Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.02.2007., 10:18   #61
daMassa
Registered User
Moj komp
 
daMassa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka - Croatia
Postovi: 32
Trebao bih pomoc oko MediaPortala. Imam karticu oko koje se dosta pricalo na ovoj temi (Gigabyte Theater Hybrid TV card).
Dakle instaliram ja MediaPortal, konfiguriram ga, udjem... Vidim daljinski jako lijepo radi, vidim isto kad sam jos u konfiguraciji trazio kanale da je sve (i TV i radio) naslo uredno. Ali kako stoje sada stvari u praksi?
Pa evo: kada krenem slusati radio bilo koji da kliknem iz popisa nista ne svira. Hm?
Druga stvar: Odem gledati TV ono zvuk se recimo normalno cuje i tu i tamo zasteka, a slika mi ide kao kad igrate neku igricu na slabom kompu pa sve ide u 5-6FPSa. Nakon mog prckanja po konfiguraciji dobio sam samo jos goru stvar, a to je da se sad TV uopce ne vidi ni ne cuje, bilo koji kanal da izaberem.

Kako popraviti doticne probleme da mogu normalno gledati TV i slusati radio?
Puno hvala na pomoci!
daMassa je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2007., 10:38   #62
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Da li si procitao cijelu temu? Imaš moj post o konfiguriranju par postova iznad. Koju verziju koristiš? Media portal ili u kombinaciji sa tv serverom (TVengineV3)?
Kad instaliras MP, u setup imaš dvije kartice, analognu i digitalnu. Zapravo se radi o hibridnoj koja može raditi samo u jednom modu. Meni nije DVB htio raditi ako ostavim analognu, bez nje radi sasvim normalno. U TVEngineV3 imaš opciju da te dvije kartice udružiš i napraviš jednu hibridnu da bi server znao da ne može snimati, streamati analogni i digitalni kanal u isto vrijeme. Probao sam tu opciju još prije i opet mi nije htio naći DVB programe, ali to je bila još vrlo rana beta a obzirom da se stalno razvija možda je ispravljeno.
TV server sam instalirao pod Vistom i doista mogu snimati i gledati sa tom karticom više DVB programa u isto vrijeme! Moraju samo biti na istom kanalu (odašiljaču/frekvenciji), što kod nas jesu. Puno brže prebacuje programe, ne mora MP biti dignut da bi nešto snimio, samo postaviš schedule i zatvoriš MP jer server je stalno aktivan. Mana je što se mora instalirati SQL, .Net Vista već ima. Da li si instalirao .Net pod WinXP?
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.02.2007., 10:58   #63
daMassa
Registered User
Moj komp
 
daMassa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka - Croatia
Postovi: 32
Koristim samo MediaPortal verzije 0.2.2.0, a procitao sam bas cijelu temu. Koristio bih analog prijem. Zato sam u konfiguraciji na digitalni dio kartice (da se tako izrazim) maknuo kvacice s onog za gledanje i snimanje TVa preko doticne.
Ovdje u Rijeci imamo digitalnu, ali pogled na Ucku (direktan) mi zaklanja jedna zgrada udaljena od mene 10 metara (nije zgrada bas visoka, ono 5 katova) vjerojatno bi i uhvatio neki digitalni prog...
Ajd, recimo da idem probati uhvatit digitalne programe, kako prekonfigurirati cijeli MP (napominjem da je samo on u pitanju, bez tv servera)? I dal bi digitalni TV signal bez problema lovila kucna antena s ugradjenim pojacalom (analogne programe hvata solidno)?
daMassa je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2007., 16:30   #64
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Prije nego što pređeš na digitalnu, editiraj C:\Program Files\Team MediaPortal\MediaPortal\TuningParameters\dvbt.xml za svoje područje, postao sam slike malo iznad. Zatim odeš u MediaPortal - Setup -> Television -> Capture cards, tamo obriši onu koju nećeš koristiti a ne samo maknuti kvačice. Recimo ako želiš probati DVB-T, ostavi samo nju, nakon toga na ju označiš, pa Edit->Autotune, izabereš Ono što si dodao i Scan, ako ti je slab signal kao meni, probaj par puta dok ne "uhvati". Ostatak kako upogoniti EPG i sl. sam već opisao ranije. Ako zapneš, javi gdje je zapelo pa ćemo dalje.
Inače trzanje koje imaš na analognom, može biti zbog timeshoftinga, codeca kojeg si koristio... Sa DVB bi to trebalo puno galđe ići, jedino što će te smetati je sporo prebacivanje programa, koje tv server bitno ubrzava.
Nisi napisao na kakvoj konfiguraciji to pokušavaš vrtiti.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 15:35   #65
joga bonito
Premium
Moj komp
 
joga bonito's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Vukovar
Postovi: 436
Da pitam vas koji imate tu tv karticu jeste zadovoljni??vidim da je odlicna kartica a nije skupa 338kn u ve-milu, pa si planiram kupit!
nije mi jasno s njom mogu gledat ove domace programe ali jel mogu i satelitsku gledat ili sta??ne kuzim bas: bonker2
joga bonito je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 17:06   #66
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
samo obicnu zemaljsku televiziju, buduci da je 3x hibrid podrzava analogni i digitalni signal zemaljski i radio. kada sam ja kupovao bilo mi je vazan daljinski, a daljinski koji se dobije uz ovu karticu ti je ISTI kao i sto microsft dijeli uz HTPC (samo drukcijeg oblika), tako da je podrska odlicna. u biti play pause stop tipke na daljincu su ti iste kao i one na tipkovnici (u funkciji) tako da ti netreba nikakav program za njega (dakle radi i u winampu). A samo takav daljinac vrijedi te pare...
a kartica ti je kompatibilna s BDA driverima, tako da ti radi i sa generickim driverima koji dodu s windowsom (kada sam instalirao vistu nisam morao traziti drivere sa stranice proizvodaca)
raf je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 17:15   #67
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Za daljinski se slažem sa rafom, jedino je problem sa sotfware-om koji dobiješ uz nju, Power Cinema, nekima je super ali meni nije htio naći ništa od DVB programa jer je slab signal pa se moram igrati sa Media Portalom.
A ono LOL za cijenu, mi smo je platili toliko na akciji, a sad je to normalna cijena.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 18:25   #68
joga bonito
Premium
Moj komp
 
joga bonito's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Vukovar
Postovi: 436
Bas fora sto daljinac radi u winampu to ce mi bas puno koristit nisam mislio da on radi i u winampu,odlicno!
Ovaj tjedan ako stignem idem po tu tv karticu!!!: goood :
joga bonito je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 18:48   #69
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Daljinac je zapravo HID.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 19:09   #70
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
vidi taj daljinac neradi samo u winampu, vec radi di god ti rade i one multimedijalne tipkice na tipkovnici, dakle dok si recimo samo na desktopu i stisnes na daljincu za gasenje ugasis komp. To je biti HID da.
Inace daljinci mislim da sam gledao onaj imon knob ili tako nekako i bio je skuplji od ovih 338kn. a s njim je problem jer ga moras instalirati i koristiti njegov soft. a ovdje sve automatski, tj kada pristekas usb reciver on se sam instalira netreba ti nikakav driver.
uglavnom samo daljinski vrijedi te novce.

a s karticom rade svi programi koji podrzavaju BDA. A to su manje vise svi koji vrijede nesto. cak i microsoftov media centar radi ko curica s tom karticom (samo nema analog)
raf je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.02.2007., 19:23   #71
joga bonito
Premium
Moj komp
 
joga bonito's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Vukovar
Postovi: 436
a uz karticu se dobije antenica??jel mogu hvatat programe ove domace s tom antenicom?ako ne jel mogu sa ovom normalnom sobnom??
jel se moze snimat film recimo koji se gleda i kakva je slika??
joga bonito je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 19:35   #72
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
da dobije se, ja sam hvatao bez opticke vidljivosti s odasiljacem, ali je svako malo gubio signal. Staru sobnu nemozes koristiti, ali ti je najidealnije koristiti antenu na krovu.

da moze se snimati dok se gleda cak bi mozda mogao i koristiti timeshift ali to neznam jer bi mogao sa svojim ocvrsjem, mislim da bi ti trebao jaci proc i vise rama
raf je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 19:54   #73
joga bonito
Premium
Moj komp
 
joga bonito's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Vukovar
Postovi: 436
ma proc je sranje ali ipak koristi!!!ma meni je bitno da bude dobra slika bez smetnji i da bude zvuka normalno da ne kasni i kad bi mogo snimat filmove na hdd da je dobra kvaliteta!!
mozda trazim previse ali nesto od toga bi bilo dovoljno!!: cheers2
joga bonito je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 20:04   #74
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
ne postoje ti smetnje na DVB-T. ili imas ili nemas slike.
a kvaliteta je u rangu DVD-a
raf je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 21:59   #75
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Vjerojatno bi mogao koristiti i time shift, i snimati u isto vrijeme. Više je problem u brzini hard diska, eventualno sabirnice, jer tu procesor nema što raditi jer nema ponovnog kodiranja samo izdvoji taj ps iz ts i snimi na hard. Inače kvaliteta je u radngu DVD, istina nekad se zna dogoditi zbog lošeg signala gubitak frame-a ili fragmentacija u slici, ali vrlo rijetko. Ovo je bitno zbog prebacivanja snimljenog materijala u recimo divx, tada se zna dogoditi desinkronizacija zvuka sa slikom. AGK je puno manje osjetljiv na taj problem.

raf: Tebi radi kartica sa MC? Pod WinXP ili Vistom? Meni vista prepoznaje ali ne nađe ništa, vjerojatno zbog slabog signala.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 23:04   #76
daMassa
Registered User
Moj komp
 
daMassa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka - Croatia
Postovi: 32
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Prije nego što pređeš na digitalnu, editiraj C:\Program Files\Team MediaPortal\MediaPortal\TuningParameters\dvbt.xml za svoje područje, postao sam slike malo iznad. Zatim odeš u MediaPortal - Setup -> Television -> Capture cards, tamo obriši onu koju nećeš koristiti a ne samo maknuti kvačice. Recimo ako želiš probati DVB-T, ostavi samo nju, nakon toga na ju označiš, pa Edit->Autotune, izabereš Ono što si dodao i Scan, ako ti je slab signal kao meni, probaj par puta dok ne "uhvati". Ostatak kako upogoniti EPG i sl. sam već opisao ranije. Ako zapneš, javi gdje je zapelo pa ćemo dalje.
Inače trzanje koje imaš na analognom, može biti zbog timeshoftinga, codeca kojeg si koristio... Sa DVB bi to trebalo puno galđe ići, jedino što će te smetati je sporo prebacivanje programa, koje tv server bitno ubrzava.
Nisi napisao na kakvoj konfiguraciji to pokušavaš vrtiti.
Evo idem napravit sve kako si rekao.

Ostala konfiguracija jest:
-Intel Pentium4 3.0GHz HT Prescott (na 478mici)
-ASUS P4P800 SE maticna
-ASUS GeForce 6800TD grafa
-1GB (2x512MB) TwinMos DDR400 memorije
-160GB WesternDigital Caviar tvrdi disk
-snagu dostavlja: Tagan TG480-U15
(ako sam sta izostavio, a potrebno ti je kazi samo...)
daMassa je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 23:09   #77
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Ma confa to mora vrtiti bez problema, ajd sretno javi rezultate.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 23:19   #78
daMassa
Registered User
Moj komp
 
daMassa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka - Croatia
Postovi: 32
Bojim se da cu morat rec losu vijest... Napravih sve i nasao mi je programe (zove se HRT1 i jos ima dodatak OiV, dakle HRT1 -OiV, bit ce da su to oni odasiljaci i veze) ali kada pokusam gledati bilo koji od tih ono fino nema ni slike ni tona... Neznam koji je to vrag?


EDIT:
-Evo isao sam izbrisat sve zive kanale koje sam imao i ponovno skenirat samo s DVB-T i nasao sam 3 kanala (HRT, HRT2, RTLTV) i kad sam ih htio pogledat kazem ista procedura kao ovo gore, slike nema, tona nema, jedino sam cuo lagano kao da je ton htio pocet, malo je zakrcilo, kad sam prebacio na RTLTV.
daMassa je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 23:26   #79
Don
je gladan!
Moj komp
 
Don's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,696
Znači signal u DVB-T je ili ful dobar ili ga nema?
__________________
Don je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 23:42   #80
daMassa
Registered User
Moj komp
 
daMassa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka - Croatia
Postovi: 32
Pa ako je uspio naci tri kanala bez problema, a sad ih nemoze gledat? Neznam jel do signala, probao sam onu antenicu od kartice i ovu sto imam kucnu antenu od Iskre (ima neko pojacalo u sebi isto) i nista... Da probam iskljucit pojacalo? Da probam stavit neke druge codece, na koje kodeke je vama namjesten MP? Sta da uradim, a da nekako gledam taj TV vise ?
daMassa je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2007., 00:27   #81
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,245
Citiraj:
Autor daMassa Pregled postova
Ostala konfiguracija jest:
-Intel Pentium4 3.0GHz HT Prescott (na 478mici)
-ASUS P4P800 SE maticna
-ASUS GeForce 6800TD grafa
-1GB (2x512MB) TwinMos DDR400 memorije
-160GB WesternDigital Caviar tvrdi disk
-snagu dostavlja: Tagan TG480-U15
(ako sam sta izostavio, a potrebno ti je kazi samo...)
Sory na OT, ali ovo gore ti treba biti u sigu, a ne "Be sexy, it doesn't mean you have to have sex!"
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2007., 06:51   #82
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Tebi radi kartica sa MC? Pod WinXP ili Vistom? Meni vista prepoznaje ali ne nađe ništa, vjerojatno zbog slabog signala.
A bice da je zbog signala. Na visti radi super ali opet prog ima svoja ogranicenja pa mi sluzi samo nest na brzaka pogledat, tipa dnevnik. Recimo nema ti teletexta .
A sa MC mi je radio i pod xp MC 2005, ali trebalo se instalirati decoder, uzeo nVidin decoder i radio je. bez obzira sto imam ati karticu u kompu.
raf je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2007., 15:16   #83
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Kupio sam danas ovu karticu (GT-PTV-TAF-RH). Prvo sto sam primjetio da je slika malo losija nego na TV-u, al to je mozda i zbog loseg kabela koji ide od uticnice do kompa. Nasao mi je sve programe kao i TV. Koristim PowerCinema i za sada na njega nemam nekih vecih primjedbi. Programe prebacuje odmah, daljinski radi bez problema, jedino je slika loshija (al kazem, moguce da je do kabela jer je losh i/ili zbog LCD-a). Singal nije problem jer imam kablovsku.
Za sada nemam nesto lose napisati. Nisam probao DVB-T jer mislim da u VZ se to jedva hvata sa vanjskom antenom a da ja sa onom malom necu uspjeti nista, a vanjsku nemam.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2007., 15:24   #84
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Citiraj:
Autor raf Pregled postova
A sa MC mi je radio i pod xp MC 2005, ali trebalo se instalirati decoder, uzeo nVidin decoder i radio je. bez obzira sto imam ati karticu u kompu.
nVidia pure video može koristiti grafičku a i ne mora, kad koristi manje je opterečenje CPU-a. Ipak zanimljivo je da su omogućili korištenje dekodera na drugim grafama.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 26.02.2007., 15:33   #85
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
pa omogucili su zato sto ga dodatno naplacuju , tj nVidijini korisnici ga nedobiju zabadava, pa zasto onda ogranicavati samo na nvidijine kartice
raf je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2007., 15:44   #86
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Citiraj:
Autor raf Pregled postova
pa omogucili su zato sto ga dodatno naplacuju , tj nVidijini korisnici ga nedobiju zabadava, pa zasto onda ogranicavati samo na nvidijine kartice
Da u pravu si 49,95 $ za platinum verziju.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 26.02.2007., 20:10   #87
daMassa
Registered User
Moj komp
 
daMassa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka - Croatia
Postovi: 32
Lacy, reci mi sta mislis za ovo sto se dogadja s mojom karticom do cega bi moglo biti? Da li da radije prijedjem onda na analogno, kada digitalno izgleda nemogu nikako upogoniti? Jer sve sam napravio kako si u svojim postovima i ovim zadnjim naputcima rekao. Ali eto problemi stoje kako sam napisao par postova vise...
daMassa je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2007., 20:34   #88
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Da li ti je instaliran onaj Power cinema koji si dobio sa karticom? Probaj u njemu prebaciti na digital, pa onda u MP. Ako i dalje neće reinstaliraj drivere, i probaj uninstall power cineme. U MP ti je kvačica samo na dvb? I trebao bi naći barem 4 programa HTV1, HTV2, RTL, NOVATV. Hebemu da si bliže pa bi naletio da ti to naštimam. Mogao bi biti problem sa driverima. Skini graph edit i pogledaj da li imaš kao na Kako dodati karticu ako ne vidiš sve što tamo piše kod dodavanja podrške onda nisu driveri dobro instalirani. Možda se kartica kolje sa nečim, promijeni PCI slot. Kreni prvo od ovog linka da vidiš da li su driveri ok.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 26.02.2007., 21:04   #89
dubravkol
Premium
Moj komp
 
dubravkol's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 582
Dal netko zna jel ima negdje još za kupiti tih tv kartica? Sad sam došao iz vemila, tih tv kartica oni imaju, al sve imaju onaj tanki pizdek od daljinskog a ne kao na slici na webu od vemila. Otvarali smo par kutija i sve su takve, valjda nova pošiljka ili šta već, skužili da je onaj daljinac predobar.

Užas, a taman sam se htio nagraditi s tom tv karticom.
dubravkol je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2007., 21:29   #90
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Pitaj daMassa gdje je kupio, čini se da je on svježi vlasnik.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na