Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.06.2022., 22:49   #361
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,061
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Nije kokos neg je jaje ��
Skoro tocno, al ipak nije

Add-on and Plug-in are almost the same things. Both these are used to extend the capabilities and existing features of a particular program.

"Add-on refers to a program utility or a hardware unit that can be added to a computer for enhancing its capabilities. An add-on doesn’t work as a complete program."
"Plug-in refers to a small add-on program that is used to extend the functionalities of the desktop program and web application. A plug-in works as a complete program."
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2022., 11:53   #362
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor d0X Pregled postova
Imaš Jellyfin, ali ne znam hoće li ti biti dovoljno moćan/nakrcan opcijama.
Nakon dosta utrošenog vremena i testiranja, Plex je i dalje kralj i radi najbolje. Problem mi je bio u internetu, sada sam ga digao s 4G na 4G+, imam minimalnih 100Mbps, i 4K sada radi ko beba. Imao sam TP-LINK MR200, koji mi je hvatao nekih 60-100Mbps, ali laptop je vrtio oko 20-50Mbps. Sada sam kupio TP-LINK MR600, a TP-LINK 503 Extenderom i to je sad druga priča. Brijem da sam ostavio MR200 i samo kupio pošten extender da bi riješio problem, al yebga, šta je tu je. Neće router propast. A i skužio sam što i kako treba s Plexom.

Citiraj:
Autor 9800pro Pregled postova
Dune je preskupi mastodont. Davno je prošlo njegovo vrijeme, sad se furaju na tu spiku "audiofili/videofili", super procesuiranje slike bla bla bla i onda nemaš podršku ili čekaš novi firmware 3 godine. Coreelec i neki player koji ga 100% podržava je po meni najbolje riješenje. Osobno koristim odroid n2+.
Problem je naći Netflix plugin za Kodi koji radi, alj kad radi tu nema brige. Samo za 1080p ili 4K treba podosta jaki player jer sve vrti softwerski. Recimo Minix U1 mi je štekao neki puta na 1080p, n2+ ni ne trzne. Ali opet, nativni Netflix app iz telke je opet bolje, pogotovo za ukućane koji se ne kuže baš + Dolby Vision radi jedino tako, ne radi preko Kodi-a.
Nakon revidiranja svega, Nvidia Shield TV Pro je ipak najkompatibilniji uređaj. Došao sam do zaključka da trebam uložiti u Plex Media Server, a Nvidia Shield TV Pro je najbolji Plex player.

Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
A šta ce ti netflix, kodijevi torrent streameri ga mjenjaju jako dobro. Načinom rada, pregledniscu sadrzaja, ponudom informacija, rejtinga, trailera, glumaca ... Sve je puno bolje.

Pros:
bolja kvaliteta slike, bolji zvuk, podrška za titlove
Cons:
Jedino downside koji se može izdvojiti je buffer od 10-15sec na početku, ali ako si zagrizao gledati neki stari serijal ili netflix mini serijal, dok gledas prvu seriju "onthefly", uz 3-4 klika daljinc3m cijelu sezonu si u backgroundu pripremiš.

Nexflix 4k meni ni priblizno ne izgleda impresivno kao recimo torrent stream. Netflix ubija kolicinom komoresije ...
Dobro, kad je rijec o ekskluzivnom netflix sadrzaju, isti klinac od kvalitete ces dobiti i preko torrent streamera posto je isti izvor, al ako je riječ o sadrzajuma za koje postoji i BR ponuda, nemjerljivo je kvalitetniji i slikom i zvukom
Kodi je po meni odlično rješenje, Plex je ipak Premium. Rekoh, media centar koristi više korisnika u Zagrebu, pa zatim Srbija, Njemačka, Švedska. Zato je tu Plex majka. Meni Kodi Player dođe kao "lokalni" backup player. Trenutno sam na moru i na laptopu mi najbolje radi Kodi sa Plex pluginom i tako gledam filmove i serije. Ne znam zašto svaki put kad pokrenem nešto, prvo vrti vrti, izbaci grešku, i sljedeći put pokrene. To su valjda boljke Kodija.

Kao što sam rekao, složio sam automatiziran media centar i u biti shvatio da je moj problem samo to što Nvidia Shield TV Pro nije dovoljno jak uređaj da bi handlao 4K HDR Transcoding, a i nisam obraćao pažnju kako pristupam Plexu. Npr, pristupao sam mu preko web browsera, što nisam razmišljao da Web browser ne podržava x265, te zato Shield TV (Plex Server) kreće transkodirati i problem nastaje.


Time rješenja su sljedeća, svako ovisi o budgetu i određenoj percepciji:
1) Implementirati "Optimizirane" verzije sadržaja, tamo gdje je potrebno. Znači 4K HDR, se optimizira - konvertira i radi kopiju na 1080@10Mbps ili se skine više verzija filma/serije, kao i konverzija Audia na DTS ili DD (ne znam sad napamet) kako bi lijepo sve sjelo na Logitech Z906.

2) Zaobilazi se 4K HDR sadržaj.

3) Kupovina Intel Core i5-1135G7 based uređaja koji je u mogućnosti se nositi sa transodingom, i to oko 8x 4K HDR transodinga.

Tu ekipa kaže da su došli do 14x 4K HDR:
https://www.reddit.com/r/PleX/commen...t_from_modern/

Tako da, dugoročno planiram Shield TV Pro imati kao backup player s Kodijem, i Plex player ako idem na more, pa ga lako uzmem sa sobom.

Razmišljam o kupovini NUC-a, no imam na raspolaganju neke nove laptope sa i5-1135G7 kojima su porazbijani ekrani, pa uzet takav laptop i za početak napraviti dobar test da vidim jel to u praksi stvarno tako. Ovo mi je đaba, a NUC bi mogao svakako biti neka buduća investicija. Sa jednim takvim NUCom, na njega bi složio onda i Sonarr, Radarr, Bazarr, Torrent i još neke stvarčice, i mislim da bi jednim udarcem ubio roj muha.

I finalno, da, realno trebao bih Logitech Z906 zamjeniti sa nečim novijim, neki AV recieverom, ali kad vidim koliko to sve košta sa zvučnicima, boli me glava.
__________________
MC

Zadnje izmijenjeno od: Sa_Stilom. 24.06.2022. u 11:58.
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.06.2022., 09:57   #363
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Ma daaaj ... 3Klika daljincem, pogledas film u BR ripu, on the fly, bez cekanja i teraš dalje.
Kakvi bakaraci, skidanja, konvertiranja, serveri, nasovi i ostale gluposti.
Te dumine smo slagali prije 15-20 godina na 20kg teškim htpc-ima.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2022., 12:02   #364
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,061
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Nakon dosta utrošenog vremena i testiranja.....
A da promjenis sig, il ga se bar donekle pridrzavaj
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2022., 20:51   #365
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,682
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Ma daaaj ... 3Klika daljincem, pogledas film u BR ripu, on the fly, bez cekanja i teraš dalje.
Kakvi bakaraci, skidanja, konvertiranja, serveri, nasovi i ostale gluposti.
Te dumine smo slagali prije 15-20 godina na 20kg teškim htpc-ima.
Ima donekle smisla ako sheras svoju teško stečenu kolekciju na više lokacija, recimo to kad je na putu.
Ali uz današnje brzine neta, kodi i neki debrid servis ubijaju...
9800pro je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2022., 11:20   #366
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Znam da imate dobre namjere, ali kad ste tako bistri kako da library bude dostupan i radi svima:

1. Starci Samsung J6400 serija (Zagreb)
2. Rođo 1 Samsung R7100 (Zagreb)
3. Rođo 2 Samsung R7100 (Zagreb)
4. Rođo 3 Samsung (Švedska)
5. Rođo 4 slabo gleda (Beograd)
6. Rođo 5 Hinsen (Njemačka)
7. Buraz Sony Bravia ne znam koji napamet (njemačka)

8. Ja doma Samsung N7100 serija + Shield TV Pro 2019
9. Ja od kad nisam doma:
- Samsung S21 Ultra: Apps: Plex & Kodi + Plex
- Laptop: Kodi + Plex

Plex jednostavno radi svima i to na način da im kažem registriraj se na Plex, pošalji mi svoju email adresu a na telku instaliraj Plex App i logiraj se. Koliko god je Vama Kodi super, ja da bi Kodi radio svima, moram ga svima instalirati jer nitko nije informatički pismen, plus kupovati Android player. I opet na taj Kodi instalirati Plex, jer jednostavno radi najjednostavnije i najbolje.

Ako vi imate "simple" rješenje za sve, slušam.

BTW: Nikada nisam slagao HTPCove, jer su mi bili besmisleni uz WDTVLive i NAS za moju upotrebu. Danas, kao što već rekoh, osim mene uživaju i drugi kroz Plex. HTPCovima su se igrali oni koji nisu imali para za pošten NAS (ovo kažem bez osuđivanja - jer ja sad nemam para da to dignem na još veću razinu).
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2022., 11:47   #367
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,429
Pa nisi naveo sve podatke tj uvjete nego ih navodiš tek nakon savjeta.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2022., 11:59   #368
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
.
.
.
Prvo:
- Plex mi je kao sustav super jer na njega mogu od bilokuda
- Na Plexu sam ja i jos 5 korisnika (obitelj)
- Plex mi je super jer sam skine sve podatke o filmu, seriji, titlovima, poslozi sve
.
.
.

Upravo zbog svega navedenog, povratak na WDTV mi je besmislen, a bilokoji drugi player ne smije narusiti postojeci setup.
Mislio sam da je ovo bilo dovoljno
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2022., 17:47   #369
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
BTW: Nikada nisam slagao HTPCove, jer su mi bili besmisleni uz WDTVLive i NAS za moju upotrebu. Danas, kao što već rekoh, osim mene uživaju i drugi kroz Plex. HTPCovima su se igrali oni koji nisu imali para za pošten NAS (ovo kažem bez osuđivanja - jer ja sad nemam para da to dignem na još veću razinu).
Ako si u to vrijeme htio stand alone kodi masinu, tada xbmc (govorimo o vremenima prije 10-15godina) htpc je bilo jedino rjesenje.
Pogotovo ako si htio vizualno da to lici na nesto i da se odvija donekle automatski.
Tad su se slagale autonomije pomocu qT + tvT private trackera i jako lijepo je to sve radilo. Al i on je u nekom dijelu povijesti prdeknuo kao mnogi drugi.
Ja sam imao i tada NAS + xbmc htpc. Sve u Antec kucistu Fusion remote Max sa iMon daljincem koje nije bilo nimalo jeftino. Dan danas ga imam, stoji u djecijoj sobi skriven u ladici ispod kreveta kao Desktop varijanta za minimalisticki radni stol.

Realno, ako ćemo se bazirati na lokalnu mrežu uz nekakav HT sustav gdje je to sve lijepo i funkcionalno, vizualno upečatljivo i upravljano iskljucivo daljincem, bez tragova android i windows softverskih isprdaka ...
NAS za neke osobne kolekcije koje su importane u kodi librarys + kodi addon streameri tj CoreElec ... Ni tada, a bogumi ni danas, se ne mogu uporediti s icim.

@Sa_Stilom
Osim ako toj svojoj rodbini ne naplaćuješ usluge ja ne vidim smisao tog tvog postrojenja.
Maunu bi ja to njima sve servirao na gotovo ... Al jasno, nismo svi isti 😆
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2022., 10:02   #370
Firecracker
Premium
Moj komp
 
Firecracker's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Split
Postovi: 565
Pozdrav, imam Nexbox A95X koji me godinama dobro sluzio,medjutim fali mi HDR10+ i DV podrska. Na njemu sam imao Librelec, tako da bi i dalje uzeo neki player koji moze sve sto i postojeci. Koje su vase preporuke?
Firecracker je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.08.2022., 07:19   #371
Matijac
Premium
Moj komp
 
Matijac's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 755
Je dobio još netko mail od plexa danas da su ukradeni podaci, lozinke?
__________________

Matijac je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2022., 07:46   #372
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,779
Dobio prije par dana, promjenio password. Pro tip, ako ti kod promjene passworda baca gresku internal error ili sl., password je promjenjen, to je samo neki bug do njih.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2022., 23:42   #373
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 704
Kako izvući download link od neke aplikacije koja je na Android TV Google storeu? Trebala bi mi da je instaliram na Firestick pomoću Downloader app, nema je na Amazon storeu.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2022., 00:00   #374
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,779
Osobno odem na apkmirror, a na android tvu u play storeu pogledam samo verziju appa (pise u opisu appa). Tu istu verziju trazim na apkmirroru. Neki appovi, npr hbo max imaju mobilnu i tv aplikaciju pod istim imenom, pa po broju verzije znas koja je za tv. Skinem apk i posaljem ga na firestick (najcesce sve odradim s moba i posaljem apk na stick preko app2fire appa).
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2022., 09:42   #375
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 704
Tnx, nisam uspio doduše jer je nema na apkmirror (HDTV, Hajduk digital TV).
Mogu je prebaciti na FS sa Apps2fire ali sa tableta ili mobitela na kojem je već imam, no to nije naravno verzija za Android TV uređaje.

Na Mi box S imam tu aplikaciju, (ima je na njegovom GPlay) no kad instaliram Apps2fire na Mi box S onda mi se neće povezati on i FireStick...
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2022., 14:43   #376
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
https://apkpure.com/hajduk-digital-tv/hr.hajduk.tv

Evo link, ja sam ovu instalirao na fs4k , ali imam problem da ne mogu pokrenuti nijedan video.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2022., 14:50   #377
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Ekipa, kako na Firestick 4K instalirati HBO MAX.
Ne nudi ga u Appstoreu. Probao sam sideloadati par vezija, ali nista mi ne radi. Na jednoj se otvara u tablet modu, te ne rade komande cak ni sa misom.
U drugoj app, mogu navigirati jedino misom, ali ne mogu se signati.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2022., 15:04   #378
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,061
Ovisi sve o tome koju verziju instaliras. Meni na FS 4K radi ova uredno:
hbo.max.hbonow_52.10.0.apk; skinuta odavde.
Iako ima novijih verzija, koristim stare dok uredno rade...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2022., 15:04   #379
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 704
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
https://apkpure.com/hajduk-digital-tv/hr.hajduk.tv

Evo link, ja sam ovu instalirao na fs4k , ali imam problem da ne mogu pokrenuti nijedan video.

Da, to je vjerojatno mobitel/tablet verzija jer isti rezultat dobijem kad sideloadam sa tih uređaja.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2022., 15:04   #380
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,365
Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Ekipa, kako na Firestick 4K instalirati HBO MAX.
Ne nudi ga u Appstoreu.
FAQ iz teme o Fire Sticku: https://docs.google.com/document/d/e...M3WMYOob8G/pub
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2022., 17:40   #381
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Ovisi sve o tome koju verziju instaliras. Meni na FS 4K radi ova uredno:
hbo.max.hbonow_52.10.0.apk; skinuta odavde.
Iako ima novijih verzija, koristim stare dok uredno rade...
Thx. S ovom se napokon mogu logirati, i navigirati normalno daljinskim, a ne misem. Sve radi - osim sto nemam titlova. Samo engleski.
Jeli tebi rade?

Na ponekim filmovima tek imam prevod.
Za isti film (Tony Hawk), imam HR prevod na drugom TV, Android Phillips, dok mi ovdje nudi samo eng.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: jucca. 27.08.2022. u 18:53.
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2022., 19:26   #382
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,061
Da, zajebo sam se/te Verzija koju sam poslao je prva koja mi je radila i ta ima sjebane titlove.
Verzija koju sada koristim (upravo sam provjerio) i koja zaista uredno radi je 52.25.1. Sorry na dezinformaciji
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2022., 19:58   #383
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Da, zajebo sam se/te Verzija koju sam poslao je prva koja mi je radila i ta ima sjebane titlove.
Verzija koju sada koristim (upravo sam provjerio) i koja zaista uredno radi je 52.25.1. Sorry na dezinformaciji
Stavio sam ionako bio zadnju. .35
Probao sad i 25.1 i dalje isto. Evo, isti film





Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2022., 12:54   #384
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,061
A neznam onda u cem je caka... Na starom FS-u 4K ta verzija meni radi bezgresno; testirao ju jucer intenzivno, jer ju inace ne koristim, i nije mi nigdje falilo ni hr audia (gdje ga inace ima) niti hr podnaslova...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2022., 13:56   #385
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
A neznam onda u cem je caka... Na starom FS-u 4K ta verzija meni radi bezgresno; testirao ju jucer intenzivno, jer ju inace ne koristim, i nije mi nigdje falilo ni hr audia (gdje ga inace ima) niti hr podnaslova...
Nije ni meni jasno.
A bas sam baksuz. Imam jos i MiBox 4K, na njemu radi sve, osim A1 Xplore TV, i zbog toga sam uzeo Firestick jer na njemu radi A1 aplikacija, ali ne radi HBO. Pa jbt 💩

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2022., 19:08   #386
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,061
Mozda te zanima rjesenje sa Kodi-em na FS-u?
Ako da, instaliraj Kodi_ver 20 Nexus (koji je u trenutnoj alpha2 verziji vec dovoljno stabilan) i onda u Kodi instaliras HBO_Max addon. Tako ja gledam HBO, jer imam sve mogucnosti koje pruza Kodi, a kojih nema u sluzbenoj aplikaciji; pogovo glede podnaslova.
Ako se na to odlucis onda instaliraj sa ovog linka
"net.kodinerds.maven.kodi20.firetv.armeabi-v7a-202208272213-7573c054-Nexus.apk"

Koristim tu verziju vec mjesecima, od prve alpha verzije, bez ikakvih problema.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2022., 07:10   #387
lux3320
Premium
Moj komp
 
lux3320's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: -
Postovi: 210
ako imaš problema sa ne ponuđivanjem hr titlova, te općenito naslova, problem je u vpn-u, ako ga imaš. isključi ga za hbo max
imao sam isti slučaj
lux3320 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2022., 10:30   #388
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor lux3320 Pregled postova
ako imaš problema sa ne ponuđivanjem hr titlova, te općenito naslova, problem je u vpn-u, ako ga imaš. isključi ga za hbo max

imao sam isti slučaj
Nemam VPN.
Recimo, na trilogiji LOTR, mi nudi HR titlove, i mozda za pokoji jos film/seriju, ali ovo što pratimo na HBO na drugom TVu, nema na FS.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2022., 10:31   #389
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Mozda te zanima rjesenje sa Kodi-em na FS-u?
Ako da, instaliraj Kodi_ver 20 Nexus (koji je u trenutnoj alpha2 verziji vec dovoljno stabilan) i onda u Kodi instaliras HBO_Max addon. Tako ja gledam HBO, jer imam sve mogucnosti koje pruza Kodi, a kojih nema u sluzbenoj aplikaciji; pogovo glede podnaslova.
Ako se na to odlucis onda instaliraj sa ovog linka
"net.kodinerds.maven.kodi20.firetv.armeabi-v7a-202208272213-7573c054-Nexus.apk"

Koristim tu verziju vec mjesecima, od prve alpha verzije, bez ikakvih problema.
Mrzim Kodi, ali ako nema druge, probam 😁
Thx

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2022., 11:01   #390
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,061
Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Nemam VPN.
Recimo, na trilogiji LOTR, mi nudi HR titlove, i mozda za pokoji jos film/seriju, ali ovo što pratimo na HBO na drugom TVu, nema na FS.
BTW, jel imas na FS-u podesenu Hrvatsku kao regiju?
Pitam jer su nesto mijenjali servere za prijavu, pa se mozda tu nesto ne poklapa.
Prezime je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na