Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.04.2018., 06:56   #2611
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Steta za Irvinga.

Uz Philu, imho najzajebaniji protivnik je miami. Imaju hrpu misica za baciti na Jamesa, imaju talenta i rotaciju, odlicnog trenera...

Phila ima talent, samo su mladi, a mladost ne prolazi dobro kada se igra na noz. Super im je odluka sto su ulovili belinelija, imaju sutera s klupe.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2018., 08:35   #2612
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
zapad je zanimljiviji nego ikad, Spursi jos uvijek mogu izletjeti, a ako Jokic jos jednom potegne i u zadnjem kolu dobiju Wolfse, eto Denvera u doigravanju. Portland im nebi trebao biti problem jer bi trebali odmarati glavne igrace, a Clippersi ce pasti bez ispaljenog metka
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.04.2018., 12:03   #2613
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Steta za Irvinga.

Uz Philu, imho najzajebaniji protivnik je miami. Imaju hrpu misica za baciti na Jamesa, imaju talenta i rotaciju, odlicnog trenera...

Phila ima talent, samo su mladi, a mladost ne prolazi dobro kada se igra na noz. Super im je odluka sto su ulovili belinelija, imaju sutera s klupe.
Ma sve to stoji, ali Cavsi se još uhodavaju, kad krene PO, nitko im neće ništa moći. James je usred sezone ipak dobio prilično dobar supporting cast s kojim je kliknuo, Love se vratio svjež i u formi.

Na istoku je pustoš vrhunskih talenata, Irving i Hayward ozlijeđeni, George otišo na zapada i ostaje ti DeRozan i Lowry
Ajde, i Wall koji opet neće napravit iskorak s Wizardsima, zeleni Ante te Embiid i Simmons.

Sixersi su krcati talentom, ali će im PO neiskustvo biti problem. Plus treba vidjeti kakav će se Embiid vratit nakon operacije i hoće li moći izgurati više minuta po tekmi u PO. Ako uspiju nadvladati neiskustvo i svi ključni igrači odigrati na visokom nivou, mogli bi biti opasni.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 17:52   #2614
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574


Citiraj:
Autor Košarkaške Ikone
U životu sam dva puta plakao na filmove i filmiće. Jedan od njih je "Dnevnik pobjednika" o Janici i Ivici, a drugi put mi se desilo prije pola sata kada sam gledao highligtse Spursa i Blazersa od sinoć. Da budem precizniji, simultanku ovog gospodina sa slike i osam poena u minuti, osam poena koji nose playoff.

Koliko volim ovog mladića pokazuje činjenica da nisam plakao na Ivaniševića. Nisam plakao na Janicu kada je vozila bez štapa. Nisam plakao na Titanic, a nisam plakao niti na onu kornjaču kojoj vade komad plastike iz glave.

Ovo je momak koji je nosio olimpijsku zastavu Argentine i momak kojeg u zemlji više vole nego Messija...

Jedino što se nadam u cijeloj priči je to da mi ovo nije zadnje plakanje i da ću te gledati još barem 10 godina. Uskoro puniš 41, To ti je ništa. Pitaj Veljka Petranovića i Dadu Volodera...

FOREVER YOUNG!!! Direktor svemira - Manu!
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2018., 08:24   #2615
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
ako Jokic jos jednom potegne i u zadnjem kolu dobiju Wolfse, eto Denvera u doigravanju. Portland im nebi trebao biti problem jer bi trebali odmarati glavne igrace, a Clippersi ce pasti bez ispaljenog metka
rješili i Portland i Clipperse, ali ipak pali u produžetku od Wolfsa. šteta za Jokića, treba se čim prije maknuti iz Denvera da ne završi ko Rudy Gay koji u 14. sezoni tek drugi put igra playoff.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2018., 08:39   #2616
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Za vikend kreće playoff! To whom feet wrappers, to whom Serbian peasant shoes!

Istok
1. Raptors vs. 8. Wizards
2. Celtics vs. 7. Bucks
3. 76ers vs. 6. Heat
4. Cavaliers vs. 5. Pacers

Zapad
1. Rockets vs. 8. Timberwolves
2. Warriors vs. 7. Spurs
3. Blazers vs. 6. Pelicans
4. Thunder vs. 5. Jazz
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2018., 08:56   #2617
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jel ima ikakve šanse da Warriorsi i Cavsi ispadnu putem do finala ?

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2018., 09:09   #2618
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Cavsi teško. Pacersi se vrte oko Oladipa, to za PO neće biti dosta. Celticsi su bez dva najbolja igrača u PO, Raptorsi skidaju gaće redovito pred lebronom, a sixersi/bucksi su po meni prezeleni, nema tu iskustva u ovakvim tekmama. Wizardsi izuzev Walla i Beala nemaju što ponudit.


Miami je po meni nagazna mina na istoku. Dobro posložena momčad, bez izrazitih zvijezda, ali odlična obrana i solidan napad, plus što imaju closera u Wadeu baš na ovakve knap tekme. namučit će se sixersi s njima, po meni je to 50-50 dvoboj, Embiida nema u prvoj rundi. Uglavnom sixersi/heat, tko prođe dalej po meni najviše glavobolje može zadati cavsima, ali po meni je izgledno finale s Cavsima.

Na zapadu je grdo. Wariorsi su bez Currya u prvoj rundi i pokazali su da se itekako muče bez njega. Da je Kawhi tu zdrav i u formi, rekao bi da će ih Spursi dobit, ovako blaga prednost za Wariorse. No, Wariorsi bi i mogli izletiti prije finala, pitanje je u kakvoj će formi Curry biti nakon duge pauze, sjetimo se kako je promjenjivo igrao nakon slične ozljede u PO 2016.

Najveći upitnik su Rocketsi i Thunder. Ojačani ove sezone, ali to sad treba vidjeti u eliminacijskoj fazi.

Rocketsi idu na wolwese kojima se vratio Butler i koji ih mogu nagaziti u obrani. Nisam sklon vjerovati Rocketsima da će doći do finala, previše ovise o tricama, a tu je sad i CP3, jedan od većih PO baksuza

A u Thunder vjerujem najmanje

Istok
Raptors vs. Wizards 4-2
Celtics vs. Bucks 4-2
76ers vs. 6. Heat 4-3
Cavaliers vs. 5. Pacers 4-1

Zapad
Rockets vs. Timberwolves 4-3
Warriors vs. Spurs 4-2
Blazers vs. Pelicans 4-2
Thunder vs. Jazz 3-4
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2018., 10:00   #2619
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Istok
Raptors vs. Wizards 4-1
Celtics vs. Bucks 2-4
76ers vs. 6. Heat 1-4
Cavaliers vs. 5. Pacers 4-0

Zapad
Rockets vs. Timberwolves 4-0
Warriors vs. Spurs 4-1
Blazers vs. Pelicans 4-3
Thunder vs. Jazz 4-1

Po meni, thunder i miami su mine, thuder ima vatrenu moć, a miami ima rugbi ekipu i pokriveni su po svim pozicijama, te imaju najboljeg trenera na istoku.

Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
šteta za Jokića, treba se čim prije maknuti iz Denvera da ne završi ko Rudy Gay koji u 14. sezoni tek drugi put igra playoff.
blja Rudija molim te nemoj spominjati, role player u današnje vrijeme, dok nisu postojali napredni statsi slovio je kao dobar igrač, ali od njega do nedugo nije bilo nikakve koristi.

Zadnje izmijenjeno od: Gilbert5. 12.04.2018. u 10:11.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2018., 10:18   #2620
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Istok
Raptors vs. Wizards 4-1
Celtics vs. Bucks 2-4
76ers vs. 6. Heat 1-4
Cavaliers vs. 5. Pacers 4-0

Zapad
Rockets vs. Timberwolves 4-0
Warriors vs. Spurs 4-1
Blazers vs. Pelicans 4-3
Thunder vs. Jazz 4-1

Po meni, thunder i miami su mine, thuder ima vatrenu moć, a miami ima rugbi ekipu i pokriveni su po svim pozicijama, te imaju najboljeg trenera na istoku.
Zanimljivo

Heat je mina, slažem se, i to će bit otvorena serija, ali ipak mislim da sixersi to dobivaju. U naletu su, Simmons igra odlično, a sve izglednije je da će se i Embiid vratit u toku serije.

Bucksi su poprilično zeleni, ne vidim kako će proći Celticse bez obzira na njihove izostanke. Plus što je Ante dosta pao u formi u drugom dijelu sezone.

Ja na zapadu jazz vidim kao minu, a thunder kao najveće razočaranje. Bez obzira na njihovu napadačku moć, načiin kako je vođena momčad, i od strane trenera i Russa na terenu, ne vidim ih dugo u PO. Jazz igra sjajnu obranu i bit će to napet dvoboj.

I za Rocketse vjerujem da će se pomučit s Wolvesima.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.04.2018., 11:39   #2621
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Middlelton i Bledsoe baš nisu zeleni, i Jabari s klupe iskra. Mogu preuzimati sve i igraju fantastičnu obranu kada žele. Ugl vidjet ćemo ubrzo.

Simmonsu kada smanje tranziciju bit će mu puno teže, ne treba ga braniti do 4 metra do koša i to miami bude znao iskoristiti. Ako Bellineli, Redick, Covington i Šarić budu trpali izvana, bit će Phili puno lakše...a ako ne, mislim da nemaju šanse. Vidjet ćemo u kojem se stanju bude vratio Embid, jer i kad je bio na 100% Whiteside ga je znao nadigrati.

Thunder ima adamsa, tako da Gobert ne bude bio prevaga. A i Thunder za igrati PO obranu, imaju super centra, Georga kao odličnog stopera na boku i Russela zujalicu koji kad krene neće ga imati tko zaustaviti. Je, može biti i destruktivan...
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2018., 12:37   #2622
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
blja Rudija molim te nemoj spominjati, role player u današnje vrijeme, dok nisu postojali napredni statsi slovio je kao dobar igrač, ali od njega do nedugo nije bilo nikakve koristi.
ma tu je samo kao usporedba sto se perspektivnom igracu moze dogoditi ako ostane u shitty sredini, Nikolica je za njega bog basketa

Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Plus što je Ante dosta pao u formi u drugom dijelu sezone.
Ante tempira formu, nije normalno kolko je trcao i trosio se cijele sezone pa su mu malo smanjili i minutazu, samo da ne prdne u vjetar ko Porzingis, stvarno steta za njega.

poznat sam po odlicnim prognozama, mislim da sam do sada fulao sve sto sam napisao, ali ajmo svejedno jos jednom protiv svih

Phila-Miami 4-2
Lebron MVP (vorda vrati se vorda!)
Ginobili 6th man of the year
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2018., 15:19   #2623
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Sad kad se skrate rotacije i lockaju obrane Ante će puno teže doći do izražaja.

Plus što Celticsi imaju top 3 obranu. Možda jesu oslabljeni, ali eto kakvu su sezonu odigrali, cijelu bez Haywarda i dio bez Irivnga. I odličan trener. Prošle godine su isčupali 0-2 u prvom krugu, a onda i dva puta okretali -20 rezultate protiv Wizardsa u drugom krugu.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2018., 19:44   #2624
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Jel ima ikakve šanse da Warriorsi i Cavsi ispadnu putem do finala ?

Sent from Mobara
Držim fige
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2018., 20:45   #2625
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Sve ove prognoze su super ... do prve ozljede važnog igrača, a onda će biti drž nedaj. Sudeći po dosadašnjem broju ozljeda, doslovno NITKO nije siguran protiv bilo kojeg protivnika. Jedan malo grublji start i ode sva statistika u vjetar

Evo npr. GSW bez Štefa je za neprepoznati, a imam nekakav osjećaj da je Pop donekle namjerno ciljao na njih u prvoj rundi ... nešto u stilu: "Mi smo prošle sezone igrali hendikepirani, a sada ćete vi vidjeti kako je to kada vam je Štef na štakama!"

A Spursi se (usudio bih se reći) daleko bolje nose sa izostancima od ijedne ekipe u NBA-u, valjda zbog toliko rotacija i promjena tijekom regularne sezone.

Iako me ugodno iznenadio i Portland, koji je imao tijekom sezone nekakvu čudnu (streaky) tendenciju ostvarivanja pobjeda sa nevjerojatnom količinom solidnih šuteva iza linije.

U svakom slučaju, zdravlje igrača će biti ključan faktor ove sezone u PO
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2018., 21:33   #2626
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
kolko god bih volio vjerovati da je ovo sto kazes za Spurse tocno, toliko ne vjerujem da mogu GSWu uzeti vise od 2 utakmice u seriji.

zamisli scenarij da se Kawhi vrati, odnosno da se bez prevelike medijske pompe samo pojavi u subotnjem rosteru. tekma je u 21h, vrlo dobro.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2018., 22:21   #2627
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
A kaće Rakete? Čisto da navijem budilicu i namjestim termin.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2018., 16:56   #2628
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Evo rasporeda u CEST vremenu, rakete prvu tekmu igraju u noci s nedjelje na ponedjeljak u 3:00


http://www.espn.com/nba/schedule
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2018., 13:10   #2629
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
jel netko od vas koristi nba league pass? danas im je free trial za prvi dan playoffa, a navodno isti acc moze koristiti vise ljudi odjednom, isto kao i netflix.

btw evo odlicnog vodica za nadolazece tjedne na zapadu:

https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrik...---513705.html

Zadnje izmijenjeno od: adaksinjo. 14.04.2018. u 13:55.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2018., 22:17   #2630
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
NBA je konačno počeo

Adaksinjo, pored reddita i svih streamera i acestreamera koji odrađuju svaku tekmu sada....league pass nema smisla
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2018., 08:43   #2631
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
pa bas is razloga sto mi se ne gledaju streamovi lose kvalitete koji dosta cesto laggaju itd...

What went wrong for you guys tonight?
GREGG POPOVICH: What went wrong for us?

Q. This afternoon.
GREGG POPOVICH: They played better than we did.

Q. You started Green basically on Kevin. Was that — did that work very well?
GREGG POPOVICH: Did you watch the game?

Q. Yes.
GREGG POPOVICH: What do you think?

Q. Didn’t.
GREGG POPOVICH: Didn’t work very well. We’ll have Danny grow four or five inches by Monday night, tell him to jump higher and move quicker and we’ll tell Kevin, don’t be so good.

Come on.

Q. Is that something adjustment-wise that maybe you’re going to go with in the second game, maybe starting him (Rudy Gay) right away?
GREGG POPOVICH: This game just ended, so give me a little time.

adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2018., 12:34   #2632
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Gledao muku do poluvremena pa ugasio...
Hoće Kawhi zaigrati u 2. tekmi,trebalo je biti zadnje pitanje?
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2018., 13:04   #2633
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
koji bog je greg.


i ja kao i Flood, do poluvremena i toliko o toj seriji, mucno je promatrati nemoc spursa. metlica sasvim izvjesna.

phila - miami nastavljaju dalje home court advantage semu, phila ima simmonsa koji donosi razliku i imho u ovoj seriji samo oni sami sebe mogu dobit, miami je ipak limitiran sastav za ozbiljniji PO ucinak. belinelli i ilyasova dobici na role pozicijama, nadan se finalu protiv cavsa.

jel neko ispratija por-no, sta je poslo krivo za lillarda?


btw. e**n ''international'' streamovi na redditu rade ko urica, nista lag, 720 ko suza + nema imbecilnih reklama sa abc-a i slicnih.
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2018., 13:07   #2634
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
pa bas is razloga sto mi se ne gledaju streamovi lose kvalitete koji dosta cesto laggaju itd...
Nabavi bolji internet,tamo je sve u HD/full HD i ništa nije lagalo sinoća gledao tri tekme. Optika rulz
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2018., 15:40   #2635
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Nabavi bolji internet,tamo je sve u HD/full HD i ništa nije lagalo sinoća gledao tri tekme. Optika rulz

Streamovi preko reddita sa 50Mbit veze uopće ne lagga. Nema trzuckanja i niti treutak kockice. Mislim da su 720p
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2018., 17:32   #2636
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
I manje,mislim da je gutao 2mbps kad se ustabilio....varijabilni je pa ti pusti bolju sliku i manji birate zvuka ako ti je veza slabije brzine.

EDIT sad provjerio na mobu,dosta je 1mbps da ti progura 720p

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 15.04.2018. u 20:08.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2018., 21:41   #2637
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
draga mama koja utakmica sad će ih Antiša pojesti u produžetku.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2018., 21:45   #2638
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Kakva tekma btj

Antiša preuzima

Ali ovaj Rozier btj
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2018., 22:57   #2639
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Odlicna tekma u Bostonu

Indiana trpa u Clevelandu, a suci natezu za Cavse samo tako.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2018., 09:57   #2640
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na