Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.09.2012., 13:31   #1
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Borderlands 2

Kak to da nitko vec nije otvorio thread? Uglavnom, sve je poznato, vise info na linku dolje. Od jučer je dostupna igrica, pa navalite. Mene ceka ikonica na kompu dok isfinishiram diplomski.

Borderlands 2
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2012., 14:52   #2
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
ja neću iz inata jer nemam kupon
Šalim se. Isprobao malo sinoć (budući sam kupio i F1 2012 i PES 2012), ova igra bude malo pričekala. Sve u svemu, odličan rujan. F1, PES, Black Mesa, Borderlands2 i to u 5 dana fala bogu pa nemoram se zejebavat sa jesenskim rokom. Da imam ispite još, popizdio bi
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.09.2012., 20:04   #3
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Kupit cu je kad dojde u Iteršpar za 79 kn, u nekom cudnom djelu ducana, onako blago pohabanu u košari sa drugim kutijama od CD-ova, DVD-ova cudnih narodnjaka i prastarim albumima Magazina i Mile Hrnića
Zašto ?
Jebxxxx li im mamicu konzolašku DX9 mi prodaju pod vrhunac tehnologije, zamotan u šareni papir fizike i još šta ti ga šta ja znam kakvih skracenica FSXXMSA GRMMNNOP ZBLJUC, a teksture velike ko kuca, da, iako se igra fura na strip toliko su grube teksture da mi se bljuje.
Cisti konzolitis nisu kurxxxxm makli, da malo verziju za PC osuvremene i ispoliraju.
Mrš govxxxx na šugava
"Proći ću je, platiti je neću" reko bi Joda
ps- igra je toliki konzolitis da mi se grafa jedva nešto malo ugrijala, a sve je na max
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413

Zadnje izmijenjeno od: ante2. 19.09.2012. u 20:11.
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2012., 20:35   #4
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Kupit cu je kad dojde u Iteršpar za 79 kn, u nekom cudnom djelu ducana, onako blago pohabanu u košari sa drugim kutijama od CD-ova, DVD-ova cudnih narodnjaka i prastarim albumima Magazina i Mile Hrnića
Zašto ?
Jebxxxx li im mamicu konzolašku DX9 mi prodaju pod vrhunac tehnologije, zamotan u šareni papir fizike i još šta ti ga šta ja znam kakvih skracenica FSXXMSA GRMMNNOP ZBLJUC, a teksture velike ko kuca, da, iako se igra fura na strip toliko su grube teksture da mi se bljuje.
Cisti konzolitis nisu kurxxxxm makli, da malo verziju za PC osuvremene i ispoliraju.
Mrš govxxxx na šugava
"Proći ću je, platiti je neću" reko bi Joda
ps- igra je toliki konzolitis da mi se grafa jedva nešto malo ugrijala, a sve je na max

znaš li ti uopće za što se koristi riječ konzolitis ?
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2012., 20:42   #5
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Konzolitis je metafora za igru koja je rađena za konzole i naknadno prilagođena PC (windows) platformi, jel moram dalje pojašnjavat.
Evo sta neki kazu za konzolitis
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2012., 20:57   #6
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Da se razumijemo, svako ko voli napucavanje i nadograđivanje svog lika tokom igre (a danas je takvih igara cca oko 88%) a uz to nije igra Borderlands 1, ima moju toplu preporuku, ali svako ko je pegla po jedinici (ko ja) vjerovatno nece osjetit onaj "Vaauuu" kao kod jedinice, jer je tamo vec sve vidija sta se u dvojci moze vidit.
Samo sta su dvojku malo jos dosminkali, dodali novu pricu i to je to, ja nevidim neki veliki skok ili razliku između jedinice ili dvojke.
Cak je (ako mene pitate) jedinica imala bolju uvodnu špicu, ova sad je eto tako reda radi.
A ko zna, mozda sam ja prestar za ova srxxxxa, ko šta bi neki rekli
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2012., 23:24   #7
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Dvojka je usminkana jedinica sa svim nedostatcima odreda + neki novi.
Jos uvijek ima cudne FPS dropove kad joj se digne, sistem da nekog pogodis sniperom sa drugog kraja mape a odma se svi okrenu prema tebi i pucaju tocno na tvoj polozaj. Nanisanis moba i opalis a tvoj metak pogodi ogradu jer je taj collicion sistem izludjivao i u B1.
Nema vise gorea, headshot nemoze nekome da otkine glavu, gibovi tipa ruke i noge je teska lutrija, il kako kaze debil od deva, to je sve luck based, e pa sad sam lv17 i jos nisam vidio ruke i noge da odlete.
Balans je glup, u prvom djelu te komotno na L10 poslje na novi quest gdje u svi mobovi L13 i ubiju te iz 1-2 udarca, u B2 sam se nagrindao da budem i koji lvl jaci, dodjem u podrucje pogodim mrava, on se okrene i pljune me i ja mrtav.... ode lova, respawn, ajmo opet...isti rezulat...ma daj.
Inventorij je spor, nepregledan i uzasan. Od 27 slotova, izbacim weapon sa kraja i umjesto da me vrati na kraj gdje sam bio, on me baci na sredinu ili pola kako m se digne, scrolaj opet dole.

Jos vozim oruzje sa L6 jer nikako da nadjem nesto imalo da valja, ni drop ni shop. A efekti tipa vatra, acid, shock.... su sada svi isti, samo druga boja, ko da gledam kraj ME3.

Razgovori su tu i tamo zabavni i bar te to nasmije. Jebes 74 bazillion guns kad nemam osjecaja da ih napucavam.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2012., 00:37   #8
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Aleluja lega @BladeRy
Tocno usridu
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2012., 09:38   #9
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Aleluja lega @BladeRy
Tocno usridu
Hvala.
A zaboravio sam jos rec, nesto sta me zivcira do ludila.
Loading textura...... sve mora krenit blurano pa se izostrava jer jebat ga ova PC konzola nije u stanju bolje radit sa memorijom i loadat cellshading jebenu texturu sa minimumom detalja nego non stop izostravat.

Otvoris shop, on loada polako texture oruzja, isto za stitove i drugo....
PC toliko jaci u pogledu rama i graficke od konzola, a developerima se neda ni jebene texture preloadat...nego sve on the fly.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2012., 11:40   #10
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
ma igra je ok zabava samo sta nemogu nikako provarit crtanu grafiku na 40 fps-a s tim da promjene detalja ne rade apsolutno nista - bilo low ili ultra fps ostaje isti - how fun is that ?
alen.s je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.09.2012., 13:07   #11
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
kad se dogada da ti promjene detalja ne utjecu na fps, proc te koci.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2012., 15:44   #12
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
ma da ? klokani kvad koči prastaru ddr3 grafu ?
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2012., 15:55   #13
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Ma kakvo kocenje, igra je zahtjevna tolko da me cudi zasto je nemamo na mobitelu.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2012., 20:47   #14
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Citiraj:
Autor Charmander Pregled postova
kad se dogada da ti promjene detalja ne utjecu na fps, proc te koci.
Kako već kolege kažu, čisto sumnjam, s obzirom da je 2009.g. moj setup (E4400 na 3ghz + HD4830) gazija Borderlands ko plitki potok.
Quad bi treba pomesti ovu cell shading grafiku ako je de facto na istom (ili samo malo ispoliranom/unaprijeđenim) engineu.

Kad je odigram (Borderlands 2), baš ću bacit osvrt na performanse igre, s obzirom da imam sad Quadulju (ka i Alen) i HD6850 (za koju je moja bivša HD4830 također "plitki potok" , NHF Alene ti ipak imaš HD4850 ).
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2012., 21:35   #15
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Evo presao igru, necu spoilat kraj al sam popizdio na game mehaniku. Ubijes bossa i pola dropova ode u lavu??!? Ono sta je palo na kamen, boss je pao na to i nemozes lootat ispod njega. Vidim 2 orangea i bas se nadam necem dobrom a nemogu ni statse vidit...mozda je bolje tako.

Glede gibova, e pa proradili su...al retardirano, ako opalim sa rocket launcherom sta radi cca 35k dmga, nekad se mob razleti na komade, a nekad padne les netaknut...divota.
Headshot jos uvijek ne skida glave, a koliko citam po forumu, to je totalno maknuto iz igre.
Ovo je najvise sta se moze dobit Linky glede gibova, ova male particle po podu su za sretne nvidija ownere, jer ati + phyzix = slide show.

Glede balansa...e pa nema ga, ni u pogledu oruzja ni mobova. Mobove sam gore vec naveo, al glupost da cekas levelima i satima da padne dobro oruzje, ne mislim na purple il blue pa navise, nego white / green, kad napokon upadne radis oneshotove sa sniperom il sacmarkom ko od shale sljedecih 5+ levela, onda se dogodi ludi skok i sa oneshot sistema ti treba 4-5 crittova direkt u galvu da nekog ubijes. Znaci mob lv30 sta je ginio od jednog 5k dmga critta u glavu, na levelu 31 trazi nekoliko critova u glavu. Tako da igra zna da popizdi sa tim sistemom.

Krenio 2 levela na new game + (the true vault hunter), mobovi imaju vise hpa naravno, a bacaju divota od overpowerd oruzja.
Pistolj sa burstom i optikom, 950 dmga, acid i 150% na critt dmg....a ima bolji zoom i preciznost nego sniper. Kad sam opalio one na pocetku sa time i kad je iskocilo 4x10k dmga...a pistolj je green oprema. Lol.

Procu jos ovaj NG+ iz principa da maxam lika i da vidim sta jos moze da padne, al main questove samo. Nekako mi je bio drazi B1 i lokacije poput Old Heavena za ubijet mercove il New Heavena za chest hunt
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2012., 10:50   #16
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
haha, što se svi žalite, ja sam prošao jedinicu nekoliko puta i sad na dvojku imam samo pohvale što su zadržali elemente jedinice koji su dobri umjesto da su išli izmišljati nešto novo kao npr Far cry 2 koji je na kraju ispao puno lošije nego jedinica

Osim toga ima i novosti, istina ništa revlucionarno, ali ima super buffova na štitove, na oružja i na granate, onda je tu novi glavni skill za Zer0 koji me puno puta izvukao iz loših situacija, zatim su popravili dmg na rocket launcherima koji sad rade pošten dmg, a ne da jedan revolver bude do 3 puta jaći, i sad mi je čak i melee dmg dobar sa skillom koji imam

što se tiće balansa protivnika nisam naletio na stvari koje BladeRy opisuje, ali su neki protivnici imali puno dmg tako da su me skoro ubili sa 1 metkom, ali sve to ima rješenje
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2012., 13:52   #17
hylem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 279
Igra je živi očaj ... jedinica me u ono vrijeme zadržala kraj kompa kolko-tolko, ali dok danas vidim tu grafiku muka mi je. Dosadno, 10 puta prožvakano, neigrivo ... fuj!
hylem je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2012., 14:25   #18
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Danas poceo igrat Borderlands 2, za sad mi se svida ( jedinicu nisam igrao ). Meni ok igrica za ubit dosadu.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2012., 16:19   #19
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Evo, poceo i ja igrati, dosao do Firehawk ribe i nekako mi zasada to sve prelagano. Mozda zahvaljujuci mojoj OCD naravi pa moram skupiti ama bas svaki loot. Imam hrpu para a nista pametno za kupiti. Igram sa Gunzerkerom, zao mi je sto nisam uzeo Assasina.

Jedinicu nisam zavrsio, a mozda necu ni dvojku. Mislim da je CO OP ipak must.
__________________
poltergeist je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2012., 23:29   #20
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Ako je netko za co-op može mi se slobodno javit tu ili na Steamu ("doky[cro]").
doky je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2012., 23:40   #21
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
@poltergeist
idi na gamble (slot mašine), možeš dobiti plavi, ljubičasti čak i naračasti item, iako nakon bar 500 glamble do sad sam dobio 0 naračastih, 2 ljubičasta, bar 10 plavih....
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2012., 12:58   #22
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor Big Guy Pregled postova
@poltergeist
idi na gamble (slot mašine), možeš dobiti plavi, ljubičasti čak i naračasti item, iako nakon bar 500 glamble do sad sam dobio 0 naračastih, 2 ljubičasta, bar 10 plavih....
Gamble mi je bio osnovni nacin farmanja oruzja na nizim levelima, zelenih i plavih poprilicno, nekada i purple.
Al sam sve to odjebao kad sam primjetio da Moxxy ima tip jar na stolu, potrosis 10-15k$ i onda ti da purple SMG sa vatrom i lijepim statsima da se igras. Em se to moze ponavljat pa svako par levela se nagradim kod nje novim SMGom. Zivo me zanima sta ce davat kao oruzje sad na NG+.
Oruzja su overpowerd jedan tren a drugi se pitas kako to da ti 8k stita i 8k HPa nestane u sekund.

A ima i novih neprijatelja, kad se na tebe zaleti 2-3 armored psychoa sa full oklopom koje mozes samo u glavinu udrat, a kad pridju gotovo je Golem ce bit uzasan sam za sebe
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2012., 18:44   #23
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
hmm, šteta što većinom koristom sniper i pištolj te rocket za neke jaće protivnike i za one sa štitovima

ali ajde, budem probao, tih 15k nije puno para
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 11:54   #24
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Zasad dobro izgleda, ništa spektakularno, niti veliki odmak od jedinice (ni u pozitivnom, ni u negativnom smislu).

Imam osjećaj da igram neku novu ekspanziju Borderlandsa

Naravno ovdje je više mapa, questova, neprijatelja.. nego ekspanzije koje sam odigra - "the Zombie Island of dr. Ned" i "the secret armory of general Knoxx".
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 13:32   #25
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
imam igru, dobio je uz grafičku al je još nisam instaliro. kakva je igra, jel se isplati to instalirat uopće, pošto preko neta instalacija traje malo duže, ne znam jel se isplati odvojit toliko vrijeme za nju. šta vi mislite?
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 15:29   #26
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
igra je odlična coop zabava
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 15:53   #27
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
Evo sada je odjednom postalo malo teze kod Bloodwing misije i tu sam se nakupio oruzja da neznam koje bi koristio. Tesko mi je uopce skuzit koje oruzje je bolje ponekad. Moram naci nekakav firing range da usporedim sada to sve i rasprodam sto mi ne treba.

Btw. hvala na tipu za slot machine
__________________
poltergeist je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 16:21   #28
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
meni su opcenito najbolja "vatrena" oruzja , jedino protiv robota imam snajp sa korozijom - preferiram ili vatreni snajp ili vatreni smg .
ugl igram s ova dva snajpa ;

fire;


180% critical;


protiv robota rokam sa ovim;


za blisku borbu ovo;


i "narančasti" smg;
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 16:49   #29
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Taj zadnji baš i nije SMG već assault rifle

Inače jurišne puške su moj glavni izbor, ali moram rotirat svo oružje da lakše skupim one reedem kovanice/badass bodove koje potrošim za upgradeove.
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2012., 02:46   #30
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
kao što sam reko, imam kod igre, i nakon dva mjeseca uživanja u diablu sada se konačno mogu posvetit i ostalim igrama. pa je tako došo na red borderlands2, samo što ne znam kako skinut igru s steam-a. dal mi može netko pojasnit gdje idem, precizno u etapama? bio bih vam jako zahvalan, jer šteta da mi igra propadne zato jer je ne znam skinut. imam profil na stemu, iako nikad nisam ništa kupovo preko-od njih.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na