Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming > Konzole
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.05.2022., 10:31   #961
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Čisto da se nadovežem na temu.

Kupio Gran Turismo 7.

Za mene pun pogodak.

Ako vam je Sport bio dobar, ovaj će biti još bolji.

GUI i sama vožnja, na momente neprimjetna razlika. Meni i SP kampanja ima više smisla sada, dodali misije, goalove za ostvariti itd. Auta ko u priči. Obožavam kad točno vidim razliku između prednjeg i zadnjeg pogona npr. Voziti neki 40 godina stari mustang s 600ks po pisti, ne ide to samo tako.

Vožnja k'o vožnja super. Grafika na PS5 verziji, savršena. Dodali modifikacije auta, dodali tuniranje, dodali vizualne stvari (spojlere itd.); nemam zamjerke. GT igram onako usput u pauzi od neke druge igre, na prošli potrošio preko 100h. Ja znam da sam sad mjesecima miran s igrom.

150kn igra + 70kn upgrade na PS5 verziju, zabave pregršt. Pun pogodak.
Meni je nekako dosadan. Osjećao sam nekako da će biti veći thrill, valjda zbog nostalgije, ali baš mi nekako sve dosadno.

Ona muzika i oni likovi iz Caffee-a, pa da nisu mogli neki voice-over napravit, da netko čita taj tekst, bože pomozi...i grind je bože pomozi. Znači onaj roulette ticket, šansa za najmanju nagradu creditsa je 95% a ostali itemi po 1%.

Vožnja je dobra, to je naravno i poanta igre, grafika isto ali eto ja nekako bi najradije zaspao čim ju krenem igrat. Još budala uzeo Deluxe Steelcase edition, kontao igrat ću ovo hiljadu sati ko nekad.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 10:55   #962
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Mogu se složiti s tobom, da.

Mene ustvari razočarao GUI koji je isti kao i na GT Sport. Godinama razvijaju igru, pa me to malo razočaralo.

Kažem ženi da tu i tamo ne znam jel igram Sport ili sedmicu kada vozim. Grafika je super, nema šta, ali je i sport imao dobru grafiku.

Možda me i pusti, tek sam level 10, ali vidjet ću.

Ono u Caffee, kompletno se slažem, pogotovo onaj zvuk kada se slova izlistavaju, kao da smo 25 godina iza otišli.

Ali na kraju dana, sve je do vožnje, to mi je odlično. Koliko će me držati, vidjet ćemo.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.05.2022., 11:46   #963
RS_BuRnOuT
Premium
Moj komp
 
RS_BuRnOuT's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Kž\Vž
Postovi: 455
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Čisto da se nadovežem na temu.

Kupio Gran Turismo 7.

Za mene pun pogodak.

Ako vam je Sport bio dobar, ovaj će biti još bolji.

GUI i sama vožnja, na momente neprimjetna razlika. Meni i SP kampanja ima više smisla sada, dodali misije, goalove za ostvariti itd. Auta ko u priči. Obožavam kad točno vidim razliku između prednjeg i zadnjeg pogona npr. Voziti neki 40 godina stari mustang s 600ks po pisti, ne ide to samo tako.

Vožnja k'o vožnja super. Grafika na PS5 verziji, savršena. Dodali modifikacije auta, dodali tuniranje, dodali vizualne stvari (spojlere itd.); nemam zamjerke. GT igram onako usput u pauzi od neke druge igre, na prošli potrošio preko 100h. Ja znam da sam sad mjesecima miran s igrom.

150kn igra + 70kn upgrade na PS5 verziju, zabave pregršt. Pun pogodak.
Uzeo odmah kad je izasla, krenuo igrat single player ali morao pauzirati dok mi ne završi liga koju vozim na GTS-u.
Kroz tjedan dva nastavljam single player i full prebacujem na GT7.

Dojmovi u vezi single player kampanje su mi dobri, daily race nisam ni jedan odvozio, probao sam samo jednu utrku preko lobbya i tu su napravili troskok unazad.


Ne moze se spremit postavke lobbya nego svaki put naklikavanje ispočetka. Kad se kreira lobby ne može se mijenjat postavke itd.

Vjerujem da ce uskoro popeglat ali to su stvari koje je GTS imao popeglane.
Navodno i neka peticija ide u vezi toga.

Inače vozim preko volana ali probao sam par utrka i preko DS5 i baš se lijepo vozi.

Očekivao sam povratak telemetrije tj da se ista može exportat na usb pa na kompu učitat u neki alat za analizu. Bilo bi lijepo da to vrate, plus track editor koji je postojao u GT6.

Veselim se daljnoj vožnji ali mora još malo pričekat da riješim GTS i privat obaveze. Taman se nadam da popeglaju bugove

BTW, di si piknuo za 150kn PS4 verziju?
RS_BuRnOuT je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2022., 13:06   #964
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor RS_BuRnOuT Pregled postova
Uzeo odmah kad je izasla, krenuo igrat single player ali morao pauzirati dok mi ne završi liga koju vozim na GTS-u.
Kroz tjedan dva nastavljam single player i full prebacujem na GT7.

Dojmovi u vezi single player kampanje su mi dobri, daily race nisam ni jedan odvozio, probao sam samo jednu utrku preko lobbya i tu su napravili troskok unazad.


Ne moze se spremit postavke lobbya nego svaki put naklikavanje ispočetka. Kad se kreira lobby ne može se mijenjat postavke itd.

Vjerujem da ce uskoro popeglat ali to su stvari koje je GTS imao popeglane.
Navodno i neka peticija ide u vezi toga.

Inače vozim preko volana ali probao sam par utrka i preko DS5 i baš se lijepo vozi.

Očekivao sam povratak telemetrije tj da se ista može exportat na usb pa na kompu učitat u neki alat za analizu. Bilo bi lijepo da to vrate, plus track editor koji je postojao u GT6.

Veselim se daljnoj vožnji ali mora još malo pričekat da riješim GTS i privat obaveze. Taman se nadam da popeglaju bugove

BTW, di si piknuo za 150kn PS4 verziju?
Ovdje na tržnici.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2022., 23:35   #965
Sonim
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zg & Klc
Postovi: 262
Konacno upalo ps5 pa sada imam par pitanja.
1. Kada konzola radi čujem lagani zvuk ventilatora. Nije zujanje već kao da se ležaj čuje ili da lagano lupka/zapinje za nešto. Kako vaše konzole rade? Da ju reklamiram?

2. Neće mi raditi hdr na 4k. Kada upalim hdr spusti na FHD. Ovo nisam siguran jel do kabela ili tv-a. Tv je sony 49xd83
https://www.sony.hr/electronics/tele...specifications
Nisam koristio kabel od konzole. Budem probao još sa org kabelom. Sugestije?
Sonim je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2022., 08:53   #966
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Citiraj:
Autor Sonim Pregled postova
Konacno upalo ps5 pa sada imam par pitanja.
1. Kada konzola radi čujem lagani zvuk ventilatora. Nije zujanje već kao da se ležaj čuje ili da lagano lupka/zapinje za nešto. Kako vaše konzole rade? Da ju reklamiram?

2. Neće mi raditi hdr na 4k. Kada upalim hdr spusti na FHD. Ovo nisam siguran jel do kabela ili tv-a. Tv je sony 49xd83
https://www.sony.hr/electronics/tele...specifications
Nisam koristio kabel od konzole. Budem probao još sa org kabelom. Sugestije?
Vjerojatno takozvani "coil whine" čuješ. Koliko znam svaki to ima, ovisi da li čuješ u regularnim uvjetima. Ja svoj čujem u mrtvoj tišini i približim glavu. Ako igram ili bilo što drugo radi, ništa ne čujem. Zaista je PS5 remek djelo, brz, tih i ne skuplja prašinu malte ne haha.

Da, da, to ti je origigi kabel u pitanju. Koristi ili njega ili certified HDMI 2.1 kabel da budeš miran da PS5 odradi sve što može(4K, HDR, VRR, itd.). Ima i jeftinijih non-certified kablova koji mogu raditi ali mene isti osobno uvijek poseru. Tako da kroz godine sam nakupio puno kutiju HDMI kablova. Ima u Svijet medija cca 269kn 2.1 certified 2m kabel, ja taj koristim.

Ili na amazon.de za 10, 15 eura ili lokalno za cca 150 kn non-certified. Uglavnom mora biti HDMI 2.1 kabel.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2022., 16:24   #967
tpm4
Premium
Moj komp
 
tpm4's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Split
Postovi: 315
Ja na sony tv imam u postavkama nesto tipa "hdmi enhanced" sto upalis na tom ulazu, onda ps5 prikaze da je podrzana veca reza,color range.
tpm4 je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2022., 09:21   #968
Sonim
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zg & Klc
Postovi: 262
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Vjerojatno takozvani "coil whine" čuješ. Koliko znam svaki to ima, ovisi da li čuješ u regularnim uvjetima. Ja svoj čujem u mrtvoj tišini i približim glavu. Ako igram ili bilo što drugo radi, ništa ne čujem. Zaista je PS5 remek djelo, brz, tih i ne skuplja prašinu malte ne haha.

Da, da, to ti je origigi kabel u pitanju. Koristi ili njega ili certified HDMI 2.1 kabel da budeš miran da PS5 odradi sve što može(4K, HDR, VRR, itd.). Ima i jeftinijih non-certified kablova koji mogu raditi ali mene isti osobno uvijek poseru. Tako da kroz godine sam nakupio puno kutiju HDMI kablova. Ima u Svijet medija cca 269kn 2.1 certified 2m kabel, ja taj koristim.

Ili na amazon.de za 10, 15 eura ili lokalno za cca 150 kn non-certified. Uglavnom mora biti HDMI 2.1 kabel.
Mislim da sam dobio dobra primjerak kaj se tiče coil whine. Pogledao sam malo po yt i poprilicno sam siguran da nije cw.
Snimka zvuka:
https://u.pcloud.link/publink/show?c...EFMPMuchAdlwcy

Jučer sam probao još jednom i rekao bi da je ventilator. Kada sam ju gasio čulo se kako se vent sve sporije vrti i kako zvuk nestaje s vrtnjom. 99% sam da je vent.

Moram provjeriti ili ako netko zna ovdje jel smijem sam skidati bočne stranice da pogledam ili reklamacija?


Citiraj:
Autor tpm4 Pregled postova
Ja na sony tv imam u postavkama nesto tipa "hdmi enhanced" sto upalis na tom ulazu, onda ps5 prikaze da je podrzana veca reza,color range.
Budem ovo pogledao isto iako mislim da nemam ove opcije.
Sonim je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2022., 09:42   #969
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Nema to veze s cw, ja to ne čujem.

Imam osjećaj da ti je vent (ležajevi) da su u k... Ne vidim sa snimke, jel to disk verzija ili obična? Ako je disk, jel disk unutra?

Iskreno, ja bi reklamirao, čini se kao da je vent loš/lošiji. Što može značiti samo da će krepati prije nego ostali. Ništa te ne košta poslati email, pitati, reklamirati. Biti ćeš bez PS-a par dana, ali bolje to nego da istekne garancija pa riješavaj sam.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 10.05.2022. u 10:01.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2022., 10:05   #970
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,358
Definitivno reklamirati, ima neku greškicu koja očito nije ozbilja ali će te iritirat godinama.
Newmie je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.05.2022., 10:52   #971
Sonim
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zg & Klc
Postovi: 262
Onda reklamacija... Očigledno je dosao tako jer odmah nakon vađenja iz kutije se tako čuo. Vjerujem da samo vent treba zamjeniti.

Tko je ovlašteni servis za ps? Da ne idem preko mall-a, vjerojatno bude nešto brže.
Sonim je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2022., 10:58   #972
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,358
Citiraj:
Autor Sonim Pregled postova
Onda reklamacija... Očigledno je dosao tako jer odmah nakon vađenja iz kutije se tako čuo. Vjerujem da samo vent treba zamjeniti.

Tko je ovlašteni servis za ps? Da ne idem preko mall-a, vjerojatno bude nešto brže.
Mislim da to možeš sve u Sancta Domenici riješiti.
Što se zamjena fan-a tiče, mislim da to na PS5 nije moguće, gledao sam nedavno neki teardown video.
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2022., 11:19   #973
Sonim
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zg & Klc
Postovi: 262
Citiraj:
Autor Newmie Pregled postova
Mislim da to možeš sve u Sancta Domenici riješiti.
Što se zamjena fan-a tiče, mislim da to na PS5 nije moguće, gledao sam nedavno neki teardown video.
Nisam zanao da i Sancta Domenica to radi. Tnx. Budem provjerio. Google baca neki gameshop i mr servis.

Drugo, mislim da si nešto pomješao ps5 se lako raskapa. Pristup do venta i prostora za nadogradnju diska je praktički odmh ispod (lijevog?) poklopca. Barem po ovome što sam ja vidio na netu.

Zadnje izmijenjeno od: Sonim. 10.05.2022. u 11:51.
Sonim je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2022., 11:55   #974
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,358
Znam da SD mijenja gamepadove pa pretpostavljam da su onda i za konzole.
Možda sam zabrijao oko venta ali čini mi se da je čovjek rekao da je bio neki problem na ventu ali da ga se ne može skinuti pa da ne može popraviti konzolu...
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2022., 08:14   #975
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,424
Bilo je nešto o nekoj naljepnici blizu venta koja se malo odlijepi i onda dobijete taj efekt kao kad smo ko klinci stavljali čašicu od jogurta na kotač bicikle da proizvodi zvuk.



Evo i video, mom frendu je tako bilo, nije htio reklamirat i enstalo nakon nekog vremena.
Vjerojatno vent pokida tu mrvicu sa vremenom i izbaci vanka:

__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2022., 08:21   #976
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ako je ovo gore, onda je to fix od 10 min, koliko vidim.

Dobar video, thx.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2022., 09:13   #977
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,004
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ovdje na tržnici.
jesi to uzeo onaj aniversary edition kod? i dalo ti je upgrade na ps5 verziju za 70kn napravit? Na netu sam našao info da neće puštat update te verzije, nego će se trebat kupit cijela ps5 verzija
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2022., 09:19   #978
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
jesi to uzeo onaj aniversary edition kod? i dalo ti je upgrade na ps5 verziju za 70kn napravit? Na netu sam našao info da neće puštat update te verzije, nego će se trebat kupit cijela ps5 verzija
Nope, disk verzija.

Upgrade za 70kn prošao bez brige, ali disk verzija.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2022., 10:02   #979
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,004
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Nope, disk verzija.

Upgrade za 70kn prošao bez brige, ali disk verzija.

aaa ok. I dal sad moras disk ubacivat svaki put za igrat, il ti tretira kao digitalnu verziju bez diska?
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2022., 13:57   #980
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,424
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
aaa ok. I dal sad moras disk ubacivat svaki put za igrat, il ti tretira kao digitalnu verziju bez diska?
Pa da radi bez diska bi bez beda to mogli odjednom igrat npr svi njegovi frendovi.
Ne vidim baš logiku.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2022., 14:10   #981
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
aaa ok. I dal sad moras disk ubacivat svaki put za igrat, il ti tretira kao digitalnu verziju bez diska?
Disk mora biti unutra.
To je klasična disk igra, samo je upgrade-ana.
Ono što meni ne odgovara je što imam i PS4 i PS5 verziju igre instaliranu. Znači prvo se instalira PS4 verzija, pa kupiš upgrade, pa ideš skinuti upgrade (skida se kao zasebna PS5 igra).
Probao obrisati PS4, ali se svejedno pojavi ponovo. :/ Tak da mi GT7 uzima dobrih 200GB.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2022., 15:15   #982
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Delete

Zadnje izmijenjeno od: vlatko27. 12.05.2022. u 08:09.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2022., 16:08   #983
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,004
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Disk mora biti unutra.
To je klasična disk igra, samo je upgrade-ana.
Ono što meni ne odgovara je što imam i PS4 i PS5 verziju igre instaliranu. Znači prvo se instalira PS4 verzija, pa kupiš upgrade, pa ideš skinuti upgrade (skida se kao zasebna PS5 igra).
Probao obrisati PS4, ali se svejedno pojavi ponovo. :/ Tak da mi GT7 uzima dobrih 200GB.

makneš oba pa instaliraš samo ps5 verziju?
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2022., 16:38   #984
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
makneš oba pa instaliraš samo ps5 verziju?
Hm... Nisam ovo probao.
Nagađaš ili je to tako?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2022., 19:30   #985
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,004
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Hm... Nisam ovo probao.
Nagađaš ili je to tako?
nagađam
nemam ps5 pa nisam se još igrao sa tim updejtanim verzijama igara...

edit: samo neznam dal automatski krene instalacija čim dvd ubaciš unutra? u tom slučaju bi automatski krenuo ps4 verziju instalirat opet...
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2022., 21:50   #986
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
nagađam
nemam ps5 pa nisam se još igrao sa tim updejtanim verzijama igara...

edit: samo neznam dal automatski krene instalacija čim dvd ubaciš unutra? u tom slučaju bi automatski krenuo ps4 verziju instalirat opet...
Krene, da.

Zanimljivo. Samo mi se ne briše sada sve.

Nema veze. Igram igru po igru, tako da sam good to go, mjesta ko u priči.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 12.05.2022. u 09:09.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2022., 12:18   #987
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Hm... Nisam ovo probao.
Nagađaš ili je to tako?
kad imas ps4 igru moras samo otic na store i "kupit" ps5 upgrade
kad to napravis pocet ce ti skidati ps5 verziju, a ps4 samo obrises.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2022., 06:40   #988
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,312
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2022., 11:45   #989
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,885
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Meh, bzvz, očekivao sam valjda 10 puta više.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2022., 13:43   #990
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,466
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Meh, bzvz, očekivao sam valjda 10 puta više.
Ovo je samo početno, nisu sve tu igre koje će biti
__________________
imaticx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na