Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.10.2018., 23:00   #2461
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pa da se Vettel nije izvrtio, nebi Kimi pobjedio. Bio bi drugi

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2018., 23:14   #2462
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Suma sumarum sezone, sto nije zajebao vett zajebao je ferkan i obratno. Volio bi vidjeti Kimi na vett mjestu prvog vozaca ove sezone...imao bi vise bodova.

Merc mislim tek drugi put ove sezone zeznu sa taktikom, od sigurnih 2 i 3 zavrsili na 3 i 5.

Max odlicna voznja i tyre managment, da bar se tak popravi i u ponasanju.

Bottas djeluje pregazeno...i to od vlastite momcadi, cini se kao da uopce nema volje za dokazivanjem, nije ni cudo sto su mu sve napravili ove sezone
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2018., 23:21   #2463
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
To je kao u nogometu kada se sastanu dvije odlične ekipe. Da bi netko pobijedio, netko mora pogriješiti. Kimijevo vrijeme je prošlo. A nagodinu ćemo vidjeti koliko vrijedi Vettel.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2018., 23:24   #2464
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Vidjeli smo ove godine koliko vrijedi Vettel još jedna ovakva sezona i eto i njega u Sauberu

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2018., 23:33   #2465
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Neće se ovakva sezona ponoviti. Nagodinu će biti pametniji.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2018., 23:54   #2466
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Mislim da je nagodinu zadnja sezona da uzme naslov, pogotovo ak mali pokaze zube. Vrlo lako bi mogo postat vodonosa i zavrsit bez ijednog.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2018., 03:59   #2467
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
U picku materinu. KIMI JE POBIJEDIO LJUDI MOJI!

Cijeli dan ne diram mobitel, i sad navečer pogledao snimku, jao kako mi je drago, ovo mi je valjda najdraža trka zadnjih 5 godina

CAR CAR CAR zaslužio je nakon godina i godina izrabljivanja od strane Ferrarija i propalih strategija gdje je popušio xy utrka.

Grande Kimi!!
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2018., 14:12   #2468
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Suma sumarum sezone, sto nije zajebao vett zajebao je ferkan i obratno. Volio bi vidjeti Kimi na vett mjestu prvog vozaca ove sezone...imao bi vise bodova.

Merc mislim tek drugi put ove sezone zeznu sa taktikom, od sigurnih 2 i 3 zavrsili na 3 i 5.

Max odlicna voznja i tyre managment, da bar se tak popravi i u ponasanju.

Bottas djeluje pregazeno...i to od vlastite momcadi, cini se kao da uopce nema volje za dokazivanjem, nije ni cudo sto su mu sve napravili ove sezone
Da ga nisu zajebali u Bahrainu i da se nije morao micat i žrtvovat zbog ovog idiota više puta, bio bi jako blizu i Hamiltonu (možda čak i ispred), a ne samo ispred Vettela.
Još da ima onu magičnu ručicu na volanu ko Vettel
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2018., 00:29   #2469
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
https://www.motorsport.com/f1/news/m...rrari/3200594/


Zašto se Ferrari odjednom opet približio Mercedesu
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2018., 10:31   #2470
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Moguće je, iako je Mercedes imao naizgled iste felge kao i zadnjih 5 utrka. Felga se mogla vidjeti kod drugog boksa od Ham.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2018., 11:13   #2471
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Felga je ista ,al su morali zakrpati rupe silikonom
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2018., 11:41   #2472
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Za skupiti 5 bodova u 3 utkre može koristiti i felge sa jugića.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2018., 12:14   #2473
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Pa s tim je i Mercedes išao pa nisu htjeli riskirat sve bodove ako se pokaže nelegalno


Al ne kužim FIAu, prvo kažu da je sve legalno ,al onda savjetuju Mercedes da maknu te felge
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2018., 12:25   #2474
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
FIA može kako hoće. Nakon 5 pobjeda zaredom i ja bi maknuo te felge.

Suma sumarum, vozi se na granici legalnosti. Netko je negdje nešto otkrio i mudro šuti.

Ove rupe mercedesu donose 0.5 sek. Pa ne možeš vjerovati. Strašno.
Znači da je i Merđo varao 5 utrka.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dean225. 23.10.2018. u 12:45.
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2018., 12:48   #2475
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Joj Dejo daj ne fantaziraj. Sve tvoje teorije zavjere su pale u vodu
Prvo si širio paniku da je Ferrari oslabio zbog FIAinog senzora... na kraju je do Ferrarija i njihovih "upgradeova". Sad već felge nose 0.5s po krugu

Pomiri se sa činjenicom da je Vettel odradio samo ono za što je plaćen, sad bi vodio u prvenstvu i ova utrka bi bila 1-2. Ne traži opravdanja u Mercedesu, Ferrariju, FIAi, felgama, gumama i sličnom. lažeš sam sebe i tješiš se, a znaš i sam da je Vettel sam kriv za to gdje je.

Otkad je sporta bilo kojeg, svi su na rubu legalnosti i možda koji mikron preko. ne znam koja F1 momčad od jačih je ikad bila debelo unutar pravila. Sve su kopale da budu što bliže tj na samoj granici, a nekad i malo preko. Ne znam kaj je sad to čudno. Sad je čudno kad Vettel puši, kad je dizo kante u bolidu koji se pigao na vjetru, bilo je u redu i čisto sve

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2018., 12:50   #2476
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Zezam Drug. Ali treba mercedesu oduzeti sve bodove sa zadnjih 5 utrka i dati ih Ferrariju. Ferrari i Vettel uzimaju titulu. I to je to. To bi bilo pravedno i uredu.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2018., 12:52   #2477
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
FIA je savjetovala da maknu to da Ferrari ne plače nije do felgi, do Vettela je

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2018., 12:53   #2478
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Nije varao 5 utka kad je sve legalno trenutno

S obzirom su gume jedini dodirni dio bolida sa stazom nije ni čudno da nešto što je dizajnirano samo kako bi se one bolje ponašale ima tako velk utjecaj na brzinu. Tko zna koliko bi držale Hamiltonove gume da su imali bolju kontrolu nad temperaturama i takve sitnice puno znače.

A Vettel je najviše doprinio tome što je Hamilton osvojio prvenstvo. Čak bi radije da Hamilton osvoji prvenstvo nego Vettel jer ga nimalo nije zaslužio.


FIA je savjetovala da maknu jer ni sami ne znaju šta bi sa tim. 2012. su zabranili Red Bullu takav sistem za prednje kotače
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2018., 13:19   #2479
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
FIA sigurno sluša Ferrari.
Maknuto je jer nije po pravilima. Imao je to i RB pa je bilo nedozvoljeno.

Vettel će vas sve iduću godinu razuvjeriti. Iduću godinu vidim i RB opet u vrhu. Sada ne znam za koga navijati nagodinu?! RB ili Ferrari ili da pređem na mercedes?
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2018., 13:43   #2480
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Baš razmišljam za koga navijati iduće sezone. Ove sezone mi je bilo svejedno. Jedino sam od Kimija htio vidjeti bar jednu pobjedu. Što se mene tiče, sezona je gotova.

Kimija volim, ali Ferrari ne, tako da mi je Sauber očita opcija
Leclerc bi mogao biti zanimljiv, volim ove mlade koji se trebaju dokazati, pa grizu...ali Ferrari...
Williams još nije objavio drugog vozača? Navijam za Kubicu, iako se Sirotkina već vidi u tom sjedalu. Williams mi je uvijek bio drag, pa nastavljam za njih i dalje.
Ricciardo mi je sve draži, pogotovo nakon odlaska iz RB koji ne volim kao ni Ferrari, pa može i glas za njega.

Sauber, Williams, Kimi, Leclerc i Ricciardo (+Kubica), pa što bude.

Što će nam bandwagoneri izabrati? Ili će izbor pasti tek nakon prve 2-3 utrke?
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2018., 13:44   #2481
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@Deyo

Ove godine gdje su bolidi cijelu godinu podjednaki i gdje su čak u Ferkanu bili brži dobar dio vremena, lik ne zna i ne može to kapitalizirati. Tako da on nikoga od nas ne može razuvjeriti.

To ako on postane prvakom nagodinu sa 1s bržim bolidom kakvog je imao u Red Bull godinama, neće razvjeriti nikoga. Lik je jednostavno precjenjen vozač. Nije loš dapače, ali nije ni vrhunski. Sa Hamiltonom i Alonsom ne može u istu rečenicu ako gledamo današnji grid.

Možete samo zamišljati što bi bilo da je Alonso u ovogodišnjem Ferkanu umjesto Vettela obzirom na ovogodišnje stanje stvari i Ferkanov ups and downs kod bolida, bilo bi gotovo prvenstvo u Japanu srećom za Luju pa se vozi u sudoperu od McLarena

Tako da se moš samo nadati trima stvarima nagodinu:
- da Ferkan napravi 0.6-1s brži bolid od Mečke
- da Lujo veli "ma dost mi je 5 naslova i 70 i kusur pobjeda"
- da Leclerc odma ugovorom dobije status vodonoše

Za prvaka, 2 od 3 uvjeta moraju biti zadovoljena...

Tako da ćeš prije ti navijati za nekog drugog nego kaj bude nekoga Vettel uvjerio/razuvjerio i pokazao da je vrhunski vozač

@Ivan

Ivane, navijaj za "ozbiljnu" fabriku pićenca... koja odlazi iz F1 ako suradnja sa Hondom ne donese rezultate

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2018., 13:50   #2482
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
RB mi je, kao i Vettel, najiritantnija pojava u F1 nakon Mladena Jergovića (ako se uopće mogu dovoditi u ikakav kontakt IRL)

Što se Kubice tiče, uskoro ćemo vidjeti čiji milijuni više vrijede. Poljski ili ruski

https://autoweek.com/article/formula...lliams-f1-seat
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 23.10.2018. u 13:55.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2018., 14:25   #2483
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Mislim da je Alonso dosta overhajpan


Vrhunski je vozač ,ali bolidi koje on razvija i koji se rade za njega i njegov stil su objektivno sporiji nego bolidi za prosječnog vozača. On voli bolid koji ima stabilan zadnji kraj ,a za prednji kraj će se on pobrinut pokretima volana, takav bolid je po njegovim bivšim inžinjerima sporiji u odnosu na normalne bolide kakve voli 99% ostalih vozača,ali on nekako nadoknadi to. Tu se uvijek stvara velika razlika između njega i njegovih kolega pošto on uvijek dobije bolid kakav želi ,a ostalima ne odgovara takav bolid.



Sad se još govori kako je Alonso top 3 vozač jer mu je jedina usporedba Vandorne koji valjda 2 sezone plače kako mu nimalo ne odgovara bolid i traži od McLarena da ga promjene. Ili kada se Alonso zainati 1 krug i drži Ferrari ili Merc iza sebe što bi vjerojatno svi mogli , no oni znaju da time gube više vremena u odnosu na konkurenciju ,a Alonsa boli kurac. Da je toliko bolji od svih trgale bi se ekipe za njega,a čudom nitko ga ne želi
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2018., 14:27   #2484
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Manje overhajpan nego Vettel

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2018., 14:34   #2485
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Komentiramo Alonsa, nema Vettel ništa sa tim. Da si rekao to prošle godine složio bih se ,ali ove godine svi seru po njemu tako da ne bih rekao da je overhajpan više
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2018., 14:42   #2486
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ekipe ga ne žele zbog njegove pizdunske naravi i politikanstva kojim se bavi. Vrlo veliki egoist, cvilidreta i plačipička. A to nikome ne vrijedi živaca.
Ali vozač je vrhunski i je u top 3.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2018., 15:13   #2487
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Ham, Rici, Vettel, Alonso pa i Max. Svi su oni tu negdje. Ovisi sve ko je kakav u glavi ali tu su negdje po brzini. Vettel samo ima jako lošu sezonu. Imao ju je i Ham. Alonso je imao loših sezona.. Sve je to oke.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2018., 15:51   #2488
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
FIA sigurno sluša Ferrari.
Maknuto je jer nije po pravilima. Imao je to i RB pa je bilo nedozvoljeno.

Vettel će vas sve iduću godinu razuvjeriti. Iduću godinu vidim i RB opet u vrhu. Sada ne znam za koga navijati nagodinu?! RB ili Ferrari ili da pređem na mercedes?
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
RB mi je, kao i Vettel, najiritantnija pojava u F1 nakon Mladena Jergovića (ako se uopće mogu dovoditi u ikakav kontakt IRL)

Što se Kubice tiče, uskoro ćemo vidjeti čiji milijuni više vrijede. Poljski ili ruski

https://autoweek.com/article/formula...lliams-f1-seat



FIA je skuzila sranje, pa da izbjegnu diskvalifikaciju/nekakvu kaznu Mercedesa nakon trke, su ovako to brzinski natjerali mercedes da rijese, i odmah se vidjelo posljedice, gume su pocele blisterovat odmah, nisu drzale kako su im drzale zadnjih par trka, kada se pricalo o tome kako mercedes odjednom ne dere gume.



Max eee taj Max kolko god mi bio blesav, ce se krvi napiti sve i jednom vozacu na gridu kada bude imao konkurentniji jos bolid.



Da je ove sezone Max vozio ferkana, osvojio bi prvenstvo 1000%



U biti, da je bilo tko vozio ferkana ove sezone, osvojio bi prvenstvo, ali je Seb toliko toga sjebao svojim egom i nestrpljivoscu da je to nevjerojatno.



Zasto on forsira u prvom krugu da mora prestizati, to mi nije jasno, a uz to kod svakog kontakta ne zna iskontrolirati bolid i zavrsi u pirueti.



Zadnjih 5 trka, Kimi 75 bodova, Seb 62.


Gledam intervju sa autosporta, kazu, Kimi otkako je saznao da nece voziti veise za ferrari, vozi bolje nego ikad u karijeri. Jednostavno se opustio i prestao je udovoljavati ferariju cini mi se,



kako je i izjavio u utrci, "lets not do anything stupid now" govoreci boksu da ga ne bi slucajno opet sjebali sa nekakvim ulaskom u boks, kocenjem i slicno


toliko mi je drago za njega, kao da je prvenstvo osvojio, a ne jednu pobjedu. I to je pobijedio na 11-u obljetnicu gdje je na tocno taj dan osvojio svoje svj. prvenstvo.



COOL ha



a i jedna statistika, do sada je svaki put kada se trka vozila na 21 listopada, prvenstvo bilo odluceno u toj utrci.



eto, satitstike su tu da se ruse a mozda nekom ludom kombinacijom se ne rijesi prvenstvo ni u iducoj trci



ali 5 bodova, to Hamilton na romobilu moze skupiti u 3 trke
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2018., 16:18   #2489
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
5 bodova ce skupiti sa onim malim elektricnim skuterom.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2018., 07:22   #2490
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Ham, Rici, Vettel, Alonso pa i Max.
Hamilton ubija kad je kiša. I inače ubija, ali po kiši naročito.

Ricciardo.... je dokazao već preko nekoliko puta da zna znanje. Ne radi monster killove kao Ham jer do sada nije imao toliko brutalan bolid, niti je bio vozač 1 kada je RB ubijao.

Vettel ubijao dok je RB ubijao, kasapio i pišao po ostatku grida. Od onda..... što točno taj vozač je postigao?

Alonso vadi mast i sorry, ali radi čuda od sudopera što reče Drug Brko. Na stranu karakter, vozač već par sezona No1 IMHO.

Max.....će ubijati. Šmajserom. U leru. I bit će brži .

I dodao bi još Kimija. Prvenstveno jer dok sam baš pratio, do unazad dvije-tri godine, čovjek prati sve ostale, a pogledaš njegovu putanju, nema veze s vezom.


Od svih će on osobno meni najviše faliti.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na