Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.08.2015., 18:57   #1
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
(riješeno) Win 7 random BSOD

prvo je počelo s ndis.sys bsodom.. samo surfam i jednom se sruši.. onda je počelo s pacer.sys.. nije mi se dalo zezati, idem staviti nove windowse.. paf bsod dok kopira one fajlove od windowsa na disk.. promrdam kablove od diskova i iskopčam ova druga dva, tj ostavim samo ssd.. instalacija prođe uredno.. e sad sam zajebao, ukopčao sam nazad diskove, trebao bi probati samo sa ssdom ukopčanim, jer se bsodovi dalje dešavaju.. i to svakakvi.. recimo system_service_exception.. i da, kad su se tek počeli dešavati bsodovi bio je i onaj famozni Driver IRQL Not Less Or Equal.. sad u zadnje vrijeme izbacuje i ntfs.sys bsod kao i ntoskrnl.exe sumnjam na ploču.. diskove ću sad ištekat i probati bez njih da vidim.. zajebano je što imam samo jedan usb i na njemu je instalacija od win7.. ne mogu ni memtest snimit nit išta da isprobam.. maloprije odem na hitachi stranicu da skinem njihov tool za provjeru diska i dobijem bsod .. šta bi moglo biti? sumnjam na ploču, diskove i ram
prije nego što sam danas opet instalirao windowse, provrtio sam i malwarebytes, ništa nije našao


EDIT: memtest pronašao 400 grešaka u nekih sat i pol recimo.. zanimljivo da nemam nikakvih problema kad imam samo ssd ukopčan, cijeli dan nijedan bsod.. sutra vadim rame i testiram pločicu po pločicu u raznim slotovima

Zadnje izmijenjeno od: John Creasy. 28.08.2015. u 00:04.
John Creasy je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na