Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.10.2010., 16:26   #1
B(p)lenky
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Stari Grad
Postovi: 87
2 problema s laptopom

pozz.nabavio sam stari hp nx8220 i ima 2 problema..
prvi je taj da kad je wireles kartica ustekana laptop radi 5 min i onda se smrzne,nije do kartice,provjereno sa 3 komada,znam da ima problema sa dotičnim laptopom i wirelesom radi southbridga koji je odma ispod nje...pa ako netko zna neko riješenje problema bio bi zahvalan..
drugi problem je taj sta nece konstantno da puni bateriju nego stalno puni-ne puni-puni,ona ikona kraj sata se isto mijenja iz charging u on ac power i natrag i lampica od baterija blinka narančasto...
jel to do nekog kontakta ili???jer ne mogu nikako nać kvar
punjać nije originalno nego iz drugog hp-a ali iste snage...
baterija je skroz loša al ako tako stoji koji sat čak je malo i napuni te laptop pali i radi na bateriji...
tnx...
B(p)lenky je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2010., 20:55   #2
[Psyho]Cox
Premium
Moj komp
 
[Psyho]Cox's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Opuzen/Zagreb
Postovi: 347
Ja sam ima problem na HP nx6125 prije 3-4 godine kad mi se dogadjalo to puni - ne puni ali tada je bilo ocito da je problem na samom ulazu punjaca u laptop. Tu je bio los kontakt i ispocetka sam moga rukom namistit da puni stalno ali s vremenom je postajalo sve gore i sve sam teze pronalazia pogodan polozaj do trenutka kad uopce nisam moga nac polozaj. Kao rezultat mi je krepala maticna i u servisu su mi je prominili za novu (pokriveno garancijom).

Pokusaj malo mrdat taj spoj gdje ulazi kabel punjaca u laptop mozda primjetis slicnu stvar. Jer koliko sam skuzia kad nema kontakta onda se ne puni baterija tako da nije do veze maticna - baterija, nego punjac - laptop.

Za problem wirelessa nemam pojma nista.
__________________
Najgore se sekirat!!!

Acer TimelineX 5830G
[Psyho]Cox je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na