Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 08.02.2009., 13:27   #1
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Procjena: Gericom blockbuster

Budući da mi je riknuo disk, razmišljam o prodaji svog starog vjernog pratioca pa bih molio procjenu sljedećeg:

3 godine star gericom blockbuster, serija 251C5 sa sljedećim zdravim komponentama (sve ispravno osim diska):

Athlon XP barton 2500+
256 + 512 MB DDR
15" ekran s rezolucijom 1400*1050
Ati mobility radeon 9600 64MB
DVD-RW slot-in pogon
PCMCIA wireless kartica
windows XP licenca
baterija traje 2-5 min ()
punjač

Oštećena jedna šarka (puknula plastika) i konektor za slušalice.

Točno ovakav:
generic je offline  
Staro 08.02.2009., 13:31   #2
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Pa nabaviš hdd za 100-200 kuna 40-80GB ili kupiš novi za 300-400 kuna od npr 160gb i peri dalje jer laptop ti ne vrijedi tu na forumu možda max 1000 kuna, u plavom oglasniku možda par sto kuna više
lowrider je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.02.2009., 13:51   #3
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Pa nabaviš hdd za 100-200 kuna 40-80GB ili kupiš novi za 300-400 kuna od npr 160gb i peri dalje jer laptop ti ne vrijedi tu na forumu možda max 1000 kuna, u plavom oglasniku možda par sto kuna više
Otprilike sam tako i sam procijenio, ali nisam bio siguran jer se radi o dosta starom lapu. Nije mi lova hitna, a ionako većinu vremena skuplja prašinu (tu i tamo sam ga koristio za torrente i zaigrao par puta diablo 2 i audiosurf) jer sam okružen s 2 stolna i još 2 novija lapa pa mislim da mi se ne isplati ulagat u njega, pogotovo sad kad su IDE diskovi rijetki i relativno skupi. A za vrtit XP i neke nezahtjevne stvari je poprilično sposoban.
generic je offline  
Staro 17.06.2010., 16:02   #4
dajte
Registered User
Moj komp
 
dajte's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: zgb
Postovi: 10
Citiraj:
Autor generic Pregled postova
Budući da mi je riknuo disk, razmišljam o prodaji svog starog vjernog pratioca pa bih molio procjenu sljedećeg:

3 godine star gericom blockbuster, serija 251C5 sa sljedećim zdravim komponentama (sve ispravno osim diska):

Athlon XP barton 2500+
256 + 512 MB DDR
15" ekran s rezolucijom 1400*1050
Ati mobility radeon 9600 64MB
DVD-RW slot-in pogon
PCMCIA wireless kartica
windows XP licenca
baterija traje 2-5 min ()
punjač

Oštećena jedna šarka (puknula plastika) i konektor za slušalice.

Točno ovakav:
Pozdrav, imaš možda neki manual ili tako nešto za njega, drajvere i sl. tražim po netu ko kreten i nemrem niš nać sve su neke gluposti vezane za njega i raj servis koji više ne radi. Imam ga doma nemrem ga upalit, da li možda znaš koja voltaža treba bit na na punjaču pošto ja mogu sa naljepnice iz čitat samo 19V al nisam siguran za što pošto je sve izguljeno uglavnom ako imaš bilo kaj za njega ili bilo kaj kaj bi pomoglo bio bih ti jako zahvalan pošto sam sve zgubio.
dajte je offline  
Staro 17.06.2010., 16:41   #5
[GOW]Nec
Premium
Moj komp
 
[GOW]Nec's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor dajte Pregled postova
Pozdrav, imaš možda neki manual ili tako nešto za njega, drajvere i sl. tražim po netu ko kreten i nemrem niš nać sve su neke gluposti vezane za njega i raj servis koji više ne radi. Imam ga doma nemrem ga upalit, da li možda znaš koja voltaža treba bit na na punjaču pošto ja mogu sa naljepnice iz čitat samo 19V al nisam siguran za što pošto je sve izguljeno uglavnom ako imaš bilo kaj za njega ili bilo kaj kaj bi pomoglo bio bih ti jako zahvalan pošto sam sve zgubio.
Sa 19V i 3.5A ne možeš fulati.
__________________
Udomljujem stare laptope i njihove dijelove.
[GOW]Nec je offline  
Staro 17.06.2010., 19:41   #6
dajte
Registered User
Moj komp
 
dajte's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: zgb
Postovi: 10
Citiraj:
Autor [GOW]Nec Pregled postova
Sa 19V i 3.5A ne možeš fulati.
Da, thx, tak sam mu dao napajanje ali frajer se neče upalit.Samo zabljesnu one lapcice od proca i ostale iznat tastature i to je to. Nemam u njemu HDD i pržilicu i bateriju ali bi se morao vužgat.Kaj ne. Podić bios i to?
Malo sam ili nisam? Rastavio sam ga i gledo kontakte i sve mi se ćini ok ali kaj ja znam.
dajte je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na