Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Operativni sustavi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.04.2007., 11:06   #1
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
XP-SP2 help

Da skratim pricu: Windows je nanovo instaliran, imam 2 hard diska i nemogu brisati s niti jednog od njih?! Ali doslovno. Kad god zelim nesto izbrisati s bilo kojeg win izbaci gresku :

" Cannot delete "to i to": Acces is denied.
Make sure the disk is not full or write-protected and that the file is not currently in use "


Uglavnom poluditi cu Ja sam jedini korisnik doticnog windowsa i moj acc je jedini acc i naravno administrator sam. Ipak mogu brisati ali samo (doslovno) 10ak sekundi nakon ulaska u win (vjerojatno dok se ne digne i taj dio win koji mi nedopusta). Nisam instalirao nikakav program koji bi mogao ovo prouzrociti (nikakav firewall ili bilo sto takve naravi) jer jedine stvari uz win koje su instalirane su nero, driveri za maticnu i graf, adobe i jos par nebitnih gluposti.

HEEEEEEEEELP
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2007., 14:39   #2
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Zanemarite ovo, pronasao sam uzrok.
Neznam na koji nacin ali bivao sam zarazen odmah u svojih prvih pola sata na internetu (koje sam boravio ovdje i na sluzbenim stranicama svog faksa tako da mi stvarno nije jasno) sa nekim glupim crvom
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na