Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.01.2012., 02:07   #121
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ali rade sa više nego ostali moraš priznati + veliki d.o.o. i d.d.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 15:05   #122
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
..o ovome se manje više sve zna,i tko stoji i o javnim nabavama, režiranim natječajima, sistemima zapošljavanja itd. Ali nemoguće je govorit o tome a da se ne dotakne politike a ona je zabranjena na ovom forumu .
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.01.2012., 11:32   #123
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ali rade sa više nego ostali moraš priznati + veliki d.o.o. i d.d.
Normalno da rade više, ali i drugi rade dosta, plus što oni najveći dio priče (bar ono što je interesantno većini ovdje) rade kao distribucija HW-a, koja mnogima nije interesantna.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2012., 14:32   #124
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
najjače je od njih uzimat dijelove tipa serverske... veliš da imaš taj i taj model i trebaš ram, disk ili nekaj, a carevi odgovaraju dajte nam p/n toga što vam treba
syss je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2012., 14:48   #125
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
najjače je od njih uzimat dijelove tipa serverske... veliš da imaš taj i taj model i trebaš ram, disk ili nekaj, a carevi odgovaraju dajte nam p/n toga što vam treba
Pa u biti i je tako, onaj tko naručuje serversku opremu tako najčešće i traži. E sad, ako je netko tko traži nešto nestandardno, malo komada ili slično onda im je tlaka.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2012., 14:53   #126
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa nisu lemonade stand hebemu mater... hoću da mi naprave ponudu za fakin ram, a ne da mene ispitkuju "oćel' ovo da bude taj ram???"

bit će im tlaka kad uletim tamo sa šamarčinama
syss je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2012., 14:55   #127
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pa nisu lemonade stand hebemu mater... hoću da mi naprave ponudu za fakin ram, a ne da mene ispitkuju "oćel' ovo da bude taj ram???"

bit će im tlaka kad uletim tamo sa šamarčinama
A gle, da bi dobio pravi odgovor moraš imati nekog malo educiranijeg od prodavača koji je stigao iz HGSpota.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2012., 14:59   #128
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
LOL
syss je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2012., 15:05   #129
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
LOL
A gle, ovako zna biti smiješno, ali znaju se stvari zakomplicirati pa i oni prodavači koji znaju što i kako često traže provjeru.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2015., 16:34   #130
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Dakle kupio sam matičnu u protisu sa 24 mjeseca garancijom, garancija je taman istekla sad prije jedno pola godine cca i matična je nešto otišla. Kontaktiram ja asus i oni mi kažu da se obratim msanu da matična ima još garanciju da je garancija 36 mjeseci. I obratim se ja msanu i oni mi kažu da nemam više pravo na garaciju da je imala 24, ja proslijedim taj mail asusu i oni mi kažu da to nije točno da je 2012-e kad sam kupio matičnu imala 24 mjeseca garanciju nego 36 da po lokalnom zakonu je 24 mjeseca garancija, a Asus da daje 36 mjeseci garancije. I Nažalost da oni nemaju utjecaja na ponašanje distributera i jedini način da ostvarim garanciju je tužba inspekciji. Pitao sam ih da li nekako mogu napravit RMA pa im poslat, kažu da ne da to lokalno moram riješit. I sad mi nije jasno šta da radim ono vozaju me ko majmuna mislim stvarno neozbiljno od oboje njih.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 14.01.2015. u 16:40.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.01.2015., 16:48   #131
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Imao sličan upit nedavno - ploča ASRock iz Linksa s 36mj. gare crkla (uvoznik MRservis), odobrena nova ASUS s 24mj. jamstva od MRservisa!?

Prepiska mailom ispod (prije misec dana):
Citiraj:
Poštovani,
zanima me da li je servisni nalog br. HR-ZG1-XXXXXX (datuma 20.01.2014) pravovaljan?

Naime na servisnom nalogu ne piše za koji je to drugi proizvod zamijenjena neispravna matična ploča, i do kada teče novo jamstvo (odobrena je nova matična ploča drugog proizvođača).

Da li mi možete pomoći?
Citiraj:
Poštovani,

Jamstvo za zamjenu koja je obavljena je 2 godine.
Bitno je sačuvate taj servisni nalog i ukoliko u budućnosti nešto bude sa matičnom ,prilažete taj dokument i s njime ostvarujete jamstvo.

Lijepi pozdrav
Citiraj:
Hvala na informaciji, zar nisu ASUS matične pod trogodišnjim jamstvom?
Citiraj:
Poštovani,

Asus daje 2 godine jamstva.

Lijepi pozdrav
Nakon toga sam ih telefonski rješija, uz njihove isprike kako kolegica nije imala točnu inf., već je baratala onom starom predpotopnom kada je ASUS dava 2god. gare na svoje matične
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2015., 17:20   #132
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Dakle kupio sam matičnu u protisu sa 24 mjeseca garancijom, garancija je taman istekla sad prije jedno pola godine cca i matična je nešto otišla. Kontaktiram ja asus i oni mi kažu da se obratim msanu da matična ima još garanciju da je garancija 36 mjeseci. I obratim se ja msanu i oni mi kažu da nemam više pravo na garaciju da je imala 24, ja proslijedim taj mail asusu i oni mi kažu da to nije točno da je 2012-e kad sam kupio matičnu imala 24 mjeseca garanciju nego 36 da po lokalnom zakonu je 24 mjeseca garancija, a Asus da daje 36 mjeseci garancije. I Nažalost da oni nemaju utjecaja na ponašanje distributera i jedini način da ostvarim garanciju je tužba inspekciji. Pitao sam ih da li nekako mogu napravit RMA pa im poslat, kažu da ne da to lokalno moram riješit. I sad mi nije jasno šta da radim ono vozaju me ko majmuna mislim stvarno neozbiljno od oboje njih.
I ja sam kontaktirao Asus kada me je edigital zaje... s matičnom i isto su me otpilili kao i tebe.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2015., 17:26   #133
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
I sad mi nije jasno šta da radim
Ništa, jamstvo ti je 24 mjeseca, a Asus može davati i 25 godina, to ništa ne znači ako sami ne provode RMA na koji možeš slati.
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2015., 22:22   #134
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Koja sramota i neozbiljnost taj asus, fino ću ih oblatit di god stignem a bome sam im i fin mail poslao nazad, katastrofa. Asus nikad više!

Nisam reko da sam asusu proslijedio mail šta su spomenuli tužbu inspekciji i naravno na njega nisu odgovorili.

Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Nakon toga sam ih telefonski rješija, uz njihove isprike kako kolegica nije imala točnu inf., već je baratala onom starom predpotopnom kada je ASUS dava 2god. gare na svoje matične
Šta da ih pokušam telefonski nazvat pa pitat ?

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 14.01.2015. u 22:28.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2015., 16:38   #135
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Ti si valjda pročita moj post (tj. slučaj), ja tvoj jesam, i nije baš skroz isto.

Mene zanima ovaj dio iz tvog posta:
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Dakle kupio sam matičnu u protisu sa 24 mjeseca garancijom, garancija je taman istekla sad prije jedno pola godine cca i matična je nešto otišla....
Imaš li račun od protisa, i šta piše na njemu za jamstvo ako uopće piše (pretpostavljam 24. mj)?
Imaš li kutiju od te ploče (s donje strane bi tribala bit naljepnica uvoznika - vidi da li na njoj piše 36. mj.)?

Ispada da muljaju nesvjesno jer nemaju pojma o duljini jamstva, "ova" na telefon je otišla pitat nekog od "muških iz servisa" da joj potvrde moje navode od 3. god.

Broj koji sam nazva je bija na toj naljepnici uvoznika, s donje strane te tvorničke kutije od matične.

Inače sam sačuva Linksov račun od ploče koja prvotno kupljena u njih (s 3god. gare), i odobrenje zamjene od MR servisa s datumom (bez podataka o tipu/modelu matične koju su dali u zamjenu - tj. nova ASUS ploča).
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2015., 16:51   #136
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Imam račun od protisa na njemu piše 24 na kutiji nisam tu naljepnicu dobio kad sam kupio valjda je otpala il neš tako sam par proizvoda isto dobio di je prašina ušla na onaj ljepljivi dio naljepnice i otpala je jednostavno i nije je bilo na njemu. Kažu oni preko mejla smo se dopisivali da je i na papiru tom od njih šta je bio zaljepljen pisalo 24 te da nemaju namjeru mijenjat ploču...

Imam od drugog proizvoda naljepnicu pa predpostavljam da je broj isti, samo nemam nikakvog dokaza da zovem osim riječ ovog frajera iz asusa na mailu.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 15.01.2015. u 17:00.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2015., 09:55   #137
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Koja sramota i neozbiljnost taj asus, fino ću ih oblatit di god stignem a bome sam im i fin mail poslao nazad, katastrofa. Asus nikad više!

Nisam reko da sam asusu proslijedio mail šta su spomenuli tužbu inspekciji i naravno na njega nisu odgovorili.
Prvo što moraš shvatiti da Asus nije pravni subjekt u RH i da jamstvo i sve postprodajne postupke odrađuju ovlašteni servisi / distributeri po uvjetima koje oni daju, ne Asus.

Jedino što bi Asus mogao pomoći jest eventualno direktno njihov RMA, no to rade rijetki, da ne govorim kako je u pravilu neisplativo (procedura izvoza, transporta i slično može stajati poprilično, nekad više od same opreme).
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2015., 12:18   #138
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Prvo što moraš shvatiti da Asus nije pravni subjekt u RH i da jamstvo i sve postprodajne postupke odrađuju ovlašteni servisi / distributeri po uvjetima koje oni daju, ne Asus.

Jedino što bi Asus mogao pomoći jest eventualno direktno njihov RMA, no to rade rijetki, da ne govorim kako je u pravilu neisplativo (procedura izvoza, transporta i slično može stajati poprilično, nekad više od same opreme).
Pa mogu oni omogućiti RMA u nekom drugom servisu unutar EU, tada troškovi i nisu tako veliki. Ali ono što mene iritira kod njih je što se neće ni raspitati kod servisa/dobavljača u čemu je problem, pa ako otkriju da im ruše ugled svojim ponašanjem zaprijetiti otkazivanjem ugovora ili nešto...
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2015., 13:47   #139
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Pa mogu oni omogućiti RMA u nekom drugom servisu unutar EU, tada troškovi i nisu tako veliki. Ali ono što mene iritira kod njih je što se neće ni raspitati kod servisa/dobavljača u čemu je problem, pa ako otkriju da im ruše ugled svojim ponašanjem zaprijetiti otkazivanjem ugovora ili nešto...
Ne mogu oni samo tako "omogućiti" nekome drugome RMA. A distributera / uvoznika / ovlaštene servise mogu "tlačiti" samo u slučaju da krše uvjete ugovora, a to je jako rijetko slučaj.
Možeš mislit' što će Asus prekinuti suradnju s MSanom i sličnima zato jer se ljuti korisnik ispuhao preko maila...
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2015., 09:28   #140
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Znači šta ne isplati mi se niti zvat msan onda ? Mislim nemam nikakav dokaz osim maila da mi je frajer iz asusa reko 36 mjeseci da oni daju garanciju, a pošto nedaju RMA mogu bacit ploču u smeće, ako asus je odlučan u tom šta su mi preko maila rekli da mi neće zamijeniti.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2015., 10:11   #141
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Ako Asus daje 3g. gare, a lokalci 2g., logički bi bilo da pošalješ ploču na RMA proizvođaču u neki njihov EU RMA centar. Npr. Links prodaje XFX napajanja i daje 2g. gare, ali proizvođač daje 5g. što znači da u prve 2g. garu ostvaruješ u Linku, a poslije toga kod XFX-a.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2015., 10:29   #142
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ako Asus daje 3g. gare, a lokalci 2g., logički bi bilo da pošalješ ploču na RMA proizvođaču u neki njihov EU RMA centar. Npr. Links prodaje XFX napajanja i daje 2g. gare, ali proizvođač daje 5g. što znači da u prve 2g. garu ostvaruješ u Linku, a poslije toga kod XFX-a.
caka je sto ga je Asus odpilio za RMA

Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
a pošto nedaju RMA mogu bacit ploču u smeće, ako asus je odlučan u tom šta su mi preko maila rekli da mi neće zamijeniti.
da, mozes je bacit u smece, garancija ti je istekla :/ da se razumijemo, nisi ni prvi ni zadnji kojem je prdnula ploca malo poslje isteka garancije... tako da NHF

edit:
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Nije me asus "odpilio" već su samo se ogradili i rekli da to riješava lokalni distributer znači oni uopće nemaju RMA tako da nije me nitko odpilio nego jednostavno ga nedaju.
znaci odpilili su te :/ da su htjeli pomoc, izdali bi ti RMA obrazac i rekli posalji nam MBO u servisni centar taj i taj u Mađarsku, Nizozemsku... gdje vec...

Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Kakvoj inspekciji i kome se trebam uopće obratit te da li mi je taj mejl šta mi je poslao čovjek iz asusa dovoljan dokaz da ploča zaista ima kao šta on tvrdi 36 mjeseci garancije.
nikakva inspekcija tebi ne moze pomoc :/ u trenutku kupovine ta ploca je, u HR, imala 24mj jamstva. to ti pise na racunu i pisalo je na jamstvenom listu (za kojeg tvrdis da je otpo, tj da ga nemas), znaci garancija u HR ti je istekla... opet NHF, to su jednostavno cinjenice

Zadnje izmijenjeno od: nathan.fake. 18.01.2015. u 10:58.
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2015., 10:37   #143
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor nathan.fake Pregled postova
caka je sto ga je Asus odpilio za RMA
Nije me asus "odpilio" već su samo se ogradili i rekli da to riješava lokalni distributer znači oni uopće nemaju RMA tako da nije me nitko odpilio nego jednostavno ga nedaju. Rekli su mi da se obratim msanu i da riješim to s njima te da oni nemaju utjecaja na lokalne distributere kako se ponašaju da ako neće zamijenit idem na tužbu inspekciji... Kakvoj inspekciji i kome se trebam uopće obratit te da li mi je taj mejl šta mi je poslao čovjek iz asusa dovoljan dokaz da ploča zaista ima kao šta on tvrdi 36 mjeseci garancije.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 18.01.2015. u 10:44.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2015., 11:01   #144
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Nije me asus "odpilio" već su samo se ogradili i rekli da to riješava lokalni distributer znači oni uopće nemaju RMA tako da nije me nitko odpilio nego jednostavno ga nedaju. Rekli su mi da se obratim msanu i da riješim to s njima te da oni nemaju utjecaja na lokalne distributere kako se ponašaju da ako neće zamijenit idem na tužbu inspekciji... Kakvoj inspekciji i kome se trebam uopće obratit te da li mi je taj mejl šta mi je poslao čovjek iz asusa dovoljan dokaz da ploča zaista ima kao šta on tvrdi 36 mjeseci garancije.
Nikome. Zaboravi na to.
Ako ti netko ovdje izađe u susret, super. Ako ne, otpad.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2015., 11:19   #145
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
A dobro.... asus nikad više.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2015., 11:52   #146
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Nije me asus "odpilio" već su samo se ogradili i rekli da to riješava lokalni distributer znači oni uopće nemaju RMA tako da nije me nitko odpilio nego jednostavno ga nedaju. Rekli su mi da se obratim msanu i da riješim to s njima te da oni nemaju utjecaja na lokalne distributere kako se ponašaju da ako neće zamijenit idem na tužbu inspekciji... Kakvoj inspekciji i kome se trebam uopće obratit te da li mi je taj mejl šta mi je poslao čovjek iz asusa dovoljan dokaz da ploča zaista ima kao šta on tvrdi 36 mjeseci garancije.
Nema ti pomoci od DI jer ce te oni uputiti da to rijesis sa onim tko ti je prodao, tj trgovcem koji ti je prodao plocu.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2015., 12:21   #147
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
A dobro.... asus nikad više.
Nema ti to veze s Asusom. To je politika većine proizvođača.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2015., 12:50   #148
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Nema ti to veze s Asusom. To je politika većine proizvođača.
Ma znam zezam se malo, jbg ljut sam, sad trebam od nekud skrpat keš za novu a broke sam tako da ta garancija bi mi odlično došla, a ne znam šta da kažem osim peh eto, nije asus tu kriv sve mi je jasno sa svakim proizvođačem kao i s asusom imam i dobrih i loših iskustva nema tu nekog najboljeg niti najpouzdanijeg, elektronika je jednostavno lutrija.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 18.01.2015. u 13:35.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2015., 14:20   #149
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Jedina ploča koja koja mi je ikad crkla bila je ASUS A7-N8X-X (naravno pola godina nakon isteka gare - USB/PS2 portovi "otišli") -.-

Druga ASUS (AM3+), jedna ASRock (LGA775) i 2 GIGABYTE (LGA775) bile super (silikonska lutrija )
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na