Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.11.2021., 20:56   #16771
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Citiraj:
Autor yggdrasil Pregled postova
Hvala

I još jedna stvar:

https://www.sancta-domenica.hr/telev...ambilight.html

Bio sam bacio oko na ovaj Philips prije.

Koliko je grozan zapravo? Vidim da nitko nije oduševljen Philipsom.
Ovdje nitko nije oduševljen Philipsom jel iz poznatih razloga se ovdje Philips i android tv-i ne spominju, da ne bi bio izgnan, mi koji ih imamo smo prezadovoljni i ja svog Philipsa ne bi dao ni za jedan ovaj o kojima smiješ pričati. Odi malo na forume i stranice gdje se realno komentira pa pogladaj review pa ćeš sam donjeti zaključak.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2021., 21:03   #16772
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,200
Alo e Sony niko ne kudi, osim zbog cijene, dapace a Android je

Philips su svi zamrzili zbog garfilda/željka i jos 1342 nadimka.
Okej je Philips, ovisi sta trazis i koliko para daš, ali da ima svojih bugova, ima
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.11.2021., 21:07   #16773
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,358
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Ovdje nitko nije oduševljen Philipsom jel iz poznatih razloga se ovdje Philips i android tv-i ne spominju, da ne bi bio izgnan, mi koji ih imamo smo prezadovoljni i ja svog Philipsa ne bi dao ni za jedan ovaj o kojima smiješ pričati. Odi malo na forume i stranice gdje se realno komentira pa pogladaj review pa ćeš sam donjeti zaključak.
O čemu ti pričaš, jesam propustio nešto u zadnje 2 godine otkad pratim ovu temu?
Osobno ne bi nikada išao na Philips uz LG i Samsung. Uspoređivao sam ih u centrima kada sam kupovao zadnja 2 TV-a i donio svoj zaključak. Jedina stvar koja me vuče na stranu Philipsa mi Ambilight, no on mi nije primjenjiv u trenutnom stanu. Nije mi zid iza TV-a bijel niti je TV dovoljno blizu zidu da bi ambilight imao željeni učinak.
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2021., 22:18   #16774
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
EDIT: upravo instalirao geforcenow i povukao library sa steama - no traži mi gamepad...jel se može nekako neki miš i tipkovnica iskoristiti umjesto gamepada?

Kako radi taj geforce now?
Jeli samo cloud ili moze i lokalno sa steam librarija?

Ja imam pretplatu na to što sam dobio sa grafom ali nikad nisam koristio a sad sam na tvu instalirao i nema mi steam librarija....
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2021., 23:03   #16775
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,755
Geforce Now je cloud-based usluga/preplata, sve ide preko neta i iz nVidia clouda.

Geforce Gamestream streama lokalne igre na TV. Ovo je u pravilu podržano na Shield uređajima, ali uredno radi na Android TV-ima/mobovima uz instaliran Moonlight app.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2021., 23:27   #16776
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Citiraj:
Autor VandaL.pr! Pregled postova
Kako radi taj geforce now?
Jeli samo cloud ili moze i lokalno sa steam librarija?

Ja imam pretplatu na to što sam dobio sa grafom ali nikad nisam koristio a sad sam na tvu instalirao i nema mi steam librarija....
LG TVs can now stream games through the Nvidia GeForce Now app

https://www.pcgamer.com/lg-tvs-can-n...force-now-app/

Meni je nakon instalacije povuklo steam login na ekran TV-a (moraš bit logiran na steam da bi igrao igru iz librarya).

Ali mi traži gamepad...a negdje sam pročitao da geforce now na LG televizorima ide uz 1080 60Hz a da je za 4K potreban nvidia shield.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 00:03   #16777
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,159
Moonlight je fora stvar, ali imao sam problema tu i tamo tako da na kraju ipak prenesem komp do TV-a kad se zaželim igrati nešto s gamepadom. Radi normalno kad se instaliran na Android televiziju. Može se koristiti i Steam Link.


Kupili Hisense 587100F za apartmane (https://www.nabava.net/televizori/hi...a-hd-105865211), 2750kn koštala s 5g garancije. Vidaa sustav je stvarno korektan, ali odmah mi je bilo jasno zašto moj XE9005 košta koliko košta Boje loše, smanjivanjem brightnessa se smanji ispranost donekle, ali uništi se kontrast, pa nema sweetspota... Iako su opcije za namještanje boja zapravo dosta opsežne, ne rade ništa korisno. Sa warm presetom koji ima najtočniju temperaturu boja skin tones su bili sivi na momente. TV praktički prisiljava da se gleda na onim tvorničkim postavkama gdje naravno bole oči od previše plave. I nema nikakvih kontrola motiona. Sa svojih izvora (tuner ili stream) motion je bio ok, ali s laptopa preko HDMI nije uspijevao držati stabilan framerate, stalno je trzakalo, u nepravilnim intervalima. Mijenjao sam portove, ali uvijek isto. Možda je do laptopa, iako nisam otkrio što pošto na drugim TV-ovima radi normalno. Kao da TV nema snage za procesuirati vanjski 4k signal. HDR je smijurija i brzo sam ga isključio, samo ispere sliku prevelikim brightnesom. Žali bože da moram živjeti s nečim takvim.
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 01:23   #16778
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Newmie Pregled postova
O čemu ti pričaš, jesam propustio nešto u zadnje 2 godine otkad pratim ovu temu?
Osobno ne bi nikada išao na Philips uz LG i Samsung. Uspoređivao sam ih u centrima kada sam kupovao zadnja 2 TV-a i donio svoj zaključak. Jedina stvar koja me vuče na stranu Philipsa mi Ambilight, no on mi nije primjenjiv u trenutnom stanu. Nije mi zid iza TV-a bijel niti je TV dovoljno blizu zidu da bi ambilight imao željeni učinak.
Priča o tome da mi koji smo rekli da smo kupili Philipsa i zadovoljni smo s njime smo dobivali PM-ove, govorilo nam se da smo budale, naivci, Garfildovi plaćenici... ne znam šta sve ne...

Imam OLED803, želja mi je bio Panasonic, ali sam se odlučio za Philipsa zbog ambilighta i nisam požalio. Ali kome ambilight ne igra ulogu, ja osobno bi rađe uzeo Panasonica. Ali nakon njega, bilo koji OLED je dobar, i sa zadnjim verzijama Philipsa jednako je dobar po slici kao i ostali.

Navodno u Philips idu dijelovi lošije kvalitete, pa ti može ranije riknuti... moj je star 3 godine, bez problema, a ima 5g garancije, ionako ću ga za 2g mjenjati, a on ide u spavaću sobu.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 01:27   #16779
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Jel zna netko koja je razlika izmedju LG OLED C1 i C11 ? Trazio sam online ali nisam nasao konkretnu usporedbu tj. cini mi se da na EU trzistu samo kod nas nude taj C11 pa reko da nije samo promjena imena ali onda vidim da 65C11 zna biti i 3000 kn jeftiniji od 65C1 pa reko nemoguce da je onda samo ime, mora da su jos nesto "izbacili" ?

Thx
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 02:04   #16780
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,200
Sve ti je to c1.
Druga brojka je pod model, uglavnom minimalne razlike, uglavnom boja stalka i slicno, osim sto visi brojevi kao npr 7/8 (c17,c18) imaju 2 tunera i ugl su za njem/at tržište, ako to je to bitno i ofc skuplji su.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.11.2021., 08:23   #16781
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor bambi56x Pregled postova
Samo usporedba, toliko jako ta rubna svjetla probijaju na tvom primjerku da izgleda kao da je skršen, ne kažem da je. (Nadam se da ti brightness nije na 100% namješten...)

Ovaj ćeš svakako vratit, nisi lud da si ovo ostaviš, nešto ne valja 100%, u najgorem slučaju ide na servis, no onda si dugo bez TV-a i bez novaca.



Ja nisam neki zahtjevan što se TV-ova tiče, ali eto ja imam 50UN7400 od LG-a i zadovoljan sam, noviji model bi bio UP7400 mislim. No to je doslovni najjeftiniji (ili tu negdje) model.

No kao što rekoh, veličine 50", 60" i 70" su VA paneli i dosta drugačiju sliku daju od ADS/IPS modela, crne su puno bolje, bolji kontrast, i ono što je najbitnije mislim u tvom slučaju, u tamnom su puno ugodniji za gledat (zbog glow-a i općenito su VA bolji što se tiče probijanja svjetla), no ako ti to ne smeta, biraj po svojoj volji.
Za ubuduće, ako se kupi preko neta, nemaš zezancije s vraćanjem (a ni prijevozom), a i za više manje svaki TV je dostava besplatna. Spojiš DVBT, iptv, konzolu, komp itd, probaš sve na brzinu, i po mraku i po danu, ako ne štima pošalješ nazad i čekaš novce i možeš mirno dalje gledat. Samo ne oštetit nešto dok se ne uvjeriš da je to to.
Vratio im LG.a, nadoplatio nesto i uzeo VA Hisense U8QF 👍
Trebalo je par zescih mailova i poziva obavit jer mi nije padalo na pamet cekat misec dana na servis, a TV nov, star jedan dan
Spominjanje cekica i inspektorata uvelike pomazu 😂

Otisao skoro sa dva TV.a doma, jer su se na blagajni zbunili, krivo su garanciju tukli za Hisense, 2godine umjesto 5, pa su stornirali racun, radili i zaboravii na LG koji vracam i izdali mi samo dostavnicu, bez da su igdje spominjali vracanje "starog", neispravnog LG. Bilo mi je zao blagajnice, jer znam da bi ona to morala platiti, pa sam ih upozorio na gresku.
Za sad TV OK, nebo-zemlja razlika u odn. na LG sto se tice crne, i bleedinga. Nema ga 😂
E da, HBO GO jos nije izašao na Vidaa OS?

https://www.elipso.hr/audio__video/t...ISENSE-55U8QF/

Sent from my SM-G986B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 09:02   #16782
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Sve ti je to c1.
Druga brojka je pod model, uglavnom minimalne razlike, uglavnom boja stalka i slicno, osim sto visi brojevi kao npr 7/8 (c17,c18) imaju 2 tunera i ugl su za njem/at tržište, ako to je to bitno i ofc skuplji su.
Ok, thx, sad je jasnije, vidim sad ih ima vec ispod 12k sto se cini prihvatljivo za 65" OLED .

Jos se lomim dali ici na SONY OLED ali me nervira sto nema daljinac sa ziroskopom kao LG magic remote jer sam se naviko na Samsungov (prije svih su ga imali i onda ukinuli 2 godine kasnije () a imam i LG sa MR na nekom slabijem 43" modelu (dobar je dakako ali nije ko samsungov koji je bolji za koristenje).
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 09:20   #16783
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,673
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Ok, thx, sad je jasnije, vidim sad ih ima vec ispod 12k sto se cini prihvatljivo za 65" OLED .

Jos se lomim dali ici na SONY OLED ali me nervira sto nema daljinac sa ziroskopom kao LG magic remote jer sam se naviko na Samsungov (prije svih su ga imali i onda ukinuli 2 godine kasnije () a imam i LG sa MR na nekom slabijem 43" modelu (dobar je dakako ali nije ko samsungov koji je bolji za koristenje).
Sony OLED je precijenjen IMO. Jest najbolji što se tiče procesuiranja slike ali realno tu razliku teško da ćeš ikada primijetiti osim ako nemaš drugi tv pokraj. Oled je Oled i kao takav ja bi osobno gledao stvari koje su mi bitne poput Hz-a i/ili OS-a npr. Ako baš želiš "goli" Android onda i nemaš puno izbora - Sony ili Phillips... Ako želiš žiroskop u daljinskom, tu je LG jedini izbor AFAIK.
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 09:36   #16784
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Jest najbolji što se tiče procesuiranja slike...
Procesuiranje slike znači da vodimo sudski postupak protiv slike. Što ti je Sony slika skrivila?
Procesiranje slike znači da TV svojom elektronikom procesira sliku da dobro izgleda.



Poslano sa mog Samsung S9+ koristeći Tapatalk
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 11:03   #16785
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 804
Dok god ima LG panel mora biti skuplji od LG-a. Sada je to već skoro 40 % skuplje.Ne znam tko će više davati toliko više novaca za Sony
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 11:16   #16786
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Vratio im LG.a, nadoplatio nesto i uzeo VA Hisense U8QF 👍
Trebalo je par zescih mailova i poziva obavit jer mi nije padalo na pamet cekat misec dana na servis, a TV nov, star jedan dan
Spominjanje cekica i inspektorata uvelike pomazu 😂

Otisao skoro sa dva TV.a doma, jer su se na blagajni zbunili, krivo su garanciju tukli za Hisense, 2godine umjesto 5, pa su stornirali racun, radili i zaboravii na LG koji vracam i izdali mi samo dostavnicu, bez da su igdje spominjali vracanje "starog", neispravnog LG. Bilo mi je zao blagajnice, jer znam da bi ona to morala platiti, pa sam ih upozorio na gresku.
Za sad TV OK, nebo-zemlja razlika u odn. na LG sto se tice crne, i bleedinga. Nema ga 😂
E da, HBO GO jos nije izašao na Vidaa OS?

https://www.elipso.hr/audio__video/t...ISENSE-55U8QF/

Sent from my SM-G986B using Tapatalk
Zaboravi na vidaa store. Nema nista pametnog
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 11:55   #16787
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,200
Citiraj:
Autor tascam Pregled postova
Dok god ima LG panel mora biti skuplji od LG-a. Sada je to već skoro 40 % skuplje.Ne znam tko će više davati toliko više novaca za Sony
A ne radi ni to baš tako. LG Display je odvojena firma od LG Electronics, i LG Electronics isto kupuje panele od LG Displaya. Sad jeli smiju oni davat nizu cijenu LG Electronicsu nego drugima ne znam kako je u Koreji to regulirano, ali definitivno nije sa stavom "To je sve naše pa možemo kako oćemo" ali opet sigurno imaju neke benefite naspram drugih.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 12:08   #16788
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 704
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova

Ali mi traži gamepad...a negdje sam pročitao da geforce now na LG televizorima ide uz 1080 60Hz a da je za 4K potreban nvidia shield.
Kako uopće gamepad dodati, PS4 bežični imam?
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 12:51   #16789
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
A ne radi ni to baš tako. LG Display je odvojena firma od LG Electronics, i LG Electronics isto kupuje panele od LG Displaya. Sad jeli smiju oni davat nizu cijenu LG Electronicsu nego drugima ne znam kako je u Koreji to regulirano, ali definitivno nije sa stavom "To je sve naše pa možemo kako oćemo" ali opet sigurno imaju neke benefite naspram drugih.
Svaka firma na svijetu moze što hoće sa svojim proizvodima. Naci se se pravni nacin za sve. Ako nece ovako, hoce onako. Pogledaj zasto se auti ne isporucuju kako treba, koji je stvarni razlog sto "nedostaju" čipovi. Nekome se tako hoće pa je pravno regulirao razlog. Bitan je samo novac, jel nesto isplativo ili nije i gdje se moze vise zaradit. Nemojmo se zavaravat. Sony nije skuplji od LGa zbog panela, nego zbog imena i sve ostalo sto se veze uz ime Sony. Mozda zvuk, mozda neki certifikati koje ima samo sony, mozda su u šumi. Ne znamo.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 13:40   #16790
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
ovo nije iz prve ruke, nikad nisam posjedova sony tv! Ovo je ono sta sam tjekom godina procita/pogleda videa na yt:
sony ima out of box sliku koja je najbliza onome kako slika treba izgledat - moj nedavno kupljeni hisense ima presete koji izgledaju ko da kroz teleskop pokusavas gledat ravno u sunce!?
sony ima najbolji upscaling
sony ima najbolji motion
Ako su lagali mene, i ja lazem vas
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 14:23   #16791
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 804
Previše sam tv-a do sada promijenio unazad 30 godina da bi vjerovao u priče o soni superiornosti .

Od svih brendova najviše me se dojmio Panasonic.Šteta što izlaze iz izvorne proizvodnje tv-a.
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 14:40   #16792
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
A kakvi su SONY sa updateovima ? Jel dolaze redovno i koliko dugo.
Meni su na Samsungu nakon 2 godine prestali dolazit updateovi i jos je jedna funkcija ugasena nakon 3 godine. kod LGa cak i jeftinjara od 32" modela iz 2017 i dalje dobija updateove firmwarea (bas neki dan sam updejtao njega i jos 43" verziju iz 2018).

Panasonic mi se zamjerio kad su ubili youtube app na mojoj Viera GT30 Plazmi .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 14:45   #16793
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,630
LCDi, Plazme i ostali televizori - pročitaj prvi post prije postavljanja pitanja

Dosta su dobri. Ogroman update s redizajnom cijelog sučelja je pušten i za tri godine stari model. Nisam očekivao, nit mi je trebalo, ali eto, podrška je sasvim ok.

Redovno? Ne vidim potrebu osim ako su nesposobni pa imaju greške ili te greške ne mogu popraviti jednim updateom pa im treba više pokušaja.
Više iskustva imam s time da su updatei ubili neke funkcije zbog isteka licenci na korištenje tih funkcija/softvera nego da su donijeli nešto novo. Ako sve radi, bolje ne dirati.

Nego, vi s novim Hisenseima, jeste skužili kako TV programe poredati po svojoj želji nakon automatskog traženja?
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 14:57   #16794
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Pa ta plazama je iz 2011 godine, ako je i bila podrška do sada to je čudo
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 14:58   #16795
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Zaboravi na vidaa store. Nema nista pametnog
naletio sam na jedan review od prije godinu dana, i gjde je bio najavljen HBO za Vidaa OS. A navodno u Poljskoj dolazi vec sa instaliranim.
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 15:01   #16796
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Pa ta plazama je iz 2011 godine, ako je i bila podrška do sada to je čudo
Je, ali youtube je crko jos 2014 na tom Panasonicu jer je youtube promjenio nesto sa licenciranjem a Panasonic se nije udostojio to rjesit pa je samo prestalo radit.
Onda sam 2015 uzeo Samsunga 55". Na njemu svi appovi i dalje rada ali recimo Plex vise nema updateova za taj Tizen 1.0 pa dok radi radi i novi featurei u Plexu (na serveru) se nevide u appu jer je zadnji app update bio 2019.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 15:29   #16797
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,755
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Dosta su dobri. Ogroman update s redizajnom cijelog sučelja je pušten i za tri godine stari model. Nisam očekivao, nit mi je trebalo, ali eto, podrška je sasvim ok.
I za mog dummy Sonyja iz 2016 jos pustaju updejtove. Ako nista, barem je changelog opsiran, ali svejedno ga ne updejtam jer mi sluzi samo za prikazati sliku sa HDMI-ja - a to radi.

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nego, vi s novim Hisenseima, jeste skužili kako TV programe poredati po svojoj želji nakon automatskog traženja?
Vidis, Sony ima app za to. Channel export na usb stick - edit na PC-u - channel import - profit. Mozda ima i za Hisense neki channel editor
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 15:35   #16798
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Ja za LGu koristim ChanSort za to, export/import USB i onda fino uredit na PCu jer to raditi na TVu jedan po jedan potraje cjelu vjecnost .

https://github.com/PredatH0r/ChanSort
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 16:26   #16799
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nego, vi s novim Hisenseima, jeste skužili kako TV programe poredati po svojoj želji nakon automatskog traženja?
ovako nekako;
channel list
dodas kanale u favorite
biras favorite
edit
strelica livo je move
strelica desno je delete

Favorite grupu odaberes tako da kliknes na fav i onda sa "ok" biras bilo koji kanal.
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2021., 16:38   #16800
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,673
Citiraj:
Autor Warrior Pregled postova
Procesuiranje slike znači da vodimo sudski postupak protiv slike. Što ti je Sony slika skrivila?
Procesiranje slike znači da TV svojom elektronikom procesira sliku da dobro izgleda.



Poslano sa mog Samsung S9+ koristeći Tapatalk
Stvarno? Lol, baš ti odgovara taj avatar u kombinaciji sa nickom
Mislim da je svak razumio poantu, a to što mi je auto-correct uspio podvaliti sličnu riječ od one koju sam ja htio napisati, to je drugi problem... Svejedno hvala
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na