Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 04.11.2007., 01:59   #31
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
ponosni vlasnika Kandalfa LCS imao prije xasera 3 oba kucista su odlicna. mislim ovo ispod 700kn necu komentirat jer sam vidio dosta skarta mambo mi osobno ne izgleda dobro plastican je a to mrzim ja sam vise limeni decko mrzim i najmanji komad plastike na kucistu....... al eto.... moje misljenje
armor kandalf su kategorija za sebe....
jurbAs je offline  
Staro 04.11.2007., 15:03   #32
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
not another teen movie... iliti not another rasprava o isplativosti tt proizvoda.

kompletna teorija isplativosti se može svesti na ovo:

tko kupuje po reviewima - kupuje tt-a
tko kupuje na temelju 2 složena koma - kupuje tt-a
tko je složio barem jedan čif, lianli, silverstone, antec bla bla bla - ne kupuje tt-a

znači kupovina tt-a je rezultat manjka iskustva i pretjeranog guglanja

p.s. dizajn sam stavio na stranu jer je ko guzica, ali imho takav dizajn bi me palio prije jedno 10ak godina - sad teško.
syss je offline  
Staro 04.11.2007., 17:02   #33
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
po meni najbitnije stvari na kucistu su izgled,prostranost i tisina..moj TT zadovoljava prve 2 ali trecu pada na veliko, drugi ventovi su must have ako zelite tiho kuciste...

ali meni je najbitniji izgled na casu, jer ga gledam svaki dan , prckam po njegu jednom u 2 godine.. a TT radi jedne od najljepsih kucista IMHO, ali o ukusima se ne raspravlja
Gemmy je online  
Staro 04.11.2007., 20:38   #34
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
po meni najbitnije stvari na kucistu su izgled,prostranost i tisina..moj TT zadovoljava prve 2 ali trecu pada na veliko, drugi ventovi su must have ako zelite tiho kuciste...

ali meni je najbitniji izgled na casu, jer ga gledam svaki dan , prckam po njegu jednom u 2 godine.. a TT radi jedne od najljepsih kucista IMHO, ali o ukusima se ne raspravlja
ja jedino svog otvaram kad stavljam hard diskove u njega ili cistim prasinu hehehe o boze ne vadim plocu van svaki dan 2 puta...

prvenstveno kuciste uzimma radi izgleda da bude efektivno i da sto manje lici na kutiju lima po mogucnosti bez plastike.
jurbAs je offline  
Staro 04.11.2007., 21:28   #35
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
a ja mislio da se kuciste uzima da bude dobro cvrsto tiho i da posluzi svrsi kao npr reguliranju protoka zraka... dobro je rekao sys tko je slozio 3 kompa u zivotu uzet ce tt tko ih je slozio malo vise nece ni pomisljati na TT.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Staro 04.11.2007., 23:44   #36
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
E dajte dečki, znam da se zezate al' netko će stvarno pomislit da TT-ejci valjaju .
tutix je offline  
Staro 05.11.2007., 00:06   #37
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
Hah, TT. Nisam imao iskustva sa Mambom, no imam doma jednog Armora (koji je na prodaju, BTW ), i obzirom da se isto tjelo koristi za više modela mogu sa sigurnošću reći da nekoliko modela nije toliko loše koliko se to ovdje na forumu provlači... Armor je napravljen na visini zadatka i manje više sve na njemu odgovara klasi u koju spada. Doduše, mislim da je cijena mrvicu previsoka, no otom potom. Imao sam pun q caseova, kroz ruke mi je prošlo još par q puta više. Od Anteca p180b, p180, Ninehundred, do Sharkoona Rebel9, Showcasea pa i par Coolermastera i Chiefteca. S tim da sam ovdje nabrojao samo one koji su svoj dom pronašli upravo kod članova ovog foruma. Bilo je tu i Codegena, Smartboxa, Mercurya, Silverstona itd... Ni na jedno se nisam porezao. Doduše, jedan Chieftec me skoro nakautirao... Uzmi case koji ti se sviđa. Bojim se da je većina komentara ovdje nekakav osobni revolt ili jednostruk dojam. Primjerice, ovaj novi Chieftec gamerskog alien alike designa ima tjelo napravljeno na visini, no vrata koja najčešće otvaraš, napravljena se tako da ih ni već spomenuti Mercury, pa ni često pljuvani TT nebi lošije napravili. Toliko o bezrezervnoj preporuci. TT naplaćuje većinom design (koji se ipak većini dopada, bez obzira na komentare) a Chieftec robusnost i usability. Pa biraj.
Kristijan_7 je offline  
Staro 05.11.2007., 02:41   #38
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
Hah, TT. Nisam imao iskustva sa Mambom, no imam doma jednog Armora (koji je na prodaju, BTW ), i obzirom da se isto tjelo koristi za više modela mogu sa sigurnošću reći da nekoliko modela nije toliko loše koliko se to ovdje na forumu provlači... Armor je napravljen na visini zadatka i manje više sve na njemu odgovara klasi u koju spada. Doduše, mislim da je cijena mrvicu previsoka, no otom potom. Imao sam pun q caseova, kroz ruke mi je prošlo još par q puta više. Od Anteca p180b, p180, Ninehundred, do Sharkoona Rebel9, Showcasea pa i par Coolermastera i Chiefteca. S tim da sam ovdje nabrojao samo one koji su svoj dom pronašli upravo kod članova ovog foruma. Bilo je tu i Codegena, Smartboxa, Mercurya, Silverstona itd... Ni na jedno se nisam porezao. Doduše, jedan Chieftec me skoro nakautirao... Uzmi case koji ti se sviđa. Bojim se da je većina komentara ovdje nekakav osobni revolt ili jednostruk dojam. Primjerice, ovaj novi Chieftec gamerskog alien alike designa ima tjelo napravljeno na visini, no vrata koja najčešće otvaraš, napravljena se tako da ih ni već spomenuti Mercury, pa ni često pljuvani TT nebi lošije napravili. Toliko o bezrezervnoj preporuci. TT naplaćuje većinom design (koji se ipak većini dopada, bez obzira na komentare) a Chieftec robusnost i usability. Pa biraj.

potpis


samo da kazem nekaj mislim da u mom TT.cu ima dosta vjetrova naprijed 3x120mm odozad 1x120mm gore 90mm i jedan na harddiskovima od 90mm toliko o tome da neko ne pomisli da mi je design toliko bitan.... xaser 3 isto tako 9x90mm (tad jos nije bilo 120mm) a dizajn je za 5 sad izrada nekih djelova nije najbolja lim mi se cini malo pretanak na nekim djelovima dok na drugima je sve 5... tko hoce nek izvoli.. ja vec imam drugog tt.ca doma prvi me nije iznevjerio a bogami do sada nije ni ovaj....
jurbAs je offline  
Staro 07.11.2007., 00:13   #39
uploader
Premium
Moj komp
 
uploader's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Germany
Postovi: 692
Evo stigao je i moj MAMBO....za sada imam samo njega i napajanje Corsair VX 450w

Kuciste je bas onakvo kakvog sam ga zamisljao...jednostavno, ima lijep dizajn...mozda mi se ucinilo malo na prvi pogled jer je frend kupio TT Soprano koje je puno vece....ali uglavnom kolko para tolko muzike....mislim da je cist ok kuciste i bez greske...

ima puno prednosti:
kao sto su (Vent 12cm odozada, mogucnost ugradnje venta naprijed 12cm, i sa strane 8cm, HDD i DVDrom se nemoraju sarafati nego ima neko ucvrscenje (jako zgodno uglavnom) i USB utori i utori za slusalice su sa strane )...

a od mana:
pa stvarno nevidim neku veliku manu...mozda eto ta kriticna vrata, mogla su biti nekak drugacije izvedena malo su klompava...slabasna....

eto to je moj kratki review!
uploader je offline  
Staro 07.11.2007., 20:31   #40
Optik
________
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: .
Postovi: 773
Citiraj:
Autor uploader Pregled postova
Evo stigao je i moj MAMBO....za sada imam samo njega i napajanje Corsair VX 450w
Grehota stavit to napajanje u to kuciste.

Citiraj:
Autor uploader Pregled postova
Kuciste je bas onakvo kakvog sam ga zamisljao...jednostavno, ima lijep dizajn...mozda mi se ucinilo malo na prvi pogled jer je frend kupio TT Soprano koje je puno vece....ali uglavnom kolko para tolko muzike....mislim da je cist ok kuciste i bez greske...
Pa sad...puno je toga receno, ima li smisla da i ja govorim?

Citiraj:
Autor uploader Pregled postova
ima puno prednosti:
kao sto su (Vent 12cm odozada, mogucnost ugradnje venta naprijed 12cm, i sa strane 8cm, HDD i DVDrom se nemoraju sarafati nego ima neko ucvrscenje (jako zgodno uglavnom) i USB utori i utori za slusalice su sa strane )...
To vecina danasnjih kucista ima-koja su ujedno bolji izbor
Citiraj:
Autor uploader Pregled postova
a od mana:
pa stvarno nevidim neku veliku manu...mozda eto ta kriticna vrata, mogla su biti nekak drugacije izvedena malo su klompava...slabasna....
Ma gdje bi ih bilo, sta ti je
Citiraj:
Autor uploader Pregled postova
eto to je moj kratki review!
MRAK ! Ljubi te mama

Optik je offline  
Staro 07.11.2007., 23:48   #41
uploader
Premium
Moj komp
 
uploader's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Germany
Postovi: 692
pa kad si tako pametan de molim te reci koje bi ti kuciste uzeo??? do 300kn bez napajanja??? nemoj reci da nebi uzeo MAMBO nego navedi neke primjere!
uploader je offline  
Staro 07.11.2007., 23:56   #42
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Optik, imaj malo poštovanja prema drugima kad već ideš odgovarat.
Vuco je offline  
Staro 08.11.2007., 00:07   #43
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor uploader Pregled postova
pa kad si tako pametan de molim te reci koje bi ti kuciste uzeo??? do 300kn bez napajanja??? nemoj reci da nebi uzeo MAMBO nego navedi neke primjere!
Imaš ModeCom Step 207 u Ve-Milu za 140 KN, puuuno bolje kućište. A šta sad uzeo si TT-a i pogriješio, svima nam se događa.
tutix je offline  
Staro 08.11.2007., 15:29   #44
Optik
________
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: .
Postovi: 773
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Optik, imaj malo poštovanja prema drugima kad već ideš odgovarat.
[Postovanje:Status-ON]


Aj da nebi sada nabrajao svu ponudu kucista u Lijepoj Nasoj reci cu par imena
(redosljed nema nikakve veze)

1) Chieftech-Ve-Mil
2) Sharkoon-Links
3) CoolerMaster-Links


I svi su u rangu 300kn +/- 50 (koliko dodje Mambo) i svi su puno kvalitetniji od ThermalTake-a i svi su miljama bolji
Tako da ti teza : "Imam 300kn i idem si piknut Mamba jer je dobro kuciste " ne stoji.

[Postovanje:Status-still ON]





edit: Ve-Milu nekad rade linkovi-nekad ne, radi se o Chieftech Dragon
Optik je offline  
Staro 08.11.2007., 17:00   #45
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
E sad sam dobio želju da budem poprilično bezobrazan. Optik, ako se nevaram - kod tebe je završio moj Chief, pa znaš da nisam noob po pitanju ohišja . Ovakvo pljuvanje stvarno nije na mjestu. Nigdje na svijetu ljudi toliko ne pljuju po TT proizvodima kao što je to na ovom forumu slučaj. A još manje negdje ismijavaju i vrijeđaju ljude koji su TT- a i kupili. Mislim da je to krajnje nisko. Što je mogao kupiti za 300kn? Svojih 300kn? Ružnog office Chifa, drž me hrđavog da se ne raspadnem ModeComa ili rebela9 za kojeg me samo pristojnost i poštovanje prema uvozniku drže da ne kažem što mislim o njemu. Preporučili ste ga milijun puta, ne? Na temelju rakla kazala, naravno. Kućište je za novce koje traži ok, ali je miljama daleko od savršenog, pa čak i dobrog. Šta glumatate i prepisujete jedni od drugih te onda na temelju toga skačete na čovjeka. Postoji element koji se zove design i nekim ljudima to igra veću ulogu od kilaže i količine nitni i gvožđa ukucanih u konstrukciju. Mambo to donekle i ima, Dragon... Može Mambu držat kablovinje. No, o ukusima se naravno ne raspravlja. Nekim ljudima, koji kućište otvaraju 24 puta u danu radi maženja sa ugrađenim komponentama, i kojima nitko ne ulazi u sobu pod cjenu života, Dragon se čak može i vizualno svidjeti... ...kroz oba okvira naočala. Tko je od Vas koji ste upravo popljuvali čovjeka, ikada otvorio Mamba (naravno, osim u sadističkim maštarijama gdje upravljate velikim Chieftec pilama i gazite jadne TT- ove) i uvjerio se u njegovu ultra -lošu -po -život -opasnu -bljak -fuj nekvalitetu? Svašta. Od ovako ozbiljnih ljudi ovakve gluposti i bezobrazluk nisam očekivao. Čovjek je kupio TT, brrr, fuj. Ajmo ga izbacit s foruma i nek se ne vraća dok ne obavi ritualno uništavanje Mamba.
Svaka Vam dala... Sad idem kupit Mamba, ugradit ću u njega svoje ultra voljene i skupe komponente, pomaziti ih i napokon ispuniti rubriku "Moj komp" te Mamba doživotno integrirati u avatar i sig. Pa pripremite cijenjene riječi hvale za još jednog jadnika koji će biti vlasnik TT - smeća.

Za autora threada: tvoje zadovoljstvo kupljenim je najbitnije u cijeloj ovoj priči. Stvarno nemaš razloga uzrujavat se zbog ovako prizemnih komentara, kupio si ok case i odlično iskoristio budget. Pretpostavljam da barem možeš bez gnušanja spustit pogled prema kućištu. Uživaj.
Kristijan_7 je offline  
Staro 08.11.2007., 17:10   #46
Sava css
Premium
Moj komp
 
Sava css's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 81
Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
E sad sam dobio želju da budem poprilično bezobrazan. Optik, ako se nevaram - kod tebe je završio moj Chief, pa znaš da nisam noob po pitanju ohišja . Ovakvo pljuvanje stvarno nije na mjestu. Nigdje na svijetu ljudi toliko ne pljuju po TT proizvodima kao što je to na ovom forumu slučaj. A još manje negdje ismijavaju i vrijeđaju ljude koji su TT- a i kupili. Mislim da je to krajnje nisko. Što je mogao kupiti za 300kn? Svojih 300kn? Ružnog office Chifa, drž me hrđavog da se ne raspadnem ModeComa ili rebela9 za kojeg me samo pristojnost i poštovanje prema uvozniku drže da ne kažem što mislim o njemu. Preporučili ste ga milijun puta, ne? Na temelju rakla kazala, naravno. Kućište je za novce koje traži ok, ali je miljama daleko od savršenog, pa čak i dobrog. Šta glumatate i prepisujete jedni od drugih te onda na temelju toga skačete na čovjeka. Postoji element koji se zove design i nekim ljudima to igra veću ulogu od kilaže i količine nitni i gvožđa ukucanih u konstrukciju. Mambo to donekle i ima, Dragon... Može Mambu držat kablovinje. No, o ukusima se naravno ne raspravlja. Nekim ljudima, koji kućište otvaraju 24 puta u danu radi maženja sa ugrađenim komponentama, i kojima nitko ne ulazi u sobu pod cjenu života, Dragon se čak može i vizualno svidjeti... ...kroz oba okvira naočala. Tko je od Vas koji ste upravo popljuvali čovjeka, ikada otvorio Mamba (naravno, osim u sadističkim maštarijama gdje upravljate velikim Chieftec pilama i gazite jadne TT- ove) i uvjerio se u njegovu ultra -lošu -po -život -opasnu -bljak -fuj nekvalitetu? Svašta. Od ovako ozbiljnih ljudi ovakve gluposti i bezobrazluk nisam očekivao. Čovjek je kupio TT, brrr, fuj. Ajmo ga izbacit s foruma i nek se ne vraća dok ne obavi ritualno uništavanje Mamba.
Svaka Vam dala... Sad idem kupit Mamba, ugradit ću u njega svoje ultra voljene i skupe komponente, pomaziti ih i napokon ispuniti rubriku "Moj komp" te Mamba doživotno integrirati u avatar i sig. Pa pripremite cijenjene riječi hvale za još jednog jadnika koji će biti vlasnik TT - smeća.

Za autora threada: tvoje zadovoljstvo kupljenim je najbitnije u cijeloj ovoj priči. Stvarno nemaš razloga uzrujavat se zbog ovako prizemnih komentara, kupio si ok case i odlično iskoristio budget. Pretpostavljam da barem možeš bez gnušanja spustit pogled prema kućištu. Uživaj.
Sava css je offline  
Staro 08.11.2007., 17:18   #47
Ovca
KozajeZakon.
Moj komp
 
Ovca's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 303
isusek.temper-temper
Prckao sam po kompu u TT Mambu par puta,buduci da ga je prije prelaska na soprana imala bolja polovica-koju ni uz litru pinja colade nisam mogao odgovorit od tt "dizajna" ...
moram dat na znaje da je u roku 6mj. 2x pukla vratasca(molim lijepo-zenska ruka koristila )
to je kao
bulletproof-NOT!lim je ostar kao konzerva mesnog vikend d.
o dizajnu se jos jedino mozes vodit rasprava,i to bez neke nade da ce se svima svidjet.chief dragon nema piano design ali da patim na klavire,ne bi sjedio uz komp...
__________________



Ovca je offline  
Staro 08.11.2007., 18:11   #48
Optik
________
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: .
Postovi: 773
Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
Optik, ako se nevaram - kod tebe je završio moj Chief
Jest-trenutno je kod brata. (i nisi znao otpilit mrezice od ventova ,nhf )
Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
Ovakvo pljuvanje stvarno nije na mjestu. Nigdje na svijetu ljudi toliko ne pljuju po TT proizvodima kao što je to na ovom forumu slučaj.
Ipak jest na mjestu
Krv_In_Da_Mambo-Režija _by_Seth
Dovoljno je okrenuti na prvu stranu.
Syssa-jest da je spammer ali je radio u Links servisu ,koliko ? godinu ipo?
Ipak je sastavio vise konfa nego sto ce 90% ekipe ikad sastavit zajedno.
Rak-sveznalica i isto je tako VISE puta rekao neke stvari ,no hey nema smisla citat.Sta ce nama tu govoriti user sa puno godina staza.
Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
Ružnog office Chifa
Sta je kod njega ruzno ?A puno je kvalitetniji i cvrsci.
Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
...rebela9 za kojeg me samo pristojnost i poštovanje prema uvozniku drže da ne kažem što mislim o njemu. Preporučili ste ga milijun puta, ne? Na temelju rakla kazala, naravno. Kućište je za novce koje traži ok, ali je miljama daleko od savršenog, pa čak i dobrog.
pa ffs kuciste kosta ~300kn ,sorry sto nije na razini Lian Li i dizajnom ThermalTake-a koji vam je ubergtx dobar
Po mom misljenju najbolja kupnja za tu cijenu
Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
Šta glumatate i prepisujete jedni od drugih te onda na temelju toga skačete na čovjeka.
Ima ovdje ljudi sa znanjem i iskustvom. Ako od nekog "prepisujem" onda je to od njih a ne pero, đuro, mato, đivo, i miškica koji su mozda jedan put otvorili kuciste i pozabavili se sa njim.
Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
Postoji element koji se zove design i nekim ljudima to igra veću ulogu od kilaže i količine nitni i gvožđa ukucanih u konstrukciju. Mambo to donekle i ima, Dragon...
Ovo mi je nesto slicno onome :" Ja cu uzet Zalman-a jer super 'zgleda i ima plavu led-icu jer mi to vaznije od toga sto lose hladi"
Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
No, o ukusima se naravno ne raspravlja.
Naravno.

Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
Nekim ljudima, koji kućište otvaraju 24 puta u danu radi maženja sa ugrađenim komponentama, i kojima nitko ne ulazi u sobu pod cjenu života, Dragon se čak može i vizualno svidjeti...
Sta ti to tocno smeta na Dragonu?Za otvaranje i rubove opet su mnogi govorili -Seth i Ovca (u ovom topicu)
Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
Tko je od Vas koji ste upravo popljuvali čovjeka, ikada otvorio Mamba (naravno, osim u sadističkim maštarijama gdje upravljate velikim Chieftec pilama i gazite jadne TT- ove) i uvjerio se u njegovu ultra -lošu -po -život -opasnu -bljak -fuj nekvalitetu? Svašta.
Jesam jednog TT-a ali nisam siguran kojeg (low level) i naravno lagana posjekotina na ruci od zamjene memorije i graficke/pci kartice + hdd. Bas-svasta
Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
Od ovako ozbiljnih ljudi ovakve gluposti i bezobrazluk nisam očekivao. Čovjek je kupio TT, brrr, fuj. Ajmo ga izbacit s foruma i nek se ne vraća dok ne obavi ritualno uništavanje Mamba.
Istina boli. Nitko nije reko da unisti Mamba ili da otidje sa foruma zbog toga-fulao je sa kupnjom po misljenju mnogih ljudi. Ono sto je mene najvise zasmetalo je ovaj dio : " eto to je moj kratki review!"

Ma kakav je to review ?
@Beren-Zovi ga u labos...
I opet-Mambo je dugo na trzistu i mnogi su pisali o njemu tako da stvarno ne vidim smisao.Da je nesto novo rekao pa hajde misko...
Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
Svaka Vam dala... Sad idem kupit Mamba, ugradit ću u njega svoje ultra voljene i skupe komponente, pomaziti ih i napokon ispuniti rubriku "Moj komp" te Mamba doživotno integrirati u avatar i sig. Pa pripremite cijenjene riječi hvale za još jednog jadnika koji će biti vlasnik TT - smeća.
Samo daj-puno srece sa rezovima na ruci.

Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
Uživaj.
Takodjer
Optik je offline  
Staro 08.11.2007., 18:47   #49
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
Što reć nego svaka čast. Mrežice na Chiefu nisam rezao ja, što sam ti i rekao pa otom potom. Inače, što se rezanja tiče, dremel mi je u ruci barem 4h dnevno jer služi i drugim stvarima osim piljenja bočnih za plexi, pa se ne moraš previše bojati za moju preciznost korištenja dotičnog. Ovo sa porezotinama neću ni trudit se komentirat. Nikad, dakle nikad se na kućište nisam porezao. U prošlosti sam pokrenuo posao sa konfama tako da ni meni nije kroz ruke prošao mali broj kućišta, i otprilike znam što pričam. Dragonu fali to što je ružan. Ne svima, no većini ipak jest. Pogotovo ovaj kojeg ste čovjeku preporučili. Ako pročitaš ovaj thread od početka do kraja, vidjet ćeš (ako uspiješ povezat) da si potpuno fulao što točno ovdje pokušavam reć. No da ne duljim, nemam se namjeru raspravljat sa nekim tko je u stanju popljuvati čovjeka zbog njegovog osobnog odabira kućišta, kojeg pak kupuje svojim novcem, za svoje potrebe. Bojim se da ne popljuješ i mene, ako već nisi. Dakle
Kristijan_7 je offline  
Staro 08.11.2007., 18:56   #50
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Bilo bi stvarno dosta. Pretjerali ste, svi odreda.
tor je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na