Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 22.10.2006., 22:30   #571
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Baš me zanima kakvi bi bili komentari da je Massa Alonsu sredio gumu kao što je danas Fisichella Schumacheru....hijaoooo...brijem da bi opet krenuo hrač-pljuv po svemu

Bili bi na tapeti i Ferrari, Shumi, FIA...isto kao nema dugo kad su neki forumaši laprdali kako FIA radi protiv Alonsa i da je prvenstvo "kupljeno"
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 22.10.2006., 22:34   #572
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Baš me zanima kakvi bi bili komentari da je Massa Alonsu sredio gumu kao što je danas Fisichella Schumacheru....hijaoooo...brijem da bi opet krenuo hrač-pljuv po svemu
Grijesis, Jelc. sam msc je rekao da je naletio na neku od krhotina te da nije bilo kontakta izmedju njega i Fisichele.
SRV je offline  
Staro 22.10.2006., 22:37   #573
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
Citiraj:
Autor speedy-3 Pregled postova
Ti to o Alonsu???

oke Schumi je najbolji vozac F1 ikada ali nemoze se reci da je Alonso "losiji" samo zato sto nema 7naslova,,,, odlicno je vozio zadnje dvije sezone i ove je bilo dosta dobrih fightova sa Schumiem i totalno je zasluzen taj naslov sto ce danas najvjerojatnije pokupiti
Ne, ja nisam rekao za Alonsa da je lošiji zbog toga što nema 7 naslova, već zato što je i to je Schumi dokazao mali milion puta na stazi. Danas je Alonso itekakve sreće imao da je Schumiju pukla guma kad je bio iza njega jer bi mu lijepo pokazao kako se vozi, a ne ovako kao baba. Jadno je da netko tko će biti svjetski prvak (sa 100% sigurnosti) pretekne jednog jedinog vozača na stazi. Molim lijepo, danas je Schumi pokazao kako se vozi, a jedini koji mu je danas bio imalo blizu vožnjom je bio Massa koji je super odvozio. Alonso je vozio ko zadnja baba i da nema bolid kakav ima mogao bi samo sanjati naslov prvaka. A da ne govorim bi li on uspio nadoknaditi 40 sekundi razlike!!! Toliko o zasluženom naslovu prvaka.
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline  
Staro 22.10.2006., 22:39   #574
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Grijesis, Jelc. sam msc je rekao da je naletio na neku od krhotina te da nije bilo kontakta izmedju njega i Fisichele.
Ne bih znao-u zadnjoj trci sezone su nam uskratili tiskovnu konferenciju nakon trke, umjesto toga je bilo 10-ak minuta reklama pa nisam čuo nikakve izjave...: suicide
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 22.10.2006., 22:44   #575
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
i alonso i massa su izjavili da uopce nisu forsali bolide jer nije bilo za to potrebe
 
Staro 22.10.2006., 22:47   #576
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
haha vidi ove ms fanove i njihove komentare...ferrari je isao na sve ili nista, dok renault to nije morao...na kraju im je ostalo nista...massa koji je ove godine prosjek od vozaca pobjedi za pola minute i to jasno govori koliko je ferrari dominantan bolid...pridodamo tome jos odvrnut do kraja schumijev bolid i njegovu klasu koja je sigurno veca od masse, i dobije se razlog "maestralne" schumijeve voznje...vec vidjeno od kimija recimo prosle sezone kada je imao isto tako nadmocan bolid
Vidi, Ferrari je vozio da se dokaže jer su šanse da pobijede bile minimalne. Massa je jako dobro vozio i nije baš istina da su ama baš svi vozači osim vozača Ferrarija vozili rekreativno jer nisu imali ništ za dobiti niti za izgubiti. Toliko o tvom objektivnom pisanju. Da je Ferrari dominantan bolid, ne bi zablokao mijenjač na treningu Schumiju, niti bi ga kasnije zezao bolid u nekoliko navrata kad nije mogao dat gas. A Schumijeva vožnja je bila itekako maestralna jer kako je danas preticao (ono kad je Kimija zaobišao, dva puta Fisi...) to će rijetko tko moći izvesti. Ti da si imalo objektivan i da ne navijaš protiv Schumija, priznao bi dobru vožnju a ne tu pisao gluposti.
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline  
Staro 22.10.2006., 22:48   #577
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
i alonso i massa su izjavili da uopce nisu forsali bolide jer nije bilo za to potrebe
A ja se baš ne bih složio, Fisi i Alonso su fino stisli gas u početku kad im se Schumi zalijepio. Druga stvar je kasnije u utrci
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline  
Staro 22.10.2006., 23:04   #578
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
kakve su vam to fore da Schumacher danas nije pokazao ništa posebno, da bi to svatko napravio s njegovim bolidom??!! daj više prihvatite činjenicu da je Schumaher najveći vozač u F1, današnjom vožnjom je pokazao u više navrata...

pa preletio je fisichela, raikkonena!!, od sprdnje, MUDA veća nego u rasplodnog bika.

Svaka mu čast, stvarno mi je žao što više neće voziti.
Renault, čestitke na osvojenoj tituli svjetskog prvaka, no dogodine mislim da nemaju nikakve šanse. NIKAKVE.

Pozdrav svima i bez uvrede, ali sam još uvijek živčan od trke.

P.S. Još da fisico nije probušio Mihaelu gumu, preletio bi bio i Alonsa da je bilo još par krugova trke...

Michael CAR!
Gabre je offline  
Staro 22.10.2006., 23:23   #579
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
znam da te boli direktan poraz na stazi vec dvije godine za redom (ove godine cak i uz veliku pomoc fia-e koja je mijenjala pravila usred sezone), pa je normalno da ljudi pisu ovakve komentare razocarani...cinjenica je da alonso nije trebao danas voziti na noz, isto kao sto je cinjenica da je ferrari bio najmanje sekundu brzi od svih ostalih...nemam nista protiv brilijantnih voznji, samo protiv preuvelicavanja

Zadnje izmijenjeno od: vorda22. 22.10.2006. u 23:33.
 
Staro 22.10.2006., 23:30   #580
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
P.S. Još da fisico nije probušio Mihaelu gumu, preletio bi bio i Alonsa da je bilo još par krugova trke...
Fisico NIJE probusio msc-u gumu. Maloprije se pisalo o tome...: flyingey
Evo imas i sta je msc rekao o nezgodi:
http://www.f1racing.net/en/news.php?newsID=133849
SRV je offline  
Staro 22.10.2006., 23:33   #581
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
znam da te boli direktan poraz na stazi vec dvije godine za redom (ove godine cak i uz veliku pomoc fia-e koja je mijenjala pravila u sred sezone), pa je normalno da ljudi pisu ovakve komentare razocarani...cinjenica je da alonso nije trebao danas voziti na noz, isto kao sto je cinjenica da je ferrari bio najmanje sekundu brzi od svih ostalih...nemam nista protiv brilijantnih voznji, samo protiv preuvelicavanja
pa zasto onda preuvlicavas : wtf :
ti vjerovatno pratis f1 od 2002, samo za tvoju informaciju fia zadnih 5 godina mijenja pravila da zaustavi Schumija
alfonso nema nit ce ikada imati ovaku utrku ili neke Schumijeve (spanjolska 94, europa 95, spa 95, spanjolska 96 itd...)
ali dobro okrenut ce se i alfonsu sreca, u mclarenu
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline  
Staro 22.10.2006., 23:36   #582
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Steta sto se Shumiju probusila guma,utrka bi bila puno zanimljivija.Odlicna voznja,al izgleda da svi,cast iznimkama,zaboravljaju kako je Kimi sa posljednjeg mjesta stigao na trece,te zavrsavao u prvih pet nekoliko puta.To je dokaz da bilo Alonso,Kimi ili Shumi mogu biti prvaci sa brzim i POUZDANIM bolidom!Budala je onaj koji tvrdi da netko od te trojce vozaca nezna voziti.Nadam se da sam bio objektivan...
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline  
Staro 22.10.2006., 23:37   #583
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor flood Pregled postova
Steta sto se Shumiju probusila guma,utrka bi bila puno zanimljivija.Odlicna voznja,al izgleda da svi,cast iznimkama,zaboravljaju kako je Kimi sa posljednjeg mjesta stigao na trece,te zavrsavao u prvih pet nekoliko puta.To je dokaz da bilo Alonso,Kimi ili Shumi mogu biti prvaci sa brzim i POUZDANIM bolidom!Budala je onaj koji tvrdi da netko od te trojce vozaca nezna voziti.Nadam se da sam bio objektivan...
Jesi. Posteno od tebe.
SRV je offline  
Staro 22.10.2006., 23:39   #584
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor zackoj Pregled postova
pa zasto onda preuvlicavas : wtf :
ti vjerovatno pratis f1 od 2002, samo za tvoju informaciju fia zadnih 5 godina mijenja pravila da zaustavi Schumija
alfonso nema nit ce ikada imati ovaku utrku ili neke Schumijeve (spanjolska 94, europa 95, spa 95, spanjolska 96 itd...)
ali dobro okrenut ce se i alfonsu sreca, u mclarenu

pratim ja dosta dugo da bi znao zbog cega se recimo zabranjivao berilij

tako da te spike radije podijeli kolegama koji nazivaju alonsa debilom i slicnim pogrdnim imenima
 
Staro 22.10.2006., 23:42   #585
Mljac
Premium
 
Mljac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zaprešić/Laduč
Postovi: 457
Šumi kasni više od 70 sekundi za prvim.
I završi utrku sa manje od 30 sekundi zaostatka.
Nadoknadi znači 40 (četrdeset) sekundi, dva puta prođe Kubicu, dva puta Fisika, i onako Miku!

Schumi care!!!!
__________________
Member of PCE 100+kg demolition squad
Mljac je offline  
Staro 22.10.2006., 23:52   #586
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
pratim ja dosta dugo da bi znao zbog cega se recimo zabranjivao berilij
zabranio se zato jer je bio skup..
isto tako uvedeno je pravilo jedan motor za dvije utrke
takoder imamo i nova pravila u kvalifikacijama
nova pravila za gume

dragi moj ja nikoga nisam nazvao debilom i neosporavam alfonsov vozacki talent, ali taj covjek nije za f1, mislim pa gori je od DC
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline  
Staro 23.10.2006., 00:18   #587
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
e strasni ste,,, ovo kako je Alonso sada bi isto vidjeli i od Schumia da je on bio na Alonsovom mjestu jer njemu je najvaznije bilo zavrsiti utrku u bodovima,,,,, sad da je vozio na krajnjim granicama i razbio se svi bi govorili kako je glup sa nije isao laganini,,,,,,

Ovo sto je Kimi sa 20 na 3 mjesto se nemoze mjeriti s ovime sto je Schumi danas napravio jer Kimi se nije nikada morao na stazi boriti s konkurencijom svi su fino u boks i opla evo njega ispred njih

schumi ih je danas sve pokido na stazi i da mu guma nije otisla ne bi on samo Alonsa nego i Massu bio je totalno lud ocito jos samo jednom da svima pokaze sto zna jer stvarno dugoooooooo dugoooooo nije tako vozio,,,,,, steta sto nije zavrsio na postolju,,,, da mu nije bolid onako izgubio snagu dva puta sigurno bi i Buttona stigao i stavio ga sebi iza leda,,,,

a komentari kako Alonso nikada nece imati ovakvu utrku su bezvezarije,,,,, pa on je uvjek na prvenstveno na stazi obilazio sve koji su mu se nasli na putu i da ne pricamo o tome kako je drzao Schumia iza sebe po vise od 14 krugova u mislim dvije utrke,,,,, to je napravio on i nitko vise svi ostali nisu izdrzali vise od 4-5 krugova

inace stvarno neznam sto je toliko lose ako je vozio "laganini" treba znati kada se vozi do krajnjih granica a kada se moze malo opustenije,,,,, za primjer Kimi vodi utrku prosle sezone i muci onaj mrecedesov motor sve dok ne ekspodira i fino izgubi bezveze i to je napravio vise puta forisra kad to nije potrebno,,,,,,

sada se Massina prednost istopila samo zato sto je on usporio,,,, ako si vodeci u utrci s vise od 20sec prednosti stvarno nema smisla gaziti ko konj,,,,, i Massa je mozda bio malo zbunjen na pocetku sezone kada je presao iz shrot bolida u Ferrari, trebalo mu je vremena da se navikne na novi bolid i sada vozi eto tako kako vozi stvarno nije uredu reci da je pobjedio samo zato sto ima nadmocan bolid,,,,, sto onda reci za usporedbu Alonso - Fiscela?? pa Fisi je smjesan vozi isti bolid kao i Alonso ali je 3x losiji,,,,, i ovo sada izljetanje kada mu je "crveni vrag" poceo disati za vratom je samo dokaz kako lik nema pojma (ocito se uplasio crvene boje u retrovizoru)

i da je Fisicelin prednji stabilizator dodirnio Schumijevu gumu e pa onda bi mu se taj stabilizator fino razletio
speedy-3 je offline  
Staro 23.10.2006., 00:21   #588
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 785
Citiraj:
Autor Mljac Pregled postova
Šumi kasni više od 70 sekundi za prvim.
I završi utrku sa manje od 30 sekundi zaostatka.
Nadoknadi znači 40 (četrdeset) sekundi, dva puta prođe Kubicu, dva puta Fisika, i onako Miku!

Schumi care!!!!
da ali tu moraš uračunati massin ulazak u boks .....pa onda računaj zaostatak i nadoknadu.....
osim toga smiješni ste s ovim hlavospjevima o šumaheru, ok čovjek je dobro odvozio trku, ali kaj je trebao? vuć se ko krepana mačka...mislim sjetite se 2003.......halo? ali pokazao je da je papak kakav je bio cijelu karijeru, poslje trke nije fino ljepo otišao ko čovjek i čestitao prvaku....ttt...jadno
glista je offline  
Staro 23.10.2006., 00:27   #589
Crais
Guest
 
Crais's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zgb - shpaolin
Postovi: 641
Citiraj:
Autor speedy-3 Pregled postova
***ENA GUMA,,,,,,,,, uff da mu guma nije pukla obisao bi ih sve za 2 kruga
I to doslovno. Svi koji su danas završili iza schumija se mogu sakrit u rupu od srama (Fisichela prvi), čovjek je vozio ko da ide po tračnicama sa 200 konja više od ostalih.

Citiraj:
Autor Darth Vader Pregled postova
naravno imam ja snimljeno samo moram na dvd prebaciti.
I ja bih kopiju =)

Citiraj:
Autor flood Pregled postova
Steta sto se Shumiju probusila guma,utrka bi bila puno zanimljivija.
Pa, dalo bi se diskutirat o tome...ne znam koliko bi bilo zanimljivo gledat Schumachera 2 kruga ispred svih. Više komično

Citiraj:
Autor zackoj Pregled postova
zabranio se zato jer je bio skup..
Mislim da se zabranio jer nije zadovoljavao ekološke standarde

Ugl, kako god bilo, danas se vidjelo tko je najbolji. Nije uopće potrebno komentirat jer ste svi bili svjedoci. Čovjek je car, šteta što se odlučio povući iz Formule.
Vidjet ćemo Alonsa slijedeću sezonu u mclarenovom bolidu. Kimi će ga oprat za 50 bodova
Crais je offline  
Staro 23.10.2006., 00:33   #590
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 785
Citiraj:
Autor zackoj Pregled postova
pa zasto onda preuvlicavas : wtf :
ti vjerovatno pratis f1 od 2002, samo za tvoju informaciju fia zadnih 5 godina mijenja pravila da zaustavi Schumija
alfonso nema nit ce ikada imati ovaku utrku ili neke Schumijeve (spanjolska 94, europa 95, spa 95, spanjolska 96 itd...)
ali dobro okrenut ce se i alfonsu sreca, u mclarenu
lako se k..... sa 1,5 s/k bržim bolidom.....bolidom s kojim nekakav tamo divljak iz prašume radi 30sec prednosti.......
glista je offline  
Staro 23.10.2006., 00:36   #591
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
Hehe, Alonso je danas pretekao i Buttona i Kimija kroz boksove inače s onakvom vožnjom nije imao šanse išta napraviti. Nadalje, mogao je voziti brže i pokazati šta zna, jer nije imao šta izgubiti. Schumi je vozio kao da nema ništa izgubiti i samo za gušt svojim navijačima i time se pokazao najjačim. Alonso je baš suprotno. Žalosno, ali činjenica je, što god vi rekli. Uostalom, Alonso je većinu sezone vozio od starta kao prvi, tako da to da je on nekog prošao na stazi nikako ne prolazi.

A što se tiče probušene gume, mišljenja sam da to nema ama baš nikakve veze s Fisijem, čovjek ga nije tada ni tako.

@Glista
Ja vidim da se tebi ne da ama baš ništa reć a da ti na to nenadovežeš nešt što je bilo da bi samo po još milion i prvi put pokazao da ti Schumi nije drag. Čovjek je odvezao 100 puta bolje od svih na stazi, izuzev masse koji je bio isto tako jako dobar. Uostalom, nisam baš vidio ni da je Alonso trčao sad Schumiju čestitak na dobro odveženoj trci i kraju uspješne karijere. Molim lijepo, Alonso je ništa više od prepotentnog klinca, što je i pokazao kad je prvi put u dvije godine imao pravih problema i odmah za to okrivio neku urotu Renaulta protiv njega.
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline  
Staro 23.10.2006., 00:38   #592
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Crais Pregled postova
I to doslovno. Svi koji su danas završili iza schumija se mogu sakrit u rupu od srama (Fisichela prvi), čovjek je vozio ko da ide po tračnicama sa 200 konja više od ostalih.
alonso u madjarskoj je zaobisao "rainmana" za krug u 24. krugu utrke...sta se je onda trebo schumi ubit po toj logici?
 
Staro 23.10.2006., 00:39   #593
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
Citiraj:
Autor glista Pregled postova
lako se k..... sa 1,5 s/k bržim bolidom.....bolidom s kojim nekakav tamo divljak iz prašume radi 30sec prednosti.......
Hehe, ček, hoćeš reć da je Ferrari toliko nadmočniji u odnosu na Renault? De, molim te, nemoj biti smiješan. U ovom slučaju je bio bolji, ali ne toliko koliko ti govoriš. Po tvom ispada da je bolid Ferrarija sam vozio i da sam mogao ja sjest unutra i svejedno bih pravio bolja vremena po krugu od svih ostalih. Ajd prestani omalovažavati nečija djela jer ti se taj netko ne sviđa
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline  
Staro 23.10.2006., 00:42   #594
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
100 puta bolje? vozio je tako jer je morao, a massa je isto tako izgledao odlicno jer je ferrari bio danas savrsen...alonso ko alonso, nije ni morao danas pokazivati sto zna i opet je otisao kuci i sa vozackim i sa konstruktorskim naslovom
 
Staro 23.10.2006., 00:45   #595
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 785
Citiraj:
Autor Zvijerko Pregled postova
Hehe, Alonso je danas pretekao i Buttona i Kimija kroz boksove inače s onakvom vožnjom nije imao šanse išta napraviti. Nadalje, mogao je voziti brže i pokazati šta zna, jer nije imao šta izgubiti. Schumi je vozio kao da nema ništa izgubiti i samo za gušt svojim navijačima i time se pokazao najjačim. Alonso je baš suprotno. Žalosno, ali činjenica je, što god vi rekli. Uostalom, Alonso je većinu sezone vozio od starta kao prvi, tako da to da je on nekog prošao na stazi nikako ne prolazi.

A što se tiče probušene gume, mišljenja sam da to nema ama baš nikakve veze s Fisijem, čovjek ga nije tada ni tako.

@Glista
Ja vidim da se tebi ne da ama baš ništa reć a da ti na to nenadovežeš nešt što je bilo da bi samo po još milion i prvi put pokazao da ti Schumi nije drag. Čovjek je odvezao 100 puta bolje od svih na stazi, izuzev masse koji je bio isto tako jako dobar. Uostalom, nisam baš vidio ni da je Alonso trčao sad Schumiju čestitak na dobro odveženoj trci i kraju uspješne karijere. Molim lijepo, Alonso je ništa više od prepotentnog klinca, što je i pokazao kad je prvi put u dvije godine imao pravih problema i odmah za to okrivio neku urotu Renaulta protiv njega.
sjećam se ja tamo nekakvog malog prepotentnog njemčića iz '94.....a sjećam se i jedno strašljivog strašnog prvaka iz '03......

inače isti taj čovjek je odvezao kako bi odvezao svaki drugi vozač na oproštaju karijere u superiornom bolidu (i još k tome u borbi za naslov)....maksimalno na nož....
glista je offline  
Staro 23.10.2006., 00:45   #596
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
100 puta bolje? vozio je tako jer je morao, a massa je isto tako izgledao odlicno jer je ferrari bio danas savrsen...alonso ko alonso, nije ni morao danas pokazivati sto zna i opet je otisao kuci i sa vozackim i sa konstruktorskim naslovom
Šta je morao? Pa čovjek nakon onog s gumom više nije imao ni teoretske šanse osvojiti prvenstvo, pobogu.
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline  
Staro 23.10.2006., 00:46   #597
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
@Glista

Jesam li ja rekao da Schumi nije takav? Nisam. Svi su oni manje-više takvi. Samo ti cijelo vrijeme sve loše u Schumiju pričaš, a svi ostali su super.
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline  
Staro 23.10.2006., 00:47   #598
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 785
Citiraj:
Autor Zvijerko Pregled postova
Hehe, ček, hoćeš reć da je Ferrari toliko nadmočniji u odnosu na Renault? De, molim te, nemoj biti smiješan. U ovom slučaju je bio bolji, ali ne toliko koliko ti govoriš. Po tvom ispada da je bolid Ferrarija sam vozio i da sam mogao ja sjest unutra i svejedno bih pravio bolja vremena po krugu od svih ostalih. Ajd prestani omalovažavati nečija djela jer ti se taj netko ne sviđa
ok nije možda puna sekunda i pol ali oko sekunde je.

i ne ti ne bi mogo sjest, ali čovjek iz prašume je izgleda bio dovoljan...
glista je offline  
Staro 23.10.2006., 00:49   #599
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 785
Citiraj:
Autor Zvijerko Pregled postova
Šta je morao? Pa čovjek nakon onog s gumom više nije imao ni teoretske šanse osvojiti prvenstvo, pobogu.
daj čovječe o čem ti pričaš.....pa kako bi ti odvozio svoju posljednju utrku??? ideš maksimalno kolko ide...ubiješ sve zupčanike, rasturiš bolid do kraja...kuiš to ti je posljednja trka, pa ne voziš ko papak
glista je offline  
Staro 23.10.2006., 00:51   #600
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Zvijerko Pregled postova
Šta je morao? Pa čovjek nakon onog s gumom više nije imao ni teoretske šanse osvojiti prvenstvo, pobogu.
znaci vozi besplatno i ferrariju nije bilo u interesu osvojiti barem konstruktorsko? naravno da je morao odvoziti najbolje sto moze jer je za to i placen
 
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na