Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.05.2022., 08:32   #61081
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,411
Koju to elektroniku u braniku ima a da je nema recimo bolje opremljen Clio ili Ceed?
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 08:50   #61082
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Taman sam tak nešto počeo pisati ujutro ali sam odustao. Jedino ako ne cilja na neke starije automobile.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 09:05   #61083
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Možda misli na ono za bunker kaj mašeš nogom pa se sezam otvori. Ne znam jel to ima Clio ili Ceed
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 09:13   #61084
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Kupio zeni Clio prije ravno 2 mjeseca i sad je skontala da joj se ne svidja manuelni mjenjac. Danas idemo pogledati novog Fiata 500e i dogovoriti sve. Ima li ga tko tu i jel valja to sta ili da ipak gledam nesto drugo? Njoj treba mali autic sa minimalno 4 sica i automatskim mjenjacem. Ne mora biti nuzno strujic, ali za voznju do lidla, djecu na trening i slicno mislim da ce biti ok.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 09:23   #61085
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 09:30   #61086
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Znaj da ako gospodja napravi probnu voznju, nema ti spasa

Imaju dobri prijatelji jednog leasanog kao drugi auto za razvazanje po gradu. Odusevljeni i uglavnom je borba tko ce voziti ficu na struju, a tko ce se morati utjesiti Macanom.
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR

Zadnje izmijenjeno od: CatKiller. 06.05.2022. u 09:36.
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 09:32   #61087
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Dok neki gledaju kako se riješiti mjenjača, drugi gledaju kako ga očuvati i u novim vremenima

Toyota patented a manual transmission for electric cars
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 09:38   #61088
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Nedavno prešao na DSG. Ajme u kakvoj sam ja zabludi živio do sada. Nikad više manualac.


Ok staza, ganjanje i to, ali ovo za svakodnevno navažanje, put do mora i sl. Nikad više manualac.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 09:39   #61089
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Razmazio si gospođu.

Samo pokusavam spasiti BMW-a, a da ne moram sakrivati kljuc od nje



Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Znaj da ako gospodja napravi probnu voznju, nema ti spasa

Imaju dobri prijatelji jednog leasanog kao drugi auto za razvazanje po gradu. Odusevljeni i uglavnom je borba tko ce voziti ficu na struju, a tko ce se morati utjesiti Macanom.
Znaci ne mogu pogrijesiti. Htio sam ga i prije uzeti za istu namjenu, ali ih nije bilo tu u blizini na leasingu.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 09:39   #61090
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
Sjedio u staroj verziji Fiata 500 (Talijan, a ne ono s**nje iz Kragujevca). Za vozača ima mjesta, ali na zadnjim sicevima eventualno za žensku torbicu i ništa više. Nije da sam 2 sa 2, ali sam vozačev sic morao gurnuti full do kraja da bi imao mjesta za noge.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 09:42   #61091
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Sjedio u staroj verziji Fiata 500 (Talijan, a ne ono s**nje iz Kragujevca). Za vozača ima mjesta, ali na zadnjim sicevima eventualno za žensku torbicu i ništa više. Nije da sam 2 sa 2, ali sam vozačev sic morao gurnuti full do kraja da bi imao mjesta za noge.

Nazad ce sjediti djeca eventualno i to maksimalno 15 minuta. Mislim da ce biti dovoljno.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 10:28   #61092
b1tterman
Takozvani influenser
Moj komp
 
b1tterman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 648
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Čemu uopće razmišljat što netko drugi kupuje svojim novcima?

Čovjek je došao i pitao za savjet i ja sam dao svoje mišljenje. Nije me briga šta će kupiti na kraju. I dalje stojim pri tome da to što možeš kupiti i registrirati auto ne znači nužno da si ga možeš priuštiti.


Premium auti imaju i premium izdatke i to treba uzeti u obzir kad se kupuje takvo nešto, pogotovo s puno kilometara - to je poanta moje izjave
b1tterman je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 10:55   #61093
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Božesačuvaj da japanci imaju elektronike, senzora i drugih pizdarija po autu. I ako je imaju, ziher je džabe. Mošsimislit...
Čemu uopće razmišljat što netko drugi kupuje svojim novcima?
Honda Accord, 2009., 1500€ samo djelovi za modernu tehnologiju (lane assist, adaptivni tempomat) nakon frontalnog sudara.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 12:38   #61094
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
Hebate, s takvim cijenama dijelova se isplati imati kasko sve dok se auto ne raspadne.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 13:04   #61095
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
Ne, samo izbjegavam steci naviku "ici kod mehanicara"
Znači do 100 000km vrtiš tvorničko ulje i filtere
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 14:05   #61096
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Znači do 100 000km vrtiš tvorničko ulje i filtere
To ne, ali nemas "kvarove na autu".
Probusena guma jednom u 15g mi je sasvim ok. Ne zelim cut za cajferslus koji se haba zbog cifcange pa mi radilica preskace brentafnu. Imam dovoljno drugih problema, ne trebaju mi i na autu. On sluzi meni, ne obrnuto

Da sam kao mladji znao sve sto sada znam, lizing bi radio od 18te godine do smrti
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 15:05   #61097
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Nedavno prešao na DSG. Ajme u kakvoj sam ja zabludi živio do sada. Nikad više manualac. Ok staza, ganjanje i to, ali ovo za svakodnevno navažanje, put do mora i sl. Nikad više manualac.
Postujem.

kod mene upravo suprotno. Da mi platis ne bi ostao bez rucnog. Upravo po najguscem prometu, po najveciim guzvama, tad mi je jos drazi

Rucni je kao produzetak tijela, najintimnija komunikacija s motorom. Poklanjam nekoliko sekundi ubrzanja, za uzitak rucnog. Bez njega, moze imati ne znam koliko konja, potpuno mi je svejedno, jer tada me moze slobodno voziti netko drugi.

Ili kako veli Murray. Automatika osvaja utrke, manualac - srce!


...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 15:10   #61098
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Postujem.

kod mene upravo suprotno. Da mi platis ne bi ostao bez rucnog. Upravo po najguscem prometu, po najveciim guzvama, tad mi je jos drazi

Rucni je kao produzetak tijela, najintimnija komunikacija s motorom. Poklanjam nekoliko sekundi ubrzanja, za uzitak rucnog. Bez njega, moze imati ne znam koliko konja, potpuno mi je svejedno, jer tada me moze slobodno voziti netko drugi.

Ili kako veli Murray. Automatika osvaja utrke, manualac - srce!


...
Sve ovo dolje se slazem da je gust i za srece i dusu ali da je nekome (bilo kome) u najguscem prometu tj. guzvama na semaforima i kolonama rucni drazi od automatika mi je neshvatjivo?
Sta tocno je gust tada ? Volis stalno drzat nogu na spojki i neprestano saltati Ler-1-2-Ler dok se pomices po 5-10-15 metara.... Koji je gust u tome ?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 15:11   #61099
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Sve ovo dolje se slazem da je gust i za srece i dusu ali da je nekome (bilo kome) u najguscem prometu tj. guzvama na semaforima i kolonama rucni drazi od automatika mi je neshvatjivo?
Sta tocno je gust tada ? Colis stalno drzat nogu na spojki i neprestano saltati Ler-1-2-Ler dok se pomices po 5-10-15 metara.... Koji je gust u tome ?
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 15:19   #61100
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
Takve situacije su noćna mora svakog vozača sa manualcem.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 15:27   #61101
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Postujem.

kod mene upravo suprotno. Da mi platis ne bi ostao bez rucnog. Upravo po najguscem prometu, po najveciim guzvama, tad mi je jos drazi

Rucni je kao produzetak tijela, najintimnija komunikacija s motorom. Poklanjam nekoliko sekundi ubrzanja, za uzitak rucnog. Bez njega, moze imati ne znam koliko konja, potpuno mi je svejedno, jer tada me moze slobodno voziti netko drugi.

Ili kako veli Murray. Automatika osvaja utrke, manualac - srce!


...
Da uz ovu izjavu okacis 100 eura, ne bi povjerovao
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 15:31   #61102
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Sve ovo dolje se slazem da je gust i za srece i dusu ali da je nekome (bilo kome) u najguscem prometu tj. guzvama na semaforima i kolonama rucni drazi od automatika mi je neshvatjivo? Sta tocno je gust tada ? Volis stalno drzat nogu na spojki i neprestano saltati Ler-1-2-Ler dok se pomices po 5-10-15 metara.... Koji je gust u tome ?
@Lewis,

rucno mijenjanje, kao svaka vjestina, kad postane druga priroda, onda u svemu pokusavam biti bolji, precizniji. Da, obozavan saltati, traziti fini osjecaj, doziranje... sve. Nekome je mucenje, meni uzitak. I u najguscem prometu.

Kocenje iz 6-te prema dole, gdje prakticno na 100 metara uopce dodirnem fizicke kocnice. Nije za sve, nije za svakoga, zato razumijem zasto mnogi vole automatiku. Probao sam i na volanu, te mada ima sarma (ovisno o sustavu) nikad nije ravno gustu ruke na mijenjacu.

Nemam nista od katapultiranja, od bezstupanjske idile, kad vise nemam osjecaj da vozim punim osjecajem. Tko vjerovao, tko ne, uzitak mi nije manji/



...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 15:31   #61103
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Sve ovo dolje se slazem da je gust i za srece i dusu ali da je nekome (bilo kome) u najguscem prometu tj. guzvama na semaforima i kolonama rucni drazi od automatika mi je neshvatjivo?
Sta tocno je gust tada ? Volis stalno drzat nogu na spojki i neprestano saltati Ler-1-2-Ler dok se pomices po 5-10-15 metara.... Koji je gust u tome ?
Ne razumiješ. To je stvar fetiša a ne komocije. Ja na manualca više ne idem nikad, osim u ekstremnim slučajevima ako se ikad dese. Pa makar vozio najgori auto. Ali o fetišima se ne raspravlja i dragi nam kolega ima takav fetiš
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 15:36   #61104
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Ne razumiješ. To je stvar fetiša a ne komocije. Ja na manualca više ne idem nikad, osim u ekstremnim slučajevima ako se ikad dese. Pa makar vozio najgori auto. Ali o fetišima se ne raspravlja i dragi nam kolega ima takav fetiš
Brkas komociju i uzitak. Svi znamo da je lakse voziti bez rucnog, moj komentar nije bio da propitkujem, vec samo iz svog kutka navedem da mi uvijek cini uzitak.


...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 15:37   #61105
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
@Lewis,

rucno mijenjanje, kao svaka vjestina, kad postane druga priroda, onda u svemu pokusavam biti bolji, precizniji. Da, obozavan saltati, traziti fini osjecaj, doziranje... sve. Nekome je mucenje, meni uzitak. I u najguscem prometu.
...
Ma jasno je meni to saltanje i gust kad je u normlanom prometu (i sam to volim) ali kad stojis na semaforu u koloni-guzvi neznas jel bi ga drzo na kvacilu ili bi svaki put prebacivoa u ler-1-ler-1-2-ler..., a da ne govorim kolka je to muka za lamelu i potrosnju svih tih djelova nepotrebno jer onaj/ona ispred pimpla kocnicu za svaki klinac pa neznas jel koci ili samo voli dirat kocnicu i tako 10 "krugova" dok ne prodjes zeleno i onda opet na slijedecem semaforu 500m dalje (takozvnai crveni val) i tak u krug do posla i nazad .

Al ok, svako ima neki fetis .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 15:39   #61106
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Hebate, s takvim cijenama dijelova se isplati imati kasko sve dok se auto ne raspadne.
Par dana prije pokrenuo proces da uzmem kasko, preko neke aplikacije.... jebga, nisam ga završio.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 15:43   #61107
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
ali kad stojis na semaforu u koloni-guzvi neznas jel bi ga drzo na kvacilu, ili bi svaki put prebacivoa u ler-1-ler-1-2-ler
Ovisno o procjeni. Svaki put je drugacije, najvaznije, svaki put ja odlucujem




...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 16:06   #61108
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Ovisno o procjeni. Svaki put je drugacije, najvaznije, svaki put ja odlucujem




...
Nije li, dokazano ogranicene, ljudske kapacitete odlucivanja bolje utrositi na nesto drugo?

Za tebe je struja, em imas prakticki telepatsku kontrolu nad pogonskim strojem, em ce se zaustaviti iz "6te" do stopa unutar 100 m, bez da dirnes kocnice
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 16:08   #61109
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Sve ovisi kakav automatik. Vozil sam ford kugu automatik, to je grob od mjenjaca i radije bi ga sam saltal, ali kad sjednem u dsg i slicno, ne bi ga mjenjal za manuala da je ne znam kaj...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2022., 16:14   #61110
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Automobili

Noćna mora je drkat po mobitelu u gužvi ak nemaš automatik. Stani, uzmi mobitel, pa kreni, baci mobitel, i tako stalno.

Buba lijevi list? Ajoj… XOXO

Sad ozbiljno…
Nema automatika koji nije frustrirajuć u puzanju između prve i druge brzine. Svaki cukne kad tad, ili u slučaju DSG-a cvili. DSG ne zna hendlati nizbrdice, isto frustrirajuće. (vrijedi za DSG u Golfu 7.5, onaj u 8 GTI nije imao tih problema).

Nijedan automatik koji sam vozio dosad ne mijenja 100% onako kako mijenjam ručno i kako sam zamislio da treba mijenjati.
Najbliže tome je BMW koji u 99% slučajeva promijeni brzinu kad bih to i ja napravio, i to u Comfort modu. Kod drugih automatika sam morao ići u Sport mode, a to onda najčešće vodi tome da najčešće bezveze razvlači u visoke okretaje. Nedavno se vozio po seoskim cestama. Oćeš u Comfort modu napraviti pretjecanje? Nema problema, aIi čekaj sekundu dok auto shvati da želiš naglo ubrzati. Ili prebaci u Sport svaki put kad ti treba brži odaziv na gas. Onda pak često cukne kod puzanja, pogotovo kad se pusti gas dok je još u prvoj. Najmanje je frustrirajuć zasad, ali da kupujem auto, prvo bih BMW izbacio iz izbora zbog svih ostalih mana. Koliko god me razmazio taj mjenjač, kupio bih auto s ručnim. Sam ću biti svoj sport mod kad to hoću, fala lepa

Trebaš puzati? Kreneš, izbaciš iz brzine i krstariš. Ne moraš stalno visiti na kuplungu.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 06.05.2022. u 16:21.
1v@n je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na