Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.10.2011., 11:23   #3001
Hrwoye
Premium
Moj komp
 
Hrwoye's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 245
Zašto ja moram biti takav baksuz da kad prvi put u životu naručujem cd-key naletim na šljam od firme koji obeća isporuku do najkasnije 28.10. ali vjerojatno i par dana prije i onda niti se javljaju na mail, a mobitel isključen.

Riječ je o www.enabava.net.

I ovdje im je ponuda za BF3 gdje lijepo piše da imaju ključeve u prodaji za isporuku odmah - http://www.enabava.net/ponuda/battlefield-3

Platio prije 3 tjedna, a izgleda popušio samo tako... Savjeti anyone?
Hrwoye je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 11:33   #3002
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,454
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
@deadman, mamut, ecips - kolko imate za sad sati mp gameplaya?
11h


btw.

__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 11:36   #3003
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Citiraj:
Autor Hrwoye Pregled postova
Zašto ja moram biti takav baksuz da kad prvi put u životu naručujem cd-key naletim na šljam od firme koji obeća isporuku do najkasnije 28.10. ali vjerojatno i par dana prije i onda niti se javljaju na mail, a mobitel isključen.

Riječ je o www.enabava.net.

I ovdje im je ponuda za BF3 gdje lijepo piše da imaju ključeve u prodaji za isporuku odmah - http://www.enabava.net/ponuda/battlefield-3

Platio prije 3 tjedna, a izgleda popušio samo tako... Savjeti anyone?
Ljudi imaju probleme i sa cdkeyhouse, da im je ponestalo keyeva
Savjet? Traži povrat novca i kupi drugdje.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 11:40   #3004
Hrwoye
Premium
Moj komp
 
Hrwoye's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 245
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ljudi imaju probleme i sa cdkeyhouse, da im je ponestalo keyeva
Savjet? Traži povrat novca i kupi drugdje.
Ali baš to - Znači kako je moguće da nema keyeva?? Tvornica nemre naštancat ili kaj? Iznenadila ih prodaja?

Sad sam im poslao mail malo žešći, jer uopće nije problem što ključ kasni ako se javiš kupcu i objasniš mu da je zapelo tj da ih nema ili šta već... Ali ne javljat se na mobitel tj mail je najblaže rečeno đubretarski!
Hrwoye je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 11:40   #3005
kyz0
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 347
Citiraj:
Autor Hrwoye Pregled postova
Zašto ja moram biti takav baksuz da kad prvi put u životu naručujem cd-key naletim na šljam od firme koji obeća isporuku do najkasnije 28.10. ali vjerojatno i par dana prije i onda niti se javljaju na mail, a mobitel isključen.

Riječ je o www.enabava.net.

I ovdje im je ponuda za BF3 gdje lijepo piše da imaju ključeve u prodaji za isporuku odmah - http://www.enabava.net/ponuda/battlefield-3

Platio prije 3 tjedna, a izgleda popušio samo tako... Savjeti anyone?
Uz dužno poštovanje prema svim poštenim trgovcima keyevima, ali sigurno nikad neću nikakav cd key uzeti od bilo kakvog našeg servisa. Evo baš sam gledao i base-host, sorry stari, ali imaš odgovarat na maksimalno dnevnoj bazi na bilo kakvo pitanje bilo gdje.

Ja znam da su ponekad i klijenti bezglavi mamlazi, ali svakom uspješnom trgovcu prodaja ovisi samo i jedino o tome da se naguzi i guta sranja blesavih klijenata, jer takvih naravno, ima.

Kako god, vjerujem da će ti se ovo pozitivno riješiti, budi uporan, a ubuduće lijepo imaš hrpu stranih cd key dobavljača koji ponekad (vrlo rijetko) i zaseru, ali barem ti se brzo obrate.

On Topic:

Jučer sam prvi put probao multiplayer i moram priznat da bi zbilja volio nekakav 3-satni tutorial u smislu "ko tu koga, kako ovo i kako ono". Nisam igrao BC2 i nisam upoznat sa ovakvim načinom igre, pa što ću drugo nego pušku u ruke i pucaj po svemu što ti ne izgleda prijateljsko. Bilo bi genijalno imati nekakav "skirmish" kao u prvom battlefieldu tek toliko da se čovjek upozna sa oružjima i battlefield mehanikom.
kyz0 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 12:09   #3006
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor biljeg Pregled postova
to je rusko oruzje, dakle jest uobicajeno.
Hvala kolega.. to me zanimalo..
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 12:19   #3007
TutBlut
Premium
 
TutBlut's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Našice
Postovi: 96
Napokon mi stigne igra, skinem to sranje i onda je ne mogu igrat...
Nakon par minuta igra se crasha i pise ovo:
Problem signature:
Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: bf3.exe
Application Version: 1.0.0.0
Application Timestamp: 4e9d3315
Fault Module Name: bf3.exe
Fault Module Version: 1.0.0.0
Fault Module Timestamp: 4e9d3315
Exception Code: c0000005
Exception Offset: 00108160
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Locale ID: 1050
Additional Information 1: 0a9e
Additional Information 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Additional Information 3: 0a9e
Additional Information 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Zna netko kako da to popravim? Igra je ruska, driveri za gafu su još oni od bete, ne znam jel su možda neke nove izbacili. Gledam po netu i ima dosta ljudi s tim problemom.
TutBlut je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 12:19   #3008
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Citiraj:
Autor sliver Pregled postova
Dođem vidjet dojmove o multiplayeru i onda čitam 2 stranice rantova kako se igra pali preko origina.

To se znalo već preko pola godine, i za Origin i za Battlelog, zar je tako komplicirano pokrenuti Origin i kliknuti koji mod igre želiš i join server.. Lakše je plakat o tome na forumu. Mislim zar je takav problem pokrenuo igru sa 2 klika ili 5 klikova miša.
frende to su ti moji i od jos nekih dojmovi o igrici... to da se znalo vec pola godine, ja nisam znao jer se uopce nisam informirao o ovoj igri osim datuma izlaska... sve stima samo mi je malo strano to sve...

igra ko igra je dobra samo treba se naviknut prvih pola sata...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 12:25   #3009
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,873
Citiraj:
Autor TutBlut Pregled postova
Napokon mi stigne igra, skinem to sranje i onda je ne mogu igrat...
Nakon par minuta igra se crasha i pise ovo:
Problem signature:
Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: bf3.exe
Application Version: 1.0.0.0
Application Timestamp: 4e9d3315
Fault Module Name: bf3.exe
Fault Module Version: 1.0.0.0
Fault Module Timestamp: 4e9d3315
Exception Code: c0000005
Exception Offset: 00108160
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Locale ID: 1050
Additional Information 1: 0a9e
Additional Information 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Additional Information 3: 0a9e
Additional Information 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Zna netko kako da to popravim? Igra je ruska, driveri za gafu su još oni od bete, ne znam jel su možda neke nove izbacili. Gledam po netu i ima dosta ljudi s tim problemom.
Probaj isključiti in-game origin.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je online   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 12:39   #3010
ezz
Premium
Moj komp
 
ezz's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 297
ja sam uzeo key za cod4 sa enabava.net i dobio ban na serverima rady keya...strasno
__________________
ezz je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 12:45   #3011
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor ezz Pregled postova
ja sam uzeo key za cod4 sa enabava.net i dobio ban na serverima rady keya...strasno
Šta? Kakav ban? Pa kako?
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 12:55   #3012
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
a jel to samo meni ili svima kad trazim server u koji cu pa u svima ima mjesta i na koji god da kliknem odma je full... treba mi po 10 min od kad se sjetim da bi igrao pa dok ne udem u igru...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 12:57   #3013
TutBlut
Premium
 
TutBlut's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Našice
Postovi: 96
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Probaj isključiti in-game origin.
Opet isto. Kako me ovo živcira, sa svakom njihovom igrom sam imao sranja nekakva, pa jebote jesam uklet ili koji kurac. Od BC2 gdje me kickalo svakih 15 minuta, pa BF3 beta gdje me kickalo nakon 5 minuta bez ikakvog errora i sad i ovo. Strašno.
Gdje mogu pitat nekog iz EA kako da to sredim?
TutBlut je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 12:57   #3014
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,454
a šta da vam kažem, to je kad hoćeš uštedit par desetaka kuna (do 100) uzimajući ta sranja, ja sam također mislio sa basehosta ili nešto slično, no onda sam čitao kakvih sve sranja može prouzročit i uzeo sam na originu gdje je najskuplje. pošto godišnje kupim možda 1 original igru (ako blizzard nešto izda ) neda mi se zajebavat radi stotinjak kuna
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 13:04   #3015
TutBlut
Premium
 
TutBlut's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Našice
Postovi: 96
A gle, nemam karticu i nije mi bilo do moljakanja prijatelja da mi uplaćuju negdje.
Aj ako netko tu ima rusku verziju i ako mu sve radi kako spada neka napiše.
Btw. sad sam provjerio i ima nova verzija drivera pa bi to moglo popraviti problem...
TutBlut je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 13:12   #3016
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Radi Ruska bez problema. Sredi se u englesku za 1 min u 3 poteza..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 13:15   #3017
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,873
Najprije sam napravio po ovim uputama i ne radi.
Sad slijedim ove upute. Javit ću kako je prošlo.
EDIT: Radi.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.

Zadnje izmijenjeno od: sinisa1989. 29.10.2011. u 13:40.
sinisa1989 je online   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 13:17   #3018
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 13:21   #3019
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Meni igra ne radi nikako...

Novi ili stari driveri svjedno, proc sa uključenim HT ili bez svejedno, proc na default ili 4.2 GHz svejedno, aero mod iskljucen ili ukljucen svejedno, SLI ili samo jedna grafa svejedno, low ili ultra postavke svejedno.

PLJUV!
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 13:31   #3020
Ecips Dlo
Premium
 
Ecips Dlo's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: brlog
Postovi: 488
za sve one kojima se igra ruši...ovo je meni pomoglo


(c/p sa battlelog foruma)

NOT 100% GUARANTEED, BUT PRETTY GOOD NONETHELESS - MANY PEOPLE REPORTING SUCCESS.

*******************32BIT ONLY - SORRY TO 64BIT USERS***********************

I've been having the crash problem - games in MP crashing in ~5mins, and SP crashing every so often. Found the solution from another game actually where I was having a similar problem - Empire: Total War.

BE AWARE, THIS IS ONLY A WORKAROUND - THE ISSUE STILL NEEDS TO BE FIXED. THIS IS A FIX FOR THOSE RUNNING 32BIT WINDOWS 7 AND WINDOWS VISA WITH 4GB RAM OR MORE.

From here on, I'm copy-pasting the instructions. This works for both Vista and W7. Got me through 20mins of MP for the first time though - longest game I've had. Haven't tested for longer.


What does it do?
It has to do two things that both rely on each other to work. For 32 bit operating systems we have to tell the operating system it can use more than 2GB user address space, 2.5GB actually, while leaving 1.5Gb for the kernel. We also have to set the Empire.exe executable to be allowed to address beyond the 2GB ceiling. 64 bit OS users don't have to do anything.

What does it help with?
This is not the solution for all crashes. It deals primarily with the crash to desktop that is caused by lack of virtual address space.Due to the unique nature of how addresses are mapped differently on each machine this crash may happen at different places and times of the game, even loading a map, menu or waiting on an AI turn. If you try this fix, and you follow directions properly, and it doesn't help you then your crash is due to something else.

How do I do it?
Follow directions explicitly. I have seen people consistently skip steps or not read the directions properly so it doesn't work for them whne they don't do what it says. it's not as complicated as it sounds, I'm just being thorough.

APPLY THE WORKAROUND (juicy caramel center)

Requirements

Only real requirements is that you have atleast 2GB RAM. You don't need beyond that even though we are allowing addressing up to 2.5 GB. Also following instructions and being somewhat familiar with working with files in windows is required. Make sure you are using Vista SP1. If not then you need this hotfix that fixes a major blunder with Vista address space - http://support.microsoft.com/kb/940105 [support.microsoft.com]
That's all, follow the 3 steps.

1) Prepare the operating system to be able to use beyone 2GB address space with a userva of 2.5GB (only 32 bit OS's need to do this): I am purposely using only 2500 for userva for specific reasons and any more will likely not be needed, as a result the kernel will have plenty of space to play in.

All 64 bit OS's
Nothing to do on the OS. Proceed to step 2 on setting the executable. 64 bit OS's running 32 bit binaries are also limited to 2GB application space.

XP 32
* Find your Boot.ini located usually on the C:.
If you cannot see it, you probably have system files hidden, then follow these instructions at microsoft (also uncheck "hide protected operating system files")
* Right click on the boot.ini and choose properties. Uncheck "read only"
* Open the boot.ini by double clicking it.
* Under the section called find the line that says "multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Windows XP Professional...". Yours may look a bit different. We are going to make a duplicate, so that if you make a mistake you will not harm yourself from booting into your computer. Drag you're mouse across the entire line, right click and choose copy. Then right below the line you just copied right click your mouse and choose paste. You should now have two lines one after another that are exact duplicates.
* Change the bottom line that you just copied with the following addition on the end. Add a space at the end of the line and then this without the quotes "/3GB /USERVA=2500"
* In that lower boot entry you just made, find the name of the operating system in quotes and change it to something like "Windows XP 3GB", so you can differentiate at boot up.
* Close and save the boot.ini.
* Right click on the boot.ini, hit properties, check read only.

Windows 7/Windows Vista
* In Windows 7/Vista go to Start menu. Go to Accessories. Locate the command prompt shortcut and hover mouse over it. Right Click on the shortcut then select Run as Administrator.
* In the command prompt type this exactly: bcdedit /set increaseuserva 2500. Then hit enter.
* Make sure you get a message back confirming the change was made. To verify the entry is there you can type just bcdedit, hit enter, and you should see the entry now listed.
* Then close the command prompt. You just told Vista to increase user virtual address (userva) space to 2500MB.
* Changes take effect on reboot but don't reboot yet.

SUMMARY
We extended the user virtual address space in XP, Vista and 7 to 2500MB, so now applications can utilize up to that much if they are set to be Large Address Aware. While some 32 bit games/applications are set, Empire is not.

2) Now reboot the PC because Windows needs to set the userva at 2500 which only happens after startup.

If you skip any step it will not work. When you have rebooted you should be good to go. Run the game as normal with the original game shortcut.

TO UNDO THE CHANGES
For the XP 32 bit just delete the line from your boot.ini.
For Vista 32 Open command prompt as administrator and type: bcdedit /deletevalue increaseuserva. That deletes the entry.
Reboot and you are back to normal.


kad sam ovo napravio više nikakvih client-side problema nisam imao!
Ecips Dlo je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 13:31   #3021
TutBlut
Premium
 
TutBlut's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Našice
Postovi: 96
Evo updateo sam drivere, odigrao jednu rundu i nije bilo crasha.
Valjda više neće biti problema.
EDIT: sekundu nakon što sam ovo napisao opet crash. Pa to nije više normalno.
Kako da dođem do njihovog šugavog supporta da pitam kako da to popravim?

Zadnje izmijenjeno od: TutBlut. 29.10.2011. u 13:36.
TutBlut je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 13:38   #3022
Ecips Dlo
Premium
 
Ecips Dlo's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: brlog
Postovi: 488
@tutblut
probaj ovo sta sam ja stavio
Ecips Dlo je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 13:41   #3023
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,454
Citiraj:
Autor TutBlut Pregled postova
Evo updateo sam drivere, odigrao jednu rundu i nije bilo crasha.
Valjda više neće biti problema.
EDIT: sekundu nakon što sam ovo napisao opet crash. Pa to nije više normalno.
Kako da dođem do njihovog šugavog supporta da pitam kako da to popravim?
pa imaš EAlive chat support ali neznam kolko će ti to pomoć jer je individualan problem
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 14:04   #3024
ZeljaOs
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 189
ja u zadnje vrijeme igre kupujem tek mjesec-dva nakon izlaska kad se i ako se poprave najveci problemi, zbilja je bezobrazno kako sprckaju pc izdanja igara... lutrija je kako ce nesto raditi i hoce li ti uopce raditi cim izadje igra...
post order ftw hehe
ZeljaOs je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 14:11   #3025
ezz
Premium
Moj komp
 
ezz's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 297
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Šta? Kakav ban? Pa kako?
dobijem ban na svim serverima, kao key je na nekom popisu cheatera..

i da stvar bude gora normalno sam igrao par mjeseci i bana me odjednom usred polufinalnog meča cb 2v2 s&d open cup...

i nakon tog vise ni na jedan server se nemres spojit jer si citer kao, pa rofl
__________________
ezz je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 14:13   #3026
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
meni igra radi savrseno, samo imam zamjerki na cekanje da bi poceo igrati... od klikanja na ikonu od bf3 pa do server browsera prode dovoljno da odem na kavu...

ali mape su mi katastrofa... odigrao sam ih 5 - 6 i zasad samo jedna da mi valja...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 14:26   #3027
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
BF3 Performance Graph



Render.DrawFps 1, ugrađen fps metar
Sto se tice bootlenecka, moze se provjeriti po grafu da li vas koci cpu ili gpu, sve je fino objasnjeno u prvom postu na linku


Ako netko igra sa upaljenim vsync-on nek isproba ovo pa nek javi da li se vidi razlika
Triple buffering: improve your PC gaming performance for free

Zadnje izmijenjeno od: bluefluid. 29.10.2011. u 14:32.
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 14:35   #3028
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor ezz Pregled postova
koja je komanda da ti pokaze load proca i gpu u igri ?
Upališ si MSI Afterburner pa možeš vidjeti FPS, zauzeće memorije na grafi, GPU-a, temperaturu GPU-a...



Inače (kaj se tiče SP-a) igra kolje cijeli sistem na veliko-ne sjećam se kad mi je konfa potegnula više od 400W iz utičnice a sad bogme ide preko.

I to bez monitora i zvučnika
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 29.10.2011. u 14:54.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 14:41   #3029
imik
Premium
 
imik's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 611
Za one koji imaju problema, možda nešto od ovoga pomogne.


http://hardforum.com/showthread.php?t=1646594
imik je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 14:42   #3030
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor kyz0 Pregled postova
Jučer sam prvi put probao multiplayer i moram priznat da bi zbilja volio nekakav 3-satni tutorial u smislu "ko tu koga, kako ovo i kako ono". Nisam igrao BC2 i nisam upoznat sa ovakvim načinom igre, pa što ću drugo nego pušku u ruke i pucaj po svemu što ti ne izgleda prijateljsko. Bilo bi genijalno imati nekakav "skirmish" kao u prvom battlefieldu tek toliko da se čovjek upozna sa oružjima i battlefield mehanikom.
Zapravo je igra strašno jednostavna - radi suprotno od onoga što radi tvoj tim, jer si 90% vremena u timu apsolutnih imbecila.

Tvoj tim kempa - ti idi i plantaj charge
Tvoj tim neće proviriti glavom iz tenka - ti idi pješke
Tvoj tim trčkara k'o bezglave kokoši - ti koristi mozak i zaklon

itd...
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na