Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.06.2010., 16:34   #1
summus
Premium
 
summus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U kućici na stablu
Postovi: 261
20 Kn razlike a dvojba ili čak trojba...

Evo otvaram 154. temu kojoj bi naslov trebao glasiti nešto kao "koji laptop odabrati" al' da ne bude baš toliko istih naslova neka ostane ovaj...

Znaci zazlika između ova dva laptopa je 20 Kn pa možemo reći da im je ista cijena, ali koji biste vi odabrali:
http://www.hgspot.hr/51696/prijenosn...5741g-433g32mn
http://www.hgspot.hr/53358/prijenosn...23-k72f-ty023-
E sada namjena laptopa je ta da odlikašica ima laptop...a što će na njemu raditi, vjerovatno surfati, pogledati slike koje je downloadala sa fotoaparata i eventualno pogledati koji film
Pošto bi laptop trebao koštati 4000+ mislio sam uzeti ovo:
http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=8297
ali kad se ima para i za nešto više sad bih odabrao jedan od prva dva, pošto je odlikašica pa joj jednog dana možda zatreba i3 ili i5. Eto, što bi ste sad vi odabrali?
summus je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 17:03   #2
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Uzmi HP, nemoj navlacit vecu cijenu zbog nekih funkcija koje joj kako i sam kazes ne trebaju, a ako joj jednog dana bude trebalo nesto jace onda ce vec postojati i20 i sl. baljezgarije, tako da ne vrijedi pratit tehniku, uvijek si korak iza, kupi ono sto joj sada treba.
Za surfanje, slike i filmove taj HP je odlican izbor.
khm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.06.2010., 17:14   #3
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Ja bi na tvom mjestu uzeo 13.3" Thinkpad Edge pošto će biti za neku nezahtjevnu namjenu.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 18:52   #4
summus
Premium
 
summus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U kućici na stablu
Postovi: 261
@khm
..ma sve mi se čini da ću na kraju baš tako i napraviti, ma da biram za sebe odmah bi znao što hoću, stvar je što ta obitelj koja me zamolila da im nađem nešto kvalitetno za 4000+ kuna "nema pojma" o računalima i ja sam im rekao da je bolje uzeti desktop nego laptop budući da će ga ionako uglavnom koristiti u kući...al' cura želi laptop pa što ja tu mogu...
Ma htio bih odabrati nešto što će moći koristiti ako za koji mjesec možda bude htijela igrati neku manje zagtjevnu igru, ne mislim sad na tetris...neznam da li bi se na ovom HP-u mogao pokrenuti npr. Far Cry (onaj prvi) ili nešto slično?

@tutix
Hvala na prijedlogu, ali mislim za tih 150-200 Kn manje dobili bi puno manje, a mislim da nije sad neka velika ušteda...
summus je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 18:56   #5
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
bolje da se onda uštedi cca 700 kn i uzme OVO kad su zahtjevi tako mali
i još je k tome Dell
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 19:04   #6
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Potpis @ Big Guy. Jedini problem je što taj nije raspoloživ, ali može naći nešto slično. Dell Vostro 1015. Kvalitetniji od tog HPa s 3 godine jamstva.

Ako želi nešto jače, onda Toshiba L650-14F. Odlične komponente i dvije godine jamstva. U svakom slučaju HPa bi izbjegavao. Preskupi su za (ne)kvalitetu koju nude sa samo godinom jamstva.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 19:52   #7
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Ako želi nešto jače, onda Toshiba L650-14F. Odlične komponente i dvije godine jamstva. U svakom slučaju HPa bi izbjegavao. Preskupi su za (ne)kvalitetu koju nude sa samo godinom jamstva.
Ajde pliz nemoj lupetat i sirit dezinformacije.
Ako netko radi kvalitetne laptope onda je to HP.
Da se imalo kreces po nekim firmama znao bi da su svi na HP-u, da, bas zato sto su nekvalitetni.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 20:01   #8
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 680
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
Ajde pliz nemoj lupetat i sirit dezinformacije.
Ako netko radi kvalitetne laptope onda je to HP.
Da se imalo kreces po nekim firmama znao bi da su svi na HP-u, da, bas zato sto su nekvalitetni.
Zanimljiv avatar kod kolege redscro.

Osobno imam malog doticaja sa laptopima, možda da je drugačija situacija više bi cijenio svoj ThinkPad, ali držim da danas dosta značajki varira* od serije do serije, tako da bi bilo najbolje da se eventualno javi netko tko ima gore navedeni HP, pa da prokomentira.

*Compal / Quanta - rebranding
tOta je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 20:06   #9
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
Ajde pliz nemoj lupetat i sirit dezinformacije.
Ako netko radi kvalitetne laptope onda je to HP.
Da se imalo kreces po nekim firmama znao bi da su svi na HP-u, da, bas zato sto su nekvalitetni.
Ma da, sve firme imaju HP s serije.

Taj probook ne vrijedi koliko ga cijene, pogotovo zbog jedne godine jamstva. Ako netko precjenjuje svoje laptope, onda je to HP.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 20:13   #10
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Laptopi vrijede onoliko koliko kostaju.
Zasto su Asus i Acer najjeftiniji? Zasto sto su poluproizvod.
Zasto je lenovo najskuplji laptop? Zasto sto je i najkvalitetniji.
Simple as that.

HP nudi najbolji omjer ulozenog-dobivenog.
Garanciju imas vec za 350-400 kn produzit, big deal.
khm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.06.2010., 20:20   #11
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Nadodaj tih 400 kn za dvogodišnje produljenje na cijenu laptopa i što dobiješ? Dobiješ cijenu za koju možeš uzeti Toshibu s i3 procesorom i boljom grafičkom. Ne velim da je ta Toshiba vrh po kvaliteti, ali je bolji i jači laptop od tog HPa.

Naravno, tko ima želju za godinu-dvije prodavati laptop u dijelovima, može se zadovoljiti jednogodišnjim jamstvom, ali ja to nikome neću preporučiti.

Svaka čast HPovoj poslovnoj seriji, ali ovo što nude u nižoj seriji je daaaleko od najboljeg omjera uloženo/dobiveno. Da laptopi vrijede onoliko koliko koštaju, ovakve teme ne bi ni postojale već bi svatko kupio prvi laptop na koji naiđe za onoliko koliko ima novaca.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 20:33   #12
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Tvoj problem je sto sve gledas kroz specifikacije, ako laptop ima jacu graficku i procesor odma je bolji.
Ajd shvati da svi laptopi u sebi imaju iste komponente, sve to radi par proizvodjaca, bitno je kuciste, touchpad, ekran, neka hardverska rjesenja i sitnice koji su pojedini proizvodjaci doveli do savrsentsva, da ne spominjem 'support' samog proizvodjaca, od softvera (drivera) pa do hardvera, HP-ov punjac kupis na kiosku za 100 kn, o tome se radi. O pristupacnosti korisniku.

Radio sam na dosta laptopa i uvijek su se HP-ovi pokazali kao naj user-friendly i najjednostavniji, meni to ni ne igra toliko ulogu, ali nekome je itekako vazno.

Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Da laptopi vrijede onoliko koliko koštaju, ovakve teme ne bi ni postojale već bi svatko kupio prvi laptop na koji naiđe za onoliko koliko ima novaca.
Ocito zaboravljas da postoji vise brandova, ljudi najcesce dolaze pitat da li da uzmu asus ili acer iste cijene, ne dolaze pitat da li da uzmu laptop za 3 ili 5k kuna, tako da ti konstatacija ne drzi vodu.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 20:44   #13
knocker
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Kaštela
Postovi: 295
od ova 3 sta si nabrojao gore uzmi HP i to je to. Ja imam doma Asus, HP i svi su stari nekoliko godina i sve radi kao i prvog dana. Jedino sta necu nikad u svoju kucu to je Fujitsu Siemens...
knocker je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 21:18   #14
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor summus Pregled postova
@tutix
Hvala na prijedlogu, ali mislim za tih 150-200 Kn manje dobili bi puno manje, a mislim da nije sad neka velika ušteda...
A fora je u veličini laptopa i u tome što je to ipak Thinkpad :P. 13.3", mala masa (ekstra prenosiv), malo se grije, malo se čuje i još je vizualno atraktivan. No, ako se ne misli prenašat, kako si rekao, onda radije uzmi nešto veće.

Samo da se dotaknem HP i tog Probooka serije S. redscro je toliko puta napomenio već i vrapci na grani znaju da taj prijenosnik ne valja. Komponente su u redu, ali glossy plastika i očajan ekran, odnosno osvjetljenje LCD-a, upropaštavaju sve. Masa ekipe na faksu posjeduje taj prijenosnik i trebate vidjet masnu plastiku na poklopcu koju treba čistit svako malo i izlizanu plastiku na odmorištu za dlanove nakon 3-4 mj. korištenja. Tako da je taj poluproizvod ipak lošiji, u klasi "poluproizvoda" jelte.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 21:24   #15
summus
Premium
 
summus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U kućici na stablu
Postovi: 261
Ma definitivno od ova tri uzimam HP.
Ali vidim da je tu nastala cijela rasprava oko kvalitete a to me najviše i zanima, i baš su me zainteresirali ovi prijedlozi za Dell jer imaju 36 mj. jamstva. Nikad osobno nisam imao dell i neznam kakva je kvaliteta izrade, ergonomija....ali tih 36 mj. dosta mi znače, osim toga cijena im je stvarno povoljna.

Imali netko loših iskustava sa Dell-om?
summus je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 21:29   #16
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
Tvoj problem je sto sve gledas kroz specifikacije, ako laptop ima jacu graficku i procesor odma je bolji.
Ajd shvati da svi laptopi u sebi imaju iste komponente, sve to radi par proizvodjaca, bitno je kuciste, touchpad, ekran, neka hardverska rjesenja i sitnice koji su pojedini proizvodjaci doveli do savrsentsva, da ne spominjem 'support' samog proizvodjaca, od softvera (drivera) pa do hardvera, HP-ov punjac kupis na kiosku za 100 kn, o tome se radi. O pristupacnosti korisniku.
Tvoj problem je što ne vidiš dalje od HPa. Taj Probook ima ispodprosječno kvalitetno kućište, sjajan je i packav, bučniji i topliji od prosjeka, a što se kvarova tiče, tu stvari ne stoje ni malo pozitivno za HP. Podrška je ok, ali je tako i kod nekih drugih proizvođača. Jednostavno, HPovi low-end laptopi nisu niti kvalitetniji, niti nude bolje komponente, niti imaju dulje jamstvo, niti nude bolju podršku od konkurencije, pa tako nisu niti moja preporuka. Ako već mogu dobiti Della s tri godine jamstva za istu cijenu, onda neću previše dvojiti o izboru između njega i HPa, jer suprotno od toga što si rekao o meni, gledam i koliko me taj laptop treba služiti i što će se dogoditi ako se nešto pokvari, a ne to hoću li moći pokrenuti COD6 na full detaljima.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 21:54   #17
summus
Premium
 
summus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U kućici na stablu
Postovi: 261
Citiraj:
Autor summus Pregled postova

Imali netko loših iskustava sa Dell-om?
Mislim nemoraju nužno biti loša, možda netko ima i dobrih?
Cijena niska a tri godine jamstva-jesu li stvarno tako dobri?
summus je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 22:26   #18
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Da su loši, bi li dali odmah 3g. jamstva?
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 22:51   #19
gnjepar
Premium
Moj komp
 
gnjepar's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 635
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Da su loši, bi li dali odmah 3g. jamstva?
Ja se slažem sa ovime. Apsolutno poštujem firme koje za svoje proizvode znaju ocijeniti kvalitetu i prema toj kvaliteti odrediti cijenu i trajanje garancije. Uvijek je bolji izbor onaj laptop koji ima dulju garanciju.
__________________
The Truth
gnjepar je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 22:56   #20
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Cura ima Dell Studio 1555, isto sa 3. god jamstva, plaćen oko 4 soma kuna, prezadovoljna je njime. I ja sam, kvalitetno je sklepan, jedino mi se ne sviđa tipkovnica na njemu. Tako da +1 za low.end Dell vs. low-end HP. Inače, prošetaj se do nekog dućana pa isprobaj malo te laptope pa ćeš vidjeti o čemu mi tu trabunjamo kad pričamo o plastici ili zaslonu.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2010., 23:50   #21
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,553
s kao sranje

Možda ja ne razumijem neke stvari, ali ako je komp za po doma i ako je praktički umjesto desktopa zašto bi itko uzeo nešto s 13" ekranom? Danas su ovi low end laptopi jeftini i svakako su bolje rješenje od desktopa za nekoga tko želi od svega po malo.

Ja bi išao na nešto s 2 ili 3 godine jamstva i većim ekranom. HP serije s bi izbjegavao, ali ako je alternativa tamo neki acer, asus ili msi onda je HP "s" way to go!

Kol'ko para, tol'ko muzike, čisto jednostavno
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2010., 08:35   #22
summus
Premium
 
summus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U kućici na stablu
Postovi: 261
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
prošetaj se do nekog dućana pa isprobaj malo te laptope pa ćeš vidjeti o čemu mi tu trabunjamo kad pričamo o plastici ili zaslonu.
Odmah sutra ujutro ...kad sam joj rekao za Dell Inspirion 1545 rekla je da joj se tipkovnica ne sviđa "da je nekako podignuta". Sutra baš idem da vidim malo te Dell-ove, ako hoće 3 godine jamstva i super cijenu za ono što se dobije naka uzme Dell, ako ne, neka uzme što god joj srce želi...

Hvala svima na savjetima i preporukama!
summus je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2010., 12:05   #23
Prijateljski
ex manki1
Moj komp
 
Prijateljski's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zwickau
Postovi: 603
Citiraj:
Autor summus Pregled postova
...a što će na njemu raditi, vjerovatno surfati, pogledati slike koje je downloadala sa fotoaparata i eventualno pogledati koji film
Ako su to glavni kriteriji onda će zadovoljiti i neki Celeroni,Atomi.....pa možda u prvi plan staviti jamstvo (jer se kvarom laptopa isti pretvara u hrpu plastike i elektroničkog otpada)
__________________
Prijateljski je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2010., 12:22   #24
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
istina sto kazu ljudi, kod laptopa najbitnije duga garancija, znam curu uzela toshibu, dva dana nakon isteka garancije ode maticna na njemu...ja imam acera 2 godine starog i nemam problema, a to sto ljudi kazu da je acer najlosiji i da su ga puni servisi, pa kako ga ne bi bili puni servisi kad se njih najvise prodaje, mislim nemos rec da se masu laptopa od 100k kn pokvarilo kad ih niko ni ne kupuje...uglavnom definitivno je bolje sto dulje jamstvo ili da se moze produziti...
i slazem se s tim hp-om kao izborom, sta bzvz trosit novce, a ovaj moze sve raditi, taj ce moc i crysis vrtit
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2010., 14:44   #25
dragaš
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 4
Asus K72JR-TY042 protis 4.700 kn

znaci jeftiniji nego ovaj tvoj ty032 u hg spot + odlična grafička kartica
http://www.protis.hr/ProductDetails....sus-K72JRTY042



N61JV-JX119 protis 5.600 kn

ovaj meni osobno vrh.samo ne znam jel bi probio budžet
http://www.protis.hr/ProductDetails.aspx?q=33235-Asus-prijenosno-računalo-N61JVJX119
oba 2 imaju 2 godine jamstva...

acer pogledaj ovaj
Acer Aspire 5741G-434G64Mn, LX.PTD0C.015 protis 4.900 kn


http://www.protis.hr/ProductDetails....4Mn-LXPTD0C015

i puno bolje komponente od tvog acera a skoro ista cijena.produžiš jamstvo s 1 na 3 godine za 300-400 kuna i napraviš odličan posao.

inače nemoj slušat geekove koji hvalisaju hp na sve strane.ja sam sebi kupio asus prije pol godine i radi ko avion.jedino mogu biti problem driveri,ali pretpostavljam da ce na laptop ici nova windovs 7 koja to sve sama obavi.osim možda slike na kameri koja zna ponekad biti naopačke
ali i to se da rijesiti.

kad se odlučiš za laptop,preporučam ti da odeš na http://www.nabava.net
i provjeriš razlike u cijeni tog/tih laptop/a kod određenih trgovina.hg spot mi se ne cini baš jeftin,a protis je uz još neke jedan od najjeftinijh.

s tim da uzmi u obzir da ati>nvidia. nisu prevelike razlike ali ih ima...

p.s. ne znam jel sam pogriješio s ovim cijenama jer na hg spotu ne vidim tocno o kakvoj se cijeni točno radi,al provjeri još,pa odluči sam

Zadnje izmijenjeno od: dragaš. 13.06.2010. u 14:49.
dragaš je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2010., 15:02   #26
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Vau, imas asus 6 mjeseci i radi ko avion? Sta je trebo? Crknit nakon 2 mjeseca?
Stvarno puno vremena da dajes objektivne dojmove.
Inace, stvarno trebas bit bistar i davat covjeku preporuke laptopa od 5.600 i 5000 kn (i to jos acer i asus sprdacine), a on bi uzimao nesto od 4k...
Osim toga, procitaj za sta covjeku treba laptop, a ti mu tu dajes i5 i 17", ono, upadas u temu ko da si pao s marsa.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2010., 15:41   #27
dragaš
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 4
ae spamaj malo geeku.cijena su tolike kolike jesu.rekao sam čovjeku da provjeri,jer bolje dodati 500,1000 kuna za laptop koji za pol godine nece bit star i koji ce moći pokrenuti i poneki program bez da mora cekat 3 minute da ga otvori.a sad odi opet pročitaj njegov prvi post sa razumijevanjem i shvatiti ćeš da ovaj tvoj post nema smisla.uživaj.a ti summus provjeri ove laptope koje sam ti preporučio.pozdrav
dragaš je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2010., 17:04   #28
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
Vau, imas asus 6 mjeseci i radi ko avion? Sta je trebo? Crknit nakon 2 mjeseca?
Stvarno puno vremena da dajes objektivne dojmove.
Inace, stvarno trebas bit bistar i davat covjeku preporuke laptopa od 5.600 i 5000 kn (i to jos acer i asus sprdacine), a on bi uzimao nesto od 4k...
Osim toga, procitaj za sta covjeku treba laptop, a ti mu tu dajes i5 i 17", ono, upadas u temu ko da si pao s marsa.
Potpis
Citiraj:
Autor dragaš Pregled postova
ae spamaj malo geeku....
Mogla bi i banana past uskoro


Garancija i samo garancija, frendici baš ovih dana crko Acer i moš ga bacit ili se zajebavat tjednima s prodajom djelova. Ako je 3g garancija onda je Dell izbor
Uber Gosu je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2010., 18:19   #29
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Ma pusti dragasa, jucer se rego tu, a sad je vec pametan i dijeli savjete okolo, a zanimljivo da mu je ovo prvi post >> http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=190956
looool
Znaci lik ladno trazi savjet za laptop i to acer vs msi, a kao ima Asusa pola godine i radi ko avion ccc
I jos pita da mu se objasni razlika izmedju i5 i i7 te grafickih
Lik niti ima laptop, niti ima pojma o bilo cemu, ali vazno da ce on savjetovat nekog.

Ali eto, nema smisla vise ovo razvodnjavat, covjek je rekao da ide sutra pogledat uzivo laptope, mozda i najbolja solucija.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2010., 18:20   #30
summus
Premium
 
summus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U kućici na stablu
Postovi: 261
Citiraj:
Autor summus Pregled postova
...a što će na njemu raditi, vjerovatno surfati, pogledati slike koje je downloadala sa fotoaparata i eventualno pogledati koji film
Pošto bi laptop trebao koštati 4000+
Citiraj:
Autor dragaš Pregled postova
jer bolje dodati 500,1000 kuna za laptop koji za pol godine nece bit star
...mrzim sebe citirati ali eto, napisao sam u prvom postu za što će ona koristiti laptop i rekli su mi "četiri, četiri i nešto tisuće..."

@dragaš
Hvala na prijedlozima, ali je li bolje dati još tisuću ili... znam i ja da se za više novaca dobije više, ali za ovu namjenu mislim da je i 4000 previše. Rekao sam da kupi ovo, što je kolega redscro predložio, sutra će ići vidjeti "da li joj se sviđa" jer joj se na jednom Dellu ne sviđa tipkovnica. Mislim da ovaj laptop neće biti star za pola godine, za ove stvari za koje će ga koristiti (napisati nešto u wordu, surfati...) zapravo još dugo neće ostariti...
summus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na