Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.05.2012., 08:57   #31
Zaramoth
Killing monsters
Moj komp
 
Zaramoth's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 435
A majke ti mile. Pretpostavljam da postoji neka mala šansa da bi igra mogla biti zabavna (čekaju se prvi MP gameplay klipovi) ali...
Hehh, sada gotovo pa da požalim što Treyarch nije napravio istu stvar kao i IW sa MW serijalom: uzeo stari Black Ops te ubacio nove mape i par novih oružja te ga re-brandao u BO2. Oklopno vozilo s nogama?!?!? That just....takes the cake.
Zaramoth je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2012., 09:02   #32
bAKa-47
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: zg
Postovi: 157
Citiraj:
Autor poltergeist Pregled postova
Ovo stvarno smjesno izgleda. Tko zna mozda igra bude extra zabavna (sto nekako sumnjam) ali ovaj trailer izgleda tako trashy. Lici kao Indy igrica naspram, recimo, BF3a. Bas zalosno.
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Slazem se s polterom, ovo je jedan od jadnijih trailera sto sam pogledao, al aj glazba je ok.
Po ovome, igra izgleda lose (what a surprise), pogotovo te isprane boje i animacije, dok sam setting uopce nema ono nesto.
Pa da. nakon BF3 i Frostbitea2 trailler izgleda ko da je iz 2002. Bez obzira na stari engine trailler je toliko lose reziran da je to smjesno. Pokusavajuci parirati BF3 nabili su u trailler kao neka vozila, letjelice i eksplozije koje izgledaju očajno.
bAKa-47 je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2012., 09:12   #33
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ne vidim nikakvu namjeru da se komparira sa BF3. Nemojte me krivo shvatit , dobar mi je BF3 , pogotovo ovaj nadolazeći DLC mi se sviđa, ali ovo je druga priča. A "isprane boja".."grafika iz 2001"..to je već standardna "argumentacija" na koju se ne treba obazirati. Taj "isprani engine" otvara nove horizonte gejminga svake godine i ostaje dosljedan uspješnoj formuli i postaje instant best seller iz godine u godinu. Pa , MW2 je izašao prije par godina a već ima status evergreena , Black Ops je stekao kultni status, a MW3 se može smatrati u najmanju ruku "već viđenim" ali svejedno zabavnim proizvodom a novi COD ide na to da napravi sintezu najboljeg od najboljeg. Znači velike mape + najbolji perkovi + naj elementi iz svakog od serijala.
  Reply With Quote
Staro 02.05.2012., 10:13   #34
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Zanemarit cu ivanov post, jer ocito nema smisla vodit neki razgovor s njim.

@baka, nisam ni usporedjivao BO2 grafiku i animacije sa BF3, niti mislim jer su to dvije potpuno drugacije igre. BF3 sam igrao svega 10min u SPu, a MP nisam ni probao.
Ne vidim ni od kuda ti zakljucujes da igra pokusava parirati BFu, to sve vidis po ovome traileru? Pa trailer nije nista drugo nego wnb epic trailer u kojeg je nabacano sve i svasta bez imalo maste. BF nije jedina igra sa vozilima, letjelicama itd. A i CoD kao serijal je oduvijek u sebi imao sve to, samo sto je sve uzasno skriptirano, dok BF pruza slobodu. (i zar opet ova tema mora postat BF vs CoD?)
Mislio sam da ce barem taj futuristicki dio nekako uspjet uhvatiti, ali po ovome ogroman fejl i sa ove strane, barem za sada, mozda se kasnije iskaze da ima tu neceg.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2012., 10:41   #35
KarloB
Jedem skoro svaki dan.
Moj komp
 
KarloB's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: LV426
Postovi: 272
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
MW2 je izašao prije par godina a već ima status evergreena
__________________

KarloB je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2012., 11:50   #36
bAKa-47
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: zg
Postovi: 157
@xGAME samo kratko, par recenica. Volim COD. Igram BF. Dvije razlicite igre. U CODu volim nesto arkadniji i brzi gameplay i odlican hit reg ( nikakva vozila, letjelice ). Jasno je da ce do nekih ozbiljnijih promjena ( tipa novi engine, nove ideje) doci tek sa pojavom sljedece generacije konzola. Do tada sve isto , prožvakano i dosadno. To sve mogu reci jer sam igrao COD od 1
bAKa-47 je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2012., 13:06   #37
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
@ivan77 - evo molim te ko krista da ne pišeš više ništa jer šteti zdravlju.. sad sam pročito šta si napisao tu i takva nelagoda me prošla i neki neopisiv pritisak u prsima da sam zreo za hitnu u ovom trenu.

u 2012. god, j**** mi mater, ako ITKO na svijetu može reći i jednu pohvalu na ovaj trailer.. baš ono apsolutno dno dna
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2012., 13:14   #38
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,178
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
@ivan77 - evo molim te ko krista da ne pišeš više ništa jer šteti zdravlju.. sad sam pročito šta si napisao tu i takva nelagoda me prošla i neki neopisiv pritisak u prsima da sam zreo za hitnu u ovom trenu.

u 2012. god, j**** mi mater, ako ITKO na svijetu može reći i jednu pohvalu na ovaj trailer.. baš ono apsolutno dno dna
So much win!
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2012., 13:15   #39
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
@ivan77 - evo molim te ko krista da ne pišeš više ništa jer šteti zdravlju.. sad sam pročito šta si napisao tu i takva nelagoda me prošla i neki neopisiv pritisak u prsima da sam zreo za hitnu u ovom trenu.

Isto i ja razmisljam, al nisam mogao naci rijeci kojima bi se izrazio, tako da cu samo quotat tebe i ne reci nista vise
__________________
Ringo - mi amigo <3

Prodaje:
1.
scp je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2012., 14:00   #40
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Ja ne razumijem sta se svi primate na njega? Na njegove ispade sam vec navikao, i ko sto xgame kaze, najbolje je ne obazirat se, ali kad vidim da netko od vas njemu odgovara i pokusava mu nesto objasnit, samo preokrenem ocima. Just let it go...please...
__________________
poltergeist je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2012., 14:04   #41
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Kao uvijek, ActiVisionu kapa dolje na reklami i traileru.
Upravo to, trailer naprave preyeben, a onda kad dođe igra razočaranje .
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2012., 14:34   #42
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
sve iza cod 2 je počelo ići u krivom smjeru i izgubilo onu čar COD-a ...
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote