Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.05.2018., 12:02   #151
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
neće valjad ko fortnite, nesmije

čekam neki gameplay video
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 12:18   #152
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Ovo s građenjem mi se niti malo ne sviđa. Jebalo ih kopiranje Fortnitea.

Ali mi je drago da neće biti premium passa ni loot boxeva, nego samo kozmetika. To je satrlo BF1 jer su prepolovili playerbase.

Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Kakav bi trailer trebao bit da bude dobar ? I kako to napraviti bf trailer bez metaka i eksplozije? Nacisti sade cvijece i dijele karanfile uz put ? To sto se “svima” ne svidja trailer, jebeno. Svi ljudi kazu da je donnie darko vrh kinematografije pa je smece, i sto sad ? Jeben je bio i trailer za bf 1 i igra je ispala smece.
Pa dobro sceniran, a ne ova hrpa nabacnih scena koje nemaju veze s vezom. Nije problem u eksplozijama, problem je kako je to prikazano, kao clusterfuck kakav se inace od CoD trailera ocekuje, a ne od jedne BF igre.


I ne vrijeđaj Donnija, film je jedan od najboljih, ako i ne najbolji u onome sto prikazuje. Ali je jednostavno takav da ga ili mrzis ili obozavas, nema između.
xGAME je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.05.2018., 12:23   #153
Majti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 113
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Ovo s građenjem mi se niti malo ne sviđa. Jebalo ih kopiranje Fortnitea.
između.
Građenje nije kopiranje Fortnitea, vjerojatno će biti slično kao u Squadu, a to je da ti tvoji suigrači moraju pomoći u građenju.
Majti je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 12:26   #154
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
ne sviđa mi se i ni da svi mogu hilat sad, znam da samo moedic na 100% al svejedno, medic gubi smisao
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 12:38   #155
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Citiraj:
Autor Majti Pregled postova
Građenje nije kopiranje Fortnitea, vjerojatno će biti slično kao u Squadu, a to je da ti tvoji suigrači moraju pomoći u građenju.
Uh, sumnjam. Squad je veoma niche igra i vjerojatno ce prije nesto mainstream kopirati bez obzira na samu kvalitetu. Ipak je EA iza svega.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 13:29   #156
Rogue92
Premium
Moj komp
 
Rogue92's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: Našice
Postovi: 275
Trailer me nekako nije oduševio, vidit ćemo što će dalje pokazati.
Rogue92 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 13:39   #157
frezer
Premium
Moj komp
 
frezer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Šibenik
Postovi: 460
Kupićemo kad bude 20-25€ max. Za mene nijedna igra ne vrijedi više. Inače, BF3 mi je bio najbolji.
frezer je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 22:38   #158
Joza_Seraf
Premium
Moj komp
 
Joza_Seraf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2015
Lokacija: Klc
Postovi: 564
Na prvu puno novih stvari, dosta toga doslo od comunity prijedolga, nema dlc, preium passa... to svakako podrzavam. Malo miglupo to s ovim da ce izgledat da svatko drugacije izgleda ali ok.. e sad uzet preorder ili cekat prvi popust
__________________
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
Samo čekam dan kada će mi netko pokucati na vrata i zatražiti me bubreg jer sam negdje odscrollao dolje i stavio kvačicu na "Slažem sa svime"!!
Joza_Seraf je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 22:58   #159
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 23:04   #160
Joza_Seraf
Premium
Moj komp
 
Joza_Seraf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2015
Lokacija: Klc
Postovi: 564
Sturm tiger spoted :-D phly objasnjava vozila. I churchil avre. U concept artu je njemacki halftrack sa 6x280mm raketama. Bit ce rokanja, umjesto rucnih granata ovih 280+
__________________
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
Samo čekam dan kada će mi netko pokucati na vrata i zatražiti me bubreg jer sam negdje odscrollao dolje i stavio kvačicu na "Slažem sa svime"!!
Joza_Seraf je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.05.2018., 23:08   #161
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Citiraj:
Autor Joza_Seraf Pregled postova
Na prvu puno novih stvari, dosta toga doslo od comunity prijedolga, nema dlc, preium passa... to svakako podrzavam. Malo miglupo to s ovim da ce izgledat da svatko drugacije izgleda ali ok.. e sad uzet preorder ili cekat prvi popust

Kakav mrtvi preorder? Na temelju čega?
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2018., 08:44   #162
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,770
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
OFF-Topic malo, ali u krivu si. Hit box je isti.
Treba cekat dok znanstvene studije to potvrde na primjeru BF-a.
Za PUBG su to demistificirali, a i druge igre cesto dignu isto pitanje. Hitbox vjerojatno bude isti, ali ako je character vizualno manji onda eto barem male prednosti na daljinu. Sjecam se da UT99 maltene nitko nije igrao kao muzjak jer zensko je bilo sitnije gradje
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2018., 08:47   #163
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Otišli ste predaleko sa glupostima držite se igre a ne subjektivnog tumačenja povijesti (tog imamo dosta svaki dan).

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2018., 18:39   #164
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 25.05.2018., 23:41   #165
rap_4_life
Premium
Moj komp
 
rap_4_life's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 360
rap_4_life je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2018., 13:49   #166
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Kakav bi trailer trebao bit da bude dobar ? I kako to napraviti bf trailer bez metaka i eksplozije? Nacisti sade cvijece i dijele karanfile uz put ? To sto se “svima” ne svidja trailer, jebeno. Svi ljudi kazu da je donnie darko vrh kinematografije pa je smece, i sto sad ? Jeben je bio i trailer za bf 1 i igra je ispala smece.
https://www.youtube.com/watch?v=EXLWun_-POI

ovako izgleda dobar trailer, ovo za bf5 pokazano je tako zbacano, nasrano i pretjerano da j prikazalo igru u takvom svjetlu da nitko od pravih bf veterana nije mogao vjeroovati + dislikeovi ipak nešto kažu.

građenje nije izmislio fortnite, jebo vas on i battle royale. Ostanite u pubg i fortniteu ako vam se igra to.
Bf nije i neće i ne smije bit battleroyale.

Građenje je zanimljiv segemnt. Revive mogu svi što dodaje važnosti skvada. Ima super mehanika, sviđa mi se, ali vrh vrhova je kad šlepa aa gun s tenkom. To mi je bila najjača scena u traileru.

najžalosnije što su najkrvaviju bitku u povijesti, prikazali i izrugali na takav neki ''steampunk'' način da bi je prikazali klincima i drugima kao fortnite s realistčnom grafikom.
Ne kužim kakva je to smjena bila tog art teama i tko bira u kojem će smjeru ić franšiza, ali ovo zasad viđeno, je žalosno i uvređujuće.
Pogledao sam trailer par puta i dalje ne kužim koji je to kurac, što je autor htio reći time.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Doktor O. 26.05.2018. u 14:26.
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2018., 15:30   #167
Joza_Seraf
Premium
Moj komp
 
Joza_Seraf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2015
Lokacija: Klc
Postovi: 564
Pokazali su dosta novh stvari, mehanike sta dolazi. Ali preveliki fokus je bio na to kako se likovi daju napraviti da izgleda ko vojska sastavljena od drustva iz kvarta. Ali ok s jedne strane je to i fora
__________________
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
Samo čekam dan kada će mi netko pokucati na vrata i zatražiti me bubreg jer sam negdje odscrollao dolje i stavio kvačicu na "Slažem sa svime"!!
Joza_Seraf je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2018., 15:33   #168
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
@ Doktor O

Nemoras to meni pokazivati, jako puno sati BFa je iza mene. Zasto bf nebi smio imati battleroyale? Pa po tom nebi smio imati ni deathmatch jer bi bio COD? Daj ne lupetaj . Nes ti problema staviti plavi/crveni krug koji se smanjuje i to je to. Sto se gradenja tice to je debilno nebitno iz koje je igre. Slazem se da bf nesmije bit samo to, nit ce biti, ali ostatak ekipe ce uz BR zaigrati i cq i infantry only cq itd itd, ja prvi
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2018., 15:34   #169
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Pitanje.

Navodno su ukinuli loot boxove, ne?

Zašto u Deluxe dobivaš ovo:

Citiraj:
Get 20 weekly Airlifts, each containing one customization item.
Šta je to nego loot box?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2018., 16:54   #170
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ako ne utjece na kvalitetu igre, tj. ne daje objektivne prednosti, neka im.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2018., 17:24   #171
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Cim je loot box u igri utjece na nju, bez obzira sto se dobiva. Jer se cijela ekonomija prilagođava njima, ako ima market se lockaju zbog cheatera, itd.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2018., 17:24   #172
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
ali lootboxa nema pa će bit ok bar što se toga tiče
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 26.05.2018., 20:38   #173
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975







O povijesnim činjenicama i iskrivljavanju istih bolje da i ne govorim. Ne daj Bože da prikažu swastiku u igri, jer bi se na to odmah gledalo kao na anti-semitizam, a ne kao na povijesnu činjenicu. Kakav je to WW2 bez swastike? Wolfenstein je mogao, ali eto, oni i COD ne mogu. Zato jer su švedski papci, iz istih razloga im sad zemlju siluju svi ti doktori i znanstvenici koje su pustili unutra.

Osim toga, i sam trailer je napravljen više kao kinematografska senzacija nego realniji prikaz onog što zanima prave BF igrače, a zna se ko je target audience s takvim bombastičnim trailerima, ozbiljni BF veterani ne.








A za ovo građenje i battle royale mode...ne znam, po meni je to dodatno razvodnjavanje već ionako osakaćene i napaćene franšize koja svakim novim dijelom polako ali sigurno ide u krasni q.
-->
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
https://www.youtube.com/watch?v=EXLWun_-POI

ovako izgleda dobar trailer, ovo za bf5 pokazano je tako zbacano, nasrano i pretjerano da j prikazalo igru u takvom svjetlu da nitko od pravih bf veterana nije mogao vjeroovati + dislikeovi ipak nešto kažu.

građenje nije izmislio fortnite, jebo vas on i battle royale. Ostanite u pubg i fortniteu ako vam se igra to.
Bf nije i neće i ne smije bit battleroyale.

Građenje je zanimljiv segemnt. Revive mogu svi što dodaje važnosti skvada. Ima super mehanika, sviđa mi se, ali vrh vrhova je kad šlepa aa gun s tenkom. To mi je bila najjača scena u traileru.

najžalosnije što su najkrvaviju bitku u povijesti, prikazali i izrugali na takav neki ''steampunk'' način da bi je prikazali klincima i drugima kao fortnite s realistčnom grafikom.
Ne kužim kakva je to smjena bila tog art teama i tko bira u kojem će smjeru ić franšiza, ali ovo zasad viđeno, je žalosno i uvređujuće.
Pogledao sam trailer par puta i dalje ne kužim koji je to kurac, što je autor htio reći time.
Slažem se sa svime...
BF3 trailer je ono šta je Battlefield...muškarčine na fronti sa hrpom ratnih vozila.
BF5 je, htjeli vi to priznat ili ne, krenuo u smjeru zadnjeg Mass Effecta, odnosno počinju propagirati neku agendu koja im nalaže da moraju uključiti u igru nešto čega nije (u tolikoj mjeri barem) bilo u redovima u WW2.

Ovakve devijacije nikada nisu bile dio BF-a. Očito im se netko potužio (ili se boje da ih ne tuži ako to ne uključe), pa sada da zadovolje uplakanu manjinu, su ubacili svašta unutra. "Niste dovoljno liberalni i otvorenih pogleda". Nabijem ih.








O povijesnim činjenicama i iskrivljavanju istih bolje da i ne govorim. Ne daj Bože da prikažu swastiku u igri, jer bi se na to odmah gledalo kao na anti-semitizam, a ne kao na povijesnu činjenicu. Kakav je to WW2 bez swastike? Wolfenstein je mogao, ali eto, oni i COD ne mogu. Zato jer su švedski papci, iz istih razloga im sad zemlju siluju svi ti doktori i znanstvenici koje su pustili unutra.

Osim toga, i sam trailer je napravljen više kao kinematografska senzacija nego realniji prikaz onog što zanima prave BF igrače, a zna se ko je target audience s takvim bombastičnim trailerima, ozbiljni BF veterani ne.








A za ovo građenje i battle royale mode...ne znam, po meni je to dodatno razvodnjavanje već ionako osakaćene i napaćene franšize koja svakim novim dijelom polako ali sigurno ide u krasni q.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2018., 20:57   #174
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
Inace, glavni argument na sve sto si napisao je uvijek u stilu: "Chill, it's just a game..."

Ne vrijedi se nervozirati i trosit vrijeme na rasprave, ovaj BF nece imati velike slicnosti sa dosadasnjima i s time se treba pomiriti, samo se nadam da ce biti barem zabavan u tom svom novom ruhu.
ssarik je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2018., 21:00   #175
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor ssarik Pregled postova
Inace, glavni argument na sve sto si napisao je uvijek u stilu: "Chill, it's just a game..."

Ne vrijedi se nervozirati i trosit vrijeme na rasprave, ovaj BF nece imati velike slicnosti sa dosadasnjima i s time se treba pomiriti, samo se nadam da ce biti barem zabavan u tom svom novom ruhu.
Nije to više "just a game". Na isti način su uništili i Mass Effect i novi Star Trek i sad BF.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2018., 21:01   #176
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Nije to više "just a game". Na isti način su uništili i Mass Effect i novi Star Trek i sad BF.
Njima pare kaplju i više nego prije tako da im je totalno svejedno što misle pojedinci poput tebe i mene.
ssarik je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2018., 22:17   #177
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
To što su ubacili ženske u igri me ne smeta niti malo. Pa što sada? Čemu takav hate? Dok to ne utječe na sam gameplay i kvalitetu igru, nije bitno. Ali se slažem za svastiku, to je stvarno glupo da se izbacuje van ako već postoje te dvije strane u igri.
Nitko normalan nikad nije igrao BF zbog povijesno korektnih asseta. Tko je, je debelo fulao igru.
SP se neka drži nekih korektnosti i tu sam apsolutno za to da se drže nekih činjenica, ali za MP je stvarno manje bitno, gdje u trenutku borbe nećeš obračati pažnju jel to žensko ili muško.

Ono što mene smeta u traileru je to što su igru prezentirali kao CoD, a ne jedan BF naslov kao što je to npr. slučaj na prehodno linkanom BF3 traileru. Također i ove gluposti sa skinovima su veoma upitne. Samo još ovdje fali rozih i kričivih zelenih skinova.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2018., 22:18   #178
polymer123
Premium
Moj komp
 
polymer123's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Županja
Postovi: 136
Da se uključim u temu, ne znam zašto velik dio igrača pljuje po BF1, meni je igra osobno super zabavna, i nemam nekih većih zamjerki, jel vam BF1 generalno loša igra ili kada se usporedi s prošlim dijelovima?

Ugl. moje mišljenje ako BF5 bude kao BF1 samo sa drugom tematikom biti će pun pogodak.
polymer123 je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2018., 23:14   #179
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Meni je generalno dobar. Jako mi je glup ovaj sistem pickupova vozila, ali ostalo mi je poprilično dobro bilo. Mapa ima više dobrih nego loših. Oružja su takva kakva su bila onda pa ih nema baš puno, ali su zabavna (barem neka ).
Ali jebeni premium pass je otjerao ljude od igre.

Ali mi je main menu užasan i kao dizajneru me UX ubija u pojam
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2018., 11:14   #180
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
https://twitter.com/Battlefield/stat...989834752?s=19

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na