Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 23.07.2006., 00:47   #91
masni
Premium
 
masni's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: Zagreb,Travno
Postovi: 2,110
ja mislim da će ti izaći u susret u linksu i da nisu potrebe druge mjere...eto toliko...
masni je offline  
Staro 25.07.2006., 23:28   #92
Clifton
humanoid carbon unit
Moj komp
 
Clifton's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: tamo
Postovi: 347
Ponajprije ponešto isprika: ispričavam se što podižem već ostario thread, no tek sam večeras uhvatio vremena malo pogledati što ima; ispričavam se što će moj post biti ponešto emocionalno podložen... no kad te netko prozove prevarantom, dugoprstićem, kad se zaziva na primjenu šerijatskog prava na tvojim kolegama i tebi osobno (za neupućene su to Iran i rezanje ruku), malim balavim stvorenjima (iako nitko od nas u Links logistici (čitaj skladište) nije mlađi od 25), i ostale divote...

Ovih par redaka pišem u svoje osobno ime kao član ovog sitea, a ne u ime svojih kolega ili tvrtke Links d.o.o. Kako radim u dotičnoj firmi i odgovoran sam za ispravno deklariranu robu iz uvoza, a i domaćih dobavljača ukoliko preuzimam robu i radim ulaz artikala; osjećam se prozvan i pozvan objasniti neke stvari. Neću se doticati odjela reklamacija ili servisa, jer ne radim u dotičnima, nego ću se pokušati striktno držati svojeg djelokruga rada.

Uz moralnu i svaku drugu odgovornost odbijam bilokakve insinuacije da sam ja osobno ili itko od mojih kolega u logistici otvarao i mijenjao sadržaj navedenih Corsairovih memorija ili bilo kojih drugih artikala koji prolaze kroz procedure ulaza ili izlaza robe u logistici; bilo hardwarea, bilo softwarea, a u cilju nekakvog stjecanja protupravne imovinske koristi.
tigman, fraze kojima si se poslužio u opisu zaposlenika logistike (oprostit ćeš mi što ti persiram, ali nekako se ne osjećam dužnim odnositi se s poštovanjem prema nekome tko te unaprijed proglašava lopovom) su zlonamjerne, uvredljive, a čini mi se i utužive... iako nisam pravni stručnjak, kao ni ti.

Kod slaganja konfiguracija logistika odrađuje određeni dio posla. To je da skupi tražene komponente i proslijedi ih servisu na slaganje. Vrlo se vjerojatno potkrala greška za vrijeme prikupljanja robe, jer vrlo često radimo usporedno više poslova, pa se i uz višestruke kontrole ipak potkradaju greške.

Čini mi se da je dobar dio problema (za grafičku karticu sam siguran, za memoriju ne mogu sa stopostotnom sigurnošću tvrditi jer sam u vrijeme slaganja konfiguracije bio na godišnjem) u krivo deklariranoj robi. Nažalost, stvari su takve, da ljudski faktor čini svoje i da su greške uvijek moguće te da se za posljedicu toga dešavaju ovakve stvari. Meni je osobno žao što je konkretno tebi (a i svima ostalima) nanesena šteta u vidu izmakle koristi dok nisi mogao koristiti računalom uslijed nekompatibilnosti komponenata i što je bilo problema pri reklamiranju; no generaliziranjem i proglašavanjem svih nas u firmi lopovima i prevarantima koji samo radimo na vašu štetu nisi u pravu.


Za svakog slijedećeg koji me prozove lopovom ili mu "majstor u tren oka pronađe krivca..."ljudska pohlepa"... određenih persona u skladištu renomirane firme" bez nepobitnih dokaza u vidu audiovizuelnih snimaka iz kojih je razlučivo da neovlašteno otvaram/mijenjam/podvaljujem artikle, tražit ću od administratora nepovratni ban, a ukoliko se budem ćutio osobito nadraženo, poduzet ću i pravne korake.

Svoj posao shvaćam ozbiljno i trudim se odraditi ga maksimalno korektno i profesionalno jer mi je stalo do vlastitog ugleda, a na koncu i firme u kojoj radim, neovisno o tome zvala se ona Links ili bilo kako drugačije.
Clifton je offline  
Staro 25.07.2006., 23:49   #93
CRO_Dessan
Registrirani Ovisnik
 
CRO_Dessan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Varaždin - Zagreb
Postovi: 111
Pa zasto onda covjeku niste lijepo i ljubazno, uz 100 pardona, zamijenili memoriju kad vam je objasnio kakva mu se nepravda dogodila.
Sorry, ali ste posupili ciganski i nemojte se sad zaliti sto je Tigman odlucio poduzeti pravne postupke.

Citiraj:
Autor Clifton
Za svakog slijedećeg koji me prozove lopovom ili mu "majstor u tren oka pronađe krivca..."ljudska pohlepa"... određenih persona u skladištu renomirane firme" bez nepobitnih dokaza u vidu audiovizuelnih snimaka iz kojih je razlučivo da neovlašteno otvaram/mijenjam/podvaljujem artikle, tražit ću od administratora nepovratni ban, a ukoliko se budem ćutio osobito nadraženo, poduzet ću i pravne korake.
: hello2 : Oladi malo stari. Meni su u zivotu rekli puno gorih stvari pa se nisam tako breco...

Citiraj:
Autor Clifton
a ukoliko se budem ćutio osobito nadraženo, poduzet ću i pravne korake.
Neznam zasto, ali sam prasnuo u smijeh dok sam ovo procitao.
CRO_Dessan je offline  
Staro 26.07.2006., 00:01   #94
Clifton
humanoid carbon unit
Moj komp
 
Clifton's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: tamo
Postovi: 347
Napisao sam da ne govorim u ime firme, nego u svoje ime. Ne radim na reklamacijama i ne mogu komentirati stvari koje su se tamo desile. Ohlađen sam totalno, no ne podnosim da se neosnovano i proizvoljnim atributima pljuje na rad odjela u kojem radim, a samim time i na moj rad. Što su tebi u životu rekli ne znam, niti me osobito zanima, samo sam htio skrenuti pažnju na neke stvari,a o brecanju nema ni govora. Može bit ne znam kakva za***************ancija na forumima, no kad se netko tako dotakne tvog rada, stvari postaju malo, savim malo drugačije.

Drago mi je da sam te nasmijao. Kad saznaš zašto, javi.
Clifton je offline  
Staro 26.07.2006., 00:03   #95
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
@Clifton

Meni je u potpunosti jasno da se dogodi greška, ali da se onda ta greška kad se uoči ne riješi mi baš i nije jasno, pogotovo firmi kao što je Links, koja kao što si rekao drži do svog ugleda...
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline  
Staro 26.07.2006., 00:38   #96
CRO_Dessan
Registrirani Ovisnik
 
CRO_Dessan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Varaždin - Zagreb
Postovi: 111
Citiraj:
Autor Clifton
Napisao sam da ne govorim u ime firme, nego u svoje ime. Ne radim na reklamacijama i ne mogu komentirati stvari koje su se tamo desile. Ohlađen sam totalno, no ne podnosim da se neosnovano i proizvoljnim atributima pljuje na rad odjela u kojem radim, a samim time i na moj rad. Što su tebi u životu rekli ne znam, niti me osobito zanima, samo sam htio skrenuti pažnju na neke stvari,a o brecanju nema ni govora. Može bit ne znam kakva za***************ancija na forumima, no kad se netko tako dotakne tvog rada, stvari postaju malo, savim malo drugačije.

Drago mi je da sam te nasmijao. Kad saznaš zašto, javi.
Ti si ohlađen? Zamisli kako je tek Tigmanu koji je pljunuo tolike pare, i dobio konfiguraciju koja trza, a kad je pokusao objasniti da ste vi (ne ti) - ljudi iz Linksa krivi, naišao na totalno nerazumjevanje i bezobrazluk.

Vjerujem ja da ti nisi kriv, ali covjek je izbezumljen, pa generalizira...

I neznam zasto si se tako uzj_ebo. Ljudi svakodnevno vrijeđaju jedni druge preko interneta (lakše je nego uzivo ) i to je normalna stvar - nisi ti nista poseban.

Nemoj sad misliti da ja imam nesto protiv tebe i Linksa. Ja samo imam tendenciju stati na stranu slabijih i potlacenih - u ovom slucaju na stranu potrosaca.
CRO_Dessan je offline  
Staro 26.07.2006., 02:16   #97
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Socket AM2 - ima li ponosnih vlasnika?
Netko je otvorio ovaj thread da bi saznao nešto korisno o AM2 platformi.

Umjesto toga imamo-spamaru i prepucavanje.
Lock.
Jelc je offline  
Staro 26.07.2006., 15:36   #98
Vedran_Links
Premium
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 55
Ubuduće molimo korisnika ukoliko je dobio krivi artikal da isti taj artikal pošalju na reklamaciju naravno o trošku Links-a te će u rekordnom roku dobiti pravi artikal natrag ponovo o trošku Links-a.
Nažalost pogreška se može dogoditi pa Vas molimo da se rasprave vode onda kada se ne riješi reklamacija a ne ovako kako se sada vodila rasprava a roba nije niti poslana na reklamaciju. Znaći ukoliko se potkrade greška robu je potrebno reklamirati. Links d.o.o. nije u mogućnosti voditi raspravu o temi dok nije upućen do kraja u situaciju. Pogreška se može dogoditi, pokušavamo to svesti na što manju mjeru no u principu pokušavamo nastalu pogrešku riješiti na zadovoljstvo kupca. Ova reklamacija će biti riješena bez ikakvog problema samo je robu trebalo poslati nama te reklamirati da je dobiven krivi artikal.

Hvala

Links d.o.o.
Vedran_Links je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na