Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.03.2020., 22:14   #301
Matoje
Premium
Moj komp
 
Matoje's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 178
Citiraj:
Autor Dalthor Pregled postova
gdje si našao goty za 16 USD?
upravo skužio da postoji i year one pass na steamu za nas koji imamo samo base game, ali on nema popust i košta 20€
ima na hrkgame

vrlo vjerojatno se dobije cd key od base game i keyevi zasebno za sezone, pa se uzme to a base game key proda dalje ili da nekome
Matoje je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2020., 22:20   #302
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Ne znam kolikom brzinom si vozio kroz one drvorede, ali ja sam sa Fulviom tamo isao 160-170km/h i bude pomalo zastrasujuce Vjerojatno si me znacajno dobio na onom zadnjem tehnickom dijelu, tamo sam lose odradio.
Nemam pojma iskreno nikad ne gledam koliko brzo idem, samo rpm pratim. Nemože se viditi na snimci? neznam na koji točno drvored mislis
Poljsku sam ok odvozio ali naravno uvijek neka krucijalna greška, na 3 ili 4 stageu nisam cuo 1 Left zavoj pa sam proletio ravno i izgubio 30 sek, do kraja stagea sam uspio vratiti 20 sek pa sam bio samo 10 sek u zaostatku, znaci da nisam izletio bio bi 40 sek brži... ali jebiga, još učimo svi

Citiraj:
Autor tun3 Pregled postova
Kako ti je voziti u VRu? Ja Assetto bez problema, dapače, u DIRT sam probao nekidan prvi put, odma me slabina neka ulovila...
Nemam problema, ni u AC ni Dirt, gledaj da sto manje vrtiš auto i glavu do si u VRu.
Jednom sam u karijer modu vozio neki živahni RWD auto i nisam ga mogao kontrolirati vec se stalno okretao a tako i ja glavu kontra pa mi je najedanput pozlilo. To je jednini incident u VRu sa vožnjama...
Dok recimo Boneworks nemogu ni 10-15 min igrati pa mi dodje muka, nije tijelo naviklo ali igram malo po malo pa se navikavam.


EDIT: Trenutno stanje poljske, ona njihova stranica je živi užas, nikako da izloada....


EDIT2:
Citiraj:
Autor Necto Pregled postova
Ocito mi nije bila pametna ideja probat odvozit sve na sljepo bez poznavanja staza (((((((((:
Ni ja neznam staze, karijeru sam vozio ima god dana, ali proban se koncentrirati da čujem kopiloita pa se po tome ravnam....
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220

Zadnje izmijenjeno od: VandaL.pr!. 31.03.2020. u 22:27.
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2020., 22:32   #303
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,466
Citiraj:
Autor Matoje Pregled postova
ima na hrkgame

vrlo vjerojatno se dobije cd key od base game i keyevi zasebno za sezone, pa se uzme to a base game key proda dalje ili da nekome
da, na hrkgame uzeo. Samo jedan key sam dobio, ali pise da imam 58 DLC-ova.
__________________
imaticx je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2020., 22:36   #304
p3c3k
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 126
Od sutra se prikljucujem voznji, nego...jel moze par smjernica kako se prikljuciti u event
p3c3k je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2020., 23:05   #305
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Citiraj:
Autor imaticx Pregled postova
da, na hrkgame uzeo. Samo jedan key sam dobio, ali pise da imam 58 DLC-ova.
Imam otprije base game, pa uzeo i ovaj key sa linka - igra ostala ista, samo mi oključalo 58 DLC-ova. Za 15 eura ajde de, nek se nađe.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2020., 23:19   #306
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,466
da, nije puno vjerovatno i ja sutra vozim, ako ne onda za vikend
__________________
imaticx je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2020., 23:29   #307
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor Necto Pregled postova
Ocito mi nije bila pametna ideja probat odvozit sve na sljepo bez poznavanja staza (((((((((:
Nema tu učenja, imaš suvozača koji ti da sav info
nub je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2020., 23:34   #308
tun3
Premium
Moj komp
 
tun3's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Matulji
Postovi: 343
Citiraj:
Autor p3c3k Pregled postova
Od sutra se prikljucujem voznji, nego...jel moze par smjernica kako se prikljuciti u event
Link na ligu ti je na stranici prije, ulogiraš se sa steam accountom i onda pod free mode u igri imaš "racenet clubs"

Sve nas je više, ovo će postat pravo rally prvenstvo
tun3 je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2020., 23:36   #309
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor Necto Pregled postova
Ocito mi nije bila pametna ideja probat odvozit sve na sljepo bez poznavanja staza (((((((((:

Ni ja ne poznam staze? Zato postoji suvozač


EDIT: Sad vidim da su ti svi isto napisali




Citiraj:
Autor VandaL.pr! Pregled postova
Nemam pojma iskreno nikad ne gledam koliko brzo idem, samo rpm pratim. Nemože se viditi na snimci? neznam na koji točno drvored mislis

Ma dio šume valjda, izgleda k'o drvored s obje strane ceste Imam ja snimku, samo mi je neš brljalo zvuk... Trebao sam restartat komp kad sam maknuo "malware" Avast AV koji sam slucajno instalirao sa PDFCreator updateom. Al' sam bio lenj...


Anyway, ne vidi se baš na miniju speedo, a i ovako je u MPH k'o i na Fulviji Ja imam uključen overlay instrumenata pa ga vidim dobro u kutu monitora kad motor počne urlat u 4. brzini. Ne trebaju mi okretaji kad ga gazim koliko ide
EDIT2: Našao sam video, dobar zvuk. To je zadnji stage, tamo negdje nakon 4min na mojoj snimci. Drugi put kad vidiš da je brzina manje više "sjeverno" od 90MPH. Zanemarite "roof flip" Nu videa.

Zadnje izmijenjeno od: JC Denton. 01.04.2020. u 00:37.
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 00:20   #310
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Anyway, ne vidi se baš na miniju speedo, a i ovako je u MPH k'o i na Fulviji Ja imam uključen overlay instrumenata pa ga vidim dobro u kutu monitora kad motor počne urlat u 4. brzini. Ne trebaju mi okretaji kad ga gazim koliko ide
Evo otišao pogledati snimku još jedanput, tamo je bilo flatout nekih 95-100 mph (150-160 kmh)
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 02:17   #311
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Evo odvezao sam sve. relativno zadovoljan. 4 mjesto ukupno zasada, treba prakse I Corksons=Ljumo, povuklo mu krivi nick bilo. Zeznuo sam prvu i drugu voznju, nisam se skucao nigdje ni nista, jednostavno sam spor bio... A zadovoljan sam jel su mi vremena u preostalima stazama bila relativno ok xD
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php

Zadnje izmijenjeno od: Smoki_Gs. 01.04.2020. u 02:29.
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 02:45   #312
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736



Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Nema tu učenja, imaš suvozača koji ti da sav info
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Ni ja ne poznam staze? Zato postoji suvozač
EDIT: Sad vidim da su ti svi isto napisali



Heh, dosta mi je i bilo samo dva put sta san propustia uputu
Prvi stage razbia oba svitla u prvih 300m (((:
Drugi stage se zaletia pun gas u zavoj od 90 i uspia dobit 50sec zbog publike
Treci je bia ili jesi ili nisi; samo tvrdo i totalna steta
-->
Citiraj:
Autor VandaL.pr! Pregled postova
Ni ja neznam staze, karijeru sam vozio ima god dana, ali proban se koncentrirati da čujem kopiloita pa se po tome ravnam....



Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Nema tu učenja, imaš suvozača koji ti da sav info
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Ni ja ne poznam staze? Zato postoji suvozač
EDIT: Sad vidim da su ti svi isto napisali



Heh, dosta mi je i bilo samo dva put sta san propustia uputu
Prvi stage razbia oba svitla u prvih 300m (((:
Drugi stage se zaletia pun gas u zavoj od 90 i uspia dobit 50sec zbog publike
Treci je bia ili jesi ili nisi; samo tvrdo i totalna steta
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 08:15   #313
Dalthor
Registered User
Moj komp
 
Dalthor's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 113
eh, odvozio sam zasad samo 3 stagea, ali i mene debelo koštalo ne slušanje suvozača, a napokon auto koji znam vozit iz careera(lancia)...
na prvom stageu imam najbolje vrijeme prva 3 sektora, i onda ne čujem 1 left i završim na sred polja na boku nakon prevrtanja, pokušavam se prevrnuti ali ništa, recover i 1 minuta penalty
Na drugom stageu od posljedica prevrtanja u prvom engine issue i još zakačim lika rub ceste i opet na bok... recover i penalty 18 minuta... (dosad kroz career i ove naše evente, samo jednom završio na boku a u ovom eventu dvaput...)
Treći stage imam najbolje vrijeme nakon 3 sektora i ne skužim kud trebam ići kod onih garaža i ne stignem zakočiti prije trake i vrati me na stazu uz 21 sekundu penaltya...
da stvar bude još gora, igrao prije posla i prije 4 stagea skužim da nemogu izaći bez da retire prije stagea (valjda treba izaći nakon prošlog stagea (suprotno nego u career modu) pa sam aLT+F4, neznam kako je to zaračunalo ali vjerojatno ništa od ovog eventa za mene očito.
Dalthor je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 08:58   #314
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Na checkpointu je jedini safe exit point - dobijes poznati repair izbornik i quit opciju (to se tako vuce jos od DR1). Bojim se da ti ne gine dnf na etapi koju si prekinuo.

A koliko sam shvatio, taj penalty kod izlijetanja je veci cim si dalje (?) od staze. Masu puta samo skliznem sa staze, pa zaglavim s povrarkom, recovery, +8sec. Par puta bi produzio na livadu i umjesto da kocim i recoveram, cekam da me igra recovera - dobijem tipa +30sec.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 09:04   #315
Dalthor
Registered User
Moj komp
 
Dalthor's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 113
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Na checkpointu je jedini safe exit point - dobijes poznati repair izbornik i quit opciju (to se tako vuce jos od DR1). Bojim se da ti ne gine dnf na etapi koju si prekinuo.

A koliko sam shvatio, taj penalty kod izlijetanja je veci cim si dalje (?) od staze. Masu puta samo skliznem sa staze, pa zaglavim s povrarkom, recovery, +8sec. Par puta bi produzio na livadu i umjesto da kocim i recoveram, cekam da me igra recovera - dobijem tipa +30sec.
Da izgleda da je zato bilo 1 minuta jer me prvo prevrnulo dvaputa i još klizio na boku dosta, čudim se da me nije samo vratilo.
Uzeo i ja dodatno onaj GOTY za 15€, pošto year one pass nebu jeftinije ziher neko vrijeme, a dok pojeftini više će mi dosadit valjda već
Dalthor je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 10:13   #316
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Koliko vidim xlr kao i uvijek, čvrsto zadnje mjesto
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 10:21   #317
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Znači da je čvrsro prvi ako se gleda iz Australije
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 10:30   #318
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 12:53   #319
Matoje
Premium
Moj komp
 
Matoje's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 178
Nitko nije htio uzet francusku lađu pa sam ju uzeo ja. Dok skrećeš dobiš morsku bolest.
Prva tri stage bio u top 3 dobro išlo, tu i tamo koja greška i onda u 4. stage ko i svi 1 left kasno čuo, izletio i pri povratku na stazu me restarta i da 28 sekundi kazne, a stvarno nisam bio daleko i još puknuta guma te još minuta kazne. %. stage sve super,sve se zeleni do samog kraja kada mi pukne stražnja guma i u posljednjim zavojima se zabijem i uništim prednji kotač odnosno nikak nisam mogao skretati. I na zadnjoj etapi se zabijem u prvo drvo jer nije bilo smisla kad nemreš skretat.
Matoje je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 13:51   #320
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 14:11   #321
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 410
Jbt ja vi ovdje svi rally eksperti...bit će red skupljat iskustvo, praksat se na novom g920 i pripremit se za sljedeću sezonu.
I trebali bi snimat etape i kačit na YouTube da noobovi ko ja mogu učit od najboljih

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 14:51   #322
p3c3k
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 126
Mislim da je XLR dobio konkurenciju u meni. Uvjerljivo cu biti na zacelju ljestvice
Dajte mi samo recite, jel igrate na automatskom mjenjacu/f1/h-pattern sa kuplungom...i silna podesavanja automobila prije etapa ili sve stock
p3c3k je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 15:50   #323
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Ja igram sve stock, bez podešavanja, jbg tek sam poceo pa neznam ��, na joystick... Imam g29 zapet ko puska, ali imam predebel stol i nemam ga gdje staviti ����
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 15:55   #324
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor Smoki_Gs Pregled postova
Ja igram sve stock, bez podešavanja, jbg tek sam poceo pa neznam ��, na joystick... Imam g29 zapet ko puska, ali imam predebel stol i nemam ga gdje staviti ����
Svakome tko ima taj problem, ili ako je tlaka to svaki put slagati, preporučam ovo: Link
Doslovno ti volan postane plug and play.

Mislim da je dostava besplatna ako se direktno s njihove stranice uzme. Ne sjecam se vise. Mozda je bio neki promo period kad sam ja uzimao.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 16:00   #325
p3c3k
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 126
p3c3k je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 17:00   #326
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor VandaL.pr! Pregled postova

Blago ti se, ja obično stojim ispred setupa sa 3 ekrana, otvoren PowerPoint, Visio, Word, CAD, Ansys, enkodiram predavanja... Onako, situacija a la NASA flight centre, ali više one man show
Da sad imam Ryzen 3950X, vjerojatno bi load često bio na maksimumu A ponekad bi od koristi bilo i više od 16GB RAM-a
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 17:01   #327
tun3
Premium
Moj komp
 
tun3's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Matulji
Postovi: 343
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Svakome tko ima taj problem, ili ako je tlaka to svaki put slagati, preporučam ovo: Link
Doslovno ti volan postane plug and play.

Mislim da je dostava besplatna ako se direktno s njihove stranice uzme. Ne sjecam se vise. Mozda je bio neki promo period kad sam ja uzimao.
Ovo moram podhitno nabavit, jer nemam milimetar više na stolu 😁 s tim da ću morat zakemijat nosač za ručnu nekakav...
tun3 je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 17:07   #328
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor tun3 Pregled postova
Ovo moram podhitno nabavit, jer nemam milimetar više na stolu �� s tim da ću morat zakemijat nosač za ručnu nekakav...
Dobiješ nosač i za ručnu . Ja ga nisam montirao jer je nemam.
Stvar je super. Namontiraš si sve na stalak, namjestiš visinu, sprovedeš i osiguraš kablove da ih slučajno ne precvikaš, ali ostaviš dovoljno vani da možeš bez problema spojiti na komp ili gdje već igraš i to je to. U roku 2 minute si spojim volan na komp ili pleyku. A kad želim maknuti, maknem sve u kut stana i nemam nikakve zajebancije.

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 01.04.2020. u 17:13.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 17:51   #329
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor GreenLife Pregled postova
Jbt ja vi ovdje svi rally eksperti...bit će red skupljat iskustvo, praksat se na novom g920 i pripremit se za sljedeću sezonu.
I trebali bi snimat etape i kačit na YouTube da noobovi ko ja mogu učit od najboljih

Sent from my SM-N975F using Tapatalk



Misliš "dildo eksperti"? Vidiš da ja imam pravu "profesionalnu opremu"!


Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Možda trebaš probat s ovim -



Pa da više ne budem usamljen u svojim pothvatima...
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2020., 17:52   #330
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor p3c3k Pregled postova

Tebi je monitor u drugoj sobi?
JC Denton je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na