Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.01.2017., 01:08   #1111
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Mtm store
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2017., 17:11   #1112
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326


Lagano se puni moj kutak :3
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2017., 09:50   #1113
Pak
Premium
Moj komp
 
Pak's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Ploče
Postovi: 264
Back to #mechmode

Pak je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2017., 14:49   #1114
b1tterman
Takozvani influenser
Moj komp
 
b1tterman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 648
U potrazi sam za kvalitetnim parilom i izbor mi je overwhelming. Pario sam do sad na nekom jeftikaneru iz parilice.hr i mislim da mi treba nešto jače i bolje.

Pitanje 1tkud kupiti? Hr trgovine ili fasttech i slični?

Pitanje 2: koji model? Umjeren sam pušač, volio bih motati sam svoje coilove. Nešto da je lijepo, kvalitetno i funkcionalno - budžet oko 600kn

Hvala!
b1tterman je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2017., 15:04   #1115
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Citiraj:
Autor b1tterman Pregled postova
U potrazi sam za kvalitetnim parilom i izbor mi je overwhelming. Pario sam do sad na nekom jeftikaneru iz parilice.hr i mislim da mi treba nešto jače i bolje.

Pitanje 1tkud kupiti? Hr trgovine ili fasttech i slični?

Pitanje 2: koji model? Umjeren sam pušač, volio bih motati sam svoje coilove. Nešto da je lijepo, kvalitetno i funkcionalno - budžet oko 600kn

Hvala!

1. Zavisi kaj želiš, hoćeš da ti stigne sutra ili da čekaš koji tjedan, ako želiš proći jeftinije fasttech ako želiš proći brže mtm store.

2. Opet zavisi što ti treba, clouds bro clouds ili hoćeš bolju aromu? Tank ili dripper?

Osobno moj go-to mod i tank - Evic vtc mini i crown tank (iako planiram sada uzeti crown mini iliti ga manju verziju originalnog tank-a) jednostavno, maleno i kompaktno, okusi tekućina su odlični a i stvara dovoljno veliku ali ne preveliku količinu pare. Ako ne pariš konstantno cijeli dan, trajati će ti komotno cijeli dan baterija. Sve zavisi o osobnim željama



Also, dva nova moda https://imgur.com/ZfYAh0q
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2017., 10:44   #1116
b1tterman
Takozvani influenser
Moj komp
 
b1tterman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 648
Znači ovaj Joyetech EVIC vTwo Mini i neki drugi tank gore... jel bi bila pogreška uzeti odmah cubis kit?
b1tterman je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2017., 14:35   #1117
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Welp, koliko sam čitao za njih i čuo, znaju curiti i nisu baš previše pouzdani (ali opet kao starter kit i za početnike su ok), pogledaj si i Geek Vape Avocado, daje odličan okus i dosta pare, frendoci koji ga imaju ga hvale + mozeš raditi svoje coilove, except što nije tank nego rdta

Zadnje izmijenjeno od: Toorop. 28.02.2017. u 14:46.
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2017., 18:07   #1118
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
nemoj rdta uzimati ako mislis nositi mod sa sobom u džepu ili torbici.

merlin mini ti je najbolji izbor za RTA. jedino sto je mali kapacitet, ali se lako tanka tako da imas uz sebe bocicu i to je to.
imas sve opcije s njim, m2l, cisti lungs itd.

https://www.e-cigarette-forum.com/fo...y-roxy.762577/

https://www.youtube.com/watch?v=DDaiWN6MivY

itd. sam potraži recenzija, pun ih je youtube.

ako ces ici na neki dual 18650 mod koji ima promjer 25mm i veci onda bi preporucio OBS Engine nano. pogledaj na youtubu ako te zanima.

Single coil za pocetak ti je najbolji, a kasnije ako hoces kupuj drippere, rdta i ostale gluparije.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2017., 18:15   #1119
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
inace, preporuka za mtm ili parilicu. bar imas 3 mjeseca garancije.
ovako cekas 2-3 tjedan sa FTa ili 3fvapes ili sto vec, pa ti lupe carinu, pa onda cekas jos tjedan dana i ispadne te jednako ako ne i skuplje.

radi evenutalne ustede od 100 - 200 kn ti se ne isplati riskirati po meni, to bi tako i tako popusio dok cekas da dode mod.

jos jedna stvar, kupi bazu i arome a ne gotove tekucine. to dvoje smuckati je piece of cake, a pun k... jeftinije.
Preporuka za momoa arome, imas za 35kn 10ml arome. ja ih muckam oko 5% (makar predlazu 10%), znaci od 10ml arome dobijem 200ml gotove tekucine.
75kn ti je 250ml baze od 6mg, dakle za 110kn dobijes oko 250ml gotove tekucine. da paris oko 5ml dnevno, to ti je dosta za skoro 2 mjeseca.
makar ja uzimam od avorije 1 litru baze od 6mg koja kosta 140kn, jos vise ustedis.
imas ih u mtmu i na savici.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2017., 19:07   #1120
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
nemoj rdta uzimati ako mislis nositi mod sa sobom u džepu ili torbici.
Jer? Kao biti će problema sa curenjem tekucine ako se slobodno kotrlja džepom? ... + ono za bazu i arome, računaj da mu iz prvog puta ziher neće uspjeti kako ispada, a vjv ni drugi puta... proći će vremena dokle ne pogodi omjer aroma, baze itd itd a da mu tekućina liči inašto..
Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2017., 21:12   #1121
b1tterman
Takozvani influenser
Moj komp
 
b1tterman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 648
hvala dečki na opširnim odgovorima. javim dojmove čim nešto od toga kupim.
b1tterman je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2017., 06:47   #1122
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Citiraj:
Autor Toorop Pregled postova
Jer? Kao biti će problema sa curenjem tekucine ako se slobodno kotrlja džepom? ... + ono za bazu i arome, računaj da mu iz prvog puta ziher neće uspjeti kako ispada, a vjv ni drugi puta... proći će vremena dokle ne pogodi omjer aroma, baze itd itd a da mu tekućina liči inašto..
zato bi mu trebalo? pa ne pricam da radi recept koji ukljucuje 5-6 aroma u postocima od 1%, 3% itd. već da kupi gotovu aromu i smucka 5% i ulije bazu. Nije neka znanost.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2017., 09:56   #1123
Fatal