Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute > Mining
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.08.2018., 13:12   #2311
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova

Jos nitko nije napisao da prodaje jer nema ROI.

Kako da to napišem kad na zadnje 3 grafe koje cu stavit u prodaju ROI je odrađen doslovno 4 puta?
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2018., 13:53   #2312
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Tako i dobitnici na lotu imaju dobar ROI, ali kad sve sagledas samo kuca dobiva.

Zasto ih onda prodajes? Zato sto ti se trenutno ne vraca ni za struju, a taj razlog sigurno neces navesti u oglasu.

Tko zeli/mora prodati, bolje mu je rigove prodavati komad po komad.
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2018., 17:33   #2313
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Tako i dobitnici na lotu imaju dobar ROI, ali kad sve sagledas samo kuca dobiva.

Zasto ih onda prodajes? Zato sto ti se trenutno ne vraca ni za struju, a taj razlog sigurno neces navesti u oglasu.

Tko zeli/mora prodati, bolje mu je rigove prodavati komad po komad.



neznam koji je tebi k..



Prodajem jer grafe još nešta vrijede i imaju garanciju više od godinu dana.

Da te imalo zanima vidio bi da ima zarade, a ne pisao gluposti ovdje.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2018., 17:34   #2314
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Nije problem sto je kopanje trenutno u malom minusu, problem je sto se nezna dali ce se taj minus povecat i koliko dana, mjeseci ili godina ce trajat. a buduci citam vijesti o tome da NVIDIA izlazi iz Crypto mininga, neznam kako i s cim su usli, ali vijesti se sire da izlaze, pa je moguce da je to isto neka vrsta FUD-a koja ce sigurno opet otjerat mnoge, pa mozemo ocekivat jos neki pad...

I sto onda? Kako sad kupiti rig koji te samo kosta novca, odnosno njegov ROI je negativan. ROI je return of investment, zamisli biznis u kojem ne da imas ROI nego jos imas troskove...

Tako je danas s miningom, samo oni koji znaju nesto sto vecina ljudi nezna, ili hobisti ili tako neki sad kupuju rig. Po FB citam da se gase velike farme u USA jer je valjda njih jos gadnije pogodilo i mogu se kupiti grafe po 70% cijena. Tipa 470 ide za 600 kuna i to ne jedna ili dvije nego stotine njih.

Steta sto je SAD daleko i packaging je skup, ali 600 kuna za solidnu grafu je OK za gamere, jer samo prije nekoliko mjeseci za 600 kuna je gamer mogao kupiti samo neku 1GB staru NVIDIJu
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2018., 18:18   #2315
aurellie
dezurni lajavac
 
aurellie's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 504
Je li netko zainteresiran za kupnju hrpe mining opreme po povoljnim cijenama?

Ne, ne selim se iz drzave i slicno nego sam nadogradio svoje rigove za riserless maticnim plocama i serversim napajanjima, pa imam svasta nesto:
40-50 risera svih boja i velicina
2x Coolermaster V1200 platinum napajanje
2x Corsair 1000 nesto nesto napajanje
1x Forza 1200W napajanje
1x Corsair 850 nesto nesto napajanje
Nekoliko arduina sa ethernet shieldovima
Plocice za paralelno startanje ATX napajanja
Hrpa nekakvih 2-in-1 PCIE kabelica sto su dosli sa Vegama a nikad nisam shvatio cemu sluze
Mislim da imam maticne asrock H81 PRO, biostar GH250-BTC ili tako nekako, i jos neku H110 sto ima valjda 13 PCIE slotova, sve imaju procesore, cooler i RAM
Vjerojatno imam jos hrpu drugih stvari samo mi sad ne pada na pamet.

Ako ima zainteresiranih tu radije bih forumasima prodao nego isao na njuskalo
__________________
The machine spirit is with me!
aurellie je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2018., 19:02   #2316
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Nije problem sto je kopanje trenutno u malom minusu, problem je sto se nezna dali ce se taj minus povecat i koliko dana, mjeseci ili godina ce trajat. a buduci citam vijesti o tome da NVIDIA izlazi iz Crypto mininga, neznam kako i s cim su usli, ali vijesti se sire da izlaze, pa je moguce da je to isto neka vrsta FUD-a koja ce sigurno opet otjerat mnoge, pa mozemo ocekivat jos neki pad...

I sto onda? Kako sad kupiti rig koji te samo kosta novca, odnosno njegov ROI je negativan. ROI je return of investment, zamisli biznis u kojem ne da imas ROI nego jos imas troskove...

Tako je danas s miningom, samo oni koji znaju nesto sto vecina ljudi nezna, ili hobisti ili tako neki sad kupuju rig. Po FB citam da se gase velike farme u USA jer je valjda njih jos gadnije pogodilo i mogu se kupiti grafe po 70% cijena. Tipa 470 ide za 600 kuna i to ne jedna ili dvije nego stotine njih.

Steta sto je SAD daleko i packaging je skup, ali 600 kuna za solidnu grafu je OK za gamere, jer samo prije nekoliko mjeseci za 600 kuna je gamer mogao kupiti samo neku 1GB staru NVIDIJu

Pa ako izlaze iz mininga to je dobra vijest a ne loša.
KAd izadju hr ce past i pocet cemo vise zaradjivat.
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2018., 19:41   #2317
FikiMrcina
Premium
 
FikiMrcina's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 128
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
...
Da prodajes po dijelovima, vjerujem da bi se naslo kupaca. Rudari sigurno nece kupovati, a ostalima ne treba toliko hardvera u kompletu.
Mozda i bi ali sam lijen pisati i stavljati toliko oglasa pa neka i dalje rudare
Ja sam npr stavio taj rig jer sam htio tu lovu ubaciti nazad direkt u coinove koje ne mogu majnati s tim hardverom (a stavio sam u oglas i da primam crypto jer ne bjezim van nego zelim kupiti jos )..
FikiMrcina je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2018., 21:37   #2318
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Ako prodajete rig..rigove posaljite mi na pm tocne specifikacije...gdje i koliko je garancija i koja je cijena.

Raspitam se okolo ako bude tko sta trebao pa vam se javim.

FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2018., 09:44   #2319
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Cijena i dalje prema dolje, a difficulty prema gore, i opet na ili blizu all time high, pa sto se kvragu dogadja?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 11:05   #2320
lajchi
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Čakovec
Postovi: 506
Evo i novim karticama poprilicno pala cijena. asus 570 za 179e...

Link
lajchi je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 13:07   #2321
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Past ce to jos, osim ako:

https://www.coindesk.com/a-phone-cal...ppening-today/

Evo danas ce se navodno dosta toga pricat, kakav i koliki utjecaj na cijenu ce imat taj stream znade jedino vidoviti milan. Uglavnom dobro za pogledat u 16H pocinje.

navodno ce se pricat o difficultyu Etheriuma i Asicsima i kako s GPU trenutno majnanje je neprofitabilno.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 15:09   #2322
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,339
Citiraj:
Autor gunther Pregled postova
Meni sinoc provaljeno na Kraken, pa ono, budite oprezni, desava se...
Evo, nakon 24 dana dobio sam pristup svom racunu. Izvukli su max koliko su mogli, dakle bitcoina u vrijednosti 5000 dolara... ostalo je netaknuto...

Malo sam pratio trag tog mog bitcoina i kamo je sve isao, uglavnom, slio se na jednu adresu preko koje je vec proslo 160 000 bitcoina...
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je online   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 18:06   #2323
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,053
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Past ce to jos, osim ako:

https://www.coindesk.com/a-phone-cal...ppening-today/

Evo danas ce se navodno dosta toga pricat, kakav i koliki utjecaj na cijenu ce imat taj stream znade jedino vidoviti milan. Uglavnom dobro za pogledat u 16H pocinje.

navodno ce se pricat o difficultyu Etheriuma i Asicsima i kako s GPU trenutno majnanje je neprofitabilno.
Ako vas zanima lutkarska predstava pogledajte obavezno.
I pripremite se za još jedan nož u leđa od strane Ethereum Foundationa jerbo block rewards ima da skrešu sa sadašnjih 3 ETH u studenom kad Constantinople hardfork bude implementiran. Pitanje je samo dal će skresat na 1 ili 2 ETH.



Sve je to predstava za mase, odluka je naravno donesena iza zatvorenih vrata, ovaj stream je samo simulacija "demokratskog procesa" za naivnog Dadu i mase Vitalik fanboyeva.
Citiraj:
While there's a host of ethereum investors who have yet to publicly comment on the matter, several investors have taken to social media to call for a reduction in ethereum issuance, contending that the current inflation rate is an unnecessarily high tax on the holders of the cryptocurrency.
Najveća ironija je da za potop cijene krive nas minere a ne masovnu prodaju ethera od strane ICO "projekata".
Citiraj:
Others are going so far as to blame the inflation rate as the reason for ether's market value decline
Ako sam vas deprimirao ovim postom, evo vam nešto za razvedriti dan:

Zadnje izmijenjeno od: kopija. 24.08.2018. u 18:33.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 19:58   #2324
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Eh neznam kako je to na balkanu tako popularno selektirat ljude. Ili si ovo ili si ono. Ili si plav ili si crven... Nazalost ja sam onaj u sredini koji ne pripada nikome osim samom sebi.

link sam stavio gore i odgledao bih ga da je stream radio, nije mi bilo tona neznam zasto i dok sam ga vidio odmah mi je sve palo u vodu jer je bilo krajnje neprofesionalno odradjeno...

A sto se tice ostatk tvog posta, hmmm, znaci mi svi smo lutke, a ti si grandmaster? Ne razumijem i dalje sto zelis reci, ako nesto znades reci nam lijepo. Ovako ne vidim razliku izmedju onog linka kojeg sam ja stavio i ovog tvog posta, isto tako kao i misljenja jedne investicijske kompanije (link od prije koji sma procitao). Uzeo sam sve u obzir, precitao, ja sam uvijek otvoren, nikad zatvoren... Tak da i jedne i druge citam i pratim, a odluke donosim sam...

EDIT:
Ovo sto kopija napisao malo detaljnije za "nas" laike.
https://nulltx.com/top-4-ethereum-pr...ining-rewards/
Znaci sanse za nas minere su 1 naprama 5 ako sam dobro razumio, samo ako dignu na 5 eth reward ce biti dobro za nas ili ako nista ne poduzmu. A mogli bi podezuet ovo zadnje EIP-1295, nadam se da nece biti smanjenje na 1ETH jer bi to znacilo game over za sve nas GPU rudare.

Ja osobno nemam pojma sto ce oni odluciti ili ako su vec odlucili kao sto kaze Kopija, mozda ako on ili netko znade neka kaze ovdje, bilo bi zanimljivo dobiti insidersku informaciju prije same odluke.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 24.08.2018. u 22:04.
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2018., 08:52   #2325
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
Citiraj:
Autor livada2 Pregled postova
Nabaci koju sliku da vidimo i neku simbolicnu cijenu

Evo neke slikice,trebalo mi je ali ...


Da nebu ispalo ko oglas,pa da me modovi zezaju ...


https://www.dropbox.com/s/lgi77yeg6j...84150.jpg?dl=0


https://www.dropbox.com/s/962m44t8gj...84200.jpg?dl=0


https://www.dropbox.com/s/deqodws165...84205.jpg?dl=0


https://www.dropbox.com/s/a49j5wu55p...84213.jpg?dl=0


solo 350
sa 4 vent 470
sa 6 vent 530


PM za ostalo ...


Prebaciti ću i u oglase da nebu ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2018., 09:04   #2326
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Malo sam razmisljao o ovom sto je Kopija napisao i ako je istina da su oni vec odlucili sto ce napraviti s ETHom onda znaci da ce block biti povecan na 5 ETH.

Jer ako su oni vec odlucili onda su oni krivci za ovo nedavno rusenje cijene ETHa, jer ako block bude 5 ETH s sadasnjih 3 ETH, to znaci povecan broj ETHa za skoro 2 puta, pa bi za toliko trebala past i cijena, sto je ujedno i tako ako se pogleda zadnjih mjesec dva.

Ako su oni to prije odlucili, oni, njihovi prijatelji, prijatelji njihovih prijatelja su poceli s prodajom ETH-a prije nego odluka bude javna.

Za nas obicne smrtnike je jedino da cekamo i vidimo. Mislim da sve ostale odluke su lose za rudare, ali dobre za holdere jer bi po njima dugorocno cijena ETH-a trebala rast, sto opet ispada da ako su donjeli neku drugu odluku, sigurno oni i njihovi prijatelji nebi sad prodavali ETH, nego bi pricekali da mu cjena malo naraste s obzirom na odluku.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 12:24   #2327
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Pustimo ovo sto znamo ili neznamo.

Kada je najbolje krenuti u rudarenje ili kupovinu rudarske opreme?

Razmisljam malo i buduci sam prije nekoliko postova napisao da se sad neisplati kupovat opremu ipak nakon dugo razmisljanja sam zakljucio da je sad najbolji trenutak za kupovinu opreme. A evo i zasto:

1. Sad je cijena te opreme pala, dobro mozda ne jos kod nas, ali ako kupujete preko nekih shopova vani mozete kupiti jeftinu opremu, neki je prodaju ispod svake cijene bi se reklo.

2. Uvijek je rizik za ulazak u to, iako sad izgleda da je najveci rizik on to nije jer ako ce i sve otici kvragu onda je i pocetni ulog manji buduci je oprema jeftina. istina je da je sad u ovom trenutku bolje kupiti coinove, ali onda po takvom nikada necete uci u rudarenje, jer uvijek kad coinovi padnu u provaliju ce biti dobro ih kupiti i prodati kad porastu.

Pa se postavlja pitanje zasto ne uci u rudarenje kad coinovi su u plusu i rastu?

Kad su visoko onda mogu debelo past, i ne samo to nego je i oprema kad sve cvijeta jako skupa, ili je uopce nedostupna.

Eto to su neki razlozi koje sam razmislio i zakljucio da je najbolje sada kupiti opremu, no ja je necu kupovat jer je vec imam i to dosta, pa mi je rizik i bez novih ulaganja veliki.

Moj plan:
Ja cu sad cekat da se desi neki pump ili da porastemo do nekuda gdje mislim da bi moglo biti dobro prodati sve coinove koje imam, kad ih prodam onda cu drzat fiat i cekat kad ce sve ponovno past pa kupit opremu i ponovno neke coinove.

Uglavnom, kako sad padamo vec skoro ce cijelu godinu, tako vjerujem kad pocnemo radsti da bi mogli rast godinu ili cak dvije ako ne i tri, sto znaci da necu kupiti opremu 3 godine ili pak da cu holdati sve to skoro 3 godine... I smao rudariti...

P.S. prstit cu market i ako cijene budu dobre mozda i ubodem nesto, jer tko ne riskira ne profitira, sto vi mislite?

P.S.S.
REGAM se na BINANCE, pa vidim da imaju referall program, pa ako tko zeli moze mi poslat referal link u PM. Prvi koji posalje cu iskoristiti za registraciju.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 29.08.2018. u 13:27.
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 14:43   #2328
Bezimeni777
Registered User
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 129
Cijene ce ti jos pasti kad izade nova 2xxx serija nVidia grafiskih kartica, tak da bi ja jos pricekao koji mjesec
Bezimeni777 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 16:04   #2329
extasy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: st
Postovi: 363
Kopa li ko sa vegama 64?
Drzim svoje na 2k h/s - Monero ali vidim nekakve postove po netu sa 2.1k h/s.
Ima li ko sa takvim hashom?
extasy je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 16:12   #2330
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
kod mene 1900, to je racunalo koje koristim. Highest mi je 2338 za total.

Nego muku mucim s jednom grafom koja nezeli raditi kak treba kada joj flasham bios. A napravio sam samo strap sa 1750 na vise, radi se o RX 570. Interesantno je da druge iste grafe rade kak treba a ova ne, da nije nesto krknulo u njoj i sta da radim?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 21:09   #2331
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor extasy Pregled postova
Kopa li ko sa vegama 64?
Drzim svoje na 2k h/s - Monero ali vidim nekakve postove po netu sa 2.1k h/s.
Ima li ko sa takvim hashom?

Ovo je sa 1834 driverima a sa 1861 jos ide gore 20-30HR po kartici al onda ne radi HBC memori na heavy-haven-tube algu.


3 kartica gpu2 je vega64LE ostale su vege56 sa 64 biosom.(sve su sa samsung memorijom):



ovo su vege 56 nitro+ sve sa hynix memorijom(stock bios) i takodjer HR moze 20-30 gore sa 1861 driverima al posto koristim i ostale algoe drzim 1834 drivere:
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 21:30   #2332
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Livada ja imam 56, sad neznam jel nitro ili nije i koja je memorija ali potvrdjujem ovaj hashrate iz tvog posta.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 21:39   #2333
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Livada ja imam 56, sad neznam jel nitro ili nije i koja je memorija ali potvrdjujem ovaj hashrate iz tvog posta.

vega 56 nitro+ je jedna od najgorih kartica iz vega56 serije
Znam da je nitro inace najbolje izdanje kartica al eto vega 56 nitro+ je katastrofa od kartice.
Na najbolje izdanje (nitro) stavit hynix memoriju je jednostavno sramota.
Cak citam da i pulse sa hynixom daje boljiHR nego nitro tak da zalim sto sam ih kupio.
KAd im stavis 64 bios su jos gore nego sa stock biosom.
Jedino dobrona njima je hladjenje al sve ostalo je ispod razine bilo koje druge vege56.


Referentna kartica(samsung) daje 100+HR u odnosu na nitro+ karticu
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 21:56   #2334
aurellie
dezurni lajavac
 
aurellie's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 504
Citiraj:
Autor extasy Pregled postova
Kopa li ko sa vegama 64?
Drzim svoje na 2k h/s - Monero ali vidim nekakve postove po netu sa 2.1k h/s.
Ima li ko sa takvim hashom?
Imam 10-15 vega 64. Sve ih drzim na 1400/800 i 1100/800. Soft power table iz vega mining guide, adrenalin 18.6.1 i windows 10 1803, JCE-miner 032G, hashrate 2130H/S na CN7. JCE je ujedno i najbrzi miner za Vege pa probaj, ako te zanimaju postavke ili bilo sto samo javi.
__________________
The machine spirit is with me!
aurellie je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 22:09   #2335
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor aurellie Pregled postova
Imam 10-15 vega 64. Sve ih drzim na 1400/800 i 1100/800. Soft power table iz vega mining guide, adrenalin 18.6.1 i windows 10 1803, JCE-miner 032G, hashrate 2130H/S na CN7. JCE je ujedno i najbrzi miner za Vege pa probaj, ako te zanimaju postavke ili bilo sto samo javi.

Super je to. Meni ne radi nijedna kartica na 800mv. ja svoje drzim na 900mv i gpu i mem.


6*vega56nitro na v7 950/970W iz zida
3*vega56 +1*vega64LE (trosi 20-30W vise) 720/740W iz zida na v7


moram probat taj JCE-miner 032G. ja sam na srbmineru.


ak ima nesto specijalno za postelat slobodno napisi .Intenzitet itd...


EDIT: probao sam JCE miner i nije me nesto fascinirao. multi_hash sam stavio na 1920/1936 al previse to skace gore dole . pokaze 2250HR pa nakon minut 1800HR.(prosjek 2020HR)
Na srbu imam 2095 konstantnih.

Zadnje izmijenjeno od: livada2. 29.08.2018. u 23:56.
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2018., 22:26   #2336
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
PowerColor VEGA 56 Red Dragon

Izgleda da moja nije nitro+
ja je drzim na 1500/950 tmp. 63
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2018., 12:05   #2337
aurellie
dezurni lajavac
 
aurellie's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 504
Livada jesi sacekao 5 minuta da prodje warmup period? U mene kartice rade vec tjednima konstantno
__________________
The machine spirit is with me!
aurellie je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2018., 15:30   #2338
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor aurellie Pregled postova
Livada jesi sacekao 5 minuta da prodje warmup period? U mene kartice rade vec tjednima konstantno

naravno. al stalno se zaletavaju i cak ih znam ulovit da umjesto 2000 daje 800hr.
pa za minut opet na 2200 ode..



koje postavke koristis? i koje vege 64 imas? mozda imas FE varijantu?
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2018., 16:25   #2339
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
Kaj se događa sa nanopoolom, nije isla normalna isplata na narihtanu kolicinu?
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2018., 17:21   #2340
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Citiraj:
Autor Nbdy32 Pregled postova
Kaj se događa sa nanopoolom, nije isla normalna isplata na narihtanu kolicinu?
Twitter.
lit je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na