Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.10.2010., 00:28   #61
poker
Premium
Moj komp
 
poker's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 225
Poslije pređena dva bossa igra pomalo dobija svoj status, ruku na srce kao kompletna igra je lošija od GOW serijala ,ali se trebamo zapitati koliko ovakvih igara ima za pc ?? ,
Sada mjenjam ocjenu na -4 jer ipak igra ima dušu a i zagonetke daju svoj draž igri .
Onaj tko nije ljubitelj ovakvih igara neka je slobodno preskoči a oni koji su fanovi ovog tipa igara topla preporuka za nju , (nema svatko lovu za PS3 + GOW3 pa je ovo pravo osvježenje).
Svaka čast nigdje nema loading-a kod prelaska iz jednog dijela grada u drugi što je super pridonosi dinamici igre i ukupnom dojmu
poker je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2010., 15:37   #62
SorrowSK
Premium
Moj komp
 
SorrowSK's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 27
Vidim dosta ljudi se žali na igru, ono port, kontrole, grafika i PBŠJ + da nisu igru igrali do kraja a u tome leži kvaka. Igra po meni odlična i to zbog toga što u početku već znam da je igra port i da ne nudi pregršt dodatka a za ovakvu igru kakva je ispala nemam rijeci. U početku kontrole su bile dosta zbunjujuće ali kroz neko vrijeme mozda sat vremena sam sve skuzio i prsti su legli na sve combose ijako ih ima malo ali kad ih sve izvodis onda nije dosadno barem meni nije bilo. Priča je do jaja nemam riječi, mogu reći da je ona presudna u samoj igri kao cjelini, puzzlovi rulaju jer volim malo napregnuti mozak pa kakvi god oni bili, jednostavni ili kompleksni ali sve u svemu zadovoljavajuća igra i preporučio bih svima tko zeli malo mahati mačem i klati nedonoščad od zombija.

ps. igru sam prepucao za 12 sati, baš sam pogledao na xf i u unutar igre!!!
SorrowSK je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.11.2010., 17:49   #63
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
E ima netko saveove još na kompu , hard crko pa osli i saveovi a trebaju mi :/
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2010., 17:50   #64
Thiniad
Premium
 
Thiniad's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 127
Super igra. Slično kao DMC3 i Hellgate London (više zbog okoline). Oružja super i hrpa kombova. Meni nikad nije dosadila igra (oke koristil sam ign guide) ali sam zato skupil sve wrath i life shardove i maxao chaoseater i stone skin (magma man ). Još mi stoji na kompu i čeka da nastavim apocalypse save. Key bindings su dobre, neke sam morao promijeniti da mi bude lakše, ali sve sam lako mogao sa lijevom rukom delat, nisam ni skužio šta sve klikam brzo bez razmišljanja :P. Preporučam svima da odmah počnu igrati na apocalypse.
Thiniad je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2010., 01:03   #65
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Evo dosao i ja u possesion ove igre i mogu reci da sam totalno odusevljen, igra je tako zarazna, da ima samo neki nivo di samo nadiru i nadiru, mogao bih par sati tako se zabavljati, prica odlicna, gameplay na visokom nivou, imao sam mala ocekivanja, igra me odusevila, jedva cekam nastavak
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2010., 18:21   #66
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ja sam ju nabavio, i nisam nešto oduševljeni baš... Volim takve igre inače, ali ova mi baš i nije nešto... mozda da više igram, jer imam samo 1h igranja, bi se zarazio.. ali sad je me2 na redu, pa tek onda to
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na