim rupama nemreš kupiti gotovu žicu ...
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2003., 12:51   #4
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
A znam jebiga, onad klješta u ruke i udri sam. Jebem te kablove, namučio sam se s njima i ja. To tak ide nažalost.
tor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na