Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.10.2016., 16:38   #811
spitfire83
spava mi se
Moj komp
 
spitfire83's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 329
Uvik san bia fan HTCa, već par godina se nadan da će imati flagship vrijedan kupnje
spitfire83 je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2016., 10:11   #812
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
LG V20 vs HTC 10 camera surprise
Ovo me ne iznenađuje, isti problem sam imao na LG G5..
zvonac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.11.2016., 13:36   #813
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
24h igram se sa ljepotanom. Naravno, mislim na HTC 10. I to ne 'obicni', vec US verzija. Sivo/crna kombinacija. Meni najdraza. Mobitel fantasticno lezi u ruci, imam osjecaj da je tanji od iP6s kojeg takodjer koristim, iako nije.

Build quality ocekivano fantastican. Ekipa koja tvrdi da je sklizak ocito nikad nije uzela iPhone u ruke

Sad ide rootanje, instaliranje twrp-a. Necu custom software stavljati jer zelim za pocetak imati iskljucivo sluzbeni. Root ide za xposed, titanium backup i mozda jos ponesto, ali za pocetak samo nabrojano.

No kako je US verzija, nisam dobio slusalice sa mobitelom. A bezuspjesno pokusavam iste nabaviti, jer nema ih po njuskalu, nabavi a ni ebayu. Zna li itko mozda gdje se iste mogu kupiti?
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2016., 15:43   #814
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
24h igram se sa ljepotanom. Naravno, mislim na HTC 10. I to ne 'obicni', vec US verzija. Sivo/crna kombinacija. Meni najdraza. Mobitel fantasticno lezi u ruci, imam osjecaj da je tanji od iP6s kojeg takodjer koristim, iako nije.

Build quality ocekivano fantastican. Ekipa koja tvrdi da je sklizak ocito nikad nije uzela iPhone u ruke

Sad ide rootanje, instaliranje twrp-a. Necu custom software stavljati jer zelim za pocetak imati iskljucivo sluzbeni. Root ide za xposed, titanium backup i mozda jos ponesto, ali za pocetak samo nabrojano.

No kako je US verzija, nisam dobio slusalice sa mobitelom. A bezuspjesno pokusavam iste nabaviti, jer nema ih po njuskalu, nabavi a ni ebayu. Zna li itko mozda gdje se iste mogu kupiti?
U usporedi sa 6s, po pitanju fluidnosti, ram managmenta i opcenito performansi, kak htc 10 stoji?
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2016., 15:45   #815
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
@zvonac

Prerano mi je za reci, jer slabo sam htc koristio. Prvo root i ostale stvari, pa cu kasnije napisati review ovdje. No za sad ovo malo sto sam koristio je stvarno odlicno. Rang OP3 koji je meni do sad bio uvjerljivo najfluidniji Android (bolji i od nexusa 6p).

Za sve ostale sitnice kroz par dana. Mogu samo reci da mi Sense i dalje lezi odlicno, a da mi je ovaj mobitel u ruci bolji od iP6s + OP3 sigurno. Pravi 'macho' stroj
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2016., 15:48   #816
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Imal sam ga u ruci. Stroj samo takav, odlican mob. Kakav je u radu, to ne znam, posto sam ga imao u ruci 2-3min. Eto dok steknes dojmove, povuci paralelu sa OP3 i 6s..

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2016., 12:07   #817
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
HTC 10, kratki review.

@ zvonac, valjda jedini uz mene koji jos prati ovu temu, pa evo ti notifikacija da vidis post

Build Quality

Iako je ovaj mobitel odican u gotovo svakom aspektu, ovaj dio je vjerojatno jedini za kojeg mogu garantirati da bi apsolutno svatko dao cistu desetku. Cim mobitel primis u ruku sve je jasno. Mobitel u ruci lezi odlicno, meni uopce nije klizav kako se neki bune. Nije debel, dapace, radi tih stanjivanja rubova u ruci djeluje tanje od iPhonea.

Power tipka, i tipke za glasnocu daju odlican osjecaj. Taktilne su poprilicno, a rebrasta power tipka je genijalna. Jedina zamjerka ide na polozaj utora za slusalice, ali to je vec cjepidlacenje sa moje strane. Jednostavno cista desetka od mene za izradu ovog mobitela, pojede bilo koji drugi mobitel na trzistu za dorucak po tom pitanju.

Software

Dio kojeg sam kod HTC-a oduvijek obozavao. A sad mi je drazi nego ikad. Mobitel dodje sa samo par aplikacija instaliranih, toliko malo da kroz app drawer ne mozes ni skrolati. Samo par tweakova ima od strane HTC-a, i svaki tweak mi je bolji od stock rjesenja. Tipa izgled app drawera, htc-ov dialer koji je imho najjaci dialer ikad + par gesturesa i manjih tweakova. Od svega nabrojanog jedino mogu gesturese kritizirati.

Paljenje kamere na lock screenu je debilno. Dva puta kliznuti po ekranu prema dolje... Idiotizam. Bolje rjesenje ima stock ili samsung, ovo od htc-a radi, i jos me ni jednom nije iznevjerilo, no losije je osjetno od gore nabrojanih.

Jednako tako double tap to wake je uzasno los. Uglavnom upali iz drugog pokusaja. Ostale nisam ni isprobao, jer mi ni ne trebaju, niti imaju za moj nacin koristenja mobitela smisla.

To je jedina mana kod softwarea u ovom kratkom periodu kojeg koristim mobitel. Sve ostalo je jednostavno genijalno. Mobitel leti kroz izbornike i aplikacije bez vecih problema, sto i ne cudi. Ali onaj dio koji cudi je da isto cini gotovo bez ikakvog laga. Ponekad mini trzanja se dogode, ali osjetno manje od drugih androida. Memory management je takodjer odlican, i mobitel stvarno radi jako, jako dobro.

Jedina konkurencija po tom pitanju je OP3, koji takodjer kroz sve leti kao lud, ali ima i bolji memory management, posebice nakon tweakova. 6GB ipak u takvim situacijama igra ulogu

Kamera

Dio koji me najmanje zanima, i dio kojeg najmanje mogu opisati. Pro mode nisam koristio, jerbo ga ni ne znam koristiti. Samo klasicno za 'dummy' korisnike tipa mene Auto mode. I jos me kamera nije iznevjerila. Odlicne slike u svim uvjetima, od nocnih do slika po danu.

Da li je bolji od S7/iP6s/7 ? Nemam pojma. Imam iPhone 6s trenutacno, i uz svu dobru volju da usporedim slike, neke vece razlike nisam skuzio. Po meni su al pari, dakle tu negdje. Ne vidim da je jedan bolji od drugoga. Ono gdje je iPhone bolji je kod fokusa i pokretanja kamere + galerije. Brzi je po tom pitanju, i samim time meni ugodniji za rad. No kvaliteta same kamere kod oba je odlicna. Za S7 ne znam, nemam taj mobitel, niti me isti zanima

Ostalo

HTC 10 zadrzavam sigurno. OP3 je mozda i bolji mobitel, ali meni je losiji u dvije kljucne stavke. Prva stavka je build quality koji je i kod OP3 odlican, ali ovo je ipak jedno koplje iznad OP3. Druga stavka je ekran. Vise volim LCD od Amoleda, i samim time bez nekih detaljnih analiza HTC 10 ekran je meni vise legao. A mozda i jos jedna stavka koja meni igra ulogu je velicina mobitela. HTC 10 je manji mobitel, no nije drasticno manji. Ali osjecaj u ruci kaze da je dosta manji, iako po fizickim dimenzijama to nije tako. No osjecaj u ruci kaze da je manji i od iP6s, iako nije. Jednostavno mi mobitel lezi u ruci bolje od nabrojanih.

Nadalje, je li brzi od spomenutog dvojca (iP6s i OP3)? Nije. Brz je kao i OP3, samo ima malo losiji MM. Ali ima osjetno precizniji touch. Dapace, usudim se reci da po pitanju preciznosti toucha ni jedan android nije blizu HTC-u 10. Pa ni OP3 koji je tu ipak niza klasa za navedenoga.

Ali je li precizan kao iP6s? Na zalost - ne. iPhone meni tu ostaje tata-mata.
Po pitanju brzine nema se sta usporedjivati, sva 3 su bolesno brza, i tu ih je uopce bezveze usporedjivati. Ima li trzanja na HTC10? Ima. Kao i kod svakog androida kad upalis play store krece lag. No to su sitnice i gluposti na koje sam se odavno navikao.

Jednostavno receno, HTC 10 je odlican all arounder. Nema najbolji ekran, nema najbolju kameru, niti je najbrzi mobitel na trzistu. Ali u par situacija briljira, recimo zvuk iz slusalica je fenomenalan. Bez konkurencije (osim mozda V20, ali tog monstruma nisam ni vidio uzivo...). Isto tako dialer i build quality. Sve to su objektivno prednosti naspram konkurencijom.

Od subjektivnih prednosti dodao bih software, tj. sense. Isti je gladak, brz i ugodan za koristenje. Bez ikakvog bloatwarea.

Jednostavno odlican all arounder. Mobitel koji radi sve ili vrlo dobro, ili odlicno. Potpuni uredjaj. Sto ne mogu reci za bilo koji drugi mobitel kojeg sam koristio, pa ni za iPhone 6s. Isti briljira u dosta stvari, ali je onda (imho naravno) ispod prosjecan u nekim stvarima.

Ja HTC-u 10 ne vidim ni jednu zamjerku za sada. Mozda ce to biti ekran kad dodje ljeto i suncano vrijeme? Taj dio trenutacno ne mogu testirati, ali me iskreno ni ne zanima ako je to istina. Do tad cu vec prodati HTC-a i vjerojatno ici na HTC 11 ili kako ce se vec zvati

P.S.
Kasnije ili sutra postavim i par slika od uredjaja, jer stvarno izgleda prekrasno. Zaljubio sam se
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2016., 13:26   #818
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Ja HTC-u 10 ne vidim ni jednu zamjerku za sada. Mozda ce to biti ekran kad dodje ljeto i suncano vrijeme?
Ili kad ti se smoči...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2016., 13:38   #819
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ili kad ti se smoči...
Da, a zamisli tek tragedije da imas S7 i da isti poljubi pod?
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2016., 13:42   #820
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Ljudi vide lagove na HTC10 bokte,ja ih na Z3C nisam viđao a kamoli na SD820(Mi5 & XXP) uređajima kojih sam isprobao dva zasad

Doduše to bi se u nekim paralelnim svemirima moglo pripisati tome da Sony drži svoj Droid najbliže stocku od svih dostupnih(except Pixel)...
trouble je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.11.2016., 15:51   #821
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
@Mileni, kakva je baterija?
Dal imas problema sa wifijem?
Kolko citam poznati problem na desetki..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2016., 16:18   #822
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Ljudi vide lagove na HTC10 bokte,ja ih na Z3C nisam viđao a kamoli na SD820(Mi5 & XXP) uređajima kojih sam isprobao dva zasad

Doduše to bi se u nekim paralelnim svemirima moglo pripisati tome da Sony drži svoj Droid najbliže stocku od svih dostupnih(except Pixel)...
Nisam imao z3c, ali jesam z5c. A koristio kratko i Z3. Svaki od njih je imao laga i trzavica

Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
@Mileni, kakva je baterija?
Dal imas problema sa wifijem?
Kolko citam poznati problem na desetki..
Baterija je jako dobra. Cca 2h30min-3h SoT-a imao sinoc, ostalo malo manje od 40% baterije. Od 07:00 do 10:00. Dakle neko normalno koristenje, imam 5 mailova na pushu, wa, viber + slusam dosta mjuzu/audio knjige na mobitelu. Bluetooth + location upaljeni stalno, kao i wi-fi.

Wifi je ok. U istim prostorijama ima manje crtica nego iPhone 6s recimo, i ako je suditi po istima - losiji od iP6s sigurno. Ali nisam imao nekih problema, jer sve funkcionira kao i na iP6s.

No nisam jos mjerodavan za suditi wi-fi, jer imam odlicnu vezu doma sa odlicnim routerom. Istu stvar imam i na poslu. A negdje dalje od toga ovih dana bas nisam ni isao.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2016., 16:23   #823
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Z5C je imao zbog troltlanja i zato šta si kupio smeće od Sonya a lijepo si bio upozoren a Z3 si vjerovatno kupio na taobau

Moj je na 6.0.1 letio čak ni na instaliranju appsa više nije trokirao ko šta je znao na 5.1 i 4.4.4
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2016., 17:06   #824
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Z3 na Concept romu se baš i nije nagledao lag-ova. Čak štoviše. Ne znam za stock jer sam Concept koristio od kada je izašao.
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2016., 18:12   #825
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
@Mileni, kakav mu je multitasking?
Ok, OP3 je tu bolji, ipak ima 2gb rama vise..

Kakvi su zvucnici? Kolko sam gledal na yt, nisu nekaj glasni, al je zvuk na visokoj visini..
Meni ne ostavlja neki dojam da je mob brz, al eto, iskustva korisnika govore drukcije, mada ipak OP3 ima ufs memoriju, dok je tu htc zakinut..

Kaj njega bus imal duze vrijeme ili ce i on kroz neko vrijeme otic u druge ruke?
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2016., 18:19   #826
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
@Mileni, kakav mu je multitasking?
Ok, OP3 je tu bolji, ipak ima 2gb rama vise..

Kakvi su zvucnici? Kolko sam gledal na yt, nisu nekaj glasni, al je zvuk na visokoj visini..
Meni ne ostavlja neki dojam da je mob brz, al eto, iskustva korisnika govore drukcije, mada ipak OP3 ima ufs memoriju, dok je tu htc zakinut..

Kaj njega bus imal duze vrijeme ili ce i on kroz neko vrijeme otic u druge ruke?
Meni je mobitel odlican po pitanju brzine. Ali bas odlican. Otvaranje aplikacija, dok idem kroz izbornike, itd.

Sto se tice vanjskog zvuka, isti mi ne igra neku ulogu, ali je zvuk fenomenalan. Kako sam odmah stavio viperov fix za zvucnik, isti je i poprilicno glasan. Imas fixeve za gotovo sve sto bi te eventualno moglo smetati, samo malo prosurfaj xda.

Inace, 7.0 navodno stize do kraja mjeseca. Flashanje na htc10 je kao i na op3, macji kasalj
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2016., 21:12   #827
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Nisam imao Nexusa 6p da usporedim wifi sa HTC 10. Ali moram priznati da 6p šiša iPhone 6s u osjetljivost signala. Još bolje hvata u udaljenosti.

Slažem da desetka ima ugodan ekran i točan fingerprint senzor ( može isključiti vibraciju). Dizajn je ok i završna obrada na visokom nivou. Meni je samo jedini minus baterija, za pola sata u mirovanju ode 7 - 10% u prazno sa uključenim 3G. Sa 4G mi počela dizati panika sa grijanjem i još gore stanje sa baterijom ( uključio sikronizaciju google account ). Kako je bio u mojim rukama mjesec dana i zaključio da trebam puniti svaki dan po 14 sati. Što više diram i traži utičnicu minimalno 8h. Tko zna, možda sam jedini dobio sa defektnom baterijom.

Slike su jako dobro ispale i prilično dosta detalja vidi (dlake )

Sent from my Nexus 6P
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2016., 21:15   #828
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Kakve slike?
Sto se tice zagrijavanja i baterije, ni jedan jedini problem nisam imao. Veceras ostavim mobitel na stolu, necu ga puniti. Iskljucit cu i wi-fi, neka ga samo na 4g, sa upaljenim bluetoothom i lokacijom. Cisto da vidim koliko ce pasti baterija. Ostavim i iPhone pored njega. Oba ce biti na 100%, idem ih odmah na punjac staviti
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2016., 12:19   #829
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Ja svoju 10 koristim vec jako dugo. Prakticno od kada je izasla.

Stvarno sam prezadovoljan. Ali....

U zadnje vrijeme mi se cini da mi baterija traje sve krace i krace. Imao sam prije i preko 5sati SOT a sada ako navucem 3.30. Punim ga stalno Htcovim brzim punjacem.

I ponekad imam problema sa Bluetoothom. Znam da se problem moze rijesiti na XDA kroz par minuta, ali ovaj mob ne zelim Rootat.

Nadam se da ce HTC 11 imati amoled ekran jer je to za mene najbolji ekran koji postoji. Stvar ukusa.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2016., 12:49   #830
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Pa kako to uspjevaš? Meni nije navukao preko 2 sata SOT
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2016., 13:04   #831
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Jucer preko 4h SoT-a. Ali imam custom rom, pa ne znam koliko je vazna moja statistika. Custom rom je pak baziran na stock romu.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2016., 18:20   #832
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Pa kako to uspjevaš? Meni nije navukao preko 2 sata SOT
Šta ja znam. Nisam više zadovoljan. Počet ću puniti par dana sa slabijim punjacem.

YouTube, Whatsapp i internet. Ništa više. Naravno razgovori i pozivi. Ekran na automatiku- 50% svijetline. Nemam skoro ništa instalirano na mobu. WiFi kod kuće a ostatak dana 3G.

EDIT: Narode, navodno sutra stiže Android 7.0.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dean225. 25.11.2016. u 23:05.
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2016., 18:43   #833
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
Ljudi,imam jedan problem na ONE M8

Prvo mi je otisao utor za punjenje i sad se mobitel sporadično slabo ili nikako puni.
Druga stvar od danas,ugasio se,restart i postavka androida nesto ono na startu. Nakon postavke se digao sustav,i ne radi Sense. Baca stalno error,i neda pristup grid meniju niti nicemu osobnom osim settings.

Kako i sa cime da skinem backup svega sa mobitela? Kontakti,slike i to sve? Planiram uzeti HTC 10 pa bi sve prebacio.
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2016., 16:38   #834
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Imam priliku uzeti M8 za soma kuna, preko godinu dana gare i jako očuvan.
jel to dobar deal? jel ima taj mobitel neki flaw da bi ga se trebalo izbjeći?

i jel to puno love ili je OK?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2016., 18:24   #835
Silthrax
Premium
Moj komp
 
Silthrax's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Gračac
Postovi: 453
TO je ok cijena posebno zato sto ima garanciju. Sto se tice nekog standarnde greske ne bi znao. Mozda netko tko je vise upucen u to ce ti reci.
Silthrax je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2016., 18:30   #836
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Imam priliku uzeti M8 za soma kuna, preko godinu dana gare i jako očuvan.
jel to dobar deal? jel ima taj mobitel neki flaw da bi ga se trebalo izbjeći?

i jel to puno love ili je OK?
Ok cijena. Zvucnici odlicni, baterija jako dobra, u ruci dobro lezi, od kamere nemoj cuda ocekivat.. Sve u svemu, M8 je jako dobar mob..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2016., 19:40   #837
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kao zamjena za LG L90 bude ok jelda
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 08:12   #838
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Kao zamjena za LG L90 bude ok jelda
Bez dileme. M8 je kudikamo bolji od tog LGa..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 14:12   #839
Kapica
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varazdin
Postovi: 108
HTC 10 korisnici
Jeste na stock-u ili nekom custom Nougat ROM-u?
dojmovi?
Kapica je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2017., 08:21   #840
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Malo vijesti o HTC-u. Naravno, loših - zbog bugova povučen Nougat za HTC 10
http://www.theandroidsoul.com/htc-10...ollout-halted/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na