Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.05.2018., 18:18   #22381
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova

Super za ubiti sat i pol do dva, otići sretan iz kina doma i prepričati one dobre fore s društvom na pivi.
Mijenjaj društvo asap
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2018., 18:24   #22382
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Dajte nemojte tako. To je vrhunski proizvod, već 10 godina stvaraju mehanizam za brutalno grabljenje para i prodaju action figurica
nub je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.05.2018., 18:26   #22383
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Mijenjaj društvo asap
U kakvo? "Navijače", pa da godinama stalno i samo pričamo o tome tko je što ukrao na kojoj benzinskoj u kojem dijelu svijeta?

Prerasli smo to...s time mi se mlađi buraz bavi sa svojom ekipom...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2018., 18:28   #22384
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Sve u redu, vama je dobra zabava, mozak na pašu i sretan ideš iz kina. Meni i hrpi ostalih ljudi nije, simple as that.

Jedan Dark Knight ima 9/10.. što je to, remek djelo?
pa kolko je tebi godina?

daj molim prosvijetli nas ostale sto je to posebno dobro kod avengersa, ili bilo kojeg filma o "superjunacima", znaci osim sto je puno krsa loma cgi-a i malo humora?

imas neku emotivnu povezanost sa Hulkom? Ili se vidis u nekim zivotnim situacijama skupa sa ironmanom?

Isto bih napisao i za batmana od christophera niolana da je isao napraviti jos 5 nastavaka. I ovo je bilo previse.

pa hebote, Marvel je 3 TRI puta isao raditi istu pricu o Spidermanu?! HALO, 3 PUTA reciklirati istu pricu. Moras biti ne znam kakav fan da pusis ta govna.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2018., 18:32   #22385
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
U kakvo? "Navijače", pa da godinama stalno i samo pričamo o tome tko je što ukrao na kojoj benzinskoj u kojem dijelu svijeta?

Prerasli smo to...s time mi se mlađi buraz bavi sa svojom ekipom...
Nebi znao navijača ni ja nemam već godinama otkad sam u mirovini...ali eto I ovo sad s tenisa ne priča o forama sa Avengersa no pun intended
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2018., 18:57   #22386
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
pa kolko je tebi godina?

daj molim prosvijetli nas ostale sto je to posebno dobro kod avengersa, ili bilo kojeg filma o "superjunacima", znaci osim sto je puno krsa loma cgi-a i malo humora?

imas neku emotivnu povezanost sa Hulkom? Ili se vidis u nekim zivotnim situacijama skupa sa ironmanom?

Isto bih napisao i za batmana od christophera niolana da je isao napraviti jos 5 nastavaka. I ovo je bilo previse.

pa hebote, Marvel je 3 TRI puta isao raditi istu pricu o Spidermanu?! HALO, 3 PUTA reciklirati istu pricu. Moras biti ne znam kakav fan da pusis ta govna.
Ovo sve iznad Spidermana.. dosadan si.

Za Spidermana.. nije Marvel nego Sony.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 04.05.2018., 19:21   #22387
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
pa daj odgovori na pitanje, ja sam svoj stav objasnio, ti nisi.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2018., 21:15   #22388
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
25

Kako da te prosvijetlim, to ili voliš ili ne voliš, a ja obožavam i hrpa drugih ljudi. Originalne Avengerse sam pogledao minimalno 15 puta, ostale filmove možda po 5 puta (ove novije nisam). Ima tu puno više toga u priči i povezanosti između likova pogotovo ako si čitao stripove, a ne samo šoranje i CGI.

Nemam emotivnu povezanost s Hulkom. S Iron Manom također nemam, ali mi je najdraži lik i presjeklo me na onaj trenutak u filmu. Vjerujem da ćeš znat koji.

Pričate da snimaju samo radi para.. a da, zaboravio sam da se filmovi snimaju džabe i ne u svrhu zarade.

Znam hrpu ekipe koji su veći fanovi Star Warsa nego ja Marvela pa ih ne pitam koliko imaju godina i jesu li normalni. Pogledam svaki Star Wars čisto radi zabave kao što ti pogledaš Avengerse i tjt.
__________________
Hala Madrid!

Zadnje izmijenjeno od: Mirkopoter. 04.05.2018. u 21:21.
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 04.05.2018., 21:24   #22389
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
U potpisu piše 33

Ipak ekipa fejka godine ovdje na forumu, a?
Zanimljivo.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2018., 21:27   #22390
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
To mi je univerzalna godina rođenja bila dok sam se još kao klinjo registrirao po stranicama gdje nisam smio
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.05.2018., 22:11   #22391
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
Black Panther - 3/10
Tok radnje je isti kao i u ostalim Marvelovim filmovima, jedino što su ovdje svi crni
domis je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2018., 22:13   #22392
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Film je baš odron, taman završio gledanje.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2018., 12:28   #22393
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480



Nisu. Naravno da je sve priprema za još samo jedan nastavak koji će vjerovatno imati još jedan nastavak.



Sam film kao i ostali Avengersi, šoranje i humor, ništa više. Niti jedan Marvel film osim Iron Man nisam pogledao više od jednom.

Što se tiče Visona:



Drago mi je da nisam jedini koje se pitao koji je njemu k***c. Jedan od najmoćnijih Avengersa, prolazi kroz zidove, ništa mu nitko ne može, niti jedan jedini potez nije napravio.

-->
Disney je tvornica novaca i gade mi se sve više. Sve je na istu šprancu, i sve je na nastavke. Uz to, skoro da neće biti film da nije Disney produkcije. Djeca mi gledaju crtiće, 80% dostupnih na tv-u su neki od Disney studija. Šopaju ih non stop.

Ono "gade mi se" je zbog načina na koji rade filmove, sve ima nastavak i sve je na istu šprancu s malim varijacijama. Više ne postoji film koji ima početak i kraj, nego je sve priprema za novi nastavak. Gledao sam nove Avengerse u kinu, i ušao sam s nadom da će imati kraj, kakav god, ali da će imati.




Nisu. Naravno da je sve priprema za još samo jedan nastavak koji će vjerovatno imati još jedan nastavak.



Sam film kao i ostali Avengersi, šoranje i humor, ništa više. Niti jedan Marvel film osim Iron Man nisam pogledao više od jednom.

Što se tiče Visona:



Drago mi je da nisam jedini koje se pitao koji je njemu k***c. Jedan od najmoćnijih Avengersa, prolazi kroz zidove, ništa mu nitko ne može, niti jedan jedini potez nije napravio.

Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2018., 13:01   #22394
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Pa kad su najavili Avengerse 3 najavili su i Avengerse 4. Normalno da će kraj biti takav da će se sve nastaviti u četvrtom dijelu. Ti si išao gledati i nadao se da će biti onako kako već znaš da neće biti.. mislim, wat?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 05.05.2018., 14:35   #22395
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
True. Pa znalo se da će bit četvrti nastavak, trojku i četvorku su zajedno snimali.
I ne kužim ovu harangu po nama kojima se sviđaju avenđersi. Kaj se dogodilo s onim; o ukusima se ne raspravlja? Zašto vama stvara problem to što je nama film dobar? Meni ne smeta što je nekom Dunkirk odličan, točnije, hebe mi se. Dajem ocjenu filmu po osjećaju zadovoljstva nakon odgledanog istog. I nakon avenđersa sam bio fes zadovoljan. Ja nikom ne kenjam jer mu je manchester by the sea ili 45 years odličan. Zabole me, uživaj, ja znam da sam ja dobio proljev od njih, no ne smeta me što su nekom dobri.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote