Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.08.2018., 11:44   #7651
crotorious
Premium
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: osijek
Postovi: 43
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Ne razumijem kako je graficka krepala nakon nadogradnje drivera, ali whatever...

Za taj monitor isao bi na 580 4 Gb. 8 Gb na toj kartici je vise gimmick nego nesto upotrebljivo. Pogotovo ako je razlika u cijeni znacajna (300 kn +).

Fury je nesto jaca, ali performanse nisu postojane, nekad je slabija od 1060, nekad jaca od 980ti. Starija je i dosta se grije, osim ako je cijena korektna (min 300 kn manje od RX580) izbjegao bi je.

Ako nam kazes po kojim cijenama mozes dobiti koju karticu, mozemo ti bolje odgovoriti.
Rx 580 8gb za 2000kn, rx 580 4gb za 1800kn i fury za 2000kn. Nije ni meni jasno kako je krepala grafa nakon update-a drivera, al eto. Nakon update-a i restarta jednostavno vise nije davala sliku. Probao u drugom kompu i sa dvi kablom i nista.
crotorious je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2018., 11:54   #7652
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Kad pogledam cijene novih i uz ocekivanu poplavu rudarskih kartica, mislim da bi obje RX580 mogao spustiti do 200 kn.

Uz tako malu razliku u cijeni, RX 580 8 GB je no-brainer.

edit:

Vidim da kolega na trznici prodaje par RX 580 s jos 2,5 god jamstva za 1600 kn. Radije kupi od njega (nije placena reklama).
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2018., 11:55   #7653
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Bez obzira na monitor itd. ja bih išao na Nitricu sa 8GB, 200kn je nikakva razlika, a može zatrebati više rama u budućnosti

Samo, cijene ovih RX-ica su mi puno previsoke, pa imaš ih već po 1400-1500kn na njuškalu, a realno, sada bi trebale biti i još niže
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2018., 11:55   #7654
crotorious
Premium
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: osijek
Postovi: 43
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Kad pogledam cijene novih i uz ocekivanu poplavu rudarskih kartica, mislim da bi obje RX580 mogao spustiti do 200 kn.

Uz tako malu razliku u cijeni, RX 580 8 GB je no-brainer.
Nece nitko ni lipe spustit. I ja sami sto mislio posto ja tako mala razlika u cijeni bolje uzet sa 8gb.
crotorious je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2018., 11:56   #7655
crotorious
Premium
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: osijek
Postovi: 43
Citiraj:
Autor maXonja Pregled postova
Bez obzira na monitor itd. ja bih išao na Nitricu sa 8GB, 200kn je nikakva razlika, a može zatrebati više rama u budućnosti

Samo, cijene ovih RX-ica su mi puno previsoke, pa imaš ih već po 1400-1500kn na njuškalu, a realno, sada bi trebale biti i još niže
Gledao sam samo Split zbog primopredaje.
crotorious je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2018., 11:57   #7656
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Kao novopečeni vlasnik furya naravno da cu istu preporučiti.
Kartica koju ja imam je sapphire nitro i tiša je od bivše vrlo tihe r9 380 nitro, i ništa posebno se ne grije, cca 75°C load.

A kartica je brža od rx580 kako god okreneš..
Što se tiće cijena, sve su previsoke, bolje da ne znaš koliko me je moja došla
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2018., 11:57   #7657
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Ima tu na tržnici AMD MSI Armor RX580 OC 8GB za 1650kn ili AMD Sapphire RX570 8GB za 1550kn
EDIT: Ma pusti primopredaju, nije niti HP Express nikakav bauk, pogotovo ako kupuješ ovdje na forumu, uplatiš na račun novce i dostava te ispadne 50kn
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2018., 11:58   #7658
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Citiraj:
Autor crotorious Pregled postova
Nece nitko ni lipe spustit. I ja sami sto mislio posto ja tako mala razlika u cijeni bolje uzet sa 8gb.
Gle, za 500 kn razlike odes bilo gdje u HR, napravis dnevni izlet, pojedes rucak i vratis se u Split s karticom.
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2018., 12:01   #7659
crotorious
Premium
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: osijek
Postovi: 43
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Gle, za 500 kn razlike odes bilo gdje u HR, napravis dnevni izlet, pojedes rucak i vratis se u Split s karticom.
Da nisam na sezoni i ne radim naravno da bi. Al u pola ljeta mi krepala grafa i Split mi najblizi (na Hvaru sam), a nemam pristup trznici ovdje zbog manjka postova . Inace mi grafa hitno treba.
crotorious je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2018., 15:09   #7660
shar
Overclocker
 
shar's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Otiš'o sam, morao sam
Postovi: 523
Onda uzmi ovu 8gb za 2 kile novaca i to je to. Inače zanimljivo je da i nakon godinu dana te nakon mining hypa, polovna 580 8gb košta koliko i nova kad su tek predstavljene.
shar je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2018., 08:31   #7661
croshad
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 78
Mining hype je gotov zasad, al se cijene nisu još konsolidirale. Pogle kolko dođu Vege još uvijek i polovne i nove. S obzirom na performanse cijene su retardirane.

A 580 upariš s Freesync monitorom koji se mogu nać za malu lovu i imaš super 1080p mašinu.
croshad je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2018., 10:00   #7662
S3arch1ng
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Međimurje
Postovi: 172
Citiraj:
Autor croshad Pregled postova
Mining hype je gotov zasad, al se cijene nisu još konsolidirale. Pogle kolko dođu Vege još uvijek i polovne i nove.
Slažem se no nađe se i poneka akcija s realnim cijenama... Overclockers nudi trenutno vegu 64 red devil za 450 funti... prije 10-ak dana je hardware.fr vegu 64 nitro + prodavao za 450 EUR...
S3arch1ng je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2018., 13:34   #7663
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ima rx 480 8gb s garancijom već po 1200-1300kn, znači mining je kokica
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 19:26   #7664
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Uspija sam ubacit svoju Gnjidabajt R9 390 na zadnji vlak , otišla za 1550kn (pola god. gare joj još ostalo) + 150kn za Arcticov kuler

Tko bi je normalan sad kupija i za 1000-1100kn, pored ovih gore s duljom garom....
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 19:27   #7665
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Ovakvog ferengija nije bilo na forumu jos od Sky-ja :-D
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2018., 20:18   #7666
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Ovakvog ferengija nije bilo na forumu jos od Sky-ja :-D


Treba ucit od najboljih
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2018., 21:22   #7667
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Uspija sam ubacit svoju Gnjidabajt R9 390 na zadnji vlak , otišla za 1550kn (pola god. gare joj još ostalo) + 150kn za Arcticov kuler

Tko bi je normalan sad kupija i za 1000-1100kn, pored ovih gore s duljom garom....
Prodas bolje i kupis losije (1060)
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2018., 21:28   #7668
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Doduše mi svi van Zg plaćamo više, ali možemo i prodati za više
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2018., 21:41   #7669
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Sidegrade.
Ne bi nikad dao Sapphire 390 Nitro za rudarsku grafu. Gnjidabajt možda.
  Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 14:00   #7670
Integrity
Registered User
 
Integrity's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Istok
Postovi: 75
Pozdrav! Zanima me koju bi AMD graficku preporucili za trenutnu konfiguraciju (Asrock x370 killer sli, AMD Ryzen 7, Ripjaws 4 16 gb, Modecom Volcano 650 napajanje, Kingston SSD disk 160gb te WD Black od 1TB) da je do 3000kn? Ne razumijem se previse, googlam i sto vise gledam recenzije i revieowe to sam vise izgubljen.

Vidio sam u linksu snizenu:
https://www.links.hr/hr/graficka-kar...ddr5-051800329

Trenutno je graficka Radeon R7 200 unutra. Dosada sam uglavnom igrao WOT ali bih malo okusao i Battlefield, Destiny 2, novi Doom, Quake champions, itd. pa me zanima preporuka.

Unaprijed hvala!
Integrity je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 14:18   #7671
Smartic
Premium
Moj komp
 
Smartic's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,705
https://www.adm.hr/graficka-kartica-...m_medium=click

Ali možda pričekati da izađu RTX kartice, mogle bi cijene još malo dolje.
Smartic je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 16:27   #7672
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Prodas bolje i kupis losije (1060)
Budi objektivan, ipak je sidegrade u pitanju (bar sa 6Gb modelom) + "nova gara" (2.5god)

Hawkeru

Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Sidegrade.
Ne bi nikad dao Sapphire 390 Nitro za rudarsku grafu. Gnjidabajt možda.
Šta je nis kupija da se uvjeriš u sigurno, ne možda...

Anyway zbog isteka gare sam je prodava, za igre je bila fajn komad 'ardwera, naravno sa aftermarket hlađenjem

PS Novu RX 470 4gb + 100kn sam trejda za tu 390-tku, jer je prošlom vlasniku bila preglasna sa Gnjidinim WF 2x kulerom - i bio je u pravu!
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 17:43   #7673
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Budi objektivan, ipak je sidegrade u pitanju (bar sa 6Gb modelom) + "nova gara" (2.5god)

Hawkeru

Šta je nis kupija da se uvjeriš u sigurno, ne možda...

Anyway zbog isteka gare sam je prodava, za igre je bila fajn komad 'ardwera, naravno sa aftermarket hlađenjem

PS Novu RX 470 4gb + 100kn sam trejda za tu 390-tku, jer je prošlom vlasniku bila preglasna sa Gnjidinim WF 2x kulerom - i bio je u pravu!
I?
Ima li reviewa razlike medju njima iz prve ruke?

Objektivno, to je sidegrade sa elementima downgradea

Poslano sa mog H8266 koristeći Tapatalk
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 17:56   #7674
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Element downgradea u sidegradeu je nedostatak 2GB VRAMa što na njegovoj rezo(po)luciji nema neki značaj.

Elementi upgradea u sidegradeu su nepostojeći problemi sa driverima, smanjena buka, smanjena radna temperatura, smanjena potrošnja, garancija i... nVidia je ukratko - SVE ostalo

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 18:03   #7675
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ma to je sve sviranje kurtzu. Upgrade je kad si kupiš 2-3 puta jaču gpu i kažeš kukulele! Nema da ne osjetiš
Ja to mogu napraviti sa soma kn već
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 18:31   #7676
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Element downgradea u sidegradeu je nedostatak 2GB VRAMa što na njegovoj rezo(po)luciji nema neki značaj.

Elementi upgradea u sidegradeu su nepostojeći problemi sa driverima, smanjena buka, smanjena radna temperatura, smanjena potrošnja, garancija i... nVidia je ukratko - SVE ostalo

Sent from Usreo Mobara
Najveci upgrejd je ime nGreedia.

Znas kako kazu nasi vlaji, abanti issa, svabo je svabo. Ne mere niko napravit bolje auto od Golfa.

Ne znam koliko je bucna ta bivsa giga r9 390,ali znam da moja Sapphire R9 390 nitro nije bucna niti se cuje.
Sto se potrpsnje tice, max je 270w,uzmimo neki prosjek od 190w otprilike. Prosjecni gejmer gejma npr 2 sata dnevno (mora valjda ponekad spavat i poc radit)
To je 380w dnevno, ne trebas bit komandant Data za izračunat da je to nevjerojatnih pola kune po danu sto na kraju mjeseca rusi kucni proracun za 15kn pa moras rebalansirat isti.
Naravno, sa nGreediom ces potrosit bar 5kn manje, Jen ce ti poslat razglednicu.

Naravno, tu je i vau efekt imat zelenjavu u kompu jer samo budale kupuju Radeone pa ako imas crvenog vraga odma si izopcen.

Sorry, na trajektu sam pa mi dosadno

Btw, narucio sam onu konfu.

Poslano sa mog H8266 koristeći Tapatalk
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2018., 18:49   #7677
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ma to je sve sviranje kurtzu. Upgrade je kad si kupiš 2-3 puta jaču gpu i kažeš kukulele! Nema da ne osjetiš
Ja to mogu napraviti sa soma kn već
Bas sam tako nešto htio reč' , najjace mi kad me uvjeravaju da je r9 280x jaca od r9 380 i sl...

Sve u svemu Drvoje nije u minusu garant
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2018., 14:54   #7678
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Prodas bolje i kupis losije (1060)
Kupljeno u doba žešćeg mininga - valjda ne triba napomenit kolike su bile cijene rabljenih RX-ica (580/570 modeli)

BTW puno je zelenog taloga u igrama pa sve ovisi o engineu, negdi je bolja 390-tka, a negdi 1060-tka...

Za sve ostalo (surf, Office, filmovi..) tu je iGPU

Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ma to je sve sviranje kurtzu. Upgrade je kad si kupiš 2-3 puta jaču gpu i kažeš kukulele! Nema da ne osjetiš
Ja to mogu napraviti sa soma kn već
Da živim od gejminga i imam uparena 2-3 monitora ili se bavim kopanjem kripto "minuta" - nikakav problem, za casual SP 1920x1080 gaming na 23" LCD-ari i BMK detaljima, ova mi je overkill, ali i dovoljna za idućih cca 2g. (tj. taman do onih pola godine prije isteka gare )


Lako se sad busat kad su pale cijene - prsani
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2018., 23:05   #7679
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Najveci upgrejd je ime nGreedia.
Ne nužno. Kartica je jednostavno bolja u više stvarni nego je lošija od R9 390

Citiraj:
Znas kako kazu nasi vlaji, abanti issa, svabo je svabo. Ne mere niko napravit bolje auto od Golfa.
Nije istina, jer ni nVidia ni Radeon nisu tako niske klase auta kao što je to Golf.

Citiraj:
Ne znam koliko je bucna ta bivsa giga r9 390,ali znam da moja Sapphire R9 390 nitro nije bucna niti se cuje.
Ta Giga je proglašena kao jedna od glasnijih kartica inače, dok je Sapphire Nitro uz Gaming X jedan od boljih coolera.


Citiraj:
Sto se potrpsnje tice, max je 270w,uzmimo neki prosjek od 190w otprilike. Prosjecni gejmer gejma npr 2 sata dnevno (mora valjda ponekad spavat i poc radit)
To je 380w dnevno, ne trebas bit komandant Data za izračunat da je to nevjerojatnih pola kune po danu sto na kraju mjeseca rusi kucni proracun za 15kn pa moras rebalansirat isti.
Uopće nije problem cijena električne energije, nego naprezanje napajanja te veća disipacija topline. Ipak svi više vole manje čuti ventilatore, barem ja

Citiraj:
Naravno, sa nGreediom ces potrosit bar 5kn manje, Jen ce ti poslat razglednicu.
Također nebitno. Imamo 2 proizvođača GPU koji svaki ima svoje pizdarije. Biramo manje zlo. A manje zlo je za mene nGreedia kako si naveo da se zove.

Već sam objasnio da je obrnuta situacija, da bi se AMD ponašao isto ili još gore. Ovako je u zaostatku u oba segmenta pa ispada da se više brine za korisnika. Mi koji nismo fanboys tu širu sliku vidimo. Neki ne, jebga

Citiraj:
Naravno, tu je i vau efekt imat zelenjavu u kompu jer samo budale kupuju Radeone pa ako imas crvenog vraga odma si izopcen.
Također nije istina. Dokazano je to svima na primjeru Ryzena. Mnogi "Intelaši" including myself su svoje i5 i i7 procesore zamjenili AMD-om, dok se godinu dana prije Ryzena iste te ljude nazivalo fanbojevima i još svakako zato što su rekli činjenicu da su FXovi inferijorniji i5 i i7 SB (i nadalje) procesorima u SVEMU (IPC-u, zagrijavanju, gamingu) i nisu htjeli pomirisati Buldodrek varijacije.

I na kraju, pun k istih tih/nas anti-Buldodrek ljudi pređe na AMD, pa je tu malo stalo sa time. Zato je sad target opet nVidia i njihovi korisnici. A onda u vremenu koje nam slijedi se dogodi da (daj bože dragi) AMD napravi konkurentnu karticu višeg segmenta i opet velik dio nas sa vremenskim ekvivalentom GTX 1070/1070ti/1080 pređemo na neki Radeon, što ćemo onda?

Zato je lakše nama koji na harver manufakturere ne gledamo kao na nogometne klubove pa vidimo pravo stanje stvari i nemamo moralne barikade kome dati novce.

Citiraj:
Sorry, na trajektu sam pa mi dosadno
Haha

Citiraj:
Btw, narucio sam onu konfu.
Konačno. Još da zamjeniš i tog FX-a i zlatan si

BTW, jel ti vidiš da sam čak i sekundarnu Intel kantu zamjenio za AMD? vidiš kakav sam ja Intel fanboj kad sam čak i drugi stroj prestrojio u "powered by AMD"


Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
Bas sam tako nešto htio reč' , najjace mi kad me uvjeravaju da je r9 280x jaca od r9 380 i sl...
To je ono kaj smo pričali pred 2 godine. Ljudi sa GTX 770 karticama će za 2 godine imati isti framerate u DOOM-u od 43 FPS-a jer nVidia ne razvija drivere. Zato AMD razvija drivere i podršku za stare kartice pa će ljudi sa HD7950 u DOOM-u imati 33 umjesto 29 FPS-a mislim, jasno je svima da je to utter bullshit, pogotovo jer se radi o mizernim "gubicima" i marginalnim dobicima. Ali OK, nekoga to veseli. Mene osobno ne...

Citiraj:
Sve u svemu Drvoje nije u minusu garant
Nipošto, u blagom je plusu.

Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Kupljeno u doba žešćeg mininga - valjda ne triba napomenit kolike su bile cijene rabljenih RX-ica (580/570 modeli)

BTW puno je zelenog taloga u igrama pa sve ovisi o engineu, negdi je bolja 390-tka, a negdi 1060-tka...

Za sve ostalo (surf, Office, filmovi..) tu je iGPU

Da živim od gejminga i imam uparena 2-3 monitora ili se bavim kopanjem kripto "minuta" - nikakav problem, za casual SP 1920x1080 gaming na 23" LCD-ari i BMK detaljima, ova mi je overkill, ali i dovoljna za idućih cca 2g. (tj. taman do onih pola godine prije isteka gare )


Lako se sad busat kad su pale cijene - prsani
Dobro, znači da'š imat za rundu idući vikend
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2018., 00:09   #7680
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
FAK - u minusu sam!!!

Bez brige, znam da ne piješ COCK-tales, već pivur'nu, pa ću lako podnit trošak
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na