Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.07.2007., 15:00   #1
Dendy
Powered by Ford
Moj komp
 
Dendy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Nasice
Postovi: 186
BTC USB 4 GB Memory Stick

Pozdrav!

Neki dan sam si nabavio novi usb stick od 4gb (btc pd330) i imam problema s njime. Sve sto na njega prebacim vise ne mogu skinuti i javlja mi se ova poruka kada pokusam otvoriti neki folder s njega:"Folder is not accessible. The file or directory is corrupted and unreadable." Probao sam ga i formatirati nanovo ali svaki puta isti problem. A da i ne spominjem koliko je spor a kao podrzava 'High Speed USB2.0 transfer'. Katastrofa od sticka

Jel imat neki pametan prijedlog ili da ga vracam nazad u trgovinu?


Pozdrav!
Dendy je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2007., 16:55   #2
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor Dendy Pregled postova
Pozdrav!

Neki dan sam si nabavio novi usb stick od 4gb (btc pd330) i imam problema s njime. Sve sto na njega prebacim vise ne mogu skinuti i javlja mi se ova poruka kada pokusam otvoriti neki folder s njega:"Folder is not accessible. The file or directory is corrupted and unreadable." Probao sam ga i formatirati nanovo ali svaki puta isti problem. A da i ne spominjem koliko je spor a kao podrzava 'High Speed USB2.0 transfer'. Katastrofa od sticka

Jel imat neki pametan prijedlog ili da ga vracam nazad u trgovinu?


Pozdrav!

BTC je ipak nekakvo ime u svijetu periferija, pa pretpostavljam da su izbacili kakav novi firmware, stoga pogledaj na njihovim stranicama. Moguće je i da mu je memorija škart....ništa te ne košta da isprobaš na neka druga 2 računala i ako tamo ne radi, neće niti na servisu, pa reklamiraj.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.01.2008., 17:55   #3
maky_zg
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 181
-frend je imao istih problema sa stickom, nakon 2 dana uzaludnih pokusaja odnio ga na reklamaciju i dobio novi
maky_zg je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na