Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.08.2019., 12:30   #1
cdhr
Premium
 
cdhr's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Osijek
Postovi: 161
Garmin sat->Nemogućnost spajanja na mobitel

Posjedujem sat za trčanje Garmin forerunner 220
Pri kupovini sat je registiran pomoću Garmin Express, povezao sam se sa mobitelom pomoću Garmin Connect te syncao Stravu sa Garmin account. Sve je radilo super 5 mjeseci, sat se spoji sa connect na mobitelu i automatski prebaci aktivnost na stravu. Ovu subotu nakon trčanja kao i milion puta palim garmin connect te ikonica od sata i moj uređaj nisu više prikazani u aplikaciji.
Pokušao sam maknuti uređaj te ponovo dodati ali uvijek dođe do disconnecting i tu stane.Pokušavam već 3 dana spojiti sat na mobitel. Resetirao sam kompletni mobitel na tvorničke postakve( factory reset wipe all...) te sam pokušao vratiti i sat na tvorničke postavke i sve obrisao iz njega, problem je isti aplikacija dođe do ovog dijela te tu stoji, čak sam ga ostavio i preko noći u nadi da mu treba malo vremena preko 10 sati je ostao u ovom stanju i nije nastavio dalje.
https://ibb.co/WgCw5fh
Kada sat spojim sa računalom preko garmin express sve radi normalno synca aktivnosti i automatski prebaci na stravu ali sa mobiteom ono što je radilo mjesecima normalno je samo od sebe stalno i nemoguće je povezati sat sa mobitelom.
Trčanje mi je malo prebitan dio života te ukoliko se ovo nemože riješiti sat id e na prodaju ofc i prebacujemo se na polar
Hvala na pomoći
cdhr je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2019., 13:42   #2
acmevagabundo
Premium
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: ZG
Postovi: 260
Ovako kako je napisano, najizglednije mi je da je neki update poremetio app na mobu. Očisti cashe i probaj sačekati do sljedećeg updatea appa pa onda probaj povezati.
acmevagabundo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.08.2019., 15:38   #3
cdhr
Premium
 
cdhr's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Osijek
Postovi: 161
Pokušao sam obrisati sve moguće i nemoguće što se može obrisati.
Kompletan reset na tvorničke postavke i brisanje svega na svim uređajima ( mob, sat )
Maknuo sam i preko računala sat iz garmin express i online garmin aplikacije i sav history, cache,....i kad je sve vraćeno na nulu problem je i dalje isti.Garmin Connect dođe do gore dijela sa slike i tu stoji i vrti,....
sat i dalje može trackati trčanje te sync radi bez problema sa garmin express preko računala. Mobitel je za sada beskoristan i nemoguće ga je spojit sa Garmin Connect....
thx na pomoći.

EDIT:


Sve jasno....

Zadnje izmijenjeno od: cdhr. 27.08.2019. u 15:45.
cdhr je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2019., 15:40   #4
Feyd
hungry, for a little more
 
Feyd's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Po ovome što si napisao meni je logično da je problem u mobitelu, ne u satu. Probaj instalirati Garmin Connect na drugi mobitel i upariti sa satom. Ako to radi, onda ti je nešto vrisnulo na mobitelu, ja bi rekao Bluetooth stack. Što nije ni čudo, kako je to klimava tehnologija.
Feyd je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2019., 16:45   #5
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,699
Hoce to tako a garmin connectom, odlican app dok nesto ne prcnu updejtom. Pa cekaj fix sljedeci mjesec Probao s apkmirrora skinuti predzadnji apk?

https://www.apkmirror.com/?post_type...Garmin+connect
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na