Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.04.2021., 13:10   #121
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
To ko oni kaj su jučer guzice pokazivali uz cestu. Neki debeli u Mercedes F1 jakni i njegovi jarani.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 13:13   #122
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Citiraj:
Autor Brko Pregled postova
Jasno kad voze po selendrama i kmetijama, a ne po gradu
Ufff, teške rasprave. Predlažem da se nađemo svi skupa pred Lagunom pa da se raspravi uz 1-2 gajbe

Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Vozač bmwa nije kriv? Tko se ubacuje bez žmigavca i koči? Derpe francuski je htio malo stati da ga se slika.
LOLOLOLOLOL
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 13:23   #123
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Upravo se vratio iz Kumrovca nakon 24h bez spavanja
Jesam li ja jedini kome je ovo uzivo bilo prilicno underwhelming? Nekoliko WRC mašina koje su prošle u 15min i nakon toga wrc2 auti koji zvuče kao prosječan balkan GTI. Odusevljen sam odazivom gledatelja ali sami rally me nije oduševio pretjerano. Možda da je loose surface pa u skladu s time i gas non-stop u podu...
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 13:27   #124
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Jesam li ja jedini kome je ovo uzivo bilo prilicno underwhelming?
Dva prijatelja išli nabrijani na F1 hungaroring, bili cijelu utrku na nekom zavoju i umrli od dosade Nikad kasnije nisu išli, gledaju isključivo TV prijenose a obojioca su cijeli život ludi za time...
Tak da sigurno nisi jedini
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 13:34   #125
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor keyser_s()ze Pregled postova
Ufff, teške rasprave. Predlažem da se nađemo svi skupa pred Lagunom pa da se raspravi uz 1-2 gajbe



LOLOLOLOLOL
Može
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Upravo se vratio iz Kumrovca nakon 24h bez spavanja
Jesam li ja jedini kome je ovo uzivo bilo prilicno underwhelming? Nekoliko WRC mašina koje su prošle u 15min i nakon toga wrc2 auti koji zvuče kao prosječan balkan GTI. Odusevljen sam odazivom gledatelja ali sami rally me nije oduševio pretjerano. Možda da je loose surface pa u skladu s time i gas non-stop u podu...
Nisi jedini. Meni isto tak bilo. Bezze.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 13:48   #126
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
World Rally Championship (WRC)

Pa ostao je čovjek iz tima koji rješava dalje sve. Zašto bi i on ostao ako ima trku dalje? Nitko nine ozlijeđen srećom i nema razloga da ostane i propusti trku.

A ova balkanska seljačina kaj u desnoj traci proleti, to je druga priča. Klasični promet u Zagrebu. Udarit mu kaznu da ju plaća 30 godina ko kredit.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 13:49   #127
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Pikirao dva dobra hairpina na sljemenu, da vidim kako koce/ubrzavaju. Jundaj i Toyota jako impresivno izgledaju u zivo na sljemenu. Od svega ostalog, Ne kuzim u kojoj kategoriji su one dvije Alpine, ali pored WRC auta, ta dva auta izgledaju kao fun day at the office.

Ali imam osjecaj da se WRC nece ponoviti kod nas... sta je ekipa radila na stazi. Usred hairpina sa svih strana znakovi "no go zone", mestar ulece unutra, marshal mu se dere da se makne, da zbog takvih stvari sudije zaustavljaju brzince... "ja sam fotograf", marshal mu kaze ok, al onda obuci WRC press vestu... a ne ne, nema on akreditaciju, al slika on super fotke... i onda jos ekipa koja se nakon subarua seta cestom, bacaju kamenje na stazu etc. ect... katastrofa...
GoGzS je online   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 14:08   #128
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Smije li uopće takav auto, nisam vidio registarke pločice, prometovati u javnom prometu?
Ovaj policajac je naučio lekciju, ubuduće u HR treba paziti samo na svoje dupe i pokupiti plaću, jer i tako nema nikakve ovlasti. Što da ga gaze ubuduće, bolje mu je pit kavu u kafiću cijeli dan i spavati u autu.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 14:25   #129
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Imaju registracije. Voze se po javnim cestama između brzinaca.
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 14:34   #130
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Dva prijatelja išli nabrijani na F1 hungaroring, bili cijelu utrku na nekom zavoju i umrli od dosade Nikad kasnije nisu išli, gledaju isključivo TV prijenose a obojioca su cijeli život ludi za time...
Tak da sigurno nisi jedini
Pisao ranije o tome. Ovi "moderni" avti imaju konja, ali okretnog momenta nemaju (kao ovi prije).

Primjera radi Impreza (po onome što sam vidio, prije svakog starta bila zadnji auto na stazi za provjeru) je još 2004. g. čupala 550 Nm @ 4000 rpm. Mali yaris ima 425 Nm @ 6000 rpm. Za rally treba Nm i to što nižim okretajima. Da stvar bude gora svi ovi ispod wrc 1 nemaju čak ni te konje u visokim okretajima....
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 14:36   #131
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Eto, dok vi palamudite o tome ko je kriv i kako bi trebalo rafalima po Ogieru, momak iz BMWa i Ogier idu na večeru gdje će sve riješiti.

Eto, momak će se družiti sa pobjednikom WRC Croatia i svjetskim prvakom, dok se vi nadjebavate
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 14:42   #132
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor Brko Pregled postova
Eto, dok vi palamudite o tome ko je kriv i kako bi trebalo rafalima po Ogieru, momak iz BMWa i Ogier idu na večeru gdje će sve riješiti.

Eto, momak će se družiti sa pobjednikom WRC Croatia i svjetskim prvakom, dok se vi nadjebavate
Obojica su krivi jer su jurili po javnoj cesti, vidi se koliko su jurili u odnosu na ostale aute. Obojicu treba debelo kazniti za obijesnu vožnju i izazivanje nesreće, a drivera treba još debelo kazniti za bježanje sa mjesta nesreće i napad na policiju. WRC ga treba kazniti zbog neprimjerenog ponašanja itd.

Pun mi k. idiota u prometu, na žalost i na vlastitim kostima i vlastitoj koži. Ali nisam naivan da će se ikada taj divlji zapad riješiti.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 14:44   #133
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Brko Pregled postova
Eto, momak će se družiti sa pobjednikom WRC Croatia i svjetskim prvakom, dok se vi nadjebavate
Nitko se ne nadjebava oko njih dvojice koji su nebitni, taj svjetski prvak bi na večeru trebao pozvati policajca kojeg je skoro pregazio, a ne nekog nebitnog klošara, to je i poanta cijelog slučaja.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 15:03   #134
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Nitko se ne nadjebava oko njih dvojice koji su nebitni, taj svjetski prvak bi na večeru trebao pozvati policajca kojeg je skoro pregazio, a ne nekog nebitnog klošara, to je i poanta cijelog slučaja.
Pročitaj prošlu stranicu pa možda vidiš kako se "nitko" ne nadjebava oko njih dvojice i kako su nebitni.
A ovo tko i kako bi trebao na večeru, piši pisma. Dao sam info, nije da me zanima kakve emocije to u tebi budi.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 15:10   #135
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Obojica su krivi jer su jurili po javnoj cesti, vidi se koliko su jurili u odnosu na ostale aute. Obojicu treba debelo kazniti za obijesnu vožnju i izazivanje nesreće, a drivera treba još debelo kazniti za bježanje sa mjesta nesreće i napad na policiju. WRC ga treba kazniti zbog neprimjerenog ponašanja itd.
Nije BMW išao iznad ograničenja. Tu je tabla 70, znači možeš do 80, a BMW sigurno nije išao više od toga. Da je išao brže, ne bi na Toyoti bilo malo strgane plastike i udubljenja. Čini se brže zato jer je snimatelj bio blizu BMW-u pa je brzo proletio kroz kadar.

Ogier isto nije jurio već suprotno, on je vozio ispod ograničenja i pritom je još naglo zakočio prilikom mijenjanja trake.

Sve u svemu, nesreća je, bitno je da nitko nije nastradao. Prometni vještaci će lako uzeti snimku pa će prema duljini crte i broju sličica u sekundi izračunati brzinu.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 15:12   #136
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Brko Pregled postova
Pročitaj prošlu stranicu pa možda vidiš kako se "nitko" ne nadjebava oko njih dvojice i kako su nebitni.
A ovo tko i kako bi trebao na večeru, piši pisma. Dao sam info, nije da me zanima kakve emocije to u tebi budi.
Ljudi samo daju mišljenja tko je ovdje kriv, ali ovakvih mini nesreća u zg-u dnevno ima 300.
Naglasak u ovom slučaju je nepoštivanje službene osobe od strane prepotentnih sportaša i cijele ove organizacije.
Probaj ti pregazit murjaka pa javi ishod.

Nikog ne zanima koga će on voditi na večeru.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 15:13   #137
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Balkanska seljačina jer ima BMW-a, ne?

Pa čak je i nebitan model, nisam ni znao da je BMW. Al eto, potrefilo se.

Kolko je vidljivo na snimci covjek je krenuo usporavat i lagano u desnu traku al majmun samo po gasu dere i dalje. Reakcija kocenja = nema je, a na samoj snimci se vidi da je bilo vremena za reakciju.

Jel razumijes da su ostali ljudi iz njegovog tima? Kaj, da je ostao na ocevidu 10 sati dok ovaj napravi skicu? A ima cijeli tim iza sebi koji brine za takve pizdarije. Pa nije ovo prva nesreca na cesti za vrijeme rallya. Poprati malo kak se rjesava.

Pricat o tome sto bi bilo kad bi bilo nema smisla. Sto bi bilo da Agrokor nije propao? Mislim ono, trabunjat bzvz kaj bi bilo.

Zagrebacki promet, a i opcenito promet u HR je pun seljacina i kretena i to se vidi i tu na snimci.

Takodjer je i puna publika takvih slicnih kretena koji se secu po stazi za vrijeme trke.

Sve u svemu dobar vikend, dobra trka, dobri auti. Nadam se da ce postat uobicajeno u HT


Sent from my iPhone using Tapatalk
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 15:16   #138
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Jel razumijes da su ostali ljudi iz njegovog tima?
A jel ti razumiješ da za nesreću odgovara vozač za volanom, a ne neki iz njegovog tima, i da taj vozač za volanom može nastavit vozit tek kad dobije odobrenje od policije?
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 15:24   #139
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Kolko je vidljivo na snimci covjek je krenuo usporavat i lagano u desnu traku al majmun samo po gasu dere i dalje. Reakcija kocenja = nema je, a na samoj snimci se vidi da je bilo vremena za reakciju.

Jel razumijes da su ostali ljudi iz njegovog tima? Kaj, da je ostao na ocevidu 10 sati dok ovaj napravi skicu? A ima cijeli tim iza sebi koji brine za takve pizdarije. Pa nije ovo prva nesreca na cesti za vrijeme rallya. Poprati malo kak se rjesava.
Samo za usporavanje u prometu debelo ispod ograničenja je bio dužan već upaliti 4 žmigavca onda jer usporava promet, to ti je zakonska obaveza. Drugo, da je pogledao u retrovizor vidio bi da mu kroz desnu traku dolijeće vozilo što znači da NE SMIJEŠ mijenjati traku jer za to ne postoje odgovarajući prometni uvjeti. A on ne samo da skreće u desnu traku bez da gleda uvjete na cesti, nego to radi bez žmigavaca i još k tome naglo koči dok ostali auti ubrzavaju nakon paljenja zelenog svjetla.

Ovakve greške ne rade ni najgluplji kandidati u autoškoli, a ne da ih radi jedan profesionalni vozač.

A drugo, on je bio za volanom, odgovoran je on, da je pazio kako se vozi ne bi napravio nesreću i stigao bi na trku na vrijeme. Nikakav menadžer, nikakav tim. To što je on ovdje za rally ne mijenja činjenicu da je on odgovoran za sve što se događa s tim autom na cesti.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 15:26   #140
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Ljudi samo daju mišljenja tko je ovdje kriv, ali ovakvih mini nesreća u zg-u dnevno ima 300.
Samo daju mišljenja o njima tko je kriv? Aaaa znači ipak su bitni njih dvoje jer se o njima raspravlja? Pa što ne kažeš... ja mislio da si rekao:

Citiraj:
Nitko se ne nadjebava oko njih dvojice koji su nebitni
Sorry, krivo sam te shvatio.

Citiraj:
Naglasak u ovom slučaju je nepoštivanje službene osobe od strane prepotentnih sportaša i cijele ove organizacije.
Naglasak je na nadjebavanju koje ima više postova o tome tko je kriv. Ako sam dobro vidio, jako malo sudionika rasprave je spominjalo policajca dok je već dio bio usmjeren baš na ovo što si rekao da je nebitno i da nitko se oko toga ne natjerava.

Citiraj:
Probaj ti pregazit murjaka pa javi ishod.
Teško. Ja sam savjestan vozač bez prometnih kazni i prekršaja (imam jednu kaznu za svijetla 2010), a policija me jedino može zaustaviti u rutinskoj kontroli prometa, tako da teško da mogu probati zgaziti policajca jer u mom slučaju nikad ne stoji ispred nego pored auta. Jedino da ga gađam kad mi lizalicom mahne da stanem.
Ali ako ti imaš iskustava, nemoj se sramiti podijeliti ih s nama.

Citiraj:
Nikog ne zanima koga će on voditi na večeru.
Veliš, ajde da ovako probam izmogoljiti. Ma samo ti daj, neću te više cijepiti.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 15:30   #141
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Mislim da nema potrebe da se i mi nadjebavamo, kad si napisao da idu na večeru ispalo je da su njih dvojica u nekom žestokom sukobu pa će to sad izmiriti večerom.

Ono, kvrcnila se dva auta, nebitno, to je vijest jedino zato što je jedan od auta rally auto.
Ali dobro, ako je za tebe bitno što oni idu na večeru onda javi svakako i što su večerali, jel bila neka tjestenina ili morski plodovi
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 15:40   #142
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Mislim da nema potrebe da se i mi nadjebavamo, kad si napisao da idu na večeru ispalo je da su njih dvojica u nekom žestokom sukobu pa će to sad izmiriti večerom.

Ono, kvrcnila se dva auta, nebitno, to je vijest jedino zato što je jedan od auta rally auto.
Ali dobro, ako je za tebe bitno što oni idu na večeru onda javi svakako i što su večerali, jel bila neka tjestenina ili morski plodovi
Ma poanta posta mog je bila da se nema smisla nadjebavati jer odavno znamo da nažalost pravila i zakoni ne vrijede za sve jednako iako bi trebali. Seremo po liku, seremo po Ogieru. Jedan ima događaj koji će pamtiti cijeli životu, drugi osvojio WRC Croatia. Nebitni smo mi u ovoj priči nažalost

A što se tiče ovog drugog, MUP HR će vjeroatno popustiti u cijelom slučaju zbog eventa koji je strateški bitan za promociju države, prometni okršaj je bio kakvih ima more u ZG po dnevnoj osnovi kako si i rekao, ali bilo kako bilo, majstor iz BMW-a će imati štofa pričati "klebnuo sam Ogiera, lik pobjedio i pozvo me na večeru". Šteta što cajkaški klubovi po i oko ZG ne rade, pa lik bi bio gazda svake večeri, a čučoni bi se bacali na njega šapkom i kapom

Sjetimo se Hamiltona u Australiji 2010 čini mi se kad je u nekom besnom AMG-u isto neki kurac izvodio na cesti. Ispao skandal, a na kraju niš specijalno. Platio kaznu, dobio zabranu vožnje po Australiji 2-3 godine. A ako Ogier i dobije neku novčanu kaznu, dobit će onakvu kakvu bi dobili i mi. Njemu tj njegovom timu to bude kikiriki. Veća šteta je ona rupa na vratima i aeropaketu nego kaj bude ta kazna usumirano i za nesreću (ako bude proglašen krivim) i odlazak s mjesta nesreće. A po svoj prilici, policija isto tu ispala papučarska. Jedan se baca pod auto, a drugi lagano đepni biljar uz to što jedan onako odlučno ko Ivo Lignja Josipović mu kaže "NE, ne možeš ići" dok Ogier sjeda u auto i daje gas.

Evo ne znam što bi rekao, stvarno.

Što se tiče večere, ako je pravi BMWejaš, onda janjetina vino i voda. Neka butelja od 500 kuna sa jamničkom. Ionako Toyota plaća
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 16:03   #143
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Nije BMW išao iznad ograničenja. Tu je tabla 70, znači možeš do 80, a BMW sigurno nije išao više od toga. Da je išao brže, ne bi na Toyoti bilo malo strgane plastike i udubljenja. Čini se brže zato jer je snimatelj bio blizu BMW-u pa je brzo proletio kroz kadar.
Ako je tabla 70, skroz upitno jesu li uopce vozili preko.

Definitivno balkanskoj seljacini kaznu da otplacuje 30 godina a finog gospodina koji je zapravo uzrokovao nesrecu pustiti dalje jer ima posla. Ah ti balkanci.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 16:10   #144
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Dva prijatelja išli nabrijani na F1 hungaroring, bili cijelu utrku na nekom zavoju i umrli od dosade Nikad kasnije nisu išli, gledaju isključivo TV prijenose a obojioca su cijeli život ludi za time...
Tak da sigurno nisi jedini



Ove godine sam propustio WRC, nadam se da iduće neću, ali meni se čini da je WRC definitivno uzbudljiviji od F1... IMHO
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 16:11   #145
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Ove godine sam propustio WRC, nadam se da iduće neću, ali meni se čini da je WRC definitivno uzbudljiviji od F1... IMHO
Iduće godine?
Gledao sam malo raspravu, zašto baš Hrvatska ove godine. Koliko Šebalj kaže, sreća + korona + neke vanjeske neprilike.

Pitanje kako će biti druge godine.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 16:37   #146
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Nije BMW išao iznad ograničenja. Tu je tabla 70, znači možeš do 80, a BMW sigurno nije išao više od toga. Da je išao brže, ne bi na Toyoti bilo malo strgane plastike i udubljenja. Čini se brže zato jer je snimatelj bio blizu BMW-u pa je brzo proletio kroz kadar.

Ogier isto nije jurio već suprotno, on je vozio ispod ograničenja i pritom je još naglo zakočio prilikom mijenjanja trake.

Sve u svemu, nesreća je, bitno je da nitko nije nastradao. Prometni vještaci će lako uzeti snimku pa će prema duljini crte i broju sličica u sekundi izračunati brzinu.

U kojoj bajci ti zivis?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 16:53   #147
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Pretpostavljam u onoj u kojoj BMW ne ide 140.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 17:04   #148
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Ako vama BMW ide 140 na toj snimci, sutra hitno zovite oftamologa. Zanima me koji to auto može stati od 140-0 u duljini od 10-15 metara autobusne stanice.

Zadnje izmijenjeno od: Exomaniac. 25.04.2021. u 17:17.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 17:21   #149
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Mene zanima zasto bi policajci racunali brzinu kad imaju tebe, em znas tocnu brzinu bmwa em znas da je ovaj naglo kocio (sto nije).
Jedino sto se zna i vidi je da je bmw isao prebrzo a ovaj je isao promjenit omah dvije trake sto ne smije.
Tak da nek svatko popravlja svoj auto
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 17:28   #150
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,779
Ne izgleda kao da bmw ide nesto brzo, a ovaj definitivno nije dao zmigavac i napravio je sranje. Mislim, tako jasno, retrovizori su im premali da bi kurca vidjeli na njemu

https://streamable.com/l049y0
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na