Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.07.2003., 19:12   #61
Stipe
Head Of The Radio
 
Stipe's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 672
Citiraj:
Originally posted by nitro
Hej, ja igram Mafiu na 800x600 s detaljima na medium!Hehe, sto sam sretan.Dosao sam do one utrke, malo je teska!Idem ja igrat, kad me u zadnje vrijeme igre vole!
Ja sam ju prešo davnih godina javi ak ti što zatreba
Stipe je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2003., 15:34   #62
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Hmmm...nekaj nam nema Grega...
Da ne rinta možda za novu FX-icu

Ili je piknul nekaj lovice pa se obeznanio i još nije došel k sebi /vjerovatnija solucija/

A ko bog bu rekel da nije imal vremena jer je rinto ko" konj...

Jelc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.07.2003., 09:05   #63
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Originally posted by Jelc
Ajde ljudi-kaj se živcirate...to je samo Greg popizdio od igranja GTA na MX-ici pri 640 rezi i detaljima na min....
za tvoju informaciju greg igra gta VC na 800x600x32 s ddraw distance na max (inace stvarno neznam koje bi druge detalje tamo mogao smanjiti, ocito je da lupetas bezveze).vjerovatno bi islo i na vecoj rezi ali nemam ja monitor za to (i ne nisam sigurno od onih kretena koji na 15" drze 1600x1200 )
i nemopokasavam se ja do nicega izvuci, cijela ova nazovi rasprava s segregatorom je pocela od toga da je on idiot koji nemoze shvatiti da postoje i podaci koje siteovi o grafuljama nisu objavili....jesu tajni - ne, jesu dostupni ako znas di trazis - jesu.....
i ne, nemoras znati direktora nvidie, cak ni vratara upravne zgrade.....kolko got mozda nekome tako ogranicenih umnih sposobnosti bilo tesko shvatiti, mogu se takve stvari naci i u najobicnijoj brokerskoj kuci koja je specijalizirana za IT, cak i u hrvatskoj, cak i ne samo u Zg vec valjda posvuda......ali ne, po segregatoru moras znati direktora da bi znao npr kolko je prosle godine bilo srot chipova i kolki su gubici zbog toga i na koji nacin su kompenzirani.....recimo prodajom manliju....ali shit, neznam direktora atia pa mora da serem
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2003., 11:07   #64
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Originally posted by greg SE
za tvoju informaciju greg igra gta VC na 800x600x32 s ddraw distance na max (inace stvarno neznam koje bi druge detalje tamo mogao smanjiti, ocito je da lupetas bezveze).vjerovatno bi islo i na vecoj rezi ali nemam ja monitor za to (i ne nisam sigurno od onih kretena koji na 15" drze 1600x1200 )
i nemopokasavam se ja do nicega izvuci, cijela ova nazovi rasprava s segregatorom je pocela od toga da je on idiot koji nemoze shvatiti da postoje i podaci koje siteovi o grafuljama nisu objavili....jesu tajni - ne, jesu dostupni ako znas di trazis - jesu.....
i ne, nemoras znati direktora nvidie, cak ni vratara upravne zgrade.....kolko got mozda nekome tako ogranicenih umnih sposobnosti bilo tesko shvatiti, mogu se takve stvari naci i u najobicnijoj brokerskoj kuci koja je specijalizirana za IT, cak i u hrvatskoj, cak i ne samo u Zg vec valjda posvuda......ali ne, po segregatoru moras znati direktora da bi znao npr kolko je prosle godine bilo srot chipova i kolki su gubici zbog toga i na koji nacin su kompenzirani.....recimo prodajom manliju....ali shit, neznam direktora atia pa mora da serem
Pa normalno da sereš, po meni ti si 10-godišnjak koji pokušava ovdje steći neki "ugled", a kako znanje škripi, onda se moramo malo puhati (kako to već kod djece ide) kako znamo nešto što nitko drugi ne zna itd.

"Puno,puno lipi stvari moj meštre, samo ne smin kazat, e!" što bi reka Keko
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2003., 20:41   #65
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Originally posted by segregator
Pa normalno da sereš, po meni ti si 10-godišnjak koji pokušava ovdje steći neki "ugled", a kako znanje škripi, onda se moramo malo puhati (kako to već kod djece ide) kako znamo nešto što nitko drugi ne zna itd.

"Puno,puno lipi stvari moj meštre, samo ne smin kazat, e!" što bi reka Keko
ti si stvarno idiot, mozda ti imas 10 godina????ili se samo tako ponasas.....
ja ovdje nemoram stvarati nikakav ugled i za razliku od tebe niasam ovdje novi da moram srati kako to vec ljudi rade.....
i nikad nisam rekao da znam nesto sto nitko drugi nezna
postavimo to ovako......recimo da za nekakav procesor svi znaju na kojem je clocku, kojem FSBu, koliko ima tranzistora....ima i ljudi koji znaju malo vise od toga....
nisu se s tim rodili vec su to procitali negdje, vjerovatno tamo gdje masa nije zagledala....ja imam po ovim mladjim generacijama manu da puno citam, kako je knjizevnost u kurcu citam sve sto mi dodje pod ruku kad mi je dosadno....
recimo narodne novine, tehnicka izvjesca raznih manje ili vise poznatih tvrtki........ti to neradis ocito...nema frke, ja sam ionako lud
ali nemozes onda iz opcih informacija srati nadugo i nasiroko, malo vise stiva o sranjima na koje ocito drkas i kojima sanjas nebi ti skodilo jer se neprestano ponavljas.....a tko got se neslaze s tobom sere......
to je "ugled" koji si ti uspio izgraditi do sad, previse podsjecas na IMF norca
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2003., 21:44   #66
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Originally posted by greg SE
ti si stvarno idiot, mozda ti imas 10 godina????ili se samo tako ponasas.....
ja ovdje nemoram stvarati nikakav ugled i za razliku od tebe niasam ovdje novi da moram srati kako to vec ljudi rade.....
i nikad nisam rekao da znam nesto sto nitko drugi nezna
postavimo to ovako......recimo da za nekakav procesor svi znaju na kojem je clocku, kojem FSBu, koliko ima tranzistora....ima i ljudi koji znaju malo vise od toga....
nisu se s tim rodili vec su to procitali negdje, vjerovatno tamo gdje masa nije zagledala....ja imam po ovim mladjim generacijama manu da puno citam, kako je knjizevnost u kurcu citam sve sto mi dodje pod ruku kad mi je dosadno....
recimo narodne novine, tehnicka izvjesca raznih manje ili vise poznatih tvrtki........ti to neradis ocito...nema frke, ja sam ionako lud
ali nemozes onda iz opcih informacija srati nadugo i nasiroko, malo vise stiva o sranjima na koje ocito drkas i kojima sanjas nebi ti skodilo jer se neprestano ponavljas.....a tko got se neslaze s tobom sere......
to je "ugled" koji si ti uspio izgraditi do sad, previse podsjecas na IMF norca
Sve si ti to nama fino napričao. A imaš kakav link?
segregator je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na