Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.11.2009., 21:15   #61
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
ajde ako može preporuka neke zvučne kartice za stereo slušalice do nekih 70$ pa makar i korištenu?
dakle namjeravam si kupiti dotične sennheiser hd555 i neželim ih spojiti na integriranu zvučnu, a za pojačalo niti imam para a niti imam ostale komponente!
pa ako ima koja do te cijene super ako ne onda može i skuplja ali pomogućnosti da je u EU ili HR!
Hvala!

Edit: dali je moguće da ima neka pc zvučna sa 6,5 mm jackom?
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2009., 23:36   #62
Terminator02
Premium
Moj komp
 
Terminator02's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 602
Najbolje bi bilo neka USB sa priključkom za slušalice, ali kod nas je jako mali izbor
Terminator02 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.12.2009., 19:38   #63
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
Evo što sam progooglao u vezi zvučne sa 6,5mm jackom za sluške:
http://www.guru3d.com/article/asus-x...ce-stx-review/

ali da, ova je kartica kod nas nenabavljiva, a i košta, ali definitivno je jedno jako dobro riješenje za donekle zamjenu za pojačalo!

ali meni treba i 5.1 kojeg ova kartica podržava ali samo preko SPDIF/Optical connectora, što moji geniusovi zvučnici nemaju ,
ali sada mi pada napamet slijedeć, budući da mi 5.1 treba isključivo kod gledanja filmova, mislim da bi mogao ostaviti zvučnike na integriranoj kartici a samo slušalice spojiti na ovu zvučnu, naravno kad bi se odlučio na kupnju!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2009., 20:47   #64
georgy
Premium
 
georgy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 406
Prodao sam Moray, sad tražim nešto s više bassa...
Dvoumim se između CX300 II, CX400 i PMX100
Sad, nekako su mi prirasle in ear slušalice srcu- pa ne znam za PMX100...
Postoji li neka velika razlika između in ear i on ear slušalica, mislim u zvuku- da jedne imaju bolji bass, druge bolje visoke tonove ili ne znam što već?
Po specifikacijama vidim da ove PMX100 imaju frekvencijski odziv do 27KHz, a CX do 21KHz (iako ne vidim smisla u ovih 27, pa čovjek čuje do 20...).

Uglavnom, može li mi netko preporučiti što da uzmem- ne moraju biti baš ove koje sam gore napisao, može i neke druge ako su bolje (znači, do 400 kuna- u Zagrebu)?

Znači, ako jako slično zvuče- in ear (zato jer uglavnom koristim slušalice po autobusu/ vlaku... i spremam ih u torbu).
Ako su on ear puno bolje i ne čuje se zvuk prema van- može i neki takav model.
Uglavnom, također mi je bitno da nisu jako velike- pošto bi ih koristio s iPhoneom i za slušanje "u pokretu" (ovo gorenapisano- bus/vlak...).

Također ne znam jesu li CX400 puno bolje nego CX300 II...

Pa, eto, imam dosta pitanja- ali valjda će netko moći pomoći
georgy je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2009., 21:09   #65
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
2 die 4, to je odlicna zvucna, al je vise predvidena za stereo. To bi bila odlicna zvucna za spojit gore HD650 ili HD800, makar naravno ni za HD555 ne bi bila losa. Tesko ju je naci po trgovinama, cak i vani.

@georgy, kupi in-ear ako ih vec preferiras, mislim da bi bile bolje za situacije poput vlaka/busa... CX400 imaju veci frekvencijski raspon, no dal su jace u basu, ne vjerujem. Mislim da bi tesko, u gore navedenim mjestima slusanja, cuo razliku izmedu oba modela.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2009., 20:43   #66
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
Citiraj:
Autor Rain Man Pregled postova
2 die 4, to je odlicna zvucna, al je vise predvidena za stereo. To bi bila odlicna zvucna za spojit gore HD650 ili HD800, makar naravno ni za HD555 ne bi bila losa. Tesko ju je naci po trgovinama, cak i vani.

@georgy, kupi in-ear ako ih vec preferiras, mislim da bi bile bolje za situacije poput vlaka/busa... CX400 imaju veci frekvencijski raspon, no dal su jace u basu, ne vjerujem. Mislim da bi tesko, u gore navedenim mjestima slusanja, cuo razliku izmedu oba modela.
A kaj veliš na ovu, ako uzmeš u obzir moje potrebe?
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2009., 21:13   #67
georgy
Premium
 
georgy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 406
Citiraj:
Autor Rain Man Pregled postova
@georgy, kupi in-ear ako ih vec preferiras, mislim da bi bile bolje za situacije poput vlaka/busa... CX400 imaju veci frekvencijski raspon, no dal su jace u basu, ne vjerujem. Mislim da bi tesko, u gore navedenim mjestima slusanja, cuo razliku izmedu oba modela.
Hvala.
A, misliš na to da CX400 imaju lošiji bass ili da imaju podjednak kao CX300 II?
Jer, razlika u cijeni je 30 kuna- tako da, kad već kupujem, uzmem bolje.
georgy je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2009., 19:29   #68
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
gle iskreno, ja sam prešao sa in-ear(doduše nekih ljevih, ove kaj su došle uz HTC) i mogu ti samo reći da je razlika između njih i ovih koje sam kupio nemjerljiva, naravno u korist ovih novih!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 22:06   #69
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
Ej ekipa, evo da Vam se pohvalim, danas mi je stiglo ovo s eBay-a!
http://www.knowyourmobile.com/access...mp_review.html

To sam kupio s namjerom da si poboljšam trenutni output sa HTC-a ali se pokazalo kako je jako dobar za bilo koji uređaj koji koristi slušalice, tako da sada šaltam između HTC-a i kompa, odnosno slušalica na njima, i mogu Vam reći da sam iznimno zadovoljan, prvenstveno sa zvukom na HTC-u, koji je sada definitivno puno čišći i puniji, a da ne spominjem da je barem 50% glasniji.
Iako mi je i defalut glasnoća bila previše u nekim slučajevima!
U svako slučaju, ova spravica vrijedi svake lipe a nije da košta kao suho zlato osim ako Vam je 70ak kn puno!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2009., 19:31   #70
Big Daddy
Registered User
Moj komp
 
Big Daddy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zadar
Postovi: 26
Mozete mi preporuciti neke slusalice...bitno je da su in ear i da imaju dosta bassa....gledao sam Sony MDR-XB40EX i MDR-XB20EX te su kao neke extra bass...po njihovim stranicama kao da imaju najjaci bass u svih slusalica...kupiti cu ih u USA...moze jos koji prijedlog.... =)




Big Daddy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.12.2009., 23:29   #71
Shaka111
Premium
Moj komp
 
Shaka111's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 648
Pozz,jel moze netko meni preporucit dobre slusalice around ear do 400kn,gledao sam u technomaxu Denon DH 301 za 314kn i ne cine mi se lose...

eto ako netko ima kakav prijedlog slobodno neka me obavijesti =))

hvala!
Shaka111 je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2009., 16:59   #72
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
Evo ekipa da vam se malčice pohvalim!
Danas sam otišao do jedinog i po svemu sudeći preporođenog VEMIL centra u ZG/HR i kako su ih kupili neki tamo neznam točno tko imaju svu robu koju možete vidjeti na WEB shopu, i da cijene su te koje tamo vidite, da ne duljim kupio sam si ove sluške
http://www.vemil.hr/opis.aspx?sifra=40573
I da koštale su me toliko koliko piše, jer su na AKCIJI, i još sam uspio PDV skinuti tako da su me izišle 565kn

Sada upravo slušam malo PRODIGY i nemogu se načuditi koliko je zvuk dobar, naime istina je da je bass onako malo tuplji, dakle nije kao subbwoofer ali je bass itekako tu!

Btw, sluške su spojene na komp preko ove spravčice
http://www.trustedreviews.com/mp3/re...e-Amplifier/p1

i mogu van samo reći da sam pre zadovoljan, pokrivaju cijelo uho, a ja imam velika uha, i stoga su vam sluške naslonjene na glavu i evo imam ih već nekih 30min i niti ih neosjetim, stvarno je istina ono što govore, čovijek jednostavno zaboravi na njih!

E da samo da vam kažem, da već neko vrijeme slušam svu muziku i gledam filmove isključivo bez uključenog equalizer-a, i tako mi je najbolje!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2010., 13:07   #73
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 979
malo je starija tema pa se nadam da se nitko ne ljutiti al bezveze mi je da novu otvaram...

Trebam preporuku za slusalice + zvucna. Slusalice sam mislio uzeti Fatality, dok se oko zvucne dvoumim. Jel ce uopce biti kakve razlike u integriranoj zvucnoj sa ploce i racimo ovoj zvucnoj koja mi je cjenovno prihvatljiva ?

http://www.optimum-online.hr/detalji...udio_bulk.aspx
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2010., 13:34   #74
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Koje Fatal1ty misliš uzeti?
Gaming ili Professional Series Gaming Headset Mk II ?
Neki dan sam kupio Professional MK II i jako sam zadovoljan sa slušalicama, sve je tip top, od zvuka, funkcionalnosti do izrade i kvalitete, nisam neki sound freak pa mi je dovoljna i onboard zvučna na Asusici, nikakvih zamjerki nemam.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2010., 17:30   #75
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 979
Ma gaming bi bile sasvim dovoljne, ne mislim nista vise. Pogledao sam par rewiowa sad ih samo moram porbat kak stoje na glavi .... za te novce okej slusalice
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2010., 16:42   #76
Tacos-Buritos
Premium
Moj komp
 
Tacos-Buritos's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Planet Earth
Postovi: 37
Jel ima neko slušalice CANYON(hs-10,hs-3,hp-2)? Zanima me jel to valja šta jer sam vec kupio tolko pari slusalica, i za one do 100kuna koji put naletite na neke dobre, no vecinom su šrot.Recimo philips shp2000 nebi nikome preporucio,jedino dobro na njima je zvuk koji je solidan, a o ergonomiji i dizajnu da i ne govorim.Ona šugava plastika je tak nekvalitetna, i tak je loše napravljen onaj prijelaz gdje se produžuju slušalice da se sve savija ko ludo, i da vec su mi pukle na 2 mjesta(tj.otpao je jedan cijeli dio za uši,drugi samo što nije), a imam ih možda oko pol godine.
A možda da kupim sennheiser HD 201, pa da sam miran par godina?
Jesu one značajno bolje od ovakvih "noname" do 100kn?
Tacos-Buritos je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2010., 02:59   #77
kundak
Premium
 
kundak's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 388
Vjerojatno nevalja jer CANYON proizvodi kabele i mrezne kartice ffs.
kundak je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2010., 09:54   #78
Prijateljski
ex manki1
Moj komp
 
Prijateljski's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zwickau
Postovi: 603
Za prosječnog korisnika odlične slušalice za 100kn:
Philips SHP2500

__________________
Prijateljski je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2010., 14:11   #79
Raven_1
Night shift
Moj komp
 
Raven_1's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
CANYON HS-10 su ti malo udobnije od tih Philips slusalica, ali ipak zvuk nije bas super, pogotovo srednji tonovi. Sennheiser HD 201 nisam cuo pa ti ne mogu rec kakve su, ali mnogi ih hvale u tom cjenovnom rangu.

Btw. Canyon proizvodi i mp3 playere, zvucnike, web kamere, satove, rutere...


@kundak
Samo sam htio reci da nisu specijalizirani za kablove i mrezne kartice. Sto se tice kvalitete znam da su MP3 i MP4 playeri bili bolji od raznih Teac, Sansa i sl. u istom cjenovnom rangu.
Isto tako imaju odredjene mrezne kartice, bolje od konkurencije za tu cijenu. Tacos-Buritos je htio saznat sto se jeftino moze nabavit, a da je najbolje za tu cijenu.
__________________

Proc: AMD X2 3800+ cooled by TT BigTyphoon
Matična: ABIT AN8 SLI
RAM: 2x512MB OCZ Platinum EL rev2 PC3200
Grafička: SAPPHIRE ATI RADEON HD3450 256MB
HDD: WD 40GB i Samsung 160GB @ 7200
RW:DVD-ROM Pioneer DVD-106
PSU: 420W Xilence RedWing


"NOBODY expects the Spanish Inquisition! Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our *three* weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our *four*...no... *Amongst* our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise.... I'll come in again."

--uoɥʇʎd ʎʇuoɯ--

Zadnje izmijenjeno od: Raven_1. 15.03.2010. u 15:04. Razlog: dodatak postu
Raven_1 je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2010., 14:49   #80
kundak
Premium
 
kundak's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 388
Citiraj:
Autor Raven_1 Pregled postova
Btw. Canyon proizvodi i mp3 playere, zvucnike, web kamere, satove, rutere...
I nisu ni u jednom bolji od drugih, samo su jeftini.
kundak je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2010., 14:50   #81
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 979
btw jel ima tko doticaja s ovim

http://www.skullcandy.com/shop/lowri...-black-08.html

Nigdje na netu nemogu naci posteni rewiew...
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2010., 14:57   #82
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,872
Ja sam imao HS-3 i nemogu se požalit. Da nisam shebao jednu slušalicu možda bi ih i još dandanas imao.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je online   Reply With Quote
Staro 15.03.2010., 15:07   #83
VuKa
Registered User
Moj komp
 
VuKa's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: dbk
Postovi: 6
gdje ima za kupiti razer megalodon i po kojoj cijeni( nemoraju bit nove)
__________________
Ubi me ova recesija jedem pljesnivi sir,pijem staro vino i vozim auto bez krova !!
VuKa je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2010., 15:14   #84
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 979
Citiraj:
Autor VuKa Pregled postova
gdje ima za kupiti razer megalodon i po kojoj cijeni( nemoraju bit nove)
da si jednu minutu svog vremena potrosio nasao bi ih :

http://www.nabava.net/trazilica.php?...alodon&x=0&y=0
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2010., 18:44   #85
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
Citiraj:
Autor VuKa Pregled postova
gdje ima za kupiti razer megalodon i po kojoj cijeni( nemoraju bit nove)
Daj samo reci što ti misliš da ćeš ovim slušalicama dobiti?
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2010., 00:23   #86
Dommmy8
Registered User
 
Dommmy8's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Sesvete
Postovi: 5
ljudi,razmišljam uzet ove sluške http://www.vemil.hr/opis.aspx?sifra=40573

koristio bi ih za slušanje s faksa i na faks ,ali i za trčanje pa me zanima kak podnose te vibracije kod trčanja??
jel ima neka oznaka koju treba gledat za te vibracije ili sl....
svaki komentar je dobro došao
Dommmy8 je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2010., 18:36   #87
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
meni trebaju gaming slusalice sa nekim surround zvukom tipa 5.1 ili 7.1.
dakle iskljucivo bi se uz komp koristile za igranje i evenutalno filmove.

nema nekog pretjeranog limita cijena, ali ono, neki best buy hocu.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2010., 22:54   #88
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
Citiraj:
Autor Dommmy8 Pregled postova
ljudi,razmišljam uzet ove sluške http://www.vemil.hr/opis.aspx?sifra=40573

koristio bi ih za slušanje s faksa i na faks ,ali i za trčanje pa me zanima kak podnose te vibracije kod trčanja??
jel ima neka oznaka koju treba gledat za te vibracije ili sl....
svaki komentar je dobro došao
ja ih nedavno kupio baš u vemilu, HMmmmmmmmmmmmmm za slušanje muzike sa pretpostavljam nekog mobilnog izvora tipa mp3 player, mob i sl. mislim da ne, osim ako si neuzmeš i OVO jer inaće nećeš dobiti ništa sa ovako dobrim sluškama jer neće imati dovoljno struje, a ono drugo, dakle trčanje s takvim slušalicama, opet Hmmmmmmmmmmmmm, dali si ti ikada te slušalice probao na glavi, to su jedne od najvećih sluški koje možeš imati na glavi, barem što se dijela koji nasjeda na uške tiće!
E sada, da su lagane, jesu, da su udobne, besprijekorno (baš zato jer su velike oko ušiju) ali da su za trčanje, nebih rekao!

@SrKi - slušalice koje proizvode 5.1 odnosno 7.1 zvuk NE POSTOJE, odnosno postoje, ali ne u pravom smislu te riječi.
Dakle 5.1 ili 7.1 oznaka koju neki stavljaju kao fičr na svoje slušalice je ustvari samo bacanje prašine u oći, u ovom slučaju u UŠI, jer one samo simuliraju 5.1 - 7.1 zvuk softverkim putem, i zato jesu većinom sa USB priključkom, znaći te slušalice imaju ugrađen software u sebe i emuliraju 5.1/7.1 zvuk i ništa više i isto tako su u velikoj većini slučajeva JAKOOOO prenapuhane i nisu vrijedne ni 20% cijene za koje se prodaju!

Ja igram isključivo FPS igre i isto sam bio u dilemi oko sluški i nakraju nakon mj. dana surfanja i savjetovanja tu po forumu odlučio sam se za STEREO slušalice ( SENNHEISER HD 555 )
i ne žalim ni jednu kunu koju sam da za njih, jer za razliku od kvazi 5.1/7.1 slušalica one vrijede te pare i daleko su bolje od tih kvazi sluški, nekažem da je 5.1 sa mojim sluškama savršen ali definitivno ja u igrama čujem ono što sam htio čuti a to su drugi oko mene i njihov položaj u odnosu na mene, a da ne spominjem da su ovo ipak STEREO slušalice pa je s njima svako slušanje mjuze ili gledanje filmova MELEM za moje uši, što te uvjeravam da sa KVAZI 5.1/7.1 slušalicama nikada nećeš imati!

Ti biraj!

E da, sa STEREO slušalicama ti obavezno treba dobra ZVUČNA KARTICA!
A kad računicu nabaciš, HD 555 700kn (nove) i neka dobra zvučna na tržnici, a ima ih 350kn i nema boljeg AUDIO iskustva, i osiguran si za buduće konfe!
Dok sa 5.1/7.1 sluškama netrebaš zvučnu jer ju one imaju ugrađenu ali su te sluške blizu ili čak neke i premašuju ovu cifru koju sam ja naveo!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2010., 15:27   #89
Dommmy8
Registered User
 
Dommmy8's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Sesvete
Postovi: 5
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
ja ih nedavno kupio baš u vemilu, HMmmmmmmmmmmmmm za slušanje muzike sa pretpostavljam nekog mobilnog izvora tipa mp3 player, mob i sl. mislim da ne, osim ako si neuzmeš i OVO jer inaće nećeš dobiti ništa sa ovako dobrim sluškama jer neće imati dovoljno struje, a ono drugo, dakle trčanje s takvim slušalicama, opet Hmmmmmmmmmmmmm, dali si ti ikada te slušalice probao na glavi, to su jedne od najvećih sluški koje možeš imati na glavi, barem što se dijela koji nasjeda na uške tiće!
E sada, da su lagane, jesu, da su udobne, besprijekorno (baš zato jer su velike oko ušiju) ali da su za trčanje, nebih rekao!

Ti biraj!
hvala majstore. budem si još razmislio. puno hvala na savjetu
Dommmy8 je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2010., 00:49   #90
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Momci i cure, kakva je situacija kod nas sa clip slušalicama ? Valjda se tako zovu, one što idu iza uha, tj. zakvače se za njega, a koriste se kod trčanja ili općenito bavljenja sportom gdje bi obične ispadale iz uha.

Kakve su cijene ? Ponuda u nas ?
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na