Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.12.2008., 03:26   #121
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,885
@dizel ako je samo "Disk knight" u pitanju jesi pogledao ovu temu ? http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=91080
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2008., 18:30   #122
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Da koliko sam skuzio samo taj Disk Knight se nasrao. Hm, bas mi i nije pametno rebootati komp i cackati po safe modu dok proces u firmi stoji, treba mi nekakvo rjesenje koje ce ga eliminirati iz Windoza.
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.12.2008., 19:28   #123
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Posto imam napokon svejeze windoze tj. Vistu 64bit, rekoh idem onda promjeniti i neke programe koje koristim vec godinama......pocevsi od programa za gledanje filmova do famoznih AV i firewalla....
Do sada sam imao sve moguce AV i firewalle....i onda ostao na AVG free i Comodo firewall-u. I sada gledam novi Comodo i ono wtf....stavili su neki ultralosi av u njega za popizdit! Inace stvarno nisam zahtjevan i ostao bih na tome Comodu sa integriranim AV, ali tako sporo skenira komp da je za ne povjerovat! Stvarno su unistili odlican firewall...IMHO. Da...znam da mogu instalirati samo firewall, ali ipak mislim da to vise nije to.....
I sta sada napraviti!? Kupiti necu sigurno nista.....kao i vecina ekipe ovdje nesto su "kupiti" preko neta.....mislim ono, glupe su mi tu neke izjave kako kupujete AV i sl. kada svi znamo da nije tako... Shvacam ekipu koja mora imati original AV i ostale poizvode ako imaju firmu, ali ne vidim bas neki smisao kupovanja AV i ostalih programa za nas korisnike koji koristimo komp "za po doma".
Sada idem u potragu za nekim novim rijesenjem, a vjerojatno se to biti opet AVG free + ZA free umjesto Comoda...jer mi se ne da jos i sa tim glupostima zezati i svako malo nalaziti po netu nove kljuceve i sl...a i ne pikam bas tude usb-e u svoju kantu....i ne posjecujem neke "sumnjive " stranice jer nisam napaljeni 16-godisnjak kojemu je klavna rijec koju tipka u google "free xxx".


P.S.

Radi KIS 2009 sam prije par dana morao "format c" raditi posto je program pobrisao na neku foru sve i svasta.....tj. shebo mi kompletno Vistu.
A i ova tu neka prepiranja tipa ovaj av je bolji od ovoga...mislim totalna glupost. Svatko ima iz nekoga svoga razloga svoga favorita i to je to... Svaki AV radi svoj posao kako treba, a ako se nesto i zabrlja to je u vecini slucajeva kriv sam korisnik koji klika na sve moguce linkove i instalira svakakvu glupost koja mu dode pod ruku.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2009., 00:16   #124
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Od danas ova kombinacija:

AV Avast Antivirus 2009. Pro
FW Outpost Firewall Pro 2009

Sve radi ok, jedino sto mi je odmah nakon prvoga skeniranja Avast nasao virus kojega AVG nije nikada nalazio...a taj file stoji na kompu mjesecima.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2009., 01:03   #125
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
To ne mora nista znaciti, neki antivirusi su jednostavno preparanoicni... Dokaz tome je sto ti vjerojatno nikakva steta na kompu nije nastala u medjuvremenu, zar ne?
Paxton je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2009., 01:12   #126
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Ja vec zadnjih par godina koristim NOD32 fino podesen i ne koristim nikakav firewall, i sve super radi.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je online   Reply With Quote
Staro 05.02.2009., 01:12   #127
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
@win32

neki stvarno i kupe antivirus. Cisto jer ne vole da im se definicije skidaju s nekih ruskih servera obradjene tako da preskacu favorite autora istih i slicno a free rjesenja su uskracena za opcije koje zele.
no price o poticanju autora dobrih programa ne pusim ni ja
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2009., 23:55   #128
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
@win32

neki stvarno i kupe antivirus. Cisto jer ne vole da im se definicije skidaju s nekih ruskih servera obradjene tako da preskacu favorite autora istih i slicno a free rjesenja su uskracena za opcije koje zele.
no price o poticanju autora dobrih programa ne pusim ni ja
Kada budem bio u mogucnosti kupovati AV, igre, OS i sve ostalo legalno...nece nitko biti sretniji od mene, ali da to radim sva placa bi mi otisla na software.....sa obzirom na nas standard.
Do toga trenutka se vec nekako snalazim....a svi znamo kako.
Nego, zanima me ovo.....Avast Antivirus 2009. Pro ima opciju koju nisam vidio kod niti jednog drugog AV-a (ili sam vidio, ali pod drugim imenom), a to je "VRDB". Dali mi moze netko reci sta je zapravo taj famozni "VRDB" i dali mi se isplati imati ga stalno ukljucenoga ili da ga iskljucim....nisam skuzio smisao te opcije u potpunosti. Koliko sam skuzio on skenira sve file-ove i u slucaju da dode do neke gluposti i navucem si neki virus na komp, taj "VRDB" sredi fileove tj. "popravi" ih ili sta!?

Posto imam dual-boot, XP + SP3 i Vista Ultimate 64bit + SP1, tako sam probao razlicite kombinacije AV i FW.
Na XP-u imam navedenu kombinaciju i radi za sada super, a na Visti sam do jucer za probu imao kompletan Comodo IS....i danas mu je trebalo skoro cijeli dan da mi skenira komp! Tako lose izvedeno rijesenje, tj. tako losu kombinaciju koju je Comodo napravio nisam mogao ni zamisliti. FW im je odlican i nemam nikakve zamjerke.....kada se namjesti sasvim super radi, ali ovaj integrirani AV je toliko los da nemam rijeci. Uistinu su mu trebali sati da mi skenira komp....na kraju sam sve stopirao i maknio kompletan Comodo sa Viste i stavio Outpost Security Suite Pro 2009 koji mi radi za sada odlicno i sasvim sam zadovoljan.....radi kako treba. Makar nisam bas pobornik "all in one" rijesenja, ali eto...radi kako treba i ja zadovoljan.
Vjerujem da je svaki program dobar tj. bolje ista, nego nista....ali ovo sa Comodom i njihovim integriranim AV je uistinu katastrofa.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2009., 01:08   #129
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
Od danas ova kombinacija:

AV Avast Antivirus 2009. Pro
FW Outpost Firewall Pro 2009

Sve radi ok, jedino sto mi je odmah nakon prvoga skeniranja Avast nasao virus kojega AVG nije nikada nalazio...a taj file stoji na kompu mjesecima.
Mora da se šališ pa osobno znam da je Avast Pro i najnoviji updatei imao detekciju 0 dok je na istom računalu Kaspersky potamanio 20 komada uključujući i AV2009 koji je toliko preočit nije da hvalim KAV/KIS (i NOD je super) ali Avast je sranje

O sjeb***** Winsa sa KAV/KISom, to je bullshit ako se Kaspersky zna koristit i ne buba samo OK/DELETE
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2009., 01:13   #130
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
i ja sam prezadovoljan sa KIS-om.
jedino mi ide na zivce sto mi zablokira kad odem u report. uvijek zablokira. nemam pojma zasto. cak se dogadjalo nakon cistog diska bez i jedne stvari osim windowsa. znaci nije moglo radi velikog popisa zaraza blokirat. jel se jos kome to dogadjalo?
A.J. je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.02.2009., 01:37   #131
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor A.J. Pregled postova
i ja sam prezadovoljan sa KIS-om.
jedino mi ide na zivce sto mi zablokira kad odem u report. uvijek zablokira. nemam pojma zasto. cak se dogadjalo nakon cistog diska bez i jedne stvari osim windowsa. znaci nije moglo radi velikog popisa zaraza blokirat. jel se jos kome to dogadjalo?
Osim ako isključimo stara zagušena spora računala nikada, jednostavno radi super.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2009., 03:54   #132
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
Kada budem bio u mogucnosti kupovati AV, igre, OS i sve ostalo legalno...nece nitko biti sretniji od mene, ali da to radim sva placa bi mi otisla na software.....sa obzirom na nas standard.
Do toga trenutka se vec nekako snalazim....a svi znamo kako.
Nego, zanima me ovo.....Avast Antivirus 2009. Pro ima opciju koju nisam vidio kod niti jednog drugog AV-a (ili sam vidio, ali pod drugim imenom), a to je "VRDB". Dali mi moze netko reci sta je zapravo taj famozni "VRDB" i dali mi se isplati imati ga stalno ukljucenoga ili da ga iskljucim....nisam skuzio smisao te opcije u potpunosti. Koliko sam skuzio on skenira sve file-ove i u slucaju da dode do neke gluposti i navucem si neki virus na komp, taj "VRDB" sredi fileove tj. "popravi" ih ili sta!
To isto ima i NOD samo pod drugim imenom (skracenicom). Sluzi za to da ti AV prečešljava fileove dok je komp u "idle" stanju, i ukljanja gamad prije nego što ti pokreneš ručno skeniranje AV-a.

Trenutno sam p'jan ko guz'ca jer sam o'šo do paba da se opustim pred ispit, ali mislim da je to jedna te ista stvar...
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je online   Reply With Quote
Staro 07.02.2009., 09:05   #133
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Evo za ljubitelje free AV jos jednog igraca

http://www.snapfiles.com/get/risingavfree.html

kakav je ne znam, nisam probao. Moj NOD32 radi kako treba
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2009., 11:18   #134
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor Paxton Pregled postova
To ne mora nista znaciti, neki antivirusi su jednostavno preparanoicni... Dokaz tome je sto ti vjerojatno nikakva steta na kompu nije nastala u medjuvremenu, zar ne?
Hmmm......mozda i nije nesto napravio, a mozda je zapravo nekome cijelo vrijeme slao podatke....hvala Bogu da nista ne placam preko net-a, a ovo preko "tokena" mu nece bas pomoci.

Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Mora da se šališ pa osobno znam da je Avast Pro i najnoviji updatei imao detekciju 0 dok je na istom računalu Kaspersky potamanio 20 komada uključujući i AV2009 koji je toliko preočit nije da hvalim KAV/KIS (i NOD je super) ali Avast je sranje

O sjeb***** Winsa sa KAV/KISom, to je bullshit ako se Kaspersky zna koristit i ne buba samo OK/DELETE
Instalirao sam KIS i nakon njega je isao "format c"....i druge zavrzlame o kojima necu ovdje.
Ne znam, ali meni sljaka ok...za sada. Ako skuzim da se nesto glupira staviti cu neki drugi. Kod KIS-a mi je recimo ok AV, ali FW mi nije bas nesto bajno....opcenito ne volim te "all in one" stvari, kao sto sam rekao.
Vidjeti cu neko vrijeme kako sljaka, ali tesko da ce se neki virus "provuci". Ostavio bih si AVG, ali je uistinu preparanoican.....mozda je nekima to ok, ali meni je pocelo laganini smetat....a i koristim ga godinama pa mi dopizdio.

Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
To isto ima i NOD samo pod drugim imenom (skracenicom). Sluzi za to da ti AV prečešljava fileove dok je komp u "idle" stanju, i ukljanja gamad prije nego što ti pokreneš ručno skeniranje AV-a.

Trenutno sam p'jan ko guz'ca jer sam o'šo do paba da se opustim pred ispit, ali mislim da je to jedna te ista stvar...
Hehehe...hvala, onda te necu sada preozbiljno shvatit....sala...
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2009., 11:23   #135
Betty
Premium
Moj komp
 
Betty's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 34
Definitivno Bit Defender Internet Security,ja sam prezadovoljan s njime...all in one
Betty je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2009., 11:54   #136
Delta S4
She`s back...
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 983
Može li se "imati virus", a da on ne stvara nikakve probleme? Mislim, nema usporavanja, crasheva...itd. Ali neki ljudi kojima sam dao neke stvari sa svog kompa (preko usb sticka) su počeli imati gadnih problema s kompom Pa sam malo paranoičan... Kako bi Urkel boy rekao: "Did I do thaaaaat?"

Koristim Avast 4.8 home edition. Postoji li neko bolje besplatno rjšenje? Doista nemam namjeru kupovati antivirusne programe jer koliko vidim nijedan nije 100% siguran
Delta S4 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2009., 16:07   #137
kalixius
...carpe diem...
 
kalixius's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - okolica
Postovi: 1,363
Od prošlog tjedna bježim od AVG jer mi je iako sa najnovijim Update-om uspio propustiti neki virus i zbog čega mi se kompjuter podosta usporio.

Zato sam prešao na NOD32 koji je pravilno podešen uspio svu prijetnju ukloniti te njega trenutačno preporučujem većini korisnika.
kalixius je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 01:42   #138
NITROS
Premium
Moj komp
 
NITROS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Varaždin - Zagreb
Postovi: 874
Kao prvo ispričavam se na dizanju teme, ali imam jedno pitanje.
Ovu temu sam pročešljao već 100 puta, ali nikako da se odlučim.

Kupujem sutra antivirus, do sada sam koristio AVG i NOD32. S NODom sam prezadovoljan, ali sada razmišljam između NOD32 i Kaspersky. Znači koji uopće moram kupiti Kaspersky, vidim da ima mali milion različitih paketa, te koje je vaše mišljenje o ovoj dvojici.

Treba mi za osobno računalo.

Cijena max 550kn

Hvala vam!
__________________
MacBook Pro 15" (late 2011), 16GB RAM, Quad 2.2 i7
Asus PA246Q
Wacom Intuos 4 M
NITROS je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 04:46   #139
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,885
Preporuka ide za kaspersky.. Ako zelis samo antivirus onda je za tebe ovo-> http://www.kaspersky.com/kaspersky_anti-virus
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 05:39   #140
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Javit će se netko s preporukom za Kaspersky, netko za NOD, netko za nešt treće.. Ali ako si dosad imao NOD i prezadovoljan si, čemu onda prelaziti na nešto drugo? Nemoj popravljat ono što nije pokvareno, to mi u 99% slučajeva samo donese probleme.
  Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 09:43   #141
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
instaliraj trial kaspersky-a pa vidi jel ti odgovara, ja ga trenutno imam kao trial i nije ništa pronašao (isto kao i NOD), jedino što mi kod njega smeta je to što pri svakom pokretnju računala (pa čak i iz stand by-a) radi quick scan sustava

uglavnom uskoro se vraćam na ESET 4 sa kojim sam bio zadovoljan
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 10:27   #142
NITROS
Premium
Moj komp
 
NITROS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Varaždin - Zagreb
Postovi: 874
Nybelung, baš toga se i bojim. Tako i kod mene, popravljanje nečega što dobro radi, uvijek završi sa glupošću.
Ma uglavnom, došao sam u dućan i pitao za NOD32 kolika je cijena, pošto u dućanima imaju ili NOD32 ili BitDefender. I pita mene prodavač, a nećeš Kaspersky. Uopće nisam znao da ga imaju. Tako da mi je to poljuljalo malo odluku. Znam da Kaspersky hvale kao odličan antivirusni software, a i NOD kada se namjesti.
Zato sam i pitao ovdje da ćujem da li tko ima ideju, ali budem stavio sad kaspersky trial, pa ću vidjeti
Hvala svima na odgovorima!
__________________
MacBook Pro 15" (late 2011), 16GB RAM, Quad 2.2 i7
Asus PA246Q
Wacom Intuos 4 M
NITROS je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 11:17   #143
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor Buger Pregled postova
instaliraj trial kaspersky-a pa vidi jel ti odgovara, ja ga trenutno imam kao trial i nije ništa pronašao (isto kao i NOD), jedino što mi kod njega smeta je to što pri svakom pokretnju računala (pa čak i iz stand by-a) radi quick scan sustava
ja koristim Kaspersky internet security. i kod mene nema tog skeniranja kad ulazim iz standby. ako je bilo onda sam vjerojatno iskljucio. pogledaj u Control Panel -> Scheduled Tasks ako nema u postavkama. sad sam na brzinu pogledao u postavkama i nisam mogao naci
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 13:22   #144
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Ovako,ja sam godinama koristio KIS,na starom kompu pogotovo i mislio sam da je spor zato jer je star. Onda sam slozio konfu koju imam sad,WinXP leti,stavim KIS,više ne lete Potom sam uzeo samo KAV i ko takav mi je bio najbolji. Naravno kako mislim pare za licencu dat NE,na preporuku sam dobio Aviru Free8skinuo) i vec par mj stiti moj sustav a na kraju svakom MJ bacim scan s KAVom koji vidi vraga,ništa ne nalazi Stoga moja preporuka....
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 14:35   #145
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,660
Ja godinama koristim NOD, jos od najstarijih verzija je svoj posa obavlja odlicno... Trenutno imam v.4 i nemam prigovora, tako reci niti neznam da ga imam (jer ne usporava komp ni malo) .. Vidim da mi komp uvik radi normalno i bez ikakvih zastajkivanja, znaci da i dalje obavlja posa kako triba
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 16:46   #146
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,919
kasperksky is - definitivno najbolji. par godina ga koristim i sve super, nikad problema.

usporavanje sistema ne osjetim, sve je to do postavki
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 17:33   #147
NITROS
Premium
Moj komp
 
NITROS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Varaždin - Zagreb
Postovi: 874
E sad, zanima me još jedna stvar. Da li postoji neki link gdje se može onako lijepo urediti Kaspersky kao što je ono bio link za urediti NOD32. Ono da se namjeste najbolje postavke i slično. Pošto ne poznam kaspersky da nebi došlo do neke gluposti.
Hvala vam
__________________
MacBook Pro 15" (late 2011), 16GB RAM, Quad 2.2 i7
Asus PA246Q
Wacom Intuos 4 M
NITROS je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 19:41   #148
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor NITROS Pregled postova
E sad, zanima me još jedna stvar. Da li postoji neki link gdje se može onako lijepo urediti Kaspersky kao što je ono bio link za urediti NOD32. Ono da se namjeste najbolje postavke i slično. Pošto ne poznam kaspersky da nebi došlo do neke gluposti.
Hvala vam
Ja koristim KAV2010 i sve radi OK po defaultu. Ja mu samo isključim ona sve notification sranja
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 20:20   #149
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
hvala baja na info. nisam ni znao da je dosla 2010 verzija
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 20:49   #150
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
ja sam na nod32, točnije na ESET Smart Security Business Edition.. i uopće ga ne primjećujem.. ponekad kaže da se apdejtao i to je sve.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na