Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.04.2022., 08:51   #60691
reiben101
Registered User
Moj komp
 
reiben101's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: EU
Postovi: 59
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
A što se tiče onog metra i pol, stani pored Q8 recimo.
Uzeo si primjer među najvećim SUV-ovima, a opet visina cijelog auta je 1.7m, tako da čisto sumnjam da mu je gepek na 1.5m.
reiben101 je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 09:22   #60692
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Da se i ja prikljucim SUV vs. the world diskusijama. Vozio sam Peugeot 5008 (brat uzeo jer ima troje djece i htio je 3 neovisna sjedala iza), Kia Stonic, VW Tiguan... to je ono sto sam vozio malo vise od toga da sjednem i probam. Osjecaj sjedenja u svim SUV-ovima mi je bio dosta neprirodan za vozit auto. Imam osjecaj ko da sjedim u uredu na stolici a ne u autu, a glavni razlog je polozaj pedala koji je vise izpod i prema sjedalu, nego u ravnini i dalje od sjedala. Ne znam navikne li se osoba na to, ali ja iz USV-a nakon duge voznje izadjem umorniji nego iz sedana.

Sto se izlazenja, ulazenja, prtljaznog prostora etc. tice, slazem se, SUV je nesto komotniji, no trenutno sam jos mlad i ne treba mi toliko prostora tako da cu gustat u sedanima/kupeima dok ih proizvode prevelik bi mi kompromis bio uzet SUV zbog te jedne stavke (ulazenje/izlazenje), dok s druge strane gust voznje pati masivno (vozit se curvy gorskim cestama mi izaziva nelagodu u SUV-u). To je mojih 13.9 lipa na ovu temu.

Ovo da SUV ekipa misli da je SUV za teren. Apsolutno niti jedan vlasnik SUV-a kojeg znam nije uzeo SUV da ide sa njim u planine

@Psycho super izgleda Ford
GoGzS je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 09:39   #60693
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
zasto? svi karavani imaju taj neki sportski zaobljen kraj gdje gubis 24% moguceg prostora zbog dizajna. u ovaj svoj sam ugurao cijeli boks od psa bez da krojim ista
Stane normalo box od psa (27kg) u gepek.

Kad bi uzimao SUV to bi bio onaj koji je u stanju proći moos test, a ne da mi se okrene na bok/krov ako moram naglo skrenuti pri 60-70kmh.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 09:41   #60694
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Berlingo (i slicni derivati) je jeben auto za familiju, ali za njim se nitko ne okrece. Ni pi*ke, ni selo, a ni vlasnici.



Baš to, frend ima poveću obitelj i prezadovoljan je s istim.
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 09:45   #60695
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,641
Citiraj:
Autor reiben101 Pregled postova
Uzeo si primjer među najvećim SUV-ovima, a opet visina cijelog auta je 1.7m, tako da čisto sumnjam da mu je gepek na 1.5m.

No dobro, ajmo o konkretnim brojevima. 80cm je visina utovarnog praga kod Q8. Dovoljno (pre)visoko da netko visine 170-175 ne može teret tipa 25 kila krumpira ili 5x5 gajbu pive dignuti nogama i samo gurnuti u gepek nego mora upregnuti i leđa.

Banalan i vjerojatno glup primjer jer netko tko ima za Q8 vjerojatno nema takvih problema, ali ni drugi SUV-ovi nemaju niži utovarni prag od 60-70 cm.

Nakon tjedan dana čupanja i stavljanja ronilačkih boca i opreme u nekoliko različitih auta, uvijek trčim prema onom sa što nižim utovarnim pragom
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 09:47   #60696
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Naravno, tko ima kakvih problema da je lakše.
Ali nije j.....o ulaziti teže u niske aute. Možda u Lambo, Ferrari i slični ccc...
Ni u Pug 508 nije baš lagano ulaziti, a ljudi preko 185 jako teško uđu u njega.
A nije ni Lambo, ni Ferrari...

edit:
slažem se da je zapravo puno veći problem izlazak iz vozila, nego ulazak, osim visokima, njima je i ulazak problem.

Zadnje izmijenjeno od: Elven. 08.04.2022. u 10:14.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 09:54   #60697
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
U mog 308 punac ne moze uci, a sjedalo dignuto do kraja. Tj ako i udje, treba mu 2min da izadje uz nekoliko psovki. Ali kao sto netko kaze, na traktor skoci ko gazela.

Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Baš to, frend ima poveću obitelj i prezadovoljan je s istim.
I oko mene isto nekoliko mladjih familija (frendovi sa po 1-2 djece) sa Berlingom, Partnerom, jedni cak s Caddy Maxijem. Ovaj zadnji Berlingo mi je top sto se tice prostora.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 09:56   #60698
James Dean
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 361
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Ni u Pug 508 nije baš lagano ulaziti, a ljudi preko 185 jako teško uđu u njega.
A nije ni Lambo, ni Ferrari...
pa nije ni u jedan kad si visok. Zato je SUV tu najbolji. Meni u eklasi koljena su u ravnina aramature
James Dean je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 10:28   #60699
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Pa koliko si ti visok?

Inače berlingo je mega zahvalan i dobar auto. Punac ima ovog i još radi. Ok malo su pragovi truli ali bože moj ima godina i kilometara. Preveo je o ho ho robe i odradio more posla.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 11:09   #60700
reiben101
Registered User
Moj komp
 
reiben101's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: EU
Postovi: 59
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
No dobro, ajmo o konkretnim brojevima. 80cm je visina utovarnog praga kod Q8. Dovoljno (pre)visoko da netko visine 170-175 ne može teret tipa 25 kila krumpira ili 5x5 gajbu pive dignuti nogama i samo gurnuti u gepek nego mora upregnuti i leđa.

Banalan i vjerojatno glup primjer jer netko tko ima za Q8 vjerojatno nema takvih problema, ali ni drugi SUV-ovi nemaju niži utovarni prag od 60-70 cm.

Nakon tjedan dana čupanja i stavljanja ronilačkih boca i opreme u nekoliko različitih auta, uvijek trčim prema onom sa što nižim utovarnim pragom
Svakako se slažem da je bolje da je niži utovarni prag, ali eto nisam vidio kao neki veliki problem u SUV-u, s obzirom da 60-70cm mi je utovarni prag u kompakt klasi, konkretno Seat Leon.
reiben101 je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 11:18   #60701
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,641
Automobili

U kompakt klasi mi je prisjeo zadnji Megane. em ima debeli zadnji branik, em je gepek dubok. Čak i ako se nasloniš na branik, izvaditi nešto teže iz gepeka je garantirana bol u leđima. Imao sam masu raznih marketing materijala pakiranih po par stotina komada i kad to moraš vuć stalno unutra van, dođe ti zlo.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 11:25   #60702
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Jer je održavanje tog auta jeftinije od gajbe pive?
e taj nece biti day to day, vec kolekcionarski gust

a to je vec druga prica

u vezi Berlinga i slicnih autiju. Prijateljica ima neki Opel kao Berlingo, ali veci. tovarni prostor je za pse (uzgajivacica je) ograđen a na zadnjoj klupi fura klince i auto je prostorno top. kad ne fura pse, u tovarni prostor stavis euro paletu stvari bez da se oznojis

obiteljski auto, super za day to day, pogotovo obitelj sa dvoje djece. iako mi najjace prijatelj sa 4 djece (zalomili se zadnji blizanci) kupio Opel Vivaro 😆
nije bilo druge hah
Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 11:26   #60703
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Neki SUV-ovi nemaju taj 'zub' pa je vađenje i stavljanje tereta lakše.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 17:22   #60704
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Nebo i zemlja sjest u 308 i X2. Govorim sa stajališta visokih ljudi (195 cm). Da bi normalno vozio 308, sic moram spustit skroz dolje i gurnut skroz nazad inače se volan svađa s koljenima. Naravno, iza mene onda mogu sjest samo ljudi bez nogu. Ili ako je nužda nekog vozit otraga, onda ja povučem sic naprijed no koljena raskrečena, nije ugodno.
U X2 nit je sic skroz spušten, nit je gurnut skroz otraga, iza mene sin od 193 cm sjedne. Lakše uć, lakše izać.
Generalno, ne znam čemu uopće ova rasprava, bogte, vozi što ti se sviđa, šta se ko ima kome pravdat zašto vozi neki tip auta...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 18:30   #60705
b1tterman
Takozvani influenser
Moj komp
 
b1tterman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 648
Tako to kreće.. prvo monovolumeni, pa crossoveri, pa SUV-ovi..
Iduće što nas ide je da će svi vozit F150 po hrvatskim cestama jer je "praktično i lako ući u njega"


Nitko se nije dotaknuo mogućnosti da ljudi s velikim autima kompenziraju za nedostatke u egu ili gaćama
b1tterman je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 20:25   #60706
James Dean
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 361
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Pa koliko si ti visok?

Inače berlingo je mega zahvalan i dobar auto. Punac ima ovog i još radi. Ok malo su pragovi truli ali bože moj ima godina i kilometara. Preveo je o ho ho robe i odradio more posla.
1,96. Al problem tih limuzina je kaj su niske i onda kad sjediš u njima pod je plitak.
James Dean je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 20:38   #60707
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Nema boljeg utovarnog praga do Insignije lubeničarke. Prvašić može unutra ubaciti bojler iz peveca.

SUV, limuzina, kombi ili nešto treće... svako neka kupuje po svom guštu. Ima čari u laganom izlaženju ili ulaženju u auto, ali ima i u struganju ceste guzicom.
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 21:16   #60708
James Dean
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 361
Pa ne vozimo se u gepeku. Osim toga po tom pitanju ništa mi nemre zamijenit Octaviju karavan. A tu skalameriju od insignije sam imao i prodao je vrlo brzo.
James Dean je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 21:28   #60709
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Poznajem ljude koji se kunu u opel tj. insigniju. Nije da nemaju love jer za tu lovu koju su dali za insigniju mogli su lako kupiti nekaj drugo tak da opet dolazimo do onog da svi voze za svoju lovu kaj žele.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 21:32   #60710
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 410
Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
zasto? svi karavani imaju taj neki sportski zaobljen kraj gdje gubis 24% moguceg prostora zbog dizajna. u ovaj svoj sam ugurao cijeli boks od psa bez da krojim ista
Pa ne bih se složio



Osobno - ima nekoliko SUVova koji su mi ok izgledom, ali niti jedan nisam vozio do sad. Budem probao.
Inače meni su karavani br. 1 i planiram si ga nabavit opet.
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 21:43   #60711
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Das auto <3

Od suvova sam jedino ozbiljnije prismrdio kaškaiju. Mislim da je četiri godine star top oprema. Koštao je oko 200k kn. Prostora unutra ima ok ali gepek...smiješno malo.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 22:02   #60712
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
U kompakt klasi mi je prisjeo zadnji Megane. em ima debeli zadnji branik, em je gepek dubok. Čak i ako se nasloniš na branik, izvaditi nešto teže iz gepeka je garantirana bol u leđima. Imao sam masu raznih marketing materijala pakiranih po par stotina komada i kad to moraš vuć stalno unutra van, dođe ti zlo.
Utovarni prag je kod kompakta i sedana visok zbog kompatibilnosti u sudarima. SUV vozila imaju prednje i zadnje branike nisko postavljene iz istog razloga. Prije nego se to tako počelo raditi, SUV bi malo jače naguzio kompakta i ušao bi mu do pola auta u kabinu. Isto tako bi u obrnutoj situaciji kompakt podletio po SUV.

To se počelo raditi prije 15ak godina i kasnije sve više kako su se SUV-ovi sve više i više prodavali.

Citiraj:
Autor b1tterman Pregled postova
Tako to kreće.. prvo monovolumeni, pa crossoveri, pa SUV-ovi..
Iduće što nas ide je da će svi vozit F150 po hrvatskim cestama jer je "praktično i lako ući u njega"

Nitko se nije dotaknuo mogućnosti da ljudi s velikim autima kompenziraju za nedostatke u egu ili gaćama
Ima toga, ali puno ljudi kupuje visoke aute jer imaju problema sa leđima pa im je saginjanje problem. To su stari ljudi ili ljudi sa sportskim ozljedama, ozljedama na radu, urođenim manama ili ljudi koji su preživjeli sudar sa lakšim ili težim ozljedama kičme i sl.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 22:07   #60713
James Dean
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 361
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Poznajem ljude koji se kunu u opel tj. insigniju. Nije da nemaju love jer za tu lovu koju su dali za insigniju mogli su lako kupiti nekaj drugo tak da opet dolazimo do onog da svi voze za svoju lovu kaj žele.
A kunu se svi u ono kaj vole. Pa naravno, svatko vozi ono kaj želi daleko od toga. Ja sam pa pričam svoje iskustvo. Imao sam 2016. sport tourer 2.0 170 ks redizajn za koji fanovi pričali kad bi netko bacio hejt da su svi problemi tadašnje prethodne generacije riješeni. Bar su meni tak pričali kad bi nekaj takvog spomenuo. Pa je ispala banana.

Osim toga frend iz njemačke je kupio prvu generaciju, bogec je skoro bankrotirao koliko je hodao po servisima na kraju mu se zapalio na autobahnu i završila na otpadu. A netko će biti super zadovoljan, pravila nema.

Ja sam svoju prodao jer mi baš nije bilo super da mi pukne crijevo turba na 50k, da mi rikne klima i sl. A ove svakodnevne sitnice kao npr senzori tlaka u gumama kaj svijetle čim malo ima vlage u zraku i ostali light show na tabli kao da vozim neku staru alfu su mi dosadile. O komforu, cvrčci, i sl. da ni ne pričam. Zato sam ga prodao dok je još nešto vrijedio. Inače mi taj opel nije neš.
James Dean je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 22:17   #60714
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
Prije 17god, trojica idemo na more u par mjeseci staroj Opel Astri 1.7 cedeteji. Interijer još smrdi na novo. Nešto prije Karlovca pukne visokotlačno crijevo i zasrere naftom motorni prostor, komplet podvozje, zadnja vrata, zadnju šajbu i po pragovima. Auto se dimio po autoputu kao da prašimo komarce.

Ubrzo nas je pokupio HAK koji je patrolirao autoputom i odvezao nas natrag za ZG. Vozač se smije i kaže kako nije ni prvi ni zadnji Opel s tim problemom. Kaže da se smo prošli pored njega dok smo se dimili i da nije mogao razaznati koji je to auto ali je znao da nećemo daleko

Opel je inzistirao da auto ostavimo u servisu u Karlovcu (da im HAK ispostavi manji račun za šlep). To smo odbili i uopće se nismo htjeli raspravljati oko toga.Umjesto na moru završili smo na Jarunu. Opel.

Auto je popravljen u garanciji.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2022., 01:22   #60715
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor GreenLife Pregled postova
Pa ne bih se složio



Osobno - ima nekoliko SUVova koji su mi ok izgledom, ali niti jedan nisam vozio do sad. Budem probao.
Inače meni su karavani br. 1 i planiram si ga nabavit opet.
nisam mislio da nemaju mjesta, ali noviji karavani po dizajnu imaju sloped zadnje staklo.


Dok je ova stara legenda imala kvadratni oblik
Passat karavan
i u njega stane vise normalnih predmeta(kovcega, kutija i sl) cisto zbog oblika.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2022., 08:29   #60716
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
@Hamm
Novi Qašo ima 70l veći bunker tako da sada ima solidnih 500l
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2022., 11:34   #60717
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Ajde to je bolje. Valjda stanu više od dva kofera.

Malo south park ruganja



Dacia Jogger

Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2022., 06:33   #60718
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Džoger bude idealan za visoke ljude sa problemima s leđima.
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2022., 07:59   #60719
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Karavan, SUV i monovolumen AIO. Dr. Frankenstein bi bio ponosan
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2022., 11:57   #60720
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Da je izašao godinu ranije, vjerojatno bi ga i kupio. Ima svojih mana, ali i svojih prednosti. Za tu cijenu NOVI i razuman obiteljski auto, top oprema i benzinjara je 150k kn. Istina, nisam ga vozio, ne očekujem čudesa. Ovako tko zna, možda jednog dana. 196cm, 3 sjedalice, malo fali konjice za moj ukus, ali nešto treba i pregrist.
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na