Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Web dizajn, programiranje i ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.06.2017., 17:25   #1
NitroGenius
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 9
Exclamation Tražim dizajnera za suradnju

Pozdrav,

naime planiram otvoriti jedan portal koji je već dobro isplaniran i koji bi se mogao progurati na tržištu. Imam par svojih ljudi će svaki biti zaposlen za određenu kategoriju. Fali mi još jedan dobar web dizajner kojem bi platio (manje nego što izdrada vrijedi) jer bi taj isti bio s nama, ja to kažem u "timu" te koji bi htio raditi s nama. Naravno on bi vodio cijeli develoment web stranice ali bi mu našli neku drugu kategorizaciju koji bi radio. Stranica će biti IT vrste ali drugačija nego ostale, biti će nešto što druge nemaju i to bi nas trebalo plasirati.

Da ne okolišam.......

ZNAČI: traži se dobar web dizajner koji bi bio nešto plaćen ali koji bi s nama vodio portal.

Možete mi u inbox poslat neki kontakt, FB najbolje. Pozdrav!
NitroGenius je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2017., 15:26   #2
NitroGenius
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 9
...
NitroGenius je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.08.2017., 17:33   #3
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Dizajner koji vodi development stranice? Jel on dizajner ili developer?

Osim toga, ako je tvoja ideja nesto novo i drugacije, a i trebala bi vas 'plasirati', pa valjda imate 10-50k kuna svoje love za uloziti u dizajn, development i marketing?

__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2017., 18:07   #4
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Ako sam se sto naucio kao dizajner je ne padati na ovakve oglase.
Treba dizajner koji bi realno sa svojim znanjem i vjestinama slozio vam nesto sto bi uopce zainteresiralo klijente, ali bi se ga platilo nesto sitno.

"ZNAČI: traži se dobar web dizajner koji bi bio nešto plaćen ali koji bi s nama vodio portal."

Ovo je vrh Ili plati covjeka ili ne ponizavaj necije znanje losim placanjem.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2017., 18:13   #5
newyxX
Mlatimudan
Moj komp
 
newyxX's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zadar(ST)
Postovi: 417
Citiraj:
Autor NitroGenius Pregled postova
Pozdrav,

naime planiram otvoriti jedan portal koji je već dobro isplaniran i koji bi se mogao progurati na tržištu. Imam par svojih ljudi će svaki biti zaposlen za određenu kategoriju. Fali mi još jedan dobar web dizajner kojem bi platio (manje nego što izdrada vrijedi) jer bi taj isti bio s nama, ja to kažem u "timu" te koji bi htio raditi s nama. Naravno on bi vodio cijeli develoment web stranice ali bi mu našli neku drugu kategorizaciju koji bi radio. Stranica će biti IT vrste ali drugačija nego ostale, biti će nešto što druge nemaju i to bi nas trebalo plasirati.

Da ne okolišam.......

ZNAČI: traži se dobar web dizajner koji bi bio nešto plaćen ali koji bi s nama vodio portal.

Možete mi u inbox poslat neki kontakt, FB najbolje. Pozdrav!
Uz sto god vec trazite mislim da bi bilo pametno zaposliti nekog kome lezi marketing jer tebi ocito ne ide.
newyxX je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na