Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.09.2023., 14:19   #2461
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Preporuka, ne idite na prodajno mjesto Bonbona u Rijeci ZTC!

To je Europhone "partner", u životu gore iskustvo nisam imao sa "operaterom" ili štandom po sredini trgovačkog centra.

Znači samo hoću prebaciti broj s Telemacha na Bonbon pretplatu, odem na prodajno mjesto Bonbona koje piše na webu, ZTC, Zvonimirova ulica Rijeka.

Dođem na štand, prijenos broja s Telemach mreže na Bonbon pretplatu, sve ok, popunjavaju se papiri. Želim samo prenijeti broj i dobiti sim karticu.

Na kraju svega djelatnica mene uvjerava da ja moram odabrati koji ću paket tj Veliku za 95kn.
Kažem, to ću odabrati nakon prijenosa broja, ona inzistira, pa kažem dobro, za 7,30€/55kn Veliku kombinaciju po Cjeniku pretplate.

Kaže ne može, jer time oni ne dobivaju bonus!?

Ja kažem dobro, molim vas bez odabira paketa, hoću samo SIM karticu, ona meni uzima SIM karticu iz ruke, trga papire za prijenos i kaže "ne može", mi ne dobivamo bonus ako ne odaberete paket kod prijelaza, dogovorite online prijenos, kod nas ništa!

Jad i bijeda od tog Europhone prodajnog mjesta, eto, preporuka ako tko misli otići na prodajno mjesto ugovoriti nešto da izbjegava njih.
Meni je žao da oni predstavljaju Bonbon, trebalo bi im raskinuti ugovorno partnerstvo jer ovime samo srozavaju Bonbon.

Sada moram raditi online i čekati HP da dostavi SIM, a prošli put sam dobio SIM nakon što je broj već bio prenesen.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2023., 15:10   #2462
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,938
Ja predpostavljam da sam dobio poruku zato jer mi istječe 2 godine. Činilo mi se da je taj period trebao istjeći u studenom, ali nisam siguran točno od kada sam na bonbonu. Web aplikacija izlistava samo zadnjih 12 računa, ali očito je to to.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2023., 15:33   #2463
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 786
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Preporuka, ne idite na prodajno mjesto Bonbona u Rijeci ZTC!

To je Europhone "partner", u životu gore iskustvo nisam imao sa "operaterom" ili štandom po sredini trgovačkog centra.

Znači samo hoću prebaciti broj s Telemacha na Bonbon pretplatu, odem na prodajno mjesto Bonbona koje piše na webu, ZTC, Zvonimirova ulica Rijeka.

Dođem na štand, prijenos broja s Telemach mreže na Bonbon pretplatu, sve ok, popunjavaju se papiri. Želim samo prenijeti broj i dobiti sim karticu.

Na kraju svega djelatnica mene uvjerava da ja moram odabrati koji ću paket tj Veliku za 95kn.
Kažem, to ću odabrati nakon prijenosa broja, ona inzistira, pa kažem dobro, za 7,30€/55kn Veliku kombinaciju po Cjeniku pretplate.

Kaže ne može, jer time oni ne dobivaju bonus!?

Ja kažem dobro, molim vas bez odabira paketa, hoću samo SIM karticu, ona meni uzima SIM karticu iz ruke, trga papire za prijenos i kaže "ne može", mi ne dobivamo bonus ako ne odaberete paket kod prijelaza, dogovorite online prijenos, kod nas ništa!

Jad i bijeda od tog Europhone prodajnog mjesta, eto, preporuka ako tko misli otići na prodajno mjesto ugovoriti nešto da izbjegava njih.
Meni je žao da oni predstavljaju Bonbon, trebalo bi im raskinuti ugovorno partnerstvo jer ovime samo srozavaju Bonbon.

Sada moram raditi online i čekati HP da dostavi SIM, a prošli put sam dobio SIM nakon što je broj već bio prenesen.
Pošalji to službeno na Bonbon. Možda dodje kom bitnom šefiću tamo.
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2023., 15:36   #2464
djzuza
Premium
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 327
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Preporuka, ne idite na prodajno mjesto Bonbona u Rijeci ZTC!

To je Europhone "partner", u životu gore iskustvo nisam imao sa "operaterom" ili štandom po sredini trgovačkog centra.

Znači samo hoću prebaciti broj s Telemacha na Bonbon pretplatu, odem na prodajno mjesto Bonbona koje piše na webu, ZTC, Zvonimirova ulica Rijeka.

Dođem na štand, prijenos broja s Telemach mreže na Bonbon pretplatu, sve ok, popunjavaju se papiri. Želim samo prenijeti broj i dobiti sim karticu.

Na kraju svega djelatnica mene uvjerava da ja moram odabrati koji ću paket tj Veliku za 95kn.
Kažem, to ću odabrati nakon prijenosa broja, ona inzistira, pa kažem dobro, za 7,30€/55kn Veliku kombinaciju po Cjeniku pretplate.

Kaže ne može, jer time oni ne dobivaju bonus!?

Ja kažem dobro, molim vas bez odabira paketa, hoću samo SIM karticu, ona meni uzima SIM karticu iz ruke, trga papire za prijenos i kaže "ne može", mi ne dobivamo bonus ako ne odaberete paket kod prijelaza, dogovorite online prijenos, kod nas ništa!

Jad i bijeda od tog Europhone prodajnog mjesta, eto, preporuka ako tko misli otići na prodajno mjesto ugovoriti nešto da izbjegava njih.
Meni je žao da oni predstavljaju Bonbon, trebalo bi im raskinuti ugovorno partnerstvo jer ovime samo srozavaju Bonbon.

Sada moram raditi online i čekati HP da dostavi SIM, a prošli put sam dobio SIM nakon što je broj već bio prenesen.

Kakvo odurno ponašanje.

Na tvojem bih mjestu napisao mail glavešinama i požalio se na ponašanje te djelatnice.
djzuza je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2023., 15:39   #2465
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Naletio si na Dominikovu sestru, jbga peh
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2023., 15:54   #2466
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Ja nisam dobio poruku tako da racunam da je i dalje 7.2 € mjesecno.

Sent from my SM-S901B using Tapatalk
Dobio ili nedobio , svejedno ulaziš u krugu poskupljenja.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je online   Reply With Quote
Staro 02.09.2023., 16:16   #2467
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Naletio si na Dominikovu sestru, jbga peh
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2023., 16:41   #2468
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Dobio ili nedobio , svejedno ulaziš u krugu poskupljenja.
Za mjesec dana cemo vidjeti

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2023., 17:05   #2469
Groowix
Premium
Moj komp
 
Groowix's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Bednja
Postovi: 235
S obzirom da mi je istekla promo akcija te mi je od 1.9. potrošnja skočila na punu cijenu velike kombinacije tj. 12.6 E, u međuvremenu sam se prebacio na tomato i oni će mi uključiti svoju uslugu 7. 9.
Pitanje: hoće li mi se umanjiti iznos tako da platim samo za tih 7 dana koje još koristim bonbon uslugu ili ću morati platit račun za cijeli mjesec?
Groowix je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2023., 18:43   #2470
data202
Premium
 
data202's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb, HR
Postovi: 182
Citiraj:
Autor Groowix Pregled postova
S obzirom da mi je istekla promo akcija te mi je od 1.9. potrošnja skočila na punu cijenu velike kombinacije tj. 12.6 E, u međuvremenu sam se prebacio na tomato i oni će mi uključiti svoju uslugu 7. 9.
Pitanje: hoće li mi se umanjiti iznos tako da platim samo za tih 7 dana koje još koristim bonbon uslugu ili ću morati platit račun za cijeli mjesec?
Vjerojatno će ti poslati za cijeli mjesec, odnosno za "cijeli paket" pa ćeš trebati pisati prigovor...
data202 je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2023., 18:54   #2471
Lika091
Premium