Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.10.2016., 13:05   #3091
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Evo ,završio Timeshift.Igra je dobra,zabavna.Ono ,čista pucačina,sa nekim zagonetkama koje nisu preteške a sve su više manje vezane za vaše sposobnosti upravljanja vremenom.Imam još par unlockabelsa za proći.
Jedino što sam se bome naginuo na največoj težini,ali i to se može izbjeći ako se igra opreznije,a ne kao ja na glavu!
Igra je ono klon Feara,kao i Singularity,ako kome pomaže u odluci da zaigra.Ali ,ne dobra kao Fear!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2016., 14:02   #3092
DraŽ
Premium
 
DraŽ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Miami, 1984, Ferrari F40
Postovi: 902
Na dobre komentare iz ove teme, a i iz Doom teme sam i ja ga odlučio zaigrati.

Skidao sam ga 2 dana i zauzeo mi je preko 25% SSD-a, ali vrijedilo je! Mislim da od COD 4 i Crysisa se nisam ovako uživio u FPS igru, a mislio sam ispočetka da to nije igra za mene.

Stvarno su jako puno vremena i truda uložili u ovu igru: hrpa detalja, codex, level design, secreti, demoni, soundtrack i super grafika. Također gameplay time je just right, čak i sa pronalaženjem svih secreta, zbog kojih leveli znaju potrajati daleko duže. Classic mape su nice touch.

Mogli su pakao napraviti i bolje. Možda više falilo više "gorea", većinom je to samo krv, trupla bez kojeg uda i nekoliko krvavih skeletona. U Quake 4 mi je recimo bilo puno bolje, tamo je stvarno brutalno bilo. However, codex dosta toga nadoknađuje.

9/10


Probao sam danas sat-dva Far Cry 3, ali odustao sam. Nije loša igra, ali te survival/crafting igre nisu za mene, a i grafika djeluje lošije nego u originalnom Crysisu.

To me dovodi do Alien Isolation, kojeg upravo skidam. Obožavam Alien i Predator universe, ali bojim se da mi se neće svidjeti jer vidim da ima puno craftinga i da su hrpu fillera i klišeja ugurali nakon navodno odličnog početka.

Inače ne podnosim kada stave hrpu fillera, fale mi igre poput COD 4/Crysis/Mass Effect 1 koje završiš za desetak, petnaestak sati. Možda imaš osjećaj na kraju da je kratko, ali te ostavi u želji da igraš još, a i bude nezaboravno.
DraŽ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.10.2016., 16:39   #3093
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor DraŽ Pregled postova
Na dobre komentare iz ove teme, a i iz Doom teme sam i ja ga odlučio zaigrati.

Skidao sam ga 2 dana i zauzeo mi je preko 25% SSD-a, ali vrijedilo je! Mislim da od COD 4 i Crysisa se nisam ovako uživio u FPS igru, a mislio sam ispočetka da to nije igra za mene.

Stvarno su jako puno vremena i truda uložili u ovu igru: hrpa detalja, codex, level design, secreti, demoni, soundtrack i super grafika. Također gameplay time je just right, čak i sa pronalaženjem svih secreta, zbog kojih leveli znaju potrajati daleko duže. Classic mape su nice touch.

Mogli su pakao napraviti i bolje. Možda više falilo više "gorea", većinom je to samo krv, trupla bez kojeg uda i nekoliko krvavih skeletona. U Quake 4 mi je recimo bilo puno bolje, tamo je stvarno brutalno bilo. However, codex dosta toga nadoknađuje.

9/10


Probao sam danas sat-dva Far Cry 3, ali odustao sam. Nije loša igra, ali te survival/crafting igre nisu za mene, a i grafika djeluje lošije nego u originalnom Crysisu.

To me dovodi do Alien Isolation, kojeg upravo skidam. Obožavam Alien i Predator universe, ali bojim se da mi se neće svidjeti jer vidim da ima puno craftinga i da su hrpu fillera i klišeja ugurali nakon navodno odličnog početka.

Inače ne podnosim kada stave hrpu fillera, fale mi igre poput COD 4/Crysis/Mass Effect 1 koje završiš za desetak, petnaestak sati. Možda imaš osjećaj na kraju da je kratko, ali te ostavi u želji da igraš još, a i bude nezaboravno.
Ovakvi osvrti izazivaju suzu u oku da bi reč rekel
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 00:41   #3094
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
jer ga iz nekog razloga od cijelog serijala nisam presao, instalirao i poceo crysis warhead. sve maxano i full hd, dosao dio sa zescom akcijom na plazi i fps zna pasti na 25fps, na igri iz 2008, sa novom rx470. jel moguce ?
  Reply With Quote
Staro 24.10.2016., 00:57   #3095
spitfire83
spava mi se
Moj komp
 
spitfire83's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 329
Je li ko proba civ Vi?
spitfire83 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2016., 09:09   #3096
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
Naokon sto sam odigrao Jazz Jackrabbit po neznam koji puta preko DOSbox-a, bacio se i na drugi dio.
Instalirao sam onu dopunjenu The Secret Files verziju i patchirao sa zadnjim JJ2+ patchem (community patch koji popravlja dosta bugova, dodaje 800x600 rezoluciju i slicno)....
I dok mi je JJ1 uz Commander Keen-a jedan od najboljih platformera za DOS, JJ2 me blago razocarao.
Nekako nije to to, u prvom dijelu ima vise neprijatelja, igra je jedno 3 puta teza, ona CD verzija ima puno vise nivoa, bolja mi je muzika...
Drugi dio ima samo puno lijepsu grafiku, ali su nivo poluprazni
Nije igra losa, samo me razocarala nakon prvog dijela.

Jel jos neko igra ove starudije ?

Nedavno sam igrao i Quake i Quake 2 sa modifikacijama i igre izgledaju predobro. Za Q1 preporucam Dark Places, a za Q2 QIIXP modove.
Dodana je hrpa efekata, widescreen, visoke reze...svasta nesto, jedino se modovi puno vise oslanjaju na CPU nego na graficku, tako da ovog mog jadnika zakolju, pogotovo Dark Places.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2016., 20:15   #3097
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Sad sam se namjerio na Resident Evil 6 i usporedno s njime ovaj Shadow Warrior II.
Resident evil je dug u 3 pm,a najviše iritira stara RE boljka da moraš završiti chapter ako hoćeš da ti sejva.Ili peri ispočetka. Ovaj SW mi nekako djeluje previše dječje!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2016., 20:43   #3098
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
emilijo - kad si već bio zadovoljan sa Timeshift, evo još jedna - klon Crysisa, Timeshift i Half Life...meni bila čist OK...
disclaimer - igra je iz 2007 tako da vam i očekivanja budu u skladu sa godinom izdanja
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2016., 22:20   #3099
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
emilijo - kad si već bio zadovoljan sa Timeshift, evo još jedna - klon Crysisa, Timeshift i Half Life...meni bila čist OK...
disclaimer - igra je iz 2007 tako da vam i očekivanja budu u skladu sa godinom izdanja
Budem!
Mada imam osječaj da budem ovaj RE6 igrao mjesec dana koliko ga ima.Imaš 4 različita lika svaki sa svojom pričom koja traje 5 chaptera.A chapter imaš kaj igrati.
I naravno svaki ima svog bossa na kraju!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2016., 22:28   #3100
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Ja sam u seriji repriza jer me ništa novo ne privlači.
Trenutno po drugi put FC4, nakon toga Wolf TNO pa OB, i onda se po dvoznamenkasti put vraćam u Zonu

Sve na ženino opće oduševljene što opet ''koljem, ubijam i ne znam igrati neke normalne igrice''
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.10.2016., 23:10   #3101
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Budem!
Mada imam osječaj da budem ovaj RE6 igrao mjesec dana koliko ga ima.Imaš 4 različita lika svaki sa svojom pričom koja traje 5 chaptera.A chapter imaš kaj igrati.
I naravno svaki ima svog bossa na kraju!
jel to FPS - samo takve me zanimaju - niakav RPG ili 3rd PS i tako...
smirnoff je offline   Reply With Quote