Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.05.2014., 21:26   #121
TutBlut
Premium
 
TutBlut's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Našice
Postovi: 96
Vožnja je totalna katastrofa. Imam osjećaj da svaki auto u igri može doseći stotku unutar pola sekunde. Iste sekunde kada stisnem gas, auto krene kao da je lik dao gas ko da starta u f1 utrci i zabijem se u zid/auto.
Skretanje također, gore nisam vidio.
Dok sam u gta obožavao random vozikanje gradom, ovdje to izbjegavam, i kada god mogu, idem pješke, totalna katastrofa
TutBlut je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2014., 22:41   #122
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova

Sve je super, osim vožnje. Handling je nekako...živčan Radije trčim okolo nego vozim. Precizna vožnja je nemoguća. Prije ili kasnije ćete pokupiti nekog ili nešto jer auto skrene previše.
Usput pitanje, kako kod craftinga prebaciti na granate i ostale stvari koje se tamo nude? Kad otvorim crafting, srednja opcija se automatski označi i samo taj lure mogu slagati jer ne znam prebaciti na ostalo.
Citiraj:
You have to get a bit creative here, so if you're playing on the PC, go to C:\Users[your username]\Documents\My Games\Watch_Dogs\ and open the GamerProfile.xml file with a text editor. Move "UseMouseSmooth" from 1 to 0. Set "Smoothness" from 1 to 0.

Setting these values should remove the mouse issues from the game, but the mouse and keyboard controls still felt wonky to me, so more tweaking may be needed.
BTW

GTA 4 vs watchdogs -

Ubisoft:
"Pre-order now for true next-gen experience , starting may 27th 2014. Experience new generation of gaming and next-gen graphics like never before."
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2014., 23:27   #123
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Ovo čak nije ni smiješno, već tužno za kakvu igru mogu napraviti takav hype i još izvuć 60 eura.

Igram danas par sati i bilo je zanimljivo na početku. Kasnije se sve svodi na isto. Dođi, hakiraj kamere, onesposobi što više neprijatelja s daljinskim aktiviranjem granata (!?), nekakvih podnih eksploziva, toplinskih cijevi (?!) i ostalih čudesa kojih svaki bolje opskrbljeni neprijateljski brlog ima... pa onda onim preostalima napraviš prank call i dok su oni zbunjeni, umlatiš ih palicom na jedan jedini, već predefinirani način.

Da su bar stavili nekoliko različitih poteza (Manhunt, anyone?) ili da se lokacije razlikuju po sadržaju "opasnih" stvari u okolišu.

Uglavnom, razočaran sam i mislim da ću je obrisati i po drugi put.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2014., 23:29   #124
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
BTW

GTA 4 vs watchdogs -

Ubisoft:
"Pre-order now for true next-gen experience , starting may 27th 2014. Experience new generation of gaming and next-gen graphics like never before."
Damn, taman instaliram igru i sad si mi ubio volju do kraja.

Next gen. Naj-fejk riječ za marketinšku propagandu igre.
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2014., 23:41   #125
Izet Fazlinovic
Premium
Moj komp
 
Izet Fazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek-Zagreb
Postovi: 328
Dobro pa nije izasla kad je trebala...negdje pocetkom godine.
Izet Fazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 00:55   #126
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Damn, taman instaliram igru i sad si mi ubio volju do kraja.

Next gen. Naj-fejk riječ za marketinšku propagandu igre.
Ja sam i očekivao da neće biti vrhunska igra (prije prosječna ili iznadprosjećna igra sa velikim hypom).
Nikad al nikad dosad u prvoj godini next-gen konzola nije izašla prava "next gen" igra. (Naravno konzole diktiraju gaming industriju, pc samo prati). Prva godina je uvjek launch i cross gen naslovi (WD se pravio za 6 platformi). Prva prava "next-gen" igra bi po meni witcher 3 trebala biti.

BTW em pola toga nema i grafika downgrade, opet je prezahtjevna, ubisoft-optimizacija
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 07:26   #127
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ja sam i očekivao da neće biti vrhunska igra (prije prosječna ili iznadprosjećna igra sa velikim hypom).
Nikad al nikad dosad u prvoj godini next-gen konzola nije izašla prava "next gen" igra. (Naravno konzole diktiraju gaming industriju, pc samo prati). Prva godina je uvjek launch i cross gen naslovi (WD se pravio za 6 platformi). Prva prava "next-gen" igra bi po meni witcher 3 trebala biti.

BTW em pola toga nema i grafika downgrade, opet je prezahtjevna, ubisoft-optimizacija
Slazem se s tobom oko Witcher-a.
Po do sada videnome, Witcher bi trebao biti valjda jedina igra (trenutno) koja ce biti istinski next-gen.
CD Projekt su valjda jedni od rijetkih developera kojima jos vjerujem, a REDEngine 3 izgleda fascinantno.
Do sada me nisu razocarali, pa se nadam da ce tako i ostati.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 09:25   #128
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 09:40   #129
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Sad mi dođe da ipak instaliram GTA IV.
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 15:05   #130
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Sad mi dođe da ipak instaliram GTA IV.
Vidim ima i nekih bolesnih modova za grafiku, da i teksture izgledaju bolje od WD. Samo neznam kolko utječe na performanse (navodno dosta)

Citiraj:
Autor Alph4Dawg Pregled postova
Slazem se s tobom oko Witcher-a.
Po do sada videnome, Witcher bi trebao biti valjda jedina igra (trenutno) koja ce biti istinski next-gen.
CD Projekt su valjda jedni od rijetkih developera kojima jos vjerujem, a REDEngine 3 izgleda fascinantno.
Do sada me nisu razocarali, pa se nadam da ce tako i ostati.
I možda onaj the division (isto 2015), al budući da je ubisoftov - meh...
Witcher 3 će 99% biti jako kvalitetna igra
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 16:24   #131
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Taj next gen se odnosi na konzole, to je tak jasno i ne znam zbog cega se hvatate za to na PC igri. Dobro ovo sve skupa izgleda bez obzira na sitnice, poput odraza i slicno. Problem je u optimiziranosti odn. potrosnji vrama ali kad se sjetim kak je GTA 4 isao kad je bio nov ovo je mala beba. GTA 4 ili 5 su najbolje takve igre i normalno da ce WD u mogo toga bit losiji, nisam ni ocekival da bu bolji ali meni nije uopce losa igra cak mi zna bit jako zabavna. Ne padam na hypeove vec dugo i zbog toga nisam uopce razocaran, nego prije kontra.
Voznja mi je isto OK. Ima neku svoju fiziku i normalno je da se ne moze skrenut u L zavoj sa 150 ili da auto je auto od brdo KS tezi za vozit. Ja uopce nemam feeling da nest prejako ubrzava ili sl. nego prije kontra. Bez problema vozim sa lijevom rukom i ima puno gore voznje od ove u slicnim igrama.

Btw. ima kljuceva za manje od 200kn i to nije puno za takvu igru..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 16:49   #132
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Probao baš malo igrat, ipak nije toliko loše.
Ali isto se ne vrti baš bajno, stavio sam okvirno na high i primjetio sam velike dropove kad se brzo vozim s motorom ili autom, nekad čak padne do 25 fps :/
A grafa na 1230 mhz...
A inače ga uredno vrti 45-60fps (sa uključenim vsyncom, mrzim tearing)...
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 21:06   #133
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Mislim da nema neke potrebe niti poante uspoređivati niti jednu igru sa GTA pa tako ni ovu..
GTA je kralj svojega žanra i tu svaka priča treba stati.. A tek kada prihvatite druge igre kao takve kakve jesu, onda ćete uživati..

- Mafia (1 i 2) je priča za sebe, savršenstvo, iako fali dodatnog sadržaja, ali težište je prebačeno na priču.
- Sleeping Dogs je odlična, nije rasturačina već ima neki svoj štih.
- Watch Dogs je neki novi "brend", meni osobno najbliži GTA, samo kažem NAJBLIŽI

Nadam se da će u kojem od sljedećih patch-eva popraviti vožnju.. npr, stisneš "W" za gas a auto ide još dobrih 50m dok se ne zaustavi, ono wtf?? Jedino je to loše, sve ostalo je dobro, puno novosti, destruktivnosti, hakiranja i slično..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 21:34   #134
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Nego...jel ima bugova u igri?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 21:37   #135
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Vidim ima i nekih bolesnih modova za grafiku, da i teksture izgledaju bolje od WD. Samo neznam kolko utječe na performanse (navodno dosta)
Stvarno mi dođe da potražim dotjeranu verziju i zabavim se k'o čovjek.
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 21:52   #136
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Ispod 40 fps ti ide GTA4 sa ovim modom i teksturama na i7 i gtx 780. Izgleda super ali to ima svoju cijenu i ima dosta propadanja u asfalt i sporog ucitavanja tekstura. Sad kolko bus se zabavil sa gtx 660, ne znam..
Nema smisla usporedivat modani GTA 4 i ovu igru. Ovo je staro svega par dana a po drugoj se radi vec godinama.. Hakiranje sa onom igrom spajalice je vec pomalo tesko pri kraj igre, pogotovo jer ima tajmer. Ima par situacija gdje treba urepregnut mozdane vijuge. AI mi je dosta solidan, ne izlazu se i ne proviruju iz covera ko u drugim igrama, flankaju itd..

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 30.05.2014. u 21:58.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2014., 23:14   #137
t3cho
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Tuzla
Postovi: 48
Koliki god da sam gamer smatram da je ova igra prezahtjevna
t3cho je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2014., 09:10   #138
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Taj next gen se odnosi na konzole, to je tak jasno i ne znam zbog cega se hvatate za to na PC igri. Dobro ovo sve skupa izgleda bez obzira na sitnice, poput odraza i slicno. Problem je u optimiziranosti odn. potrosnji vrama ali kad se sjetim kak je GTA 4 isao kad je bio nov ovo je mala beba. GTA 4 ili 5 su najbolje takve igre i normalno da ce WD u mogo toga bit losiji, nisam ni ocekival da bu bolji ali meni nije uopce losa igra cak mi zna bit jako zabavna. Ne padam na hypeove vec dugo i zbog toga nisam uopce razocaran, nego prije kontra.
Voznja mi je isto OK. Ima neku svoju fiziku i normalno je da se ne moze skrenut u L zavoj sa 150 ili da auto je auto od brdo KS tezi za vozit. Ja uopce nemam feeling da nest prejako ubrzava ili sl. nego prije kontra. Bez problema vozim sa lijevom rukom i ima puno gore voznje od ove u slicnim igrama.

Btw. ima kljuceva za manje od 200kn i to nije puno za takvu igru..
Ja mislim da ti jedini pises postove koji imaju smisla u ovo temi....

Nekim ljudima nije jasno da to nije nastavak GTA V, i ne znam zake svaki detalj usporeduju s tom igrom...zbilja ima svakakvih bedastih komentara.

Na PC-u nisam vidio grafiku, al na ps4 je cist solidno, ne vidim uopce razlog za negodovanje oko toga...eto cekam da stigne moj primjerak igre za konzolu pa bum znal vise o toj igrivosti, hvala Bogu ne ocekujem savrsenstvo pa bu mi vjerojatno odlicna igra
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2014., 09:32   #139
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Ja mislim da ti jedini pises postove koji imaju smisla u ovo temi....

Nekim ljudima nije jasno da to nije nastavak GTA V, i ne znam zake svaki detalj usporeduju s tom igrom...zbilja ima svakakvih bedastih komentara.

Na PC-u nisam vidio grafiku, al na ps4 je cist solidno, ne vidim uopce razlog za negodovanje oko toga...eto cekam da stigne moj primjerak igre za konzolu pa bum znal vise o toj igrivosti, hvala Bogu ne ocekujem savrsenstvo pa bu mi vjerojatno odlicna igra
Postoje graficki naprednije igre i vizualno ljepse, pa ne postoji problem sa losom optimizacijom kao u Watch Dogs-u. O tome se radi.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2014., 10:28   #140
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2014., 10:30   #141
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
duble post daj izbriši
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2014., 12:13   #142
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Alph4Dawg Pregled postova
Postoje graficki naprednije igre i vizualno ljepse, pa ne postoji problem sa losom optimizacijom kao u Watch Dogs-u. O tome se radi.
Pa naravno, ali kaj je to nekaj novog? ima brdo takvih igara, a vecinom je to kod igara koje su radene za konzole i pc...kad tolko vec povlacite crte sa gta, ja se sjecam da mi je gta4 stekal ko blesav na kompu dok nije izasel prvi patch ili drugi ne sjecam se vise, a nisam imal uopce los komp, grafa je bila gts250 1gb(4gb RAM) 1680reza...kaj za ono vrijeme uopce nije bilo slabo...ono, iznad glave mi je bil upitnik i WTF, jer je igra pocela stekat nakon ne znam, 10min igranja i takve stvari....

Tak da to nije nis novog, zato ne znam kaj je tu oko toga cudno Bude se to ispeglalo za koji tjedan, pocekajte, ak nis drugo bar bute usparali kojih 50-100kn.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2014., 13:34   #143
tonisostaric
Banned
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Samobor
Postovi: 288
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Pa naravno, ali kaj je to nekaj novog? ima brdo takvih igara, a vecinom je to kod igara koje su radene za konzole i pc...kad tolko vec povlacite crte sa gta, ja se sjecam da mi je gta4 stekal ko blesav na kompu dok nije izasel prvi patch ili drugi ne sjecam se vise, a nisam imal uopce los komp, grafa je bila gts250 1gb(4gb RAM) 1680reza...kaj za ono vrijeme uopce nije bilo slabo...ono, iznad glave mi je bil upitnik i WTF, jer je igra pocela stekat nakon ne znam, 10min igranja i takve stvari....

Tak da to nije nis novog, zato ne znam kaj je tu oko toga cudno Bude se to ispeglalo za koji tjedan, pocekajte, ak nis drugo bar bute usparali kojih 50-100kn.
Zato si ti pametan pa si kupio plejku i sada tu soliš pamet

Da igra je loše optimizarana, ždere puno resursa a nema ništa toliko revolocionarno da to i opravda. Ta igra mi uzima preko 8gb rama sa winsima što do sad ni jedna ni približno nije radila.

Daleko je to od gta franšize, makar izgleda na prvu ruku slično. I kad staviš sve te negativne stvari sa strane i prođeš kampanju free roam za zabavu je po meni nula. Eto toliko je gta ispred ovog poluproizvoda.
tonisostaric je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2014., 13:51   #144
Izet Fazlinovic
Premium
Moj komp
 
Izet Fazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek-Zagreb
Postovi: 328
Najavili su patch za Pc i to bas zbog optimizacije. Tak da se strpite. Ako i gta nije radio dobro prije patch-a cemu usporedbe odma.
Izet Fazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2014., 13:57   #145
tonisostaric
Banned
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Samobor
Postovi: 288
Pa u tome je i poanta.

Da je igra čak i isplegana, i dalje nema "revolucionarnu" grafiku ni gameplay pa čak ni "hacking" sistem koji je osmišljen na principu slagalica za osnovnu školu.

A free roam je skoro pa lošiji nego onaj na farming simulatoru.
tonisostaric je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2014., 14:19   #146
Izet Fazlinovic
Premium
Moj komp
 
Izet Fazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek-Zagreb
Postovi: 328
Govorim za optimizaciju.

A igrivost naravno da nije ni priblizno ko gta, mozda ste previse ocekivali, gta5 je trenutno vrh al da je toliki odron, nije. Meni je igra sasvim solidna za odigrat.
Malo su pretjerali u najavi al sve je to marketing.
Izet Fazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2014., 15:57   #147
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Koliko vidim, igra ni ne radi s crossfireom... Pa kako je moguce da danas izbace takav "high end" naslov koji to ne podrzava? :/
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2014., 16:25   #148
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
Ubisoft moji dragi ljudi Ubisoft
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2014., 16:25   #149
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
90% ovih sa "posuđenom" igrom upravo majnaju onaj retardirani bitcoin za crackera a da to ni neznaju
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2014., 16:36   #150
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
I ne bas,to je bilo poznato samo sa nesluzbenom "SKIDROW" verzijom a i to se vidi lako u Task Manager/Processes
__________________
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na