Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.08.2021., 14:10   #7741
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Cuj, ak ga napumpaju tamo kamo su ga napumpali pocetkom godine bit ce x3
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2021., 14:18   #7742
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Cuj, ak ga napumpaju tamo kamo su ga napumpali pocetkom godine bit ce x3
Spominju se neki veliki skokovi, ako bude pratio i ostale gaming tokene.
Vidit ćemo. Ubacit nešto, pa gledat.
https://www.cocos.com/en/
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2021., 09:16   #7743
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Prebacio bi ethereum sa OKexa na Gate.io i idem withdraw i kaze 30$ fee? WTF? Jel to normalno? Ako je, pa tko pobogu koristi taj Ethereum?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2021., 09:18   #7744
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,475
Nažalost normalno. Vidi da li ti se isplati prebaciti u XRP ili neki sličan, poslati, i onda promijeniti natrag u ETH. Ili čak USDT ako imaš mogućnost da ne šalješ preko ETH mreže nego npr. Tron.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2021., 09:29   #7745
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da, vec sam jednom to napravio prije, XLM sam koristio, fee je smjesan, neznam jel 1 lipu, prakticki besplatan, pa kako to da onda svi nesto transferaju sa ETHom? Placaju te masovne feeve?

P.S. kupujem illuvium, hahaha
P.S.S. Vidio cijenu ILVa i odustao od kupnje... Sad mi treba neki drugi shitcoin, jel imate kakve kandidate?
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 28.08.2021. u 09:40.
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2021., 13:24   #7746
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
Iskreno, kad god sam kupio shitcoin, vec je bilo kasno za taj shitcoin. Znaci shitovi se napumpaju prije nego dodu na burzu, a onda ekipa pada na štos i kupuje, dok netko ne napravi rugpull i sruši cijenu iz koje više povratka nema. Drž se provjerenih tokena, moj savjet...
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2021., 13:34   #7747
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,674
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Da, vec sam jednom to napravio prije, XLM sam koristio, fee je smjesan, neznam jel 1 lipu, prakticki besplatan, pa kako to da onda svi nesto transferaju sa ETHom? Placaju te masovne feeve?

P.S. kupujem illuvium, hahaha
P.S.S. Vidio cijenu ILVa i odustao od kupnje... Sad mi treba neki drugi shitcoin, jel imate kakve kandidate?
Shiba Inu, ULTGG...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2021., 13:40   #7748
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Skocio sam u Gala, imaju cool igru Town Rush. A vidim da ce jos igri izdat. Uglavnom coin vrijedi 0.03, pa ako dodje i do 1% vrijednosti illuvinuma ce biti dobro.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2021., 14:06   #7749
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
dada NHF ali podsjecas me na one "ajme bitcoin je 50k, preskup je" ... i onda kupi shitcoin vrijedan 0.000001 i nada se da ce jednog dana vrijedit dolar. That's not how things work, lol.

pokusavam objasniti to ljudima, ali ne ide... imati 0.0001 BTC ili 10 milijuna shitcoina je mozda cjenovno trenutno jednako, ali ako cijena skoci 50%, i jedno i drugo ce vrijediti 50% više, neće 10 milijuna vrijediti više zato što je 10 milijuna
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2021., 14:22   #7750
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
svima je to jasno, ali tako nije zanimljivo.. de da uložim 100e da dobijem 5k eura.. da mi se duplaju pare, stavio bi na kvotu 2 na kladionici i saznao kroz dva sata jesam dobio ili ne
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2021., 14:36   #7751
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
OK, ali onda ste isto omašili ceo fudbal. Ovo što dospije na burzu je kao što već rekoh napumpano, čeka se samo padobrance da ubace još para i onda da se sve skupa rug pulla...

Onda treba tražiti ICO-e i projekte koji su na uniswapu/pancakeswapu, a još nigdje nisu listani, ni na jednoj burzi ili stranici... Toga ima po discordima i telegramima i takvi tokeni imaju više šasne da se brzo okrene lova.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2021., 15:28   #7752
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Slazem se, nisam kupio illuvium jer je hype vec velik, kupio sam ovaj Gala gdje ce hype tek nastat. Nije neka velika lova u pitanju, XXX$. Bez brige imam ja i ove bolje coinove, istina bog da BTC vec dugo nemam, jer eto ako ce BTC na 100k, BNB ce na 2k.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2021., 16:25   #7753
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Slazem se, nisam kupio illuvium jer je hype vec velik, kupio sam ovaj Gala gdje ce hype tek nastat. Nije neka velika lova u pitanju, XXX$. Bez brige imam ja i ove bolje coinove, istina bog da BTC vec dugo nemam, jer eto ako ce BTC na 100k, BNB ce na 2k.
this, ergo ulaz na 250$ kod nedavnog pada je bilo vrijeme za ulaz. a ako BTC ode na 100k sto svi preachaju do kraja godine eth ide na 10k.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2021., 16:47   #7754
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da, ali je treba reci da isto vrijedi i u drugu stranu...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2021., 15:40   #7755
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
istina; zato ako krene u dobru stranu u jednom trenutku barem treba izvuci inicijalni ulog da ne izgubis to, ali rijetko tko to napravi
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2021., 17:32   #7756
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
Coinbase i revolut viza, master se ne vole?
Veli invalid nekaj
A revolut javi za provjeru kartice od coinbase
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2021., 18:31   #7757
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
Coinbase i revolut viza, master se ne vole?
Veli invalid nekaj
A revolut javi za provjeru kartice od coinbase
Zadnjih 2-3 tjedna je cirkus, ne znam kog vraga rade, više ne mogu pohvatati koja kombinacija s čim radi.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2021., 18:36   #7758
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
Znam da otkrivam toplu vodu, ali CAKE mi se cini kao super investicija. Znaci trenutno je CAKE oko $23 , bio je na onom vrhuncu preko $40, a godisnja kamata je 90%. Znaci ako btc opet ode na 60+, za racunati je i cake preko 40, a do tad se skupljaju tokeni od stajanja. Dakle recimo za godinu dana cake je preko 40, tokena je 90% vise nego prvi dan, zarada je dakle skoro puta 4. Izgleda kao win-win.

Obrnuti scenario, u godinu dana da cake izgubi skoro 50% na vrijednosti i padne na $14, u godinu dana sa 90% kamate ce se skupiti dovoljno tokena da se proda za kupovni iznos. Opet izgleda win-win.

U cijeloj prici mi nesto smrdi, ali ne kuzim sta
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2021., 18:54   #7759
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Mozda je to truli CAKE. Neznam ti swapovi su mi opcenito sumnjivi. No dobra stvar koju jos mozes dodati to the moon je ako ga Coinbase lista, ali mislim da ga nece listat jer je to swapanje, a oni su u USA, a tamo nedaju svojim gradjanima da hordaju bas one teske shitcoine, samo light shitcoine im daju.

No, ako je negdje bila vijest da Coinbase razmislja da ih doda, mada mislim da nema sanse, onda bi mogao otici i duplo preko 40.

p.S. Update ove moje GALA coina. Ja ga kupio a oni ga odmah dumpali za kakvih 20%, sad se kao malo oporavlja. Igrao sam onu njihovu igru Town Stars, pasu mi takve mozgalice citry building, matematika i tako to, ali mislim da su se tu uhvatili oni kinezi savanti i nemam nikakve sanse, plus je igra teski P2W. No imaju jos 4 igre u planu, jedna je x4, koju bi igrao, ali sigurno ce biti isto teski P2W, cjelodnevno igranje i sigurno opet teska mozgalica... pa necu. Ali sigurno ce biti hypea, nadam se da ce i coin se poduplat. sa 0.03 na 0.06 i nije nesto, ciljam 0.60.

XCH i dalje tone, neznam ovi developeri jel sto rade ili su pobjegli, ali nikako da ta CHIA dozivi. Nesto sam malo googlao u povijest i naletio kakav hype se stvorio oko nje, nema diskova, svijet ce ostat bez diskova i takve cake, napumpali je, a ona izgubila 10x svoje vrijednosti...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2021., 18:59   #7760
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
Ali kuzis foru, dakle i da ne ode preko 40, i da ostane na trenutnih 23 godinu dana... skoro si poduplao pare samo od kamate... taj dio mi se svidja
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2021., 19:05   #7761
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
To ti mam smrdi da nebude tako
Palo bude to na 1$
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2021., 19:40   #7762
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ti swapovi su se nakotili i ima ih. koliko znam to USA ne moze pa ne vjerujem da ce biti nekih velikih skokova.

kad smo vec kod tih slicnih investicija, znas ono kad smo pricali sam ulozio u EPS. Evo dosad sam sve sto sam dobio ponovno ulagao i evo tek sad mi pokazuje da sam na nuli. A kako ce vjerojatno sad neki rast mogla bi biti i neka zarada. Tak da ako taj cake nije truli, osobno neznam jer ga nisam uopce pregledao, mislim da je dobra investicija. trenutno jedino znam da nije dobra CHIa, ostalo sve ima manje ili vece sanse da krene to the moon ako BTC krene preko 60k.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2021., 08:25   #7763
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
ja zakockao 250$ na Solanu neki dan kad je bila 108$ iako vec bio debeli pump...lijep rast od tada. kako je dobro kad ubodes nesto a ne kad sam litecoin uzeo blizu ATH-a

oporavlja se litecoin ali jako jako sporo..
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2021., 15:46   #7764
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726







Evo moji vecina mi je u eth i BNB, ostalo rasporedjeno nekako, nisu mi ovo svi, imam ih jos. Ako vidite uljeza slobodno me upozorite. Uglavnom neki od ovih cekaju listing na CB, neki se mi svidjaju, neki imaju dobar program. Jedino nemam BTC, ali je na listi jer nekako se sve vrti oko njega, evo BTC ide gore ili vodoravno ostali su zeleni, BTC padne dole, svi ostali su debelo crveni tak da pratim BTC najvise.


HAHAHAHAHA, sto cemo sad?
-->







Evo moji vecina mi je u eth i BNB, ostalo rasporedjeno nekako, nisu mi ovo svi, imam ih jos. Ako vidite uljeza slobodno me upozorite. Uglavnom neki od ovih cekaju listing na CB, neki se mi svidjaju, neki imaju dobar program. Jedino nemam BTC, ali je na listi jer nekako se sve vrti oko njega, evo BTC ide gore ili vodoravno ostali su zeleni, BTC padne dole, svi ostali su debelo crveni tak da pratim BTC najvise.


HAHAHAHAHA, sto cemo sad?
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 03.09.2021. u 16:01.
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2021., 19:54   #7765
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,475
BTC, ETH, BNB, SOL, FTT
Od toga zadnja dva pumpaju zadnjih nekoliko dana. ETH je danas krenuo nešto. BTC i BNB stoje za sada.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2021., 05:28   #7766
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
A ova miljarda naprintanog tethera, plus po 1000 BTCa dolazilo na Binance u zadnje vrijeme te ne muci nista?

Meni se cini da se pripremaju dumpat, ali pretpostavljam na sljedecem pumpu, e sad dali ce to imat negativan utjecaj na cijenu BTC neznam.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2021., 08:25   #7767
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,475
Osobno sam počeo prodavati lagano. Da li sam u pravu ne znam.

33% SOL prodano na 150. Imam još po 1/3 na 155 i 160.
FTT imam naloge od 75 do 80.

ETH i BTC ću ručno prodati kada odlučim da je to to, ali mislim da su dosegli prodajne cijene.

Još mi ostaje BNB za kojeg sam se nadao da će doći blizu ATH ponovno, pa još uvijek čekam.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2021., 09:24   #7768
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Sol bi mogao jos vise buduci se ocekuje ta Star Atlas igra koja je nahypeana do boga, nesto kao EVE online samo ima sve i svasta unutra, cijela ekonomija i sigurno ce biti veliki hype.

Ne prodajem jos, pa tek je poceo bullish run... Razmisljat cu o prodaji dok BTC dodje na 47k, a kako sad stvari stoje nece...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2021., 09:28   #7769
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,475
BTC je na 50K
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2021., 09:34   #7770
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da, znam da je na 50k. i rajdam ga dok ne padne na 47k onda cu razmisljat. Na 50k traje sad vec dobri resistance ali i dalje BTC gleda u nebo... Tak da moze do 60k, pa ce onda vjerojatno bit slicna situacija kao i sad na 50k i tako dalje...

p.s. suta, najkasnije prekosutra ce odlucit ili ide gore ili ide opet malo dolje.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na