Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.09.2010., 15:16   #211
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
A jesi namjestio pod display >> Album art?

http://www.pohrani.com/?3f/q9/35kzMmss/mitofoo2.jpg

Ako nisi promijeni, pa resetiraj foobar i vidi ima li kakvih promjena.

Onda kod te prve slike, desni klik na taj prostor gdje su ti coveri (chronflow) >> chronflow preferences >> album source >> sources
morph je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2010., 15:40   #212
Babaloo
In the lab...
 
Babaloo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 928
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
A jesi namjestio pod display >> Album art?

http://www.pohrani.com/?3f/q9/35kzMmss/mitofoo2.jpg

Ako nisi promijeni, pa resetiraj foobar i vidi ima li kakvih promjena.

Onda kod te prve slike, desni klik na taj prostor gdje su ti coveri (chronflow) >> chronflow preferences >> album source >> sources
A sad sam se već izgubio. dodao sam ovo što si mi rekao,a dodao sam i još neke oblike da mi prepozna, ali sad više neznam šta je od toga upalilo a šta ne. Jer vidim da su se pojavili neki novi cover koji su imenovani kao "front" a koji nisu prije bili.
__________________
** AMD FX-4300 @ 3.8 Ghz ** Asrock 990FX Deluxe 3 **16 GB G-Skill 1600Mhz ** Intel 545s 500 GB + 2xWD 1 TB ** MSI GTX 660 2GB ** DVD-RW LG H42N ** Corsair HX620 ** Logitech MX Master 2S ** Dell U2414 **SAMA Vulture
Babaloo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.09.2010., 15:41   #213
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Babaloo Pregled postova
A sad sam se već izgubio. dodao sam ovo što si mi rekao,a dodao sam i još neke oblike da mi prepozna, ali sad više neznam šta je od toga upalilo a šta ne. Jer vidim da su se pojavili neki novi cover koji su imenovani kao "front" a koji nisu prije bili.
Sad imas covere svugdje ili jos negdje fale?
morph je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2010., 15:43   #214
Babaloo
In the lab...
 
Babaloo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 928
ne,još uvijek negdje fale. neki coveri su mi imenovani samo kao "folder", neki kao "front", a neki kao"ime izviđača ili albuma - front/back" (ovisno o kojem se coveru radi. I neke mi je prepoznao bez problema,a neke jednostavno neće. Ja bih jednostavno htio da prepozna onu sliku koja u sebi ima naziv ili samo "front/folder" ili ime albuma/izvođača i onda u nastavku "front"
__________________
** AMD FX-4300 @ 3.8 Ghz ** Asrock 990FX Deluxe 3 **16 GB G-Skill 1600Mhz ** Intel 545s 500 GB + 2xWD 1 TB ** MSI GTX 660 2GB ** DVD-RW LG H42N ** Corsair HX620 ** Logitech MX Master 2S ** Dell U2414 **SAMA Vulture
Babaloo je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2010., 15:51   #215
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Babaloo Pregled postova
ne,još uvijek negdje fale. neki coveri su mi imenovani samo kao "folder", neki kao "front", a neki kao"ime izviđača ili albuma - front/back" (ovisno o kojem se coveru radi. I neke mi je prepoznao bez problema,a neke jednostavno neće. Ja bih jednostavno htio da prepozna onu sliku koja u sebi ima naziv ili samo "front/folder" ili ime albuma/izvođača i onda u nastavku "front"
Ime izvođača - front.jpg nije isto sto i front.jpg, tako da nije do foobara nego do onoga sto mu ti zadas. Probaj unijeti pod display >> album art *front.jpg
s tim da mislim da ti wildcard (zvjezdica) nece raditi svugdje (chronflow), ali probaj pa vidi.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2010., 16:01   #216
Babaloo
In the lab...
 
Babaloo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 928
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Ime izvođača - front.jpg nije isto sto i front.jpg, tako da nije do foobara nego do onoga sto mu ti zadas. Probaj unijeti pod display >> album art *front.jpg
s tim da mislim da ti wildcard (zvjezdica) nece raditi svugdje (chronflow), ali probaj pa vidi.
ma da,znam da nije isto,nego sam samo htio da prepozna tu riječ iz naziva, pa da učita, nego nisam znao kako se to stavi ako ima drugačije ime a sadrži i front/back ili folder naziv. jel trebam taj wildcard staviti još negdje osim na display->albumart?

upravo isproba,ni to ne radi...ah niš,ostaje mi preimenovanje

al hvala na pomoći inače
__________________
** AMD FX-4300 @ 3.8 Ghz ** Asrock 990FX Deluxe 3 **16 GB G-Skill 1600Mhz ** Intel 545s 500 GB + 2xWD 1 TB ** MSI GTX 660 2GB ** DVD-RW LG H42N ** Corsair HX620 ** Logitech MX Master 2S ** Dell U2414 **SAMA Vulture
Babaloo je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2010., 16:09   #217
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Babaloo Pregled postova
ma da,znam da nije isto,nego sam samo htio da prepozna tu riječ iz naziva, pa da učita, nego nisam znao kako se to stavi ako ima drugačije ime a sadrži i front/back ili folder naziv. jel trebam taj wildcard staviti još negdje osim na display->albumart?

upravo isproba,ni to ne radi...ah niš,ostaje mi preimenovanje

al hvala na pomoći inače
A mozes ga probati staviti svugdje gdje stelas taj path do covera, ali nisam siguran da ce proraditi. Ne znam koje komponente podrzavaju taj wildcard, a koje ne. IMHO najbolja opcija je preimenovanje covera.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2010., 20:00   #218
Babaloo
In the lab...
 
Babaloo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 928
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
A mozes ga probati staviti svugdje gdje stelas taj path do covera, ali nisam siguran da ce proraditi. Ne znam koje komponente podrzavaju taj wildcard, a koje ne. IMHO najbolja opcija je preimenovanje covera.
apdejt, apdejt!
kada stavim da mi slika cover je u obliku "folder" (s malim slovom f) onda sve pokazuje ok, sad kad bih još znao gdje to moram isto namjestiti za veliko slovo.....
__________________
** AMD FX-4300 @ 3.8 Ghz ** Asrock 990FX Deluxe 3 **16 GB G-Skill 1600Mhz ** Intel 545s 500 GB + 2xWD 1 TB ** MSI GTX 660 2GB ** DVD-RW LG H42N ** Corsair HX620 ** Logitech MX Master 2S ** Dell U2414 **SAMA Vulture
Babaloo je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2010., 20:16   #219
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Babaloo Pregled postova
apdejt, apdejt!
kada stavim da mi slika cover je u obliku "folder" (s malim slovom f) onda sve pokazuje ok, sad kad bih još znao gdje to moram isto namjestiti za veliko slovo.....
Koliko ja znam velika i mala slova ne igraju nikakvu ulogu.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2010., 20:23   #220
Babaloo
In the lab...
 
Babaloo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 928
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Koliko ja znam velika i mala slova ne igraju nikakvu ulogu.
da,upravo sam to sad i ja otkrio
__________________
** AMD FX-4300 @ 3.8 Ghz ** Asrock 990FX Deluxe 3 **16 GB G-Skill 1600Mhz ** Intel 545s 500 GB + 2xWD 1 TB ** MSI GTX 660 2GB ** DVD-RW LG H42N ** Corsair HX620 ** Logitech MX Master 2S ** Dell U2414 **SAMA Vulture
Babaloo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.09.2010., 23:07   #221
Babaloo
In the lab...
 
Babaloo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 928
Ajde već kad davim da udavim do kraja....
pošto meni svaki album ima svoju playlistu u folderu u *.m3u obliku, da li postoji mogućnost da mi foobar učita samo te playliste,a ne foldere s muzikom? Znači pokažem mu na glavni direktorij s mp3-icama i onda on iz poddirektorija izvlači playliste iz svakog foldera
__________________
** AMD FX-4300 @ 3.8 Ghz ** Asrock 990FX Deluxe 3 **16 GB G-Skill 1600Mhz ** Intel 545s 500 GB + 2xWD 1 TB ** MSI GTX 660 2GB ** DVD-RW LG H42N ** Corsair HX620 ** Logitech MX Master 2S ** Dell U2414 **SAMA Vulture
Babaloo je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2010., 23:49   #222
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Babaloo Pregled postova
Ajde već kad davim da udavim do kraja....
pošto meni svaki album ima svoju playlistu u folderu u *.m3u obliku, da li postoji mogućnost da mi foobar učita samo te playliste,a ne foldere s muzikom? Znači pokažem mu na glavni direktorij s mp3-icama i onda on iz poddirektorija izvlači playliste iz svakog foldera
Mozes iskopirati te sve playliste u jedan folder pa ih sve zajedno loadati (u onom lijevom sidepanelu, desni klik ispod playlist ili dolje lijevo klik na kotacic >> file load playlist >> shift + click i sve ih selektiras). Tako ces dobiti jedna playlista - jedan album.

Ako ih hoces samo nadodati na postojecu playlistu preko *.m3u onda ides na kotacic (ili zupcanik sta je vec) >> file >> add files i selektiras *.m3u

Mozes i u media library odrediti da skenira samo odredjene filetypove pa bi mogao ograniciti na *.m3u i onda ih ne bi morao kopirati u poseban folder, ali ne znam bi li to radilo kako treba.

Ja ne koristim foobar na taj nacin pa nemam iskustva sa tim tako da su ovi prijedlozi onako nabrzinu iz glave pa vidi odgovara li ti koji od njih.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2010., 17:57   #223
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
evo ovako da neotvaram temu i dok nisam krenio u podesavanje svega kako ja zelim, pa da prvo pitam neke stvari...

Dali postoji opcija i dali se moze namjsestit shortcat za (trenutno brisanje), znaci kad oznacim pjesmu ili recimo pjesma koja svira da stisnem odredjeni shortcat i oni neidu u recycle bin vec totalno brisem s kompa( ako ima molio bih link )

Dali mozda ima opcija umjesto skidanja svih cover-a da on povlaci s net-a slike i ostalo, znaci dok svira da imam sliku ili info o pjesmi (preletio sam nabrzinu vodic, pa sam mozda preskocio nesto o ovome, najvise me zanimalo ovo za brisanje pjesama)

ako se sjetim jos neceg sto me zanima budem editirao post

hvala unaprijed
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2010., 18:08   #224
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Za brisanje nemam pojma, nikad mi takvo sto nije trebalo pa nisam niti trazio nacin da se to izvede.

A za ovo drugo postoji Biography view, ako si mislio na informacije o izvođaču ili albumu
http://www.hydrogenaudio.org/forums/...5&st=0&start=0
morph je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2010., 20:20   #225
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
evo mene ponovo (opet s novim upitima)

http://img831.imageshack.us/img831/8830/16474680.png

htio bi da imam ovakav (samo gornji dio, di ide duzina pjesme, info (title - artist), netreba mi ovo za prebacivanje, naprijed, nazad, random jer to vec sad imam sve na shortcat-ovima, no volio bih ako je moguce izvest da pod nekom (ajmo reci strijelicom - "drop Down menu" mogu imat playliste...da ubacim recimo u taj "crni/glavni dio" onak malu strijelicu prema dolje ili moze i pisati playliste pa da mogu odabrati (ili u donjem dijelu). BTW dal se moze staviti na shortcat playlista npr. 80's CTRL + 1, Domace CTRL + 2...

isto tako dal mogu u popis pjesama (playlisti) u pozadini staviti kao u winampu onaj "visualation" gdje se preljevaju/pretvaraju itd itd (vidio sam da na forumu foobar-a imaju ljudi slicno rijesenje)

mali popup kad se pjesma promjeni pa iskoci sastrane, koja ide... (edit: sad sam tek skonto da je vec ubaceno u foobar taj mali popup kad sam ga spustio u tray)

U kratkim crtama sto trebam
-sto jednostavniji i oku ugodniji config, znaci da imam info o kvaliteti, extension, title, artist, popup menu (kad pjesma krene)...

zahvaljujem unaprijed

EDIT: moze preporuka za channel mixer spojeno mi je na kucno kino 5.1, SPDIF


EDIT 2: evo htio bih da ovako izgleda, znaci uber jednostavno, jedino sto bi bilo super ako moze iza te playliste biti spectrum ili nesto drugo, da me neubija ta bijela boja



__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna

Zadnje izmijenjeno od: fre@k. 24.09.2010. u 21:22.
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2011., 21:37   #226
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Netko zna stranicu za download kvalitetnih skinova?
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2011., 19:11   #227
HD3850
Premium
Moj komp
 
HD3850's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 314
Pozdrav!!! Imam problem sa temama za ovaj player..tj novi sam u tomei stavio sam si dfx i dsp efekte i sl, ali teme jednostavno nemogu . skinem par tema i spremim ih u folder di su teme, ali nemogu otvoriti to...jednostavno neznam, i trazim po webu, ali neznam sta da napravim...da li treba nekakav plugin ili nes slicno za to? pliz pomagajte
HD3850 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 22:49   #228
mire777
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: bg
Postovi: 7
Question

Da li mi neko moze pomoci? Naime hteo bih da kad radio povezem na line-in u foobar-u cujem muziku.Ovo mi je idealno jer nemam muzicku, a hocu da slusam zemaljske stanice. Kod winampa to postoji, ali nisam pronasao odgovarajuci plugin za foobar. Da li neko zna kako to da uradim?
mire777 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2012., 23:10   #229
mire777
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: bg
Postovi: 7
Citiraj:
Autor HD3850 Pregled postova
Pozdrav!!! Imam problem sa temama za ovaj player..tj novi sam u tomei stavio sam si dfx i dsp efekte i sl, ali teme jednostavno nemogu . skinem par tema i spremim ih u folder di su teme, ali nemogu otvoriti to...jednostavno neznam, i trazim po webu, ali neznam sta da napravim...da li treba nekakav plugin ili nes slicno za to? pliz pomagajte


E ovako ako imas windows 7, i znas engleski odes ovde:
http://br3tt.deviantart.com/#/d3ku5p9
Prethodno instaliras foobar ali portable verziju.
Skines zip fajl, fontove i foo_wave_seekbar.
Otvoris zip i kopiras ga u folder gde ti je foobar. Samo kazes copy.
Zatim imas fontove. Kliknes na odabrani font i kazes install.
To uradi sa svim fontovima.
Onda nadjes u foobar folderu fajl vcredist , to ti je seekbar. Kliknes na njega i instaliras ga. Sada pokreni foobar. Pri startu odaberi columns_ui.
To je sve dobio si skin xch4nge. On ti je ujedno i najbolji skin, skoro pa default, odlican je.
Video o tome kako podesiti skin posle instalacije imas ovde: http://www.youtube.com/watch?v=NHGzN5xvrw8
mire777 je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 20:11   #230
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Posto ne koristim foobar i neznam kako sta namjestiti pa dali itko zna kako ovo sklepati da mi bude normalno.

http://i46.tinypic.com/rsc2nm.jpg I zvjezdice su mi "b".
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2013., 21:23   #231
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
može li netko (autor tebe) napraviti update prve strane, tj s novom verzijom foobara? To bi bila odlična stvar, pogotovo za kolege kao što sam ja, koji tek počinjem koristiti foobar.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2013., 18:20   #232
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Možda se ja opet uhvatim toga, ali ne danas, sutra ili prekosutra nego
kad i ako uhvatim vremena. Malo sam zakržljao po pitanju foobar noviteta tako da će mi trebati vremena da polovim konce. Čekam da izađu neki setupovi pa bih onda možda i njih iskoristio.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2014., 14:40   #233
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Hej ekipa, imam "mali" problem s foobar2000.

Naime prije nekog vremena mi je poceo bacati cudne errore i gluposti te vise ne znam sta da napravim i kako da to sredim....ocajan sam.

Probao sam clean install, portable instalaciju, instalaciju na neki drugi HDD, probao sam pogasiti sve dijelove CIS-a (da ne bi slucajno on nesto blokirao), UAC mi je ugasen, foobar2000 ima sve moguce dozvole....stvarno ne znam sta da vise radim (probao sam i sa starijim verzijama no problem ostaje isti).

Evo koja dva upozorenja mi konstatno izbacuje kada ga gasim (probao sam ga i pokretati s admin postavkama kako ima u nekim preporukama na netu):





Ima netko ideju kako to srediti jer nemam volje mjenjati player nakon toliko godina koristenja.

__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2014., 14:51   #234
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
probaj napravit novu playlistu na recimo desktopu i onda probaj, u protivnom desni klik na foobar -> security i pregledaj permissione

BTW w7 ili w8 ?
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2014., 14:55   #235
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova
probaj napravit novu playlistu na recimo desktopu i onda probaj, u protivnom desni klik na foobar -> security i pregledaj permissione

BTW w7 ili w8 ?
Ma ni nemam nikakvu posebnu playlistu, to mi izbaci i kada otvorim samo jednu pjesmu.

Ima sve dozvole za sve moguce usere.

OS je Win7 x64.

Sve je bilo ok do prije cca mj. dana i od onda zeza, a bas nista nije mjenjano.

Cudan problem i jako iritantan.

Edit:

Rijesen "problem".

Kako? Nemam pojma.

Ocito nakon svega onoga sto sam isprobao (a probao sam sve moguce), nesto je sve to rijesilo no lako moguce da se rijesilo u potpunosti tek nakon restarta.

Javim ako se slucajno ponovi isti problem.

Sada sam tek shvatio koliko sam zadovoljan s playerom jer u zadnjih par dana sam isprobao apsolutno sve moguce playere i niti jedan mi nije bio ni blizu tako dobar kao foobar2000.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...

Zadnje izmijenjeno od: win32. 07.08.2014. u 12:57.
win32 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na