Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.12.2021., 09:44   #9031
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Pa to nije njegov problem.

Ode u trgovinu gdje je kupio, donese to što reklamira sa dokazom o kupnji i oni zaprime po tome reklamaciju.

I ovako njegove dokaze o kupnji ne šalju u ovlašteni servis i sve se vodi u ovlaštenom servisu po SN.

Bitno je dokazati da je to kupljeno kod njih a oni dalje znaju gdje su oni kupili i kuda nose na servis.

Ako nema račun, jedino što gubi je pravo na povrat novaca. Ali popravak ili novu stvar mu moraju riješiti, ako ima dokaz o kupnji.
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2021., 11:57   #9032
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Pa to nije njegov problem.

Ode u trgovinu gdje je kupio, donese to što reklamira sa dokazom o kupnji i oni zaprime po tome reklamaciju.

I ovako njegove dokaze o kupnji ne šalju u ovlašteni servis i sve se vodi u ovlaštenom servisu po SN.

Bitno je dokazati da je to kupljeno kod njih a oni dalje znaju gdje su oni kupili i kuda nose na servis.

Ako nema račun, jedino što gubi je pravo na povrat novaca. Ali popravak ili novu stvar mu moraju riješiti, ako ima dokaz o kupnji.

Ako ima dokaz o kupnji, tj. pravilo ispunjen jamstveni list. Ako nema, jbg.
I da, ne moraju oni izdati njemu novi račun. Nemojte biti smješni i nema to veze s GDPR-om. Ali uvijek možete doći s kutijom domaćica
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2021., 12:37   #9033
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Dobro vidim da se nezna sto je zakon. Mene zanima jel ima kakvi zakjon oko toga. kao sto kaze kolega, ti racuni se znaju zlizat i ne vidi se nista, a i nisam valjda ja prvi koji je izgubio racun.

Mene zanima kako da postupam dalje? Da ima posaljem mail sa slikama i tocnim datumom kupnje i napisam da ih molim da mi dadu racun? Ako mi ne dadu onda sto mogu? jel moze prijava nekom negdje? Mingo?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2021., 12:47   #9034
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Kazem ti, uzmi kutiju domaćica i idi zamoli račun u drugu smjenu.


Što se tiče prijave, neznam kako bi ta prijava izgledala; oprostite, izgubio sam račun koji sam trebao čuvati kao dokaz o kupnji i oni, zli dušmani mi ne žele dati novi?
Ja vjerujem da će prijava bilo kakva upaliti, jer im se jednostavno neće dati baviti s tim, pa ćeš doći do računa i na taj način, ali ono, budi realan, ti si zajebo i sad trebaš progutati.

Što se tiče ovoga što si proguglao,

“Zakon o zaštiti potrošača u svojim odredbama ne propisuje obvezu potrošača da prilikom reklamacije proizvoda priloži račun ili drugu potvrdu o plaćanju poput potvrde o plaćanju debitnom ili kreditnom karticom..."

Da li imaš ispravno ispunjen jamstveni list, na kojemu je i datum kupnje? Ako imaš, onda nećeš imati problema s reklamacijom, to udri na mingo i to ide. Ali ako nema datuma na jamstvenom, onda ti treba račun, i tu imaš problem.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2021., 13:08   #9035
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
A i da, račun ti nije niti potreban ako imaš neki drugi dokaz o kupnji. Uplatu, jamstveni koji je ispunjen...
Kakav drugi dokaz i kakve "uplate"?
Ili imaš račun ili imaš ispunjen i ovjeren jamstveni list, sve drugo ne vrijedi i nemojte širit dezinformacije, trgovac nije dužan ulazit u bilo kakve tragove tvojoj kupnji.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2021., 13:55   #9036
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Ja sam lijepo prek maila zamolio dečke iz jedne poslovnice Linksa i poslali mi račun u pdf-u par mjeseci nakon kupnje... Poslao sam što sam i kad kupio (plaćeno karticom pa sam pronašao točan datum kupnje, vremena sam se otprilike sjećao) i kroz pol sata dobio odgovor. Lijepa riječ u većini slučajeva otvara sva vrata 😉
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2021., 13:57   #9037
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Tko danas daje ispunjen jamstveni list? Ja se ne sjećam kada sam ga zadnji put dobio. Uglavnom skeniraju barkod sa kutije i ubace u sistem.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2021., 14:13   #9038
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
pa ok, dobiješ račun i to ti je bitno, jamstveni list ispunjen ti treba ako nemaš račun
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2021., 14:14   #9039
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
Nisam dobio popunjen jamstveni ne pamtim kad. Cesto ga zna ni ne biti, niti kad itko ikada trazi...
Paxton je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2021., 10:26   #9040
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Lipo nakon svake meni bitne kupnje, slikam račun sa mobitelom i nikada problema.
Ako se desi da ga izbubim, imam ga u oblaku.
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2021., 13:25   #9041
Iluzionist
Premium
Moj komp
 
Iluzionist's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2019
Lokacija: Oovaj...zapravo...čekaj malo...
Postovi: 375
To sa jamstvenim je čisto naš nemar.
Ja kupio ljetos BT zvučnike u nekom manjem shopu, platio, uzimam račun i kutiju sa pulta, kaže lik "samo malo gospodine, da popunimo jamstvo"...tiltalo me 2-3 sekunde, priznajem
Nemar. I onda kada se dogodi problem...e, jbga.
Iluzionist je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2021., 13:35   #9042
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Tko danas daje ispunjen jamstveni list? Ja se ne sjećam kada sam ga zadnji put dobio. Uglavnom skeniraju barkod sa kutije i ubace u sistem.
Ja svaki put tupim za ovjeru.
Čak i ako inzistiraju "račun je dovoljan".
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2021., 17:13   #9043
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,631
Sve u skener i kopiju na disk/oblak i kajaznam di još ne ...


Računi se "izližu" nakon koji mjesec, ko da nestane tinte na njima ...


Pa tako imam kopiju,ali u pravilu bi i svaki dućan na zahtjev trebao moć i morao dati kopiju računa, samo kaj im se neda tražiti ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2021., 17:20   #9044
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Daj si pročitaj temu, šta bi morao izdati račun ponovno, po kojoj dužnosti? Di piše to?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2021., 14:21   #9045
LeskiRM
Premium
Moj komp
 
LeskiRM's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Samobor
Postovi: 590



Prilikom preuzimanja robe trebate provjeriti točnu vrijednost , količinu i neoštećenost isporučene robe.
Svi proizvodi moraju biti u originalnoj tvorničkoj ambalaži neotvarani i neoštećeni. Svojim potpisom kod preuzimanja robe potvrđujete točnost isporuke te preuzimanje proizvoda i popratne dokumentacije (računa,deklaracije,garancije, uputstva….).
Ako je oštećenje prouzročeno prilikom transporta takav proizvod reklamirajte kod dostavne službe, a u svakom slučaju obavijestite i nas.
Kod preuzimanja robe od dostavljača, molimo da odmah uz njegovo prisustvo prekontrolirate kvalitetu i kvantitetu pošiljke i u slučaju vidljivih nedostataka odmah reklamirate dostavu i načinite zapisnik, jer se reklamacije na oštećenost bez zapisnika neće uvažavati iz razloga što dostavne službe potpisom kod preuzimanja tretiraju da ste pošiljku prekontrolirali i zaprimili u ispravnom stanju , tako da pravo na naknadnu reklamaciju na dostavu i oštećenje nastalo prilikom dostave nemate ! "
Ukoliko je nedostatak posljedica tvorničke greške isporučit ćemo Vam novi proizvod bez ikakvih dodatnih troškova u najkraćem mogućem roku.
Posljedične štete su isključene i ne nadnoknađujemo ih, također troškove eventualne montaže i demontaže snosi kupac.
Ukoliko je oštećenje nastalo nepravilnim korištenjem ili rukovanjem s vaše strane, troškove zamjene, dostave i ostale manipulativne troškove snosite u cijelosti. Zadržavamo pravo da slike i specifikacije proizvoda nisu 100% identične.




Sad ne razumijem jesam li ja trebao pred kurirom otvarati ta 2 paketa i sve pregladavati iako izvana ništa nije upućivalo na oštećenje? Zvao sam DPD i vele da sam trebao prijaviti samo ako je paket izvana oštećen

Također igrom slučaja shop je na godišnjem do 10.1 i do tada sam u magli a meni ističe rok za jednostrani raskid. Mislio sam ih čekat do 12.1. kada mi je zadnji dan za jednostrani raskid i pozvati se na to ukoliko mi ne zamijene felge.

Slika 1 je inicijalno otvaranje i tu se vide ogrebotine te dolje se vidi potrgana kutijica i vijci koji su se rasipali. Donja felga nema ogrebotine već fali komad finiša..
Uglavnom strah me da se meni ne pripiše ovo oštećenje s kojim nemam nikakve veze..

-->
Imam pitanje o reklamaciji, nije tehnička roba u pitanju već alu felge za auto ali vjerujem da je za sve ista procedura. Ukoliko ovome nije mjesto tu, molim admina da obriše.

Dakle naručujem felge, danas stižu 2 paketa bez ikakvog oštećenja na pakiranju ili nečeg što bi ukazivalo na oštećenje robe. Preuzimam, odlazim u kuću otvaram jedan paket, felge tip top. Otvaram drugi paket gdje su 2 felge ali i set za montažu s vijcima koji su se rastepli zbog očitog lošeg pakiranja.
Te dvije felge su oštećene i to podosta.

Sastavio sam mail reklamacije i tražim zamijenu 2 oštećene felge međutim u njihovim pravilima reklamacije stoji




Prilikom preuzimanja robe trebate provjeriti točnu vrijednost , količinu i neoštećenost isporučene robe.
Svi proizvodi moraju biti u originalnoj tvorničkoj ambalaži neotvarani i neoštećeni. Svojim potpisom kod preuzimanja robe potvrđujete točnost isporuke te preuzimanje proizvoda i popratne dokumentacije (računa,deklaracije,garancije, uputstva….).
Ako je oštećenje prouzročeno prilikom transporta takav proizvod reklamirajte kod dostavne službe, a u svakom slučaju obavijestite i nas.
Kod preuzimanja robe od dostavljača, molimo da odmah uz njegovo prisustvo prekontrolirate kvalitetu i kvantitetu pošiljke i u slučaju vidljivih nedostataka odmah reklamirate dostavu i načinite zapisnik, jer se reklamacije na oštećenost bez zapisnika neće uvažavati iz razloga što dostavne službe potpisom kod preuzimanja tretiraju da ste pošiljku prekontrolirali i zaprimili u ispravnom stanju , tako da pravo na naknadnu reklamaciju na dostavu i oštećenje nastalo prilikom dostave nemate ! "
Ukoliko je nedostatak posljedica tvorničke greške isporučit ćemo Vam novi proizvod bez ikakvih dodatnih troškova u najkraćem mogućem roku.
Posljedične štete su isključene i ne nadnoknađujemo ih, također troškove eventualne montaže i demontaže snosi kupac.
Ukoliko je oštećenje nastalo nepravilnim korištenjem ili rukovanjem s vaše strane, troškove zamjene, dostave i ostale manipulativne troškove snosite u cijelosti. Zadržavamo pravo da slike i specifikacije proizvoda nisu 100% identične.




Sad ne razumijem jesam li ja trebao pred kurirom otvarati ta 2 paketa i sve pregladavati iako izvana ništa nije upućivalo na oštećenje? Zvao sam DPD i vele da sam trebao prijaviti samo ako je paket izvana oštećen

Također igrom slučaja shop je na godišnjem do 10.1 i do tada sam u magli a meni ističe rok za jednostrani raskid. Mislio sam ih čekat do 12.1. kada mi je zadnji dan za jednostrani raskid i pozvati se na to ukoliko mi ne zamijene felge.

Slika 1 je inicijalno otvaranje i tu se vide ogrebotine te dolje se vidi potrgana kutijica i vijci koji su se rasipali. Donja felga nema ogrebotine već fali komad finiša..
Uglavnom strah me da se meni ne pripiše ovo oštećenje s kojim nemam nikakve veze..

LeskiRM je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2021., 14:24   #9046
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Jesi naručio preko neta? Pa raskini kao kupnja na daljinu i bok.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2021., 14:28   #9047
LeskiRM
Premium
Moj komp
 
LeskiRM's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Samobor
Postovi: 590
Jesam, ali to bih htio ostaviti kao zadnju opciju. 10.1 se vraćaju s GO, a 12.1 mi je zadnji dan da pošaljem zahtjev za jednostranim raskidom. Više me strah toga da oštećenje ne pripišu meni i onda se mogu slikat i sa zamijenom ali i sa raskidom ugovora. Ovo što vidite je doslovno prvo otvaranje paketa.
LeskiRM je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2021., 14:48   #9048
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Jesi naručio preko neta? Pa raskini kao kupnja na daljinu i bok.
Bravo, samo bok i sve riješeno. Nije bas tako, roba koju zaprime, mora biti bez ostecenje, sto automatski vodi zakljucku da se trebalo prilikom preuzimanja otvoriti i vizualno pregledati kada se radi o robi koja je podlozna ovakvim ostecenjima.

@LeskiRM, sta je bilo bez ikakviog papira/zastite to pakirano?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2021., 14:53   #9049
LeskiRM
Premium
Moj komp
 
LeskiRM's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Samobor
Postovi: 590
Pakirano je ok, i svaka felga je imala svoju neku navlaku, ovo bijelo na slikama. Ne znam po meni sve upućuje da su vijci krivi za oštećenja ali opet ova druga felga je baš jako oštećena i otkrhnut je komad finiša, probao sam potražiti otkrhnuti komad u kutiji i nisam ga našao.
Zvao sam DPD i rekli su da otvaranje paketa nije niti moguće te da se zapisnik piše samo ako je paket izvana oštećen. Isto tako nisam ništa potpisao prilikom preuzimanja, ako ćemo ići u krajnost onda ću se pozvati i na to.
LeskiRM je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2021., 15:06   #9050
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Beskontaktno korona preuzimanje je, tako da na to ne moras niti misliti.

Ja bi svakako kontaktirao posiljatelja i fino objasnio u cemu je problem. Sve popratiti sa slikama.

Svakako ispuniti i prije roka formular o raskidu ugovora i poslati im na mail. Cisto da se osiguras.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2021., 15:07   #9051
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor LeskiRM Pregled postova
Isto tako nisam ništa potpisao prilikom preuzimanja, ako ćemo ići u krajnost onda ću se pozvati i na to.
I šta ćeš dobiti pozivanjem na to? Pa jesi preuzeo felge ili nisi?
Tvoj potpis je najmanje bitan.
Šalji mejl trgovcu, objasni situaciju i nek te upute i rješavanje situacije.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2021., 15:42   #9052
LeskiRM
Premium
Moj komp
 
LeskiRM's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Samobor
Postovi: 590
Objašnjeno je sve, kao i vama ovdje.
Odgovorili su mi i zamijenit će mi felge, ali to ispada dobra volja trgovca jer eto ja nisam otvorio paket pred kurirom.
Naučio sam lekciju, ubuduće sve otvaram pred kurirom i ako ne dozvoljava, vozi to nazad. Da napomenem nisam se požalio na trgovca nigdje i s njihove strane je sve korektno. Nazvao bih to spletom nesretnih okolnosti.
LeskiRM je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2022., 15:15   #9053
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Nemozes svaki paket otvarati pred kurirom. Dobro su ti rekli vezano za otvaranje paketa i oštećenja. Uglavnom sve si dobro napravio. Kontaktirao si trgovca i objasnio situaciju. Da nije odobrio zamjenu fino bi ispunio formular za povrat i vratio felge, naravno sa napomenom da su dosle ostecene i opet bi dobio lovu natrag. Bitno je napisati da je proizvod dosao ostecen jer ako samo vratis, mozes (opravdano) imati problema sa raskidom ugovora. Mislim, da se razumijemo nemora ni trgovac biti kriv, znaci moze biti lose pakiranje ili los handling kod transporta, kako god nije tvoj problem.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2022., 15:40   #9054
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Da nije odobrio zamjenu fino bi ispunio formular za povrat i vratio felge, naravno sa napomenom da su dosle ostecene i opet bi dobio lovu natrag.
jesi siguran u to, zašto misliš da bi tako glatko prošlo

nebitno sad za felge, za bilo koju robu koja dođe oštećena su moguća natezanja u nedogled
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2022., 16:18   #9055
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,316
Najjednostavnije je bar danas, snimat video otvaranja.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2022., 11:16   #9056
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
jesi siguran u to, zašto misliš da bi tako glatko prošlo

nebitno sad za felge, za bilo koju robu koja dođe oštećena su moguća natezanja u nedogled
Ne kazem da bi proslo glatko ali bi na kraju sigurno uspio izganjati povrat love.
Meni se dogodilo da mi je iz ekupi dosao ostecen caffe aparat. Znaci ljeva stranica kucista je bila vani i nije nikako mogla sjest u kuciste. Popucali drzaci. Da li se to u transportu dogodilo ili je tako predano neznam niti je moj problem. Uredno me pitali da li zelim novi ili povrat love. Ja velim novi ali neosteceni .
Jedino sam ih morao izganjati da bude prije bozica, i bilo je, 6 dana nakon predaje ovog ostecenog.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2022., 12:04   #9057
Desanka Šakić
Lijep avatar, jel da?
Moj komp
 
Desanka Šakić's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 65
Ovako. Kupio AOC 24G2U 18.1.2022. I Jučer mi se stvorio mrtvi piksel nasred monitora. Kupio sam ga na ekupi.hr. E sad, ako mi itko može pomoć kaj sad treba napravit da to reklamiram, bio sam već se javio njima ali su me samo idkantali da se javim servisu. Servis (inpro) 0 bodova. Ima li išta što bih mogao napraviti da ovo riješim. Hvala
Desanka Šakić je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2022., 12:15   #9058
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
kolika je tolerancija na pixele, kaj piše AOC
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2022., 12:19   #9059
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Mislim da moras organizirati suzivot sa tim pixelom i cekati nove potomke, bar 3-4 jos.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2022., 12:20   #9060
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,730
https://eu.aoc.com/en/warranty-information

Ovisno koji tip faulta je, ali ako je samo 1 onda nemres reklamirati.
rendula je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na