Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.09.2020., 22:20   #1021
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Mozda da provas slikat nesto drugo osim osobne random i nemoj sebe, to ce im otic na verifikaciju i pustit te u app i onda izbrisi?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2020., 22:36   #1022
catroot
Premium
Moj komp
 
catroot's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
Postovi: 880
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Mozda da provas slikat nesto drugo osim osobne random i nemoj sebe, to ce im otic na verifikaciju i pustit te u app i onda izbrisi?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Hvala na ideji.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
catroot je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.09.2020., 02:28   #1023
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Ako stvarno oces samo izbrisat account javi im se na mail, moraju ti ga izbrisat, i account i sve vezano za tebe, GDPR.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2020., 12:45   #1024
catroot
Premium
Moj komp
 
catroot's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
Postovi: 880
Pokušao sam to sa slikanjem bezveze bilo čega al ne ide. Pa da htio bi izbrisati account, jel ga uopće ne koristim. I ne znam za što bi uopće koristio taj revolut. Prije par mjeseci i free karticu su mi poslali. Jednostavno ne znam za što bi to koristio.. Ne kužim prednosti.

Već sa slao email vezano za problem sa logiranjem na aplikaciju, na feedback@revolut.com. Nadam se da je taj mail točan.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
catroot je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2020., 21:50   #1025
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,539
Citiraj:
Autor catroot Pregled postova
I ne znam za što bi uopće koristio taj revolut. Prije par mjeseci i free karticu su mi poslali. Jednostavno ne znam za što bi to koristio.. Ne kužim prednosti.
A pa zasto si se onda uopce registrirao i narucivao karticu?
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2020., 09:50   #1026
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Evo ja ga koristim jer cu sad napravit online narudžbu od 7500 kn (mozda i manje), koja bi bila 7750 da dam banci da mi konvertira.
Isto tako jedini uz PBZ koji daju karticu google pay i tako plaćanje sa mobitelom, što mi je top.
Online placanje sa virtualnom karticom, koju "disposeas" ako je nesto sumnjivo.
I spasoje svih spasoja, dizanje bez naknade na GOTOVO svim bankomatima u hrvatskoj (pbz sigurno nije, i HPB mislim da moras kliknit nesto). Hitno treba nešto para zbog xxy, odeš do bilokojeg najbližeg bankomata i digneš pare. Hit.

Ali da, @catroot ako si dobio karticu onda si već poslao sliku i osobnu prije. Zašto je sad odjednom problem da opet pošalješ? A kad se ulogiraš onda tražiš da izbrišu sve tvoje podatke slike i sl jer vako i nako moraju zbog gdpr-a.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2020., 10:09   #1027
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Evo ja ga koristim jer cu sad napravit online narudžbu od 7500 kn (mozda i manje), koja bi bila 7750 da dam banci da mi konvertira.
Isto tako jedini uz PBZ koji daju karticu google pay i tako plaćanje sa mobitelom, što mi je top.
Online placanje sa virtualnom karticom, koju "disposeas" ako je nesto sumnjivo.
I spasoje svih spasoja, dizanje bez naknade na GOTOVO svim bankomatima u hrvatskoj (pbz sigurno nije, i HPB mislim da moras kliknit nesto). Hitno treba nešto para zbog xxy, odeš do bilokojeg najbližeg bankomata i digneš pare. Hit.

Ali da, @catroot ako si dobio karticu onda si već poslao sliku i osobnu prije. Zašto je sad odjednom problem da opet pošalješ? A kad se ulogiraš onda tražiš da izbrišu sve tvoje podatke slike i sl jer vako i nako moraju zbog gdpr-a.
Mala napomena, nije Google pay jedini nacin za placanje putem Android mobitela. Zaba ima svoju aplikaciju koja radi ala google pay, samo prislonis mobitel na pos. Navodno Erste izlazi sa George aplikacijom koja mjenja netbanking i nudi isto kao i zaba.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2020., 12:57   #1028
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
I HPB nemoraš ništa kliknut.
Koristio sam Revolut da platim preuzimanje paketa u pošti na POS-u, kaže teta "naplatit će vam naknadu kao da ste digli novce na bankomatu druge banke", reko neće. I nije...
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2020., 13:00   #1029
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,367
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
I HPB nemoraš ništa kliknut.
HPB na bankomatima za strane kartice agresivno gura DCC, direct currency conversion, u kojem ti želi konvertirati po svom tečaju. Dvaput moraš potvrditi da ne želiš njihovu konverziju kad dižeš kune.
franzD je online   Reply With Quote
Staro 21.09.2020., 13:10   #1030
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,795
Isto je i na zabinom bankomatu. Prvi ekran pita zelis li dcc, drugi ekran prikaze iznos za isplatu sa/bez dcca. Naravno, bez dcca ne moze izracunati nego kaze da je tecaj/konverzija nepoznata itd.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.09.2020., 14:49   #1031
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Revolut

Dizao sam već nekoliko puta na zabi u zadnja dva mjeseca, ništa me nisu pitali i prošlo je bez ikakve naknade. Ista stvar i s auro domus
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 21.09.2020., 15:11   #1032
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,795
Pardon,