Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Case Modding
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.12.2007., 12:33   #91
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Ma znam to..zna li tko od riječana gdje ima akvarij do 100kn..
Eto, zvao frenda..dobavio sam maticnu s voodoo2 karticom, procom od 500Mhz i hardom od 3Gb..savršeno..mislim da bi ubuntu bio ok za vrtit na tome..
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2007., 12:37   #92
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Citiraj:
Autor gangxxxta Pregled postova
aha,ja sam brio sa suncokretovim nego kak oprat to?i di nabavit?
Suncokretovo bi se usmrdilo...gore ti je panoramix naveo di ima....
Jbt sta sad svi na to navalili....
tech je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.12.2007., 13:03   #93
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Jbt sta sad svi na to navalili....
Kad svi imaju u garaži neku staru kantu
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2007., 13:37   #94
gangxxxta
hustla
Moj komp
 
gangxxxta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 926
a cini se da je efikasno,i jako je jefrinije od vodenog,a funkcionira,mislim da cu sad uskoro u kupovinu pumpe i radjatora kako bi jos dodatno mogao hladiti to ulje,al me sam zanima na koji nacin da kasnije operem komponente?
__________________
I don't need to "Get a life". I'm a gamer. I have lots of lives.
gangxxxta je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 01:55   #95
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor gangxxxta Pregled postova
a cini se da je efikasno,i jako je jefrinije od vodenog,a funkcionira,mislim da cu sad uskoro u kupovinu pumpe i radjatora kako bi jos dodatno mogao hladiti to ulje,al me sam zanima na koji nacin da kasnije operem komponente?
Izvadiš iz ulja, ocijediš na papirnatom ručniku ( k'o pomfri )...
a zakaj bi uopće to vadil iz ulja ak' sve radi kak treba, jedino je pitanje dijelova pod garancijom.
Tzv. zamašćene dijelove se može "uvalit" opet nekom tko slaže "uljnu konfiguraciju"...

Prijedlog : podforum - uljno hlađenje
tržnica - masne komponente
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 12:25   #96
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Citiraj:
Autor gangxxxta Pregled postova
a cini se da je efikasno,i jako je jefrinije od vodenog,a funkcionira,mislim da cu sad uskoro u kupovinu pumpe i radjatora kako bi jos dodatno mogao hladiti to ulje,al me sam zanima na koji nacin da kasnije operem komponente?
Pa čemu, pobogu, komplicirat tako jednostavan i dobar koncept. Radije onda postavi još 2-3 80mm ventilatora na strateška mjesta koja će gurat ulje da cirkulira po akvariju.
Roso je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 12:36   #97
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor Roso Pregled postova
Pa čemu, pobogu, komplicirat tako jednostavan i dobar koncept. Radije onda postavi još 2-3 80mm ventilatora na strateška mjesta koja će gurat ulje da cirkulira po akvariju.
Pa to neće ništa pomoći, moraš nekako odvesti dodatno stvorenu toplinu, van iz ulja. Za cirkulaciju oko komponenti dovoljno su dobri postojeći ventovi.
Zato treba uljna pumpica, mali hladnjak i vent na njemu. Sve to može biti negdje iza akvarija a bitno je da se ulje koje treba hladiti vuče s površine a vraća na dno akvarija.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 14:26   #98
LouisCyphere
Premium
Moj komp
 
LouisCyphere's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 270
Citiraj:
Autor panoramix Pregled postova
Pa to neće ništa pomoći, moraš nekako odvesti dodatno stvorenu toplinu, van iz ulja. Za cirkulaciju oko komponenti dovoljno su dobri postojeći ventovi.
Zato treba uljna pumpica, mali hladnjak i vent na njemu. Sve to može biti negdje iza akvarija a bitno je da se ulje koje treba hladiti vuče s površine a vraća na dno akvarija.
Čak ni ventilator na hladnjaku ne treba ako je hladnjak recimo veći...
...onaj zalmanov reserator bi bio zakon...
...ovaj tjedan cu cak probati disk staviti u ulje...ne vidim zašto ne bi radilo, ako cjevčicu provučem do oduška zraka...ionako je HDD hermatički zatvoren, a elektronika je u ulju...treba probati...imam djelova još samo da mi je vremena..
...sinoc sam do 11h rezao plexi...LOL

Da li tko još radi?
Ne mislim na kupljen akvarij sa neonkom i pumpicom, nego od nule.
__________________
Who is General Failure and why is he reading my disk?
LouisCyphere je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 15:46   #99
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
I dalje mislim da su te pumpe i radijatori nepotrebni, osim u slučaju da tražite neko dobro hlađanje za overclock, za normalni rad 100% nepotrebno. Samo vam je kućište jedan radijator, a ulja bude, neznam 15 do 20 litara. To su poprilično veliki brojevi.

No na stranu sa tim.

Sad sam vidio na netu odličnu ideju (ne znam kako vi trenutno to planirate), gdje je stražnji kraj sa konektorima ustvari gore, tako da je uvijek suh.
Roso je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 16:04   #100
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor Roso Pregled postova
I dalje mislim da su te pumpe i radijatori nepotrebni, osim u slučaju da tražite neko dobro hlađanje za overclock, za normalni rad 100% nepotrebno. Samo vam je kućište jedan radijator, a ulja bude, neznam 15 do 20 litara. To su poprilično veliki brojevi.

No na stranu sa tim.

Sad sam vidio na netu odličnu ideju (ne znam kako vi trenutno to planirate), gdje je stražnji kraj sa konektorima ustvari gore, tako da je uvijek suh.
Ako si mislio na stražnji kraj matične ploče, pa to je osnovni uvjet, ne buš nepotrebno mastil konektore. Što se tiče kućišta kao radijatora, to bi moglo ići kod termalno nezahtjevnih komponenti, no treba sastaviti, pustiti da radi desetak dana na sobnoj temperaturi pa vidjeti. Bilo bi idealno kad bi akvarij "živio" negdje vani na balkonu a hard i optika ( zbog kondenzacije ) bili smješteni u prostoriji. Ne znam koliko dug može biti sata kabel a da nema gubitka u prijenosu podataka.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.12.2007., 16:08   #101
Matesonik
prcknedl
Moj komp
 
Matesonik's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
SATA moze metar sigurno, metar i pol vjerojatno.

Panoramix, kako napreduje?
Matesonik je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2007., 16:23   #102
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor Matesonik Pregled postova
SATA moze metar sigurno, metar i pol vjerojatno.

Panoramix, kako napreduje?
Ha, nemam baš vremena, stalno sam na putu no, želim prvo vidjeti kako će "mlade snage" to odraditi...nikad nije kasno za 478-icu uronit' u zejtin.
Važno je da sam završil dimljenje prve runde kobasa i špeka, u četvrtak ide druga runda.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2007., 17:45   #103
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor ante90 Pregled postova
ja radim taj projekt sa novim komponetama , još nisan kupio al ću za par dana , mislim da je to 100 posto sigurna stvar al ja mislim raditi sljdeću kombinaciju .
- procesor i grafička - GPU vodeno hlađenje sa radijatorom i ventilatorima na njemu , sve skupa u akvariju , u ulju znači ostalo bi bilo uljno hlađenje , i ulje bi se hladilo sa jednim većim radiatorom i ventilatorima , al bi stavio posebnu izolaciju na vodene blokove i cjevi od vodenog hlađenja zbog utjecaja topline ulja na hladnu vodu da bude što učinkovitije .
Šta mislite o ovoj kombinaciji
1. Nikad nebi isporbavo nešto novo a k tome i rizično s novim komponentama, pogotovo ako se moraš pomučiti da dođeš do njih.

2. Što će ti uljno hlađenje ako imaš vodeno kao što je već rečeno.

3. Kad to i napraviš i staviš hladnjak koji će hladiti ulje, kako misliš istjerati zrak iz hladnjaka zbog prirode fluida ulja??

4. Nikad to nebi radio s novim komponentama.


Nevezano uz ovo gore:

U vezi cjevčice za zrak. Ako hard bude potopljen u ulje, pretpostavljam da će mu i temperatura biti skoro konstantna pa neće dolaziti do tolikog skupljanja i širenja plina. Pogotovo kad uzmemo u obzir količinu zraka (volumen u kojem se nalazi) i sam koeficijent širenja zraka koji nije baš velik na malim promjenama temperature.
Što se tiče ventilatora u ulju, mislim da bi trebali potrajati a i da prdnu s vremena na vrijeme ko da ih je teško zamijeniti.
Ako ventilator stoji paralelno s površinom ulja, vrlo je vjerojatno da će motor raditi na suhom osim ležaj(a)eva i elektronike jer će zrak biti zarobljen u prostoru rotora i statora.

Zašto mi se čini da uvijek malo fali ulja u posudi s napajanjem. Jel to možda strah?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2007., 19:39   #104
LouisCyphere
Premium
Moj komp
 
LouisCyphere's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 270
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
1. Nikad nebi isporbavo nešto novo a k tome i rizično s novim komponentama, pogotovo ako se moraš pomučiti da dođeš do njih.
Ja volim ***.. u različitim pozama ne samo onim koje vidim na Spice Channelu
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
2. Što će ti uljno hlađenje ako imaš vodeno kao što je već rečeno.
Ako je nešto neisprobano, novo i još svaki klinjo nema zašto ne?
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
3. Kad to i napraviš i staviš hladnjak koji će hladiti ulje, kako misliš istjerati zrak iz hladnjaka zbog prirode fluida ulja??
Probati ću prvo nogom ako ne bude išlo zvat ću T-com oni sigurno znaju !
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
4. Nikad to nebi radio s novim komponentama.
Nemoj ni sa starim, pričekaj da ja grunem.

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Nevezano uz ovo gore:

U vezi cjevčice za zrak. Ako hard bude potopljen u ulje, pretpostavljam da će mu i temperatura biti skoro konstantna pa neće dolaziti do tolikog skupljanja i širenja plina. Pogotovo kad uzmemo u obzir količinu zraka (volumen u kojem se nalazi) i sam koeficijent širenja zraka koji nije baš velik na malim promjenama temperature.
Što se tiče ventilatora u ulju, mislim da bi trebali potrajati a i da prdnu s vremena na vrijeme ko da ih je teško zamijeniti.
Ako ventilator stoji paralelno s površinom ulja, vrlo je vjerojatno da će motor raditi na suhom osim ležaj(a)eva i elektronike jer će zrak biti zarobljen u prostoru rotora i statora.
Hard će biti na dnu akvarija (čitaj: veći pritisak, i ako je na dnu po meni manja temp, i neće na HDD samo zaljepljena cjevčica) pogledaj način sklapanja harda za nečujan rad par postova prije..

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Zašto mi se čini da uvijek malo fali ulja u posudi s napajanjem. Jel to možda strah?
Evo ti link sa još litrom ulja kad si toliko zahtjevan! http://www.youtube.com/watch?v=9RUcDxC40pk

pozz
__________________
Who is General Failure and why is he reading my disk?
LouisCyphere je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2007., 23:02   #105
Wind_Wisper
Killer
Moj komp
 
Wind_Wisper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Irland
Postovi: 82
Onda skvadro ima kakvog napredtka?
NEstrpljivo cekam rezultate ispitivanja
I nadam se puno fotki i testova
__________________
Live long and prosper!!!
Wind_Wisper je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 23:22   #106
LouisCyphere
Premium
Moj komp
 
LouisCyphere's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 270
Nažalost blagdani su uzeli danak...
...pokušavam smanjiti količinu ulja (inače je skupo) sa 30 L sam došao na 18 L.
Božić je bio plodan što se tiče eurića, pa sad još am2 proc da ubodem na ebayu jer ne dam lovu ovim govnima od naših prodavača. Bolje da me za***e netko iz Svijeta, tak da mogu reći da sam svjetski ***en! LOL


Do 15.1. bi ''trebalo'' biti gotovo ako ne i ranije..
__________________
Who is General Failure and why is he reading my disk?
LouisCyphere je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2007., 00:18   #107
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Citiraj:
Autor Wind_Wisper Pregled postova
Onda skvadro ima kakvog napredtka?
NEstrpljivo cekam rezultate ispitivanja
I nadam se puno fotki i testova
Evo ja sam dofurao danas akvarij, neki dan intela na 500Mhz, pržu, ram i ostalo..sad mi treba samo ulje i namjeravam napraviti poklopac za akvarij (i u njega ugraditi pržilicu i hard..

Ima tko prijedlog gdje u ri kupiti prozirno mineralno ulje? (a da nije ono za milijun kuna..)..
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2008., 11:29   #108
LouisCyphere
Premium
Moj komp
 
LouisCyphere's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 270
Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
Evo ja sam dofurao danas akvarij, neki dan intela na 500Mhz, pržu, ram i ostalo..sad mi treba samo ulje i namjeravam napraviti poklopac za akvarij (i u njega ugraditi pržilicu i hard..

Ima tko prijedlog gdje u ri kupiti prozirno mineralno ulje? (a da nije ono za milijun kuna..)..
Najjeftinije ti je u nekim agro-poljo apotekama oko 17 kn L
__________________
Who is General Failure and why is he reading my disk?
LouisCyphere je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2008., 16:02   #109
Sandrino
Premium
 
Sandrino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Višnjevac
Postovi: 57
Bok! Zainteresiran sam da sklopim jedan komp sa uljnim hlađenjem pa me zanima ima li toga ulja za kupiti u Pevecu??
__________________
Udomljujem stare kompjutere.
Sandrino je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2008., 21:04   #110
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
ima u Pevcu, na odjelu vinarske i podrumarske opreme.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2008., 02:21   #111
Sandrino
Premium
 
Sandrino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Višnjevac
Postovi: 57
Našao sam u Pevecu, vazelinsko ulje 20,00kn/l
__________________
Udomljujem stare kompjutere.
Sandrino je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2008., 06:19   #112
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor Sandrino Pregled postova
Našao sam u Pevecu, vazelinsko ulje 20,00kn/l
Potraži još negdje u nekoj poljoprivrednoj apoteci, možda nadješ jeftinije.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2008., 11:07   #113
CuKi
Premium
Moj komp
 
CuKi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Lovran
Postovi: 111
Decki evo vam jedan prijedlog za hladjenje ulja, umesto da stavljate killer ja mislim da bi se u vas setup ljepo uklopio jedan bong. http://en.wikipedia.org/wiki/Bong_cooler
Samo neznam dali bi radio tak dobro kao sa vodom zbog gustoce ulja ali vjerujem da bi bilo tise nego sa vodom.
__________________
SunZi- Art of war: Nije vrhunac umijeća zabilježiti stotinu pobjeda iz stotine bitaka. Vrhunac umijeća je svladati neprijatelj a bez borbe

CuKi je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2008., 11:17   #114
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Hmm jedino kaj je ono poluotvoreni sustav pa ti voda polako hlapi i moraš je doljevati...

I nisam baš siguran kako bi išao uljni tuš ali svakako bi bila fora probati...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2008., 23:01   #115
Sandrino
Premium
 
Sandrino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Višnjevac
Postovi: 57
Evo ga uljno hlađenje u pogonu, danas šogor i ja ugradili u akvarij celerona 2,2Ghz, neku 478 ploču sa integriranom grafičkom, sada je u pogonu pa budemo vidjeli kako to funkcionira, akvarij je 50-litarski, slike stavim vjerovatno sutra, pozdrav
__________________
Udomljujem stare kompjutere.
Sandrino je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2008., 13:25   #116
CuKi
Premium
Moj komp
 
CuKi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Lovran
Postovi: 111
Slikice i filmove ocemo!!!
__________________
SunZi- Art of war: Nije vrhunac umijeća zabilježiti stotinu pobjeda iz stotine bitaka. Vrhunac umijeća je svladati neprijatelj a bez borbe

CuKi je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2008., 14:35   #117
Sandrino
Premium
 
Sandrino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Višnjevac
Postovi: 57
slikice

Evo linka sa par slika, veliki je akvarij pa zafalilo ulja, ali sutra ga dopunim, slike su veće pa se nadam da to nije problem.
evo i linka sa slikama
http://public.fotki.com/Sandrino/uljno-hladjenje/
__________________
Udomljujem stare kompjutere.
Sandrino je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2008., 18:16   #118
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Svaka čast, impresivno izgleda, no, šteta kaj nije bilo manjeg akvarija pa bi trebalo i manje ulja. Što kaže Everest za temperature ?
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2008., 18:25   #119
TomRi
Can You Hear Me? 142.8 dB
Moj komp
 
TomRi's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb, Kvatrić
Postovi: 2,068
Svaka čast.


Citiraj:
Autor panoramix Pregled postova
. Što kaže Everest za temperature ?
nadam se da nece ovako nesto izbaciti



ovo su slike od onih likova s pocetka topica, dok nisu stavili radijator...
ulje je samo nakupljalo toplinu u sebi, a staklo je izolator i nije puštalo baš u okolinu...



ne rade se transformatori bezveze od željeza i sa velikom površinom za disipaciju.... (ulje ionako ne provodi struju)

__________________
Danas je teško biti budala, prevelika je konkurencija...

Water cooled PC
Moj najveci MOD

Novi hobby: RC model + HD kamera
TomRi je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2008., 18:33   #120
CPU
Varanje na tržnici
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 214
gdje je hdd ne vidi se u akvariju?
CPU je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na