Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.06.2020., 00:26   #2461
ZMAJ
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,937
Jel itko gravirao HR znakove na Asus laptop tipkovnicama? Konkretno zephyrus ili scar... vjerojatno ću kupiti jedan od njih u DE ili UK, ali svakako bi volio da su znakovi na istim pozicijama kao na našim tipkovnicama + HR znakove.
ZMAJ je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2020., 08:19   #2462
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor dddarin Pregled postova
Da li je ovo ok za podmazivanje stabilizatora https://www.chipoteka.hr/artikl/8557...20g-2410039020 ?

Takoder da li itko zna s kakvim sprejem bih mogao podmazati switcheve? Vidio sam da se koristi super lube ali toga nema kod nas.

ugl ak nekog zanima mali review za RK 87 s banggooda ( wireless, 42 eura iz ceske, outemu) pitajte.

Ovo sam narucio za stabilizere : https://www.ebay.de/itm/Permatex-Die...cAAOSwMxJbvfi9

i ovo : https://www.ebay.de/itm/Finish-Line-...0AAOSwOX1eToKm

Cekam da stigne pa javim kad odradim clipping i lubing

ZA switcheve ides iskljucivo sa krytox ili tribosys, ovisno o tome sto zelis od switcha uzimas odredenu gradaciju . Pogledaj na candykeys ili mykeyboardeu imaju li na stanju, ja sam konketno uzeo : https://mykeyboard.eu/catalogue/trib...icant-5ml_917/
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2020., 22:51   #2463
dddarin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 84
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Ovo sam narucio za stabilizere : https://www.ebay.de/itm/Permatex-Die...cAAOSwMxJbvfi9

i ovo : https://www.ebay.de/itm/Finish-Line-...0AAOSwOX1eToKm

Cekam da stigne pa javim kad odradim clipping i lubing

ZA switcheve ides iskljucivo sa krytox ili tribosys, ovisno o tome sto zelis od switcha uzimas odredenu gradaciju . Pogledaj na candykeys ili mykeyboardeu imaju li na stanju, ja sam konketno uzeo : https://mykeyboard.eu/catalogue/trib...icant-5ml_917/
E al to sve košta više neg kaj sam ja dao za svoju tipkovnicu .
Uglavnom ja sam kupio tu spoemnutu mast u chipoteci (22kn) i isao namazat taj stabilizator i to ga je popravilo ali ne skroz.

Al onda sam razmisljao kak mi ovak tipkovnica nije bolja od stare membrane, losije tipkam pa idemo probat namazat switcheve za test na strelicama. Uzmem ja interdentalnu četkicu i namazem to za test pa kud puklo da puklo.
Isprobam ja sad te tipke i jebene su.
Na kraju sam cijelu tipkovnicu s tim namazao i sad mi je fakat dobra. Em je tisa i em sad puno bolje tipkam (10 wpm razlika). A sve zajendo nije trajalo prek 15min.

Ak rikne, javim
dddarin je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2020., 15:39   #2464
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Neke RPG, single play, strategije bi se ovako mogle igrat. Ako igras esport igre i jos ako si u ovom polozaju dobar, a tesko da jesi, ali ako jesi onda u normalnom polozaju bi bio najmanje dva put ili vise puta bolji, naravno ne odmah jer si sad naviknuo na ovaj hendikep polozaj... bio bi bolji.

Drugim rijecima za single play i tako igrice gdje se vecinom igra s misem netreba neka posbna tipkovnica, ali za ove momke koji kupuju super graficke sa super brzim monitorima je ovakvo sjedenje kontraproduktivno. Zamisli da kupi grafu za 10k kuna, monitor za isto toliko i onda igra igrice u ovom polozaju...
Pa kak bi trebao sjedit?
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2020., 15:50   #2465
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Uspravljen, sa podlakticama na stolu a ne na naslonima za ruke. No to nije za ovu temu.


Citiraj:
Autor dddarin Pregled postova
E al to sve košta više neg kaj sam ja dao za svoju tipkovnicu .
Uglavnom ja sam kupio tu spoemnutu mast u chipoteci (22kn) i isao namazat taj stabilizator i to ga je popravilo ali ne skroz.

Al onda sam razmisljao kak mi ovak tipkovnica nije bolja od stare membrane, losije tipkam pa idemo probat namazat switcheve za test na strelicama. Uzmem ja interdentalnu četkicu i namazem to za test pa kud puklo da puklo.
Isprobam ja sad te tipke i jebene su.
Na kraju sam cijelu tipkovnicu s tim namazao i sad mi je fakat dobra. Em je tisa i em sad puno bolje tipkam (10 wpm razlika). A sve zajendo nije trajalo prek 15min.

Ak rikne, javim
Gdje si tocno namazao switcheve ? Koju tipkusu imas i koje switcheve ?
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2020., 23:32   #2466
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,161
Zafrkava me malo par tipki na mojoj Rapoo V500S (Kailh Brown, TKL), pa me zanima neka jeftina blue/brown TKL alternativa jer sam preškrt za pravi MX Brown. Naletio sam na ove dvije koje su mi lagano dostupne: Redragon K568 RGB Dark Avenger i Redragon Kumara K552. Jesu li čemu?

EDIT: naletio sam i na ovo interesantno čudo: UVI Gear Pride Mini. Optički+mehanički switchevi i palatali. Probao tko?
__________________
PSN Steam

Zadnje izmijenjeno od: d0X. 25.06.2020. u 00:50.
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2020., 11:21   #2467
XXX_Man
3X
Moj komp
 
XXX_Man's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb, Croatia
Postovi: 198
Citiraj:
Autor d0X Pregled postova
EDIT: naletio sam i na ovo interesantno čudo: UVI Gear Pride Mini. Optički+mehanički switchevi i palatali. Probao tko?
Ja ju koristim već neko vrijeme i nemam zamjerke.
Jedino što sam prvo napravio je zamijenio switcheve u brown, blue mi je preglasan.

Na njoj je lako mijenjati switcheve jer u njima nema nikakve elektronike, neko je sve na ploči, jedino moraš uzeti gateron jer drugi ne rade komtatibilne (koliko ja znam).
__________________
“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov

"With the first link, the chain is forged. The first speech censured...the first thought forbidden...the first freedom denied – chains us all, irrevocably."
XXX_Man je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2020., 11:26   #2468
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor d0X Pregled postova
EDIT: naletio sam i na ovo interesantno čudo: UVI Gear Pride Mini. Optički+mehanički switchevi i palatali. Probao tko?
I meni se to jako sviđa, moram priznati!

Probao sam ja te opto-mehaničke tipkovnice, meni odgovara. Nije klasična mehanika, nego je više slično RomerG Logitech switchevima.
Frend ju ima u igraonici (https://egamer.hr/shop/cijena/rampag...ing-tipkovnica).
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2020., 17:29   #2469
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,161
Citiraj:
Autor XXX_Man Pregled postova
Ja ju koristim već neko vrijeme i nemam zamjerke.
Jedino što sam prvo napravio je zamijenio switcheve u brown, blue mi je preglasan.

Na njoj je lako mijenjati switcheve jer u njima nema nikakve elektronike, neko je sve na ploči, jedino moraš uzeti gateron jer drugi ne rade komtatibilne (koliko ja znam).
Super je što se switchevi mogu zamijeniti, ali mislim da će mi klikasti plavi dobro doći malo za promjenu

@Mommistake RomerG nisam još probao, ali sam čitao da su dobri switchevi. Sviđala mi se davno Logitech G410, ali nisam htio davati 900+kn.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2020., 23:34   #2470
XXX_Man
3X
Moj komp
 
XXX_Man's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb, Croatia
Postovi: 198
Citiraj:
Autor d0X Pregled postova
Super je što se switchevi mogu zamijeniti, ali mislim da će mi klikasti plavi dobro doći malo za promjenu
Ako ti kad zatreba koji plavi optički, imam 2 kompleta viška
__________________
“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov

"With the first link, the chain is forged. The first speech censured...the first thought forbidden...the first freedom denied – chains us all, irrevocably."
XXX_Man je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2020., 23:44   #2471
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,161
Citiraj:
Autor XXX_Man Pregled postova
Ako ti kad zatreba koji plavi optički, imam 2 kompleta viška
Kul, tenks za info. Naručio sam tipkovnicu i podlogu Uvi Inferno XXL, jedva čekam sve isprobati.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 10:58   #2472
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Javi kakva ti je tipkovnica.

Čini mi se dobar izbor, možda prodam svoju G910.

Mini ili standardnu si uzeo? Ako mini, jel ona ima isto USB 3.0 kao dodatni connector na sebi?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 11:48   #2473
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor XXX_Man Pregled postova
Ja ju koristim već neko vrijeme i nemam zamjerke.
Jedino što sam prvo napravio je zamijenio switcheve u brown, blue mi je preglasan.

Na njoj je lako mijenjati switcheve jer u njima nema nikakve elektronike, neko je sve na ploči, jedino moraš uzeti gateron jer drugi ne rade komtatibilne (koliko ja znam).
Da li se može podesiti osvjetljenje svake tipke zasebno ili je samo osvjetljenje po zonama u valovima?
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 11:53   #2474
XXX_Man
3X
Moj komp
 
XXX_Man's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb, Croatia
Postovi: 198
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ako mini, jel ona ima isto USB 3.0 kao dodatni connector na sebi?
Nema dodatne konektore.

Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Da li se može podesiti osvjetljenje svake tipke zasebno ili je samo osvjetljenje po zonama u valovima?
Možeš boju osvjetljenja za svaku tipku posebno ili efekti za cijelu tipkovnicu.
__________________
“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov

"With the first link, the chain is forged. The first speech censured...the first thought forbidden...the first freedom denied – chains us all, irrevocably."
XXX_Man je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 12:33   #2475
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Šteta. Full size ima 2 komada.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 12:42   #2476
XXX_Man
3X
Moj komp
 
XXX_Man's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb, Croatia
Postovi: 198
Ne vidim svrhu toga ionako...
__________________
“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov

"With the first link, the chain is forged. The first speech censured...the first thought forbidden...the first freedom denied – chains us all, irrevocably."
XXX_Man je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 14:21   #2477
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,161
Može dobro doći za spojiti wireless dongle, gamepad, USB stick itd.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 15:05   #2478
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor XXX_Man Pregled postova
Ne vidim svrhu toga ionako...
Ja vidim...
Miš u tastaturu da se kablovi ne vide.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 26.06.2020. u 15:38.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 15:39   #2479
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,393
Na Roccat Vulcan 120 AIMO mi se počela odvajati space tipka od bočnih stabilizatora pa se cijela tipka klacka lijevo desno. Ne bih ništa rekao da je tipkovnica nešto korištena, ali po ovoj je tipkano možda tjedan dana u komadu jer radim vani i primarno koristim laptop. Ima li još netko takav problem?
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 16:53   #2480
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Ako tipku stisnes skroz lijevo u kutu (ili desno) a ona se ne stisne cijelom duzinom nego potone lijevo a digne se desno (i obrnuto) , to je RMA. Meni se to dogodilo na coolermasterici i dobio sam novu tipkusu.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 17:22   #2481
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,393
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Ako tipku stisnes skroz lijevo u kutu (ili desno) a ona se ne stisne cijelom duzinom nego potone lijevo a digne se desno (i obrnuto) , to je RMA. Meni se to dogodilo na coolermasterici i dobio sam novu tipkusu.
Da, tako se ponaša. Sad sam malo proučio, izgleda da se plastika na tipki razvukla i zato više nema grip i odvaja se. Neke tipkovnice imaju metalnu žicu unutar spacea, a ova ima unutar kućišta nešto da je drži stabilnom. Stavit ću na vrh čačkalice malo ljepila i zalijepiti, nemam volje za RMA u ovom trenuku.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 18:43   #2482
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Bolje nemoj dirati, jel ako krepa tipkusa skroz odbit će ti jamstvo zbog ljepila. Nabij nekakve fleksibilne gume ili nečega
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2020., 13:36   #2483
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Stigao ljepotan :

unnamed2

unnamed-1

Narucen sa Coolcables.co.uk. Cekao sam 2 mj na isporuku i napokon stigao. Krasota jedna, build quality je 10/10. Cijena prava sitnica
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2020., 00:55   #2484
dddarin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 84
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Gdje si tocno namazao switcheve ? Koju tipkusu imas i koje switcheve ?
Outemu brown, royal kludge g87
https://imgur.com/a/oS6kILM
dddarin je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2020., 08:00   #2485
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
unnamed-1

Narucen sa Coolcables.co.uk. Cekao sam 2 mj na isporuku i napokon stigao. Krasota jedna, build quality je 10/10. Cijena prava sitnica
Gore desno, kakvo je to kućište?
  Reply With Quote
Staro 28.06.2020., 08:06   #2486
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Gore desno, kakvo je to kućište?
Lian Li PC-O11D
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2020., 09:06   #2487
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Jedno nubovsko pitanje....da li se PBT keycaps mogu laserski gravirati ko ABS?
denied je online   Reply With Quote
Staro 28.06.2020., 09:39   #2488
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor denied Pregled postova
Jedno nubovsko pitanje....da li se PBT keycaps mogu laserski gravirati ko ABS?
Mogu ali je “škakljivije” : https://www.reddit.com/r/MechanicalK...ering_printing
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2020., 18:25   #2489
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,161
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Javi kakva ti je tipkovnica.
Došla Uvi Gear Pride Mini. Lijepo izgleda uživo, ok se tipka, nije mi čak ni bučna, ali tipke su nekako klackave. Stara Rapoo sa Kailh Brown je bila nekako čvršća i zategnutija. Ne znam je li to razlika Brown vs Blue ili su samo ovi switchevi takvi.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2020., 22:36   #2490
estugarda
"Samo vodu ne!"
 
estugarda's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: ZG istok > Legrad
Postovi: 1,717
Nakon višemjesečne potrage za bežičnom mehaničkom tipkovnicom; vratio sam se na početak - Logitech G915 clicky...
Nadam se da će dostojno zamijeniti skoro punoljetnu TurboSpero tipkovnicu; najbolji komad hardware-a koji sam ikad kupio. I bolje joj je, s obzirom da je točno 30x skuplja. (50 vs 1500 HRK) Kako se to moglo dogoditi!?



Anywayz...nakon prvih par sati mogu reći da mi je tipkanje na G915 clicky GENIJALNO. U svakom slučaju najbolje što sam probao, i to baš u clicky varijanti. Brown i naročito Linear nikako.

Iako neću vjerojatno puno koristiti, điđe sa RGB-om su kul. Naročito echo mode, koji donosi i neku funkcionalnost, a ne samo šminku.

Ono što mi se ne sviđa je položaj G1-5 macro naredbi s lijeve strane. Nadam se da ću se naviknuti i prestati ih stisakti umjesto CTRL, SHIFT, CAPS i TAB.

Također mi nije jasno zašto Y na mjestu Z, i obrnuto ne svijetle!? Tj. ako svijetle zašto su pozicionirani dolje, za razliku od svih drugih!? Ostali lokalizirani znakovi su na pravim mjestima. Može li se negdje uključiti?
Alternativno, postoji li kakav posebni keycap remover za low-profile G915 switcheve? Bojim se natezati.



Također, jel netko uspio upogoniti Audio Spectrogram RGB animaciju? Meni Logitech Spectrogram plugin stalno baca neke errore...

EDIT: Ne mogu se uključiti sekundarni znakovi. Nisu prozirni.
__________________
It just works. Except when it doesn't.



CPU: AMD Ryzen Threadripper 2950X @ stock + Noctua NH-U12S
RAM: 4x16GB DDR4 Corsair Vengance LPX 3200
VGA: NVIDIA GeForce RTX 1080 Ti 11GB
SSD: Samsung Evo Plus 500 m.2 NVMe
HDD: Toshiba 3TB
PSU: Corsair CX650M
CASE: Fractal Design Meshify C
Display: Dell U2715h + U2407WFP
Audio: Asus Xonar U7 MK2 + Logitech Z-5500 5.1
Input: Logitech G915 + Logitech G602
OS: Windows 10 Pro x64


Asus N76VZ
CPU: 7-3610QM @ 2.30GHz
RAM: 2x8GB DDR3 HyperX 1600
VGA: NVIDIA GeForce GT 650m 2GB
SSD: Crucial MX100 256 GB
HDD: WD Scorpio Black 750GB @ 7200
Audio: Fiio Q1 DAC + AudioTechnica M50x
Input: Logitech G915 + Logitech MX Master 2S
OS: Windows 10 Pro x64


In progress...


CPU: AMD Ryzen 4350G @2.8GHz + AMD stock cooler
MBO: ASrock B550m Phantom Gaming
RAM: GSkill 2x8GB DDR4 3600MHz
VGA: AMD Vega 6
SSD: Samsung Evo Plus M.2 NVME 250GB
PSU: Seasonic 620W
CASE: Fractal Core 2300
Display: 32" LCD TV + BENQ W1070 DLP projector
Sound: Yamaha RX481 + ELAC Cinema 5.1
Input: Logitech vulgaris



CPU: AMD Athlon X2 5050e @0.8-2.6GHz + AC Freezer 64 Pro PWM
MBO: Gigabyte GA-M720-US3
RAM: Kingmax 2x2GB DDR2 800MHz
VGA: Gigabyte GeForce 8600 GTS SP
HDD: Seagate 7200.10 250GB single platter (Speedy Gonzales)
PSU: Chieftec 400W
CASE: Frontier generic
Display: 22" LCD AOC 2230Hf + ACER X1160 DLP projector
Sound: Logitech S-220 2.1
Input: Logitech vulgaris
OS: Windows 8.1 PRO x64


2017: FX-8370E, ASRock 990FX Extreme3
2016: FX-8320E, Asus M5A97 PRO
2015: i7 6700k, Asus Z170-A
2014: FX-8350, ASRock 990FX Extreme3
2012: i7 3610QM, Asus N76VZ
2011: AMD Athlon II X4 640, Gigabyte MA770-UD3
2010: AMD Phenom II X6 1090T, Thuban, ASrock 880G Extreme3
2010: AMD Phenom II X4 Deneb 945, Gigabyte 790X-DS4
2009: Intel C2Q Q6600, GIGABYTE EP31
2008: AMD Athlon X2 Winsdor 5600+ AM2, MSI K9N Neo V3, Gigabyte 790x
2008: Intel Core2Duo T7200, Toshiba A100-847
2007: AMD Athlon X2 4600+ Manchester S939, ASUS A8n32-SLI Deluxe
2005: AMD Athlon 64 3200+ Venice S939, Asus A8V Deluxe
2003: AMD Athlon XP 2400+ Thoroughbred, Matsonic MS8137C
2003: Intel Pentium III Mobile 1000 Tualatin, Compaq Evo N110
2002: AMD Duron 1200, Matsonic MS8127C
2001: AMD Duron 800, Matsonic MS8127C
1998: Intel Pentium II 300 Klamath
1996: Intel Pentium 120
1993: Intel i386SXSA 40MHz(turbo)
1991: Intel 286 @20Mhz



Zadnje izmijenjeno od: estugarda. 30.06.2020. u 00:03. Razlog: brojni tipfeleri
estugarda je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na