Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.06.2017., 15:14   #301
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Ok, znači konkretnih testova nema ako se možemo složiti oko ovoga? Na temelju čega ga onda ti smatraš Uber allesom ako kužiš kaj hoću reći?

Naravno da pitanje vrijedi i za ostale. Evo recimo meni je veliki plus kod njega zapošljavanje i to da je ostao sa firmom u Rvackoj. Iako IMO to nema veze sa patriotizmom, već i cijenom jednog vrhunskog programera kod nas i vani, jelte...
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2017., 15:15   #302
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Ne uzdižem ga, ali mi je drago da se nešto zbiva oko automobilizma u Hrvatskoj.
Polako, tek je počelo naprednije doba električnih vozila, baterija i svega povezanoga s time, a on je u to ušao odmah u startu, pa ako nastavi pozitivno raditi možda i postane jedna od značajnijih takvih firmi u svijetu.

Ja izravno nemam nikakvu korist od njegovog uspjeha, ali mi je lijepo vidjeti da firma iz Hrvatske može pokazati nešto van svojih granica.

Priznajem i da mi je čudno kako do sada nije bilo detaljnijih i neovisnih testiranja tog auta osim onih nekoliko vožnji u kojima je Rimac ili sjedio kao suvozač ili vozač.
Sada će to biti druga priča, mislim da je nemoguće da može utjecati na voditelje TG-a ako je to potrebno i ako je to bio slučaj do sada.

Kada je uopće nova sezona GT-a?
Lak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.06.2017., 15:25   #303
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 724
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Ok, znači konkretnih testova nema ako se možemo složiti oko ovoga?
Ima jedan test, EVO magazine
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2017., 15:25   #304
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Ok, znači konkretnih testova nema ako se možemo složiti oko ovoga? Na temelju čega ga onda ti smatraš Uber allesom ako kužiš kaj hoću reći?
Ako je netko ovdje stekao dojam da je on za mene Uber Alles superautomobil, moje isprike. Zanimljiv auto s puno potencijala - da. Za sve ostalo čekam neutralne testove, bez Rimca na suvozačkom mjestu.

Rimac kao osoba mi je blago iritantan, radi toga što je malo "pre ponosan" i vjerujem da je to jedan od razloga zašto ga ekipa napada. Pogotovo kad su neke stvari upitne kao što je Roy istaknuo.

Opet, dok ne dođe neutralan i pošteni test - sve ovo s interneta se može uzeti sa zrnom soli. Bilo dobro bilo loše.


Citiraj:
Autor Lak Pregled postova
Kada je uopće nova sezona GT-a?
10 mjesec ove godine.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2017., 16:33   #305
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Meni je ovo sve komično za čitati.

Osobno...jedva čekam Grand Tour i taj neki prvi smisleni "test".

Tvrdim da taj auto ne može izdržati 10 krugova rada pod visokim opterećenjem. Zašto?
Temperatura baterija. Sve što smo dosad uspjeli vidjeti su utrke ubrzanja. Čak i ovaj Grand Tour video gdje se voze u krug, izgleda kao žestoka štednja. Drastično usporavanje pred zavoj, lagano do ravnice i gas do kraja.
Hlađenje tolike količine baterija u autu te veličine, uz to što su smještene straga... Pa Veyron guta skoro 50 000 litara zraka u minuti da bi se ohladio. Ovome definitivno treba više...

Ovo je samo moja teorija koja mi sve više ima smisla kad sam malo pročitao o Applus Idiada Volar E u koji su stavili baterije 38 kWh kapaciteta, dok je Rimac utrpao 92 kWh...

Rezultat... Applus ima video sa staze

Je li želja za većim kapacitetom ubila mogućnost dugoročnijeg opterećenja tih baterija, ne znam, znaju valjda samo oni tamo.

Totalno sam indiferentan prema Rimcu i onom što radi, ali da skužiš da ovo sve smrdi, ne trebaš biti ni fan ni hejter, samo objektivan.

Nakon 4 godine razvoja, još uvijek znamo da je najbrži na 400m, i to je sve.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 29.06.2017. u 16:39.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2017., 16:51   #306
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Prvi na slici je taj razbijeni, drugi na slici je onaj kojeg je dva puta kupio američki oftalmolog i ujedno postao član društva. Četvrti po redu je "prvi" Concept One, a zadnji je vjerojatno onaj iz Formula E "Race director" koji je već jednom stradao u Mićevcu.

Radi razvoja, nijedan od njih nije isti, a možemo slobodno pretpostaviti da je razbijeni bio najbolji od njih.
da te jos jednom demantiram, vidi vraga, gle Concept S ce biti na goodwoodu, a to je sa slike prvi po redu, a ne razbijeni bijeli kako si ti tvrdio.
#5
https://www.goodwood.com/grrc/event-...o-miss-at-fos/

Toliko si nakenjao hejta u topicu, sa informacijama starim minimalno 5 godina, i siris dezinformacije svakim novim postom.



I dalje mi nije jasno kako ljudi nemaju uopce percepcije koliko je kompleksno bilo sto pokrenuti, a kamoli neku manufakturu auta, i software-a/uredjaja za druge proizvodjace, itd.

Ti Roy ne bi bio sposoban pokrenuti proizvodnju tostera za dvopek, ali znas srati po tudjem trudu i nasladjivati se.

u biti, ne bi me iznenadilo da si neki nerd za tipkovnicom jer vidim da ti je google najbolji frend.

A medjuostalim, Rimac automobili imaju otvorena vrata, i svatko uz najavu moze doci i proci kroz pogone, i vidjeti iz prve ruke sto se tamo dogadja. decki koje znam a da su bili imaju svi pozitivno misljenje te su potpuno impresionirani vidjenim.

Hrvatima ne bi bio dobar da je Bugatti Chiron izisao iz svete nedjelje, opet bi se sralo o necemu.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2017., 17:31   #307
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Meni je ovo sve komično za čitati.

Osobno...jedva čekam Grand Tour i taj neki prvi smisleni "test".

Tvrdim da taj auto ne može izdržati 10 krugova rada pod visokim opterećenjem. Zašto?
Temperatura baterija. Sve što smo dosad uspjeli vidjeti su utrke ubrzanja. Čak i ovaj Grand Tour video gdje se voze u krug, izgleda kao žestoka štednja. Drastično usporavanje pred zavoj, lagano do ravnice i gas do kraja.
Hlađenje tolike količine baterija u autu te veličine, uz to što su smještene straga... Pa Veyron guta skoro 50 000 litara zraka u minuti da bi se ohladio. Ovome definitivno treba više...

Ovo je samo moja teorija koja mi sve više ima smisla kad sam malo pročitao o Applus Idiada Volar E u koji su stavili baterije 38 kWh kapaciteta, dok je Rimac utrpao 92 kWh...

Rezultat... Applus ima video sa staze

Je li želja za većim kapacitetom ubila mogućnost dugoročnijeg opterećenja tih baterija, ne znam, znaju valjda samo oni tamo.

Totalno sam indiferentan prema Rimcu i onom što radi, ali da skužiš da ovo sve smrdi, ne trebaš biti ni fan ni hejter, samo objektivan.

Nakon 4 godine razvoja, još uvijek znamo da je najbrži na 400m, i to je sve.
jesi siguran, u biti nisi kao ni nitko ovdje, da ne moze napraviti 10 krugova.
Nije Rimac, vec jedan drugi full electric car, odvezao nurburgring bez problema, a to je cca 21km. Ko barem dobrih 4-5 krugova na nekoj stazi, s tim da se ovdje ide full gas jako puno, sto je najvece opterecenje za baterije.
https://www.youtube.com/watch?v=c4MRydmz86E&t=26s
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2017., 17:39   #308
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Pa o čemu ja pričam? Čitaj još jednom.

Kažem da mi smrdi da auto nema dokumentiranu vožnju na...Grobniku, A1 Ringu, Nurburgringu, Hockenheimu, _______ (umetni koju god hoćeš stazu za svijetu)...gdje je odradio par brzih krugova. Imaju Šebalja kao nekakvog svog test vozača... Pa daj da vidimo onda.

Znači, nula, u 21. stoljeću, gdje svaki proizvođač koji pljune novi "hot hatch" odmah trči na Nurburgring pokazati svijetu što može.

Ako je to neki benchmark za moderni sportski auto (a, je), pa brate mili, pokaži što si napravio, zašto skrivaš već 4 godine.

Kad si već tostere spomenuo. Kao da projektiraš toster i u marketinški materijal staviš da se od 0 do 60 stupnjeva zagrije za 3 sekunde...a kad ga kupiš i u njega staviš sendvič, dobiješ 20g ugljena, a ne topli sendvič
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2017., 17:52   #309
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
a zasto bi oni trebali pokazivati snimke voznji dok se auto razvija i testira, i davati hranu hejterima koji bi sve izanalizirali. Ja sam vidio negdje snimke sa Grobnika dok Sebalj vozi, ne sjecam se vise gdje.

Isto kao sto je bilo jednom kad je u pocecima puknulo nesto na straznjem ovjesu (pazi, na autu u razvoju i u testiranjima, prije x godina) i taj puknuti dio ovjesa je dan danas hejterima materijal za pljuvanje kako Rimcu puca ovjes.
Isto kako ovaj Roy kenja o karoseriji kako je kopija FF, a to vise nema veze jedno s drugim.

Pa danas je sve kopija necega. A koliko sam vidio nedavno, dobili su u firmu ogromnu pec, i koliko sam citao a i sam je tvitao, sljedeci model ce imati monokok
https://twitter.com/automobilirimac/...812800?lang=en

ajmo dalje
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2017., 17:54   #310
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Stvarno misliš da ga Chris Harris ne bi uzeo u ruke i odradio par krugova, da je taj auto sposoban to izdržati?

Ja ti kažem da ne vjerujem dok me ne uvjere u suprotno. Bio to Rimac ili itko drugi...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.06.2017., 18:03   #311
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 724
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Ti Roy ne bi bio sposoban pokrenuti proizvodnju tostera za dvopek, ali znas srati po tudjem trudu i nasladjivati se.
Ti ne razlikuješ karoseriju od šasije a vidim ne znaš ni da se dvopek ne tostira.
Citiraj:
A medjuostalim, Rimac automobili imaju otvorena vrata, i svatko uz najavu moze doci i proci kroz pogone...
i za koliko ono, 30 eura upad?

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Pa danas je sve kopija necega. A koliko sam vidio nedavno, dobili su u firmu ogromnu pec, i koliko sam citao a i sam je tvitao, sljedeci model ce imati monokok
https://twitter.com/automobilirimac/...812800?lang=en
Inače to je Mati drugi autoklav a AFAIK još nijedan nije proradio.
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2017., 21:02   #312
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Koliko hejta... no niš me ne čudi kad znam gdje živimo. Samo čekam da još netko uplete ustaše i partizane u priču...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2017., 21:08   #313
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Vidim da ovdje ima puno poznavatelja proizvodnog procesa, tehnologije istog, konstrukcije, nabave, montaže, računovodstva, ljudskih resursa, zaštite na radu, održavanja, transporta, skladišta, lake strojne obrade, teške strojne obrade, plinskog rezanja, pila, bravarije, el. montaže, cnc programiranja, pripreme materijala, elektro montaže, prodaje, carine, kooperacije....

Činjenica je da ne znamo što se događa u toj firmi i gdje su trenutno u razvoju. Imaju sigurno razloge zašto se ne vozikaju po stazama i zašto ne objavljuju više detalja.
Kod nas su, npr, neki proizvodi godinama u razvoju i nitko van firme (čak ni svi u firmi) nema pojma što se radi, koji su rokovi, kako nešto radi i kada će biti spremno za ponudu.

Goste i kupce se ciljano provodi kroz firmu, bez pristupa određenim halama ili dijelovima hala. Dok nešto nije dovoljno dobro i dovoljno spremno, ne ide se van s informacijama. Dovoljno ne znači da je gotovo sve.

Meni se čini da je Rimac počeo kampanju sa dovoljno spremnim konceptom, ali još nije sve gotovo. To je, naravno, samo moje mišljenje, jer ne znam stvarno stanje stvari.
Ako se netko visoko pozicioniran u Rimac automobilima javi ovdje, znati ćemo više.
Do tada sve ostaje na nagađanjima.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2017., 22:17   #314
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Tvrdim da taj auto ne može izdržati 10 krugova rada pod visokim opterećenjem. Zašto?
Temperatura baterija. Sve što smo dosad uspjeli vidjeti su utrke ubrzanja. Čak i ovaj Grand Tour video gdje se voze u krug, izgleda kao žestoka štednja. Drastično usporavanje pred zavoj, lagano do ravnice i gas do kraja.
Hlađenje tolike količine baterija u autu te veličine, uz to što su smještene straga... .
mislim da nije toliko do temperature baterija vec do autonomije pod visokim opterecenjem odnosno postepenim gubitkom snage, bilo je koju stranicu ranije tajima rimac e runner, cca 20km na pikes peaku 2.mjesto, baterije je rimac provajdao, vjerojatno ista/slicna tehnologija kao u c 1, eto odbijam vjerovati dok ne bude vjerodostojan dokaz da su decki iz sv Nedjelje toliko blesavi da bi fejlali na hlađenju baterija

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Pa Veyron guta skoro 50 000 litara zraka u minuti da bi se ohladio.
mislis da dio tih silnih litara zraka ne koriste 4 turbine za izgaranje goriva
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 29.06.2017. u 22:28.
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2017., 22:38   #315
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Pa pogledaj Tajimu, ima 57 kWh i pogledaj kakve usise za zrak.

Onda uzmeš C_1 s 92 kWh...pa gdje će to ohladiti...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2017., 23:06   #316
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Kao sto sam napisao, dok ne vidim konkretan dokaz odbijam vjerovati, pogotovo kad dalje napises bedastocu sa veyronom
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2017., 08:18   #317
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Pa stvar je u tome što nikakvih dokaza nema, ni za to, ni suprotno. Napisao sam već, moja teorija i svejedno mi je za Rimca.

No, grijanje baterija je činjenica...a ako razlika od 10 stupnjeva (ako rade na 45 umjesto 35) skraćuje vijek baterija za pola, kao što istraživanje tvrdi, onda mi jedino pada na pamet to da Rimac štedi baterije.

https://www.fraunhofer.de/en/press/r...ries-cool.html
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2017., 20:20   #318
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
C_S nastup na Goodwood FoS 2017:



Rezultati:

Citiraj:
Supercars
1 Audi R8 Coupe 51.00
2 Nissan GT-R 52.68
3 Porsche 911 Turbo S 53.31
4 Lamborghini Aventador S 54.44
5 Ford GT 54.54
6 Noble M600 Speedster 54.73
7 Rimac Concept S 54.89
8 Aston Martin Vulcan AMR Pro 55.62
9 Pagani Zonda 760RS 57.04
10 Aston Martin Vantage AMR Pro 57.83
11 Zenvo TSR 58.03
12 Maserati GranTurismo 58.42
13 Nissan BladeGlider 61.80

Solidno. U komentarima dolje piše da je Nisan GT-R bio na "full slicks".
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2017., 21:54   #319
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Ne bih baš uzeo te rezultate za mjerilo, jer su zeznuli mjerenja, kao npr. kod Zenvo TSR-a (žuti, vozio netom prije Concepta 1) gdje auto prolazi kroz cilj na ~52s, a službeno vrijeme je zaustavljeno na 58s

S druge strane, vozač u Audi-u je višestruki prvak na toj stazi i iskoristio je svaki centimetar te staze, dok su ostali vozili samo da ne slupaju aute.

A da ne pričamo o tome kako R8 ne može biti brži od jednog Vulcana, Vantagea AMR i sl. ako njima upravlja isti vozač tj. pod jednakim uvjetima.
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2017., 22:04   #320
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ma taj goodwood je kita, sto je ono, neka staza za bicikle kroz park na koju su odlucili staviti bale slame okolo i prozvati stazom? Pa pojedini auti su prakticki siroki ko "staza" na mjestima a i kao sto kaze @dh41400 vecina ih jako pazi da se ne sjebu na tako mutavoj staziji i jos ubiju gledatelje okolo koji su pored staze
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2017., 23:03   #321
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Već sam podatak da je GT-R bio na slickovima pokazuje da nije objektivno testiranje. Već samo pro-forme da se malo provozaju pred publikom.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2017., 23:12   #322
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Audi vozio prvak na stazi, a GTR na slickovima. Onda ovdje 911 izgleda super.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2017., 15:27   #323
cdhr
Premium
 
cdhr's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Osijek
Postovi: 161


Molim "Top Gear Hrvatine" ne komentirati video, hvala.

Za one normalne, što više reći?
[osim kako je dečko krenuo krivo sa ferrarijem i kako cijela HR bi bolje startala ali to je svima jasno ]
cdhr je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2017., 16:35   #324
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
to je staro barem godinu dana bih rekao.

Bolje da linkas gdje je potukao Porsche 918 i to u americi i od poznatog ytubera
no i novi tesla P100D ide 2.6 do 100 cini mi se tako da tu bi se za kosu cupali na 400m
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2017., 17:36   #325
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Kad smo se ovdje već raspisali o Rimcu... Pogledajte kako auto odleti kad se stisne gas.

IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2017., 20:18   #326
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Sneak peak 2. sezone:




Citiraj:
...Just around the corner...

Hammond : Watch this
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2017., 15:25   #327
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2017., 11:14   #328
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Nije mu dugo trebalo.
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2017., 18:33   #329
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2017., 18:52   #330
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Osim Rimca, imamo i kanader u novoj sezoni
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na