Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.03.2016., 08:35   #2041
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Gnujko & Ati Freak, jel vam nešto poznato iz ove partije:

https://gfycat.com/JealousPlainIberiannase ???

- Eto s kakve jazavce ja dobivam u ekipu skoro svaki puta kad ispeljam NO. Doduše ni njihova Pensa nije bila ništa pametnija, WASD je očito nedostižan skill za neke igrače...

Usporedba onog đžubreta od T-10 Moskve sa Yamom:

http://imgur.com/HRLslKi


---

Odlične Timske jučer. Jednu partiju sam ja zeznuo jer sam prekasno skužio da sam predaleko od ostatka flote, a drugu se ekipa spetljala malo. No ostalo smo sve skoro pa izdominirali. Svaka osim jedne pobjede pao je CV snipe. Najdraži mi je onaj gdje je Shokaku prvo pokušao mene, da bi na kraju partije bio snajpan od yours truly.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 09:54   #2042
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Lol, naravno, OP paper ship sta je velik ko Yamato.
Yamato - 263m
Project 66 - 252m

Barem je zasad plus sta se vidi iz orbite Marsa i ima 70k hpa za farmanje dmga, al DM i Zao po 40-44k a ovo govno malne duplo. Ima logike.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 09:57   #2043
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Čisto da se zna s kojim smradovima imamo posla. Jučer u Amagiju dvije pune salve AP shellova u bok MOskve. Neznam jel sam mu skinuo i 5 tk dmga...dakle kao da bacam kokice..a to je krstarica...koja sprdnja...Uz to je mm puno gori nego prije patcha. Nije bilo partije u Amagiju di nisam dobio t9 i t10 brodove...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 10:00   #2044
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Jučer smo igrali malo, poslije timskih - i uletimo u partiju sa dvije Moskve (jedan lik je Crysantos, igra sa Flamuom u Timskima) - i Gnujko mu ništa nije mogao sa Amagijem. Ima brutalan oklop koliko nam se činilo barem jučer. Ali možda smo samo bili pod dojmom. Na nos je skoro neprobojan kao Carolina.

Ja sam u NO mogao samo bježat pred njime jer lik ima X2 puta više HP-a od mene...

Ali vrh te partije bio je Striko kao glavni trol u diviziji sa Sexicom.

@ Gnujko - znači ista priča kao sa RU DD, OP do nerfa.


EDIT: Pogledaj NO statistiku od Crysantos-a, ja ne znam što on radi s tim brodom da ima 55k avg dmg.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 10:14   #2045
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
D

@ Gnujko - znači ista priča kao sa RU DD, OP do nerfa.
Riječi ti se pozlatile. Iako me ne bi čudilo da bude drugačije jer sam ruske DDove izgrindao pa me sjebalo kasnije s heavy nerfom...

Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
D
EDIT: Pogledaj NO statistiku od Crysantos-a, ja ne znam što on radi s tim brodom da ima 55k avg dmg.
heh BTW vidio si da se samo parkirao s Moskvom i tankao i smijao se nama koji smo ga škakljali..koja sprdnja..ak tako ostane to će biti katastrofa...pa to je sad daleko najbolji brod u igri..kakav Yamato crni...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 10:18   #2046
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Ma gledao sam ferdijev stream, on sam je isposrao Moskvu.
Ima HPa ko 2 T10 cruisera, armor sta je dubioza i jos citadela NC sa 17km.

Sad ajd neka netko zamisli kako ce izgledat T10 BB od rusa. Brod sa adamantium oklopom i KV-2 turetama na sebi. (WoT igraci znaju za troll gun).

Djubrad pristrana....
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 10:20   #2047
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ma gledao sam ferdijev stream, on sam je isposrao Moskvu.
Ima HPa ko 2 T10 cruisera, armor sta je dubioza i jos citadela NC sa 17km.

Sad ajd neka netko zamisli kako ce izgledat T10 BB od rusa. Brod sa adamantium oklopom i KV-2 turetama na sebi. (WoT igraci znaju za troll gun).

Djubrad pristrana....
U Warthunder ground forces (još jedna ruska stronk igrica) sa KV2 sam oneshotao ko budala....jebeš te ruse preko igrica se liječe....
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 10:24   #2048
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Zato ja uzmem shvabe i osvajam Staljingrad
Il u WoWs IJN i osvecujem Yamata.

Al da, ljecenje frustracija na njihov nacin.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 10:30   #2049
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Nisam pogledao Flamuov video još, ali koliko vidim on veli da je to mješavina Hindenburga i Zao.

Ovo za oklop nisu dobri prvi pokazatelji ako je toliko jak. Mislim WTF, to čudo je neboder - trebalo bi ga se moć pogodit preko pola mape.

I stvarno je super što su im već dali radar, a ameri nek čekaju 0.5.4. Tako da za sve DD vozače - pripazit jer je radar već u igri.


Dok nemam malo više iskustva u borbama sa rusima, zadržavam kritike. Ali mogao bi sigurno pasti nerf. Kao što je i Kiev "podrezan". Prema svemu sudeći što smo vidjeli do sada.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 10:32   #2050
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
a možda i ne jer su ih ljudi opako napali zbog DDova pa će tu promijeniti pristup..
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 10:37   #2051
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
U svakom slučaju će NO profitirat s radarom. Sjećaš se kako su nam jučer Fubuki i Hatsu blokirali pristup njihovim BB-ima dok su naši Bensoni otišli potonut na drugu stranu mape. Da sam imao radar zaletio bi se u dim i porazbacao barem jednoga od njih dvoje koji su nas em spotali em torpedirali (srećom neuspješno).

Onaj gif / animacija brisanja Pense koji sam gore linkao je iz ovog posta:

https://www.reddit.com/r/WorldOfWars...ts_reputation/

Tu je i cijeli replay od jučer lika koji je vozio Amagija. Očito jako dobar igrač jer ima dosta iznad 60% WR.

Dok se malo ne upoznamo u borbi s RU CA, zadržavam konačno mišljenje nakon samo jedne borbe s njima. Nas je u toj partiji jučer primarno zeznulo to što su oni prvo imali previše DD-a (WG je spominjao neki fix ) i nismo im mogli prići s boka. Trebao sam Fubukija uzet, ovo je i dalje World of Destroyers.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 11:58   #2052
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
Moram pohvalit ekipu na timskima, dobro smo jučer to odigrali.

Danas opet?
__________________
none
FERRYS je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 12:03   #2053
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Teško da ću stići danas. Jedino ako se okupimo oko 18-20h.


EDIT: Uvjerljivo najgluplja stvar iz 0.5.3.2, bez imalo konkurencije, je onaj kreštavi zvuk koji su stavili kad ti onesposobe kupolu, kormilo, pogon itd...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 11.03.2016. u 13:59.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 14:49   #2054
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
I sam Flamu veli da su ruske CA OP do jaja...pogledajte ovo đubre u t6..spoj najboljeg od Clevea i Nurnberga/Koniga...smijurija..pa taj jede BBe za doručak a CA nesmije ni prismrdit...


https://www.youtube.com/watch?v=_Nm_wRkYBWc
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 15:00   #2055
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
To je dakle taj spektakularni dolazak RU CA...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 15:11   #2056
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
To je dakle taj spektakularni dolazak RU CA...
Bit će sranja ako ne nerfaju iste....ja osobno brišem sve osim t8 brodova i prelazim u casual igrače...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 15:20   #2057
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Pa zar već nisi prodao Udaloja, i prije nego je stigao radar?

Bez panike, nerfat će oni to signurno. Možda ne sutra, ali sigurno kad dosta ekipa izgrajnda do Moskve.

Do tad bit na oprezu i fokusirat paljbu.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 15:25   #2058
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Pa zar već nisi prodao Udaloja, i prije nego je stigao radar?

Bez panike, nerfat će oni to signurno. Možda ne sutra, ali sigurno kad dosta ekipa izgrajnda do Moskve.

Do tad bit na oprezu i fokusirat paljbu.
Nikad više ništa rusko iz principa....a pogotovo ne preko t8 dok ne poprave ekonomiju...prodano se može opet kupiti kad je izgrindano..

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 11.03.2016. u 15:35.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 15:31   #2059
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Samo još jedna u nizu od WG navlakuša: OP brodovi koje će svi grindati, kako bi kasnije bili pogođeni nerf čekićem.

Moja preporuka: počni igrat CV i potapaj ih s guštom jer imaju loš AA ako se ne varam. Ja znam da ja hoću.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 16:39   #2060
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Thore nemam ja za CV živaca...prije da ću postat casual player...još malo pa NO i onda eventualno Atago ili Tirpitza kupim (sljedeći mjesec) za farmanje love i gušt i to je to od love koju im dajem. Premium mi ističe za nekih 25 dana....previše sam potrošio love za ovu igru a što rade s njom je bezobrazluk. A ima i drugih igara koje mi ne cuclaju lovu a jako su zabavne...
A trebalo bi počet masovno bojkotirat mm i disconnectat se ako se u 4 partije za redom s t8 brodom dobije t9 i t10 brodove..srebro? fučka mi se...jedini je bad radi drugih igrača...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 16:47   #2061
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Pogledao to T6 cudo...
Ono, WTF. 3 turete, 9 cjevi, reload 8 sec i putanja shela ko da je rail gun. Nope, nije op. Konkurencija? Aoba....lol. Cleveland sa minobacacima?
Jos jedan u nizu brodova za nerf. Naravno, nako sta ekipa pokupuje premiume i izgrinda sva ta govna.

I sad zamislim to T6 cudo protiv Ataga. Ima duplo brzi reload od mene, ako se angla jos uvijek puca 6 cijevi na mene a vjerovatno busi sve i svasta.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 16:51   #2062
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Iskreno, da sam znao kako će se stvari odvijati, lijepo bi kupio Tirpitza, Pljesku i Ataga i uštedio sebi para i živaca i vremena. Da, uštedio bi i para.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 16:55   #2063
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Neznam sta ce ti 3 premium broda. Ako je za pare, jedan ti je dovoljan. Ako bas hoces trenirat kapetane u 3 razlicite strane, onda je to skup sport.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 19:22   #2064
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Zvučite kao da igrate ovo jer morate. Ovolika dolina suza ne postoji ni na official forumima kao na zadnje dvije stranice ovog topica.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 19:49   #2065
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Neznam sta ce ti 3 premium broda. Ako je za pare, jedan ti je dovoljan. Ako bas hoces trenirat kapetane u 3 razlicite strane, onda je to skup sport.
Mislio sam na slučaj da sad tek počinjem igrati i da znam sve što znam. Grindao bi samo do Minekazea i uzeo ta tri dobro balansirana premiuma i to je to.

Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Zvučite kao da igrate ovo jer morate. Ovolika dolina suza ne postoji ni na official forumima kao na zadnje dvije stranice ovog topica.
Pa čuj, ja pišem činjenično stanje. Ne igram jer moram. A kako sam počeo igrati tako mogu i smanjiti igranje ove igre ili potpuno prestati. Nema presinga. Moja stvar. Ima još jako dobrih igara na tržištu koja ne ovise o RNGu niti su money milking...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 20:28   #2066
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
Nitko ne igra "jer mora". Problem je u tome sto izdvojis novce za nesto sto bi trebalo biti dobro kroz cijeli vijek igre, nesto sto treba imati neke odredjene karakteristike koje se nebi smjele mijenjati kako se kad developeru sprdne.

Jer ovo sto sad rade je bezobrazno. Platis brod s odredjenim karakteristikama (koje su zadovoljavajuce) i onda oni u iducem patchu spojebu te karakteristike tako da to vise ne valja nicemu.

Nije problem da izdaju novi brod koji je po karakteristikama bolji od tog sto si kupio, nego je problem u konstantnom mijenjanju karakteristika brodova koji su vec vani.

Bezobrazluk na djelu.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 20:41   #2067
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor čuks Pregled postova
Nitko ne igra "jer mora". Problem je u tome sto izdvojis novce za nesto sto bi trebalo biti dobro kroz cijeli vijek igre, nesto sto treba imati neke odredjene karakteristike koje se nebi smjele mijenjati kako se kad developeru sprdne.

Jer ovo sto sad rade je bezobrazno. Platis brod s odredjenim karakteristikama (koje su zadovoljavajuce) i onda oni u iducem patchu spojebu te karakteristike tako da to vise ne valja nicemu.

Nije problem da izdaju novi brod koji je po karakteristikama bolji od tog sto si kupio, nego je problem u konstantnom mijenjanju karakteristika brodova koji su vec vani.

Bezobrazluk na djelu.
Ovdje nije bilo govora o premium brodovima, a politika WGa o premium brodovima je da ih nežele nerfat upravo iz razloga koje si naveo. A ako se nevaram, još niti jedan premium brod nije bio nerfan.

Ovdje se suze prolijevaju nad brodovima koji još nisu dostupni za igru i u testnoj su fazi. A i da završe na live serveru u ovakvom obliku, nisu niti blizu OP. Jako su slični njemačkim cruiserima kad su tek izašli. Odlični topovi, sve ostalo zaku*ac. Njemci su barem imali pristojan concealment, ovo su T1-T10 ruske verzije pensacole, barem sam toliko vidio na streamovima jučer i danas. Gledam streamove i smijem se kako rusima skidaju kormila i motore HE shellovima sa 15km. Da ne spominjem kako ih BBovi citadelaju iz svih mogućih kuteva.

Ako ćemo o OP brodovima, ona možemo o Zao-u kojeg nitko nije spomenio otkad postoji ovaj topic, a brod je bolji od svih ostalih cruisera na T10 i tako već mjesecima.

Treća stvar, nije mi jasno zašto ljudi žure za OP brodovima, pa plaćaju premium nebi li ih se dočepali čim prije? Ako su svi već toliko upoznati sa WG načinom rada onda ne kupujte premium.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 21:09   #2068
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Premium brodovi se ne nerfaju jer ih se onda može tužiti.
__________________
danijel_b je online   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 21:30   #2069
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
Moje isprike, shvatio sam da dijelom nerfaju i premium brodove

Mada, ne svidja mi se njihova taktika koju svako malo mijenjaju.

...ili je nemaju, kako izgleda.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2016., 22:38   #2070
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Ovdje nije bilo govora o premium brodovima, a politika WGa o premium brodovima je da ih nežele nerfat upravo iz razloga koje si naveo. A ako se nevaram, još niti jedan premium brod nije bio nerfan.

Ovdje se suze prolijevaju nad brodovima koji još nisu dostupni za igru i u testnoj su fazi. A i da završe na live serveru u ovakvom obliku, nisu niti blizu OP. Jako su slični njemačkim cruiserima kad su tek izašli. Odlični topovi, sve ostalo zaku*ac. Njemci su barem imali pristojan concealment, ovo su T1-T10 ruske verzije pensacole, barem sam toliko vidio na streamovima jučer i danas. Gledam streamove i smijem se kako rusima skidaju kormila i motore HE shellovima sa 15km. Da ne spominjem kako ih BBovi citadelaju iz svih mogućih kuteva.

Ako ćemo o OP brodovima, ona možemo o Zao-u kojeg nitko nije spomenio otkad postoji ovaj topic, a brod je bolji od svih ostalih cruisera na T10 i tako već mjesecima.

Treća stvar, nije mi jasno zašto ljudi žure za OP brodovima, pa plaćaju premium nebi li ih se dočepali čim prije? Ako su svi već toliko upoznati sa WG načinom rada onda ne kupujte premium.
Potpis. Pogotovo ova zadnja rečenica. Samo u ovom threadu se napisalo teksta o WG-u dovoljno da je svakome jasno kako oni posluju.

Prilagodiš se i ideš dalje. Nema smisla živcirati se. Ako ti se igra ne sviđa, ima drugih.

I ja se isto uvučem u ove rasprave pre lagano...

Što se tiče premium brodova. Nerfali su oni njih, itekako. Yubari bilo tko?? Poanta je da premium brodove vozi ekipa, pogotovo ove na T8, koja nema iskustva sa prethodnim tierima. Samim time ruši statistiku broda = ohoho, WG logika => treba buff.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na