Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.05.2011., 22:32   #1
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Seasonic M12 II 620W

Evo planiram si sutra uzet ovo napajanje, znam da je kvalitetno i da će držat moju konfiguracija ali me brine glasnoća ovog napajanja tj. zanimaju me osobna iskustva s ovim napajanjem što se tiče glasnoće? Ili neko drugo napajanje za te novce koje bi bilo možda bolji izbor?, vidim ima XFX 750W za sličnu cijenu al nije modularno kao ovo..

Zadnje izmijenjeno od: skyman. 22.05.2011. u 22:47.
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2011., 22:38   #2
dzeneral
Valar morghulis
Moj komp
 
dzeneral's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 280
Otkud si izvukao da ima dva venta? Ima samo jedan od 120 mm i ako je sudit po ostalim modelima, tih je.
__________________
"The objective of war is not to die for your country, but to make the other bastard die for his."
dzeneral je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.05.2011., 22:44   #3
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Taj Seasonic je iznimno tih, ako ti je buka bitna to napajanje je odličan odabir i još je modularni dizajn, nemreš bolje.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2011., 22:49   #4
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Ma krivo sam gledao po netu, dva venta je imala ona prva revizija i tu je bio problem s "bukom" pri većim opterećenjima...ovo je sad već nova druga revizija..ah ništa, uzet ću ovaj seasonic, stvarno nema ništa bolje za te novce
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2011., 01:03   #5
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
ja sam imao m12 600w prvu verziju i u opce nije bilo glasno a mali vent se pali samo pri prekomjernom opterecenju a meni se jedino palio kad sam imao 4870x2 u igrama i nisam ga nesto posebno cuo da radi.... tj dosta je tada necujno napajanje
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2011., 12:11   #6
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Ova novija revizija ima samo jedan 120mm vent tak da izgleda ne bi trebalo bit problema, al čitao sam malo po stranim forumima da je znao bit problematičan taj vent jer se palio pri većem opterećenju al se kasnije ne bi ugasio kad bi palo opterećenje..ma u svakom slučaju neće bit glasan, evo upravo sad idem po to napajanje pa javim dojmove
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2011., 23:48   #7
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Evo dobio napokon navedeno napajanje...tiho, hladno..svi nepotrebni kablovi u vrećici..u svakom slučaju nikad više nemodularno napajanje
skyman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na