Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.09.2021., 16:10   #8881
tomislav10
Registered User
 
tomislav10's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 220
Citiraj:
Autor s4s4 Pregled postova
Na Mi 9T mozes zadati samo karticu za pozive i podatke dok za SMS nema te opcije. Mozda ni kod tebe nema.

pozz
Da znam, imao sam taj mob
tomislav10 je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2021., 16:51   #8882
tomislav10
Registered User
 
tomislav10's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 220
Imam još jedan problem s mojim redmi note 9 pro.
Kod dolaznih poziva ekran se pali tek nakon cca 10 sekundi?!?
Probao sam mrdati po postavkama čak sam ih vratio na početne postavke ali ništa ...

Any idea?
tomislav10 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2021., 09:31   #8883
Le0n
Groarrr
Moj komp
 
Le0n's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Pula
Postovi: 430
Kako se rješiti trzavog vieda na Mi11? Stavljen je na 60fps i opet to izgleda nikako
Le0n je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2021., 12:53   #8884
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 669
Nikad više smecarski miui u moje ruke.
Džaba hardvera i svega kad ja napisem poruku na forumu, izadjem nac link, udjem na tab i poruka obrisana jer je suhavi telefon izbacio iz rama a ništa nije otvoreno sem browsera i dva taba.
Nikad se nisam nazivcirao ko sa sugavi MIUI.
Kod poziva gašenje zvučnika da ne spominjemo.
Smecee mrleee !!! ��
Revolver3844 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2021., 13:12   #8885
tomislav10
Registered User
 
tomislav10's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 220
Sad mi ni zvono ne radi, samo vibra...
tomislav10 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2021., 16:12   #8886
fico007
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 247
Što se desilo s tim Xiaomi-jem?
Ja sam prije 2 godine na preporuku poštovanih članova (hvala svima koji su mi dali savjet) ovog foruma kupio RN7 za 1300 kn novi.

Mobiltel dan danas radi OK. Ima nekih po meni sitnijih manjkavosti, ali za te novce sam super zadovoljan. S tim da sam ostao na MIUI 11 i Android 9, jer mi ovako radi OK i nisam imao volje napraviti update da ne bih morao ponovno se zezati s aplikacijama (pogotovo onim bankarskim) zbog moguče potrebno factory reseta. Baterija mrak (meni traje po 5 dana) što mi je bilo najbitnije. Proxymiti senzor i skeniranje uplatnica radi ok.
Ok, zezaju malo notifikacije, ali me to ne brine previše.

Ili sam ja imao više sreće nego pameti, pa naletio na prilično OK mob?

Baš sam si razmišljao o F3, ali koliko čitam vaša iskustva s novim Xiaomi modelima, čini mi se da ostajem i dalje na RN7.

Zadnje izmijenjeno od: fico007. 01.10.2021. u 16:51.
fico007 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2021., 17:08   #8887
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor Le0n Pregled postova
Kako se rješiti trzavog vieda na Mi11? Stavljen je na 60fps i opet to izgleda nikako
Prodati to govno i kupiti Samsunga koji snima besprijekoran video? O softveru da ne pišem..Ja sam imao brdo xiaomija i 3 flagshipa i nazad više na to smeće ne idem. Izludili su me sa tim MIUI bugovima i smećem od kamera softa.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2021., 10:02   #8888
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 886
Citiraj:
Autor fico007 Pregled postova
Što se desilo s tim Xiaomi-jem?
Ja sam prije 2 godine na preporuku poštovanih članova (hvala svima koji su mi dali savjet) ovog foruma kupio RN7 za 1300 kn novi.

Mobiltel dan danas radi OK. Ima nekih po meni sitnijih manjkavosti, ali za te novce sam super zadovoljan. S tim da sam ostao na MIUI 11 i Android 9, jer mi ovako radi OK i nisam imao volje napraviti update da ne bih morao ponovno se zezati s aplikacijama (pogotovo onim bankarskim) zbog moguče potrebno factory reseta. Baterija mrak (meni traje po 5 dana) što mi je bilo najbitnije. Proxymiti senzor i skeniranje uplatnica radi ok.
Ok, zezaju malo notifikacije, ali me to ne brine previše.

Ili sam ja imao više sreće nego pameti, pa naletio na prilično OK mob?

Baš sam si razmišljao o F3, ali koliko čitam vaša iskustva s novim Xiaomi modelima, čini mi se da ostajem i dalje na RN7.
Ja od nikoga u RL nisam čuo nikakve zamjerke na Xiaomije. Ali okej, to su uglavnom nezahtjevni korisnici. Ja isto nikakvih problema ni s MIUI ni općenito s Mi9T.
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2021., 10:25   #8889
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Šta mislite jel se isplati prodavati redmi note 9 pro 6-128 i prijeći na 10 pro radi amoled 120hz,bolje kamere,više ram,jaci chipset itd.
Razlika cca 500-600 kn

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2021., 11:31   #8890
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
To moraš ti odlučiti isplati li ti se. Pretpostavljam da 10 pro neće nikada zaraditi razliku u cijeni samim time sto je bolji uređaj.
Ali ako tebi čini zadovoljstvo bolji uređaj i ta razlika u cijeni zadovoljava tu potrebu, onda...
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2021., 13:22   #8891
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,726
Citiraj:
Autor fico007 Pregled postova
Baš sam si razmišljao o F3, ali koliko čitam vaša iskustva s novim Xiaomi modelima, čini mi se da ostajem i dalje na RN7.
Ja imam F2 Pro i uzeo bi F3 bez razmišljanja. Meni MIUI radi dobro za ono što mi treba. Valjda nas ima različitih...
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2021., 14:26   #8892
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Šta mislite jel se isplati prodavati redmi note 9 pro 6-128 i prijeći na 10 pro radi amoled 120hz,bolje kamere,više ram,jaci chipset itd.
Razlika cca 500-600 kn

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk
Ja ti imam sljedecu "teoriju" oko vrijednosti mobitela. Sve su to naravno pizdarije kojih se ni sam ne drzim ali ako si covjek koji voli vrtiti brojeve u excelu onda ce ti mozda bit zanimljivo.

Mobitel ces imati 3 godine i recimo da ga neces prodati nakon toga. Nek to bude neka konzervativna procjena. Ako mobitel nov kosta 1650kn (note 10 pro). Onda mjesecno vrijedi 1650/36 = 46kn. Prvih mjeseci vise, zadnjih manje, al nek ovo bude prva aproksimacija.

Recimo da je note 9 pro kostao isto toliko i da je godinu dana stariji model. On je onda izgubio na vrijednosti 12*46kn pa sad vrijedi 550kn manje (ne znam kak se krecu cijene mobitela ali ako ti pratis ovdje mozes napraviti prvu korekciju). Dakle, za 500-600kn ti je po meni upgrade na novu verziju (ako je godinu dana mladji tj duze garancije) ok.

Eto vidis s cim se ljudi bave kad imaju drugog posla koji im se ne da raditi
hash je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2021., 15:37   #8893
lord051
Premium
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 442
Pozdrav,

imam problem sa mobitelom od starog, naime, on ima Redmi 7A. Od samog pocetka, ima problema s pohranom, Viber/Whatsapp/Camera mu 100% ne uzimaju nista memorije skoro (zanemarivo).


SLIKA: https://imgur.com/a/vGeVt2e

Kao sta se vidi na slici, vecina memorije je otisla na sistem i na "ostalo". Sta je ovo ostalo ne mogu nikako otkriti, uci u trag tome. Ima li kakva ideja sta bi to moglo biti tj kako da to lociram?

Stvar je u tome da je mobitel skoro nefunkcionalan, zablokira se od nedostatka prostora i/ili poruke o nedostatku prostora non stop dolaze.

Inace, ima SD karticu, ono sta sam mogao premjestio sam na nju...

lord051 je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2021., 15:39   #8894
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Citiraj:
Autor hash Pregled postova
Ja ti imam sljedecu "teoriju" oko vrijednosti mobitela. Sve su to naravno pizdarije kojih se ni sam ne drzim ali ako si covjek koji voli vrtiti brojeve u excelu onda ce ti mozda bit zanimljivo.

Mobitel ces imati 3 godine i recimo da ga neces prodati nakon toga. Nek to bude neka konzervativna procjena. Ako mobitel nov kosta 1650kn (note 10 pro). Onda mjesecno vrijedi 1650/36 = 46kn. Prvih mjeseci vise, zadnjih manje, al nek ovo bude prva aproksimacija.

Recimo da je note 9 pro kostao isto toliko i da je godinu dana stariji model. On je onda izgubio na vrijednosti 12*46kn pa sad vrijedi 550kn manje (ne znam kak se krecu cijene mobitela ali ako ti pratis ovdje mozes napraviti prvu korekciju). Dakle, za 500-600kn ti je po meni upgrade na novu verziju (ako je godinu dana mladji tj duze garancije) ok.

Eto vidis s cim se ljudi bave kad imaju drugog posla koji im se ne da raditi
Odlicno, svaka cast
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2021., 15:48   #8895
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Ja imam F2 Pro i uzeo bi F3 bez razmišljanja. Meni MIUI radi dobro za ono što mi treba. Valjda nas ima različitih...
Imam F3 i super sam zadovoljan. Ima svoje mane, bugove... Pisao sam negdje na ovoj temi koje bugove imam... Imaju i drugi proizvođači, dovoljno je pogledati Realme temu. Problem kod Xiaomija je to što više nisu tamo neki simpatični Kineski brend, sada su ozbiljna firma, top brend i ljudi više primjećuju bugove nego prije. Kad Samsung ima bug, manje se pljuje po tome, djelomično jer je Samsung statusni simbol, pandan Apple-u, drugi dio je što oni bugove na top modelima uglavnom isprave, Xiaomi je tu kilav i to im je glavna mana. No i dalje po meni imaju najbolji bang for buck, tako da me briga.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2021., 16:08   #8896
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,509
Xiaomijev najveći problem, ako se mene pit, je taj što nemaju mali top model.
Dakle, nešto kao S21 kod Samsunga.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2021., 16:22   #8897
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Xiaomijev najveći problem, ako se mene pit, je taj što nemaju mali top model.
Dakle, nešto kao S21 kod Samsunga.


Sent from my iPhone using Tapatalk
S21 ja ne bi zvao top modelom.
Nekad je S20 i manje bio top bez obzira o drugim verzijama.
Imam S21+ (nakon 4 Xiaomija) i razocaran sam. Meni je Xiaomi Mi8 bio bolji telefon od S21+ i razmisljam se vratiti.

A da ne pricam da na Samsungu ne mogu maknuti / sakriti dolazni poziv bez da ga odbijem. To mi je jako vazan feature koji sam mislio da je default svugdje (jer kazem 4 Xiaomija, p nisam znao da nije normalno), a kad ono veliki i svemocni Samsung to nema?
Jedino sto mogu je da incoming call ne zauzima cijeli ekran, ali to nije to! Xiaomi to ima sto puta bolje rjeseno.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2021., 21:04   #8898
udarnik60
Premium
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: mars
Postovi: 288
Citiraj:
Autor lord051 Pregled postova
Pozdrav,

imam problem sa mobitelom od starog, naime, on ima Redmi 7A. Od samog pocetka, ima problema s pohranom, Viber/Whatsapp/Camera mu 100% ne uzimaju nista memorije skoro (zanemarivo).


SLIKA: https://imgur.com/a/vGeVt2e

Kao sta se vidi na slici, vecina memorije je otisla na sistem i na "ostalo". Sta je ovo ostalo ne mogu nikako otkriti, uci u trag tome. Ima li kakva ideja sta bi to moglo biti tj kako da to lociram?

Stvar je u tome da je mobitel skoro nefunkcionalan, zablokira se od nedostatka prostora i/ili poruke o nedostatku prostora non stop dolaze.

Inace, ima SD karticu, ono sta sam mogao premjestio sam na nju...

Možda cache aplikacija? Pobrisati i to pa vidjeti.

Ali kod mojih je isto bio sav prostor zauzet nakon svega. I onda sam skužio da je bio neki corrupted vidio file. Ono bio je 19 sekundi, ali težak 10 gb i nije ga prikazivalo pod slike/video. Radilo se o Redmi 9A. Možda je nešto slično...
udarnik60 je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2021., 23:32   #8899
James Dean
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 361
Predstavljena Civi serija
James Dean je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2021., 01:35   #8900
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
S21 ja ne bi zvao top modelom.
Nekad je S20 i manje bio top bez obzira o drugim verzijama.
Imam S21+ (nakon 4 Xiaomija) i razocaran sam. Meni je Xiaomi Mi8 bio bolji telefon od S21+ i razmisljam se vratiti.

A da ne pricam da na Samsungu ne mogu maknuti / sakriti dolazni poziv bez da ga odbijem. To mi je jako vazan feature koji sam mislio da je default svugdje (jer kazem 4 Xiaomija, p nisam znao da nije normalno), a kad ono veliki i svemocni Samsung to nema?
Jedino sto mogu je da incoming call ne zauzima cijeli ekran, ali to nije to! Xiaomi to ima sto puta bolje rjeseno.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
MI8 je jedan od najboljih Xiaomi mobitela ever, pa se ne nemoj bazirati na njemu. I ostali mi telefoni su ok, ali firmu sve manje zanimajju prituzbe korisnika na los support i popravak bugiva. Jednostavno iskoristavaju situaciju s Huaweijem. Ja sam imao dosta xiaomija ukljucujuci mi8, ali novi mi 11i, mi11lite, mi11 ultra, mi10t i pro me iritiraju s bugovima, a da ne pricam o srednjoj klasi (redmi i redmi note te poco). Jednostavno ne rade dobar software. Hardware je vrhunski.
Samsung je mozda sporiji ali bugova nema ni priblizno ko Xiaomi.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2021., 01:58   #8901
James Dean
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 361
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
S21 ja ne bi zvao top modelom.
Nekad je S20 i manje bio top bez obzira o drugim verzijama.
Imam S21+ (nakon 4 Xiaomija) i razocaran sam. Meni je Xiaomi Mi8 bio bolji telefon od S21+ i razmisljam se vratiti.

A da ne pricam da na Samsungu ne mogu maknuti / sakriti dolazni poziv bez da ga odbijem. To mi je jako vazan feature koji sam mislio da je default svugdje (jer kazem 4 Xiaomija, p nisam znao da nije normalno), a kad ono veliki i svemocni Samsung to nema?
Jedino sto mogu je da incoming call ne zauzima cijeli ekran, ali to nije to! Xiaomi to ima sto puta bolje rjeseno.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
Na konto jednog feature ti ocjenjuješ telefon?
Ako je to stvar dialera onda instaliraš google dialer i tamo potražiš tu opciju jer svi xiaomiji od mi9Tpro koriste googleov dialer. Ako je to opcija od prijašnjih modela i stvar dialera onda tu opciju više nema ni Xiaomi.

Zadnje izmijenjeno od: James Dean. 03.10.2021. u 02:22.
James Dean je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2021., 14:10   #8902
kiki_vg
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: .
Postovi: 80
Citiraj:
Autor lord051 Pregled postova
Pozdrav,
imam problem sa mobitelom od starog, naime, on ima Redmi 7A. Od samog pocetka, ima problema s pohranom, Viber/Whatsapp/Camera mu 100% ne uzimaju nista memorije skoro (zanemarivo).

SLIKA: https://imgur.com/a/vGeVt2e

Kao sta se vidi na slici, vecina memorije je otisla na sistem i na "ostalo". Sta je ovo ostalo ne mogu nikako otkriti, uci u trag tome. Ima li kakva ideja sta bi to moglo biti tj kako da to lociram?

Instaliraj Storage Analyzer & Disk

Pod Others, možeš brisati sve što je u '' File i '0' File, odnosno vidjet ćeš kakva je situacija kod tebe. (nikako pod others nemoj brisati obb i data file)
Youtube video

Preko te app možeš i detaljno vidjeti što točno još ti zauzima prostor i na kojoj lokaciji se nalazi, bilo prikaz po kategoriji, folderima, itd...
I onda ćeš naći tipa .thumbnails, temporary file, .cache u MIUI - Cloud - Gallery i sve što ti nepotrebno zauzima prostor.

Npr., na brzinu očistio cached data i nekoliko foldera, te preko 3GB se očistilo. Slika


Na MIUI 12 sakrili su prikaz pohrane kakav je bio na MIUI 11, gdje si samo tapnuo na chached data i počisti ga. Taj prikaz možeš dobiti ako instaliraš Activity Launcher.

Upišeš "storage" (kod tebe možda "pohrana" ne koristim hr jezik) pokreneš, tapneš na chached data da obriše što se nakupilo.
Youtube, od 2,25 min
kiki_vg je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2021., 00:46   #8903
NightWalker
Registered User
Moj komp
 
NightWalker's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: PGŽ
Postovi: 206
Kad se vec uspoređuju redmi note 10 i poco f3, dali mi pasu zastitne maskice od redmi na poco? Posto za njega ima puno vise dostupnih nego za poco
NightWalker je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2021., 01:00   #8904
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor kiki85 Pregled postova
Jel moguće da nekom magijom Poco F3 4500mah ima bolje trajanje baterije od Nota 10 Pro 5000mah?



U npr ovom videu Poco F3 je krepo nakon 7h12min, Note 10 pro nakon 7h28min, skoro zanemariva razlika: https://www.youtube.com/watch?v=G0QIjpmK3Co



Zatim ovdje Poco F3 je krepo nakon 8h29min, Note 10 pro nakon 8h01min: https://www.youtube.com/watch?v=962NHP2adOc&t=793s



Na gsmareni Poco F3 ima bolji web browsing 15:58h naspram 14:13h kod Nota 10 pro, i video playback 19:02h naspram 17:44h kod Nota 10 pro. Tek 3g talk timeu nesto gubi, 23:40h naspram 28:45h kod Nota 10 pro



https://www.gsmarena.com/poco_f3-review-2248p3.php



https://www.gsmarena.com/xiaomi_redm...iew-2232p3.php



Ekrani su gotovo identični, potrošnja procesora također vrlo slična
I jos k tome ima bolji proc, bolju grafu, bolji selfie, bolji chipset i bolju/bržu unutarnju memoriju te po iskustvima korisnika bolji wifi. Ono sto dijele je isti ekran, iste bugove i nazalost nebrigu proizvođača o primjedbama korisnika tzv. podrška.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2021., 10:41   #8905
lord051
Premium
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 442
Citiraj:
Autor kiki_vg Pregled postova
Instaliraj Storage Analyzer & Disk

Pod Others, možeš brisati sve što je u '' File i '0' File, odnosno vidjet ćeš kakva je situacija kod tebe. (nikako pod others nemoj brisati obb i data file)
Youtube video

Preko te app možeš i detaljno vidjeti što točno još ti zauzima prostor i na kojoj lokaciji se nalazi, bilo prikaz po kategoriji, folderima, itd...
I onda ćeš naći tipa .thumbnails, temporary file, .cache u MIUI - Cloud - Gallery i sve što ti nepotrebno zauzima prostor.

Npr., na brzinu očistio cached data i nekoliko foldera, te preko 3GB se očistilo. Slika


Na MIUI 12 sakrili su prikaz pohrane kakav je bio na MIUI 11, gdje si samo tapnuo na chached data i počisti ga. Taj prikaz možeš dobiti ako instaliraš Activity Launcher.

Upišeš "storage" (kod tebe možda "pohrana" ne koristim hr jezik) pokreneš, tapneš na chached data da obriše što se nakupilo.
Youtube, od 2,25 min
Par GB sam rijesio na ovaj nacin, u svakom slucaju je puuuuno bolja nego sta je bilo!!! thx
lord051 je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2021., 11:03   #8906
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 630
Kako vratiti staru temu prije miui update? Ne sviđa mi se ova nova ledena tema, pasali su mi oni svemirski pejsaži , ali nemogu naći.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2021., 14:19   #8907
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
pisao sam neko vrijeme unazad o trokiranju animacija, prijelaza i općenito iznenadnom i neobjašnjivom usporavanju redmi note-a 7, onda sam ga morao hard resetati na tvorničke postavke da bi došao sebi i uugasiti neke postavke koje ko fol "jedu ram"

sada, nakon ovog zadnjeg službenog update-a, a pričamo opet o istom redmi note 7, opet isto, usporen, sto godina da otvori nešto, onako iritantno prijelazi i animacije mic-po-mic kao da mob ima 1MB RAM-a, jedva čekam da mi padne na pod i razbije se

sada i nikad više.

samsung s7 kojeg sam imao prije njega je bio avion, tj. svemirski brod za ovo, ja ne mogu vjerovati kako debilne fotke može praviti mobitel u 2021. godini, kao da ima paletu od 12 osnovnih boja, a ne daj može ako je malo zamračena soba... sljedeći put kupujem neku polovnjaču samsunga s-neki koji će mi dopuštati budget, s garancijom od godinu dana preko foruma/oglasnika i mirna bosna
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2021., 14:49   #8908
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,152
ma kupiš (pret)prošlogodiššnji flagšip i to je to. nećeš se zajebati.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2021., 14:57   #8909
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
ali šta je stvarno tako tržište sa mobitelima? ili imaš premium top model s kojim si zadovoljavan i sve ostalo ispod je za starkelje ko šta je moj stari od 75 godina?
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2021., 15:34   #8910
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,152
Nije, ali se meni uvik vise isplati kupiti stari flagship nego aktialni midranger.
Kazu da je Nord 2 odlican mob za midranger, baci oko na njega.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na